Код ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори» (код НК 024:2019: 35476 – Аналізатор гематологічний, автоматичний; НК 024:2019: 56679 – Біохімічний напівавтоматичний аналізатор лабораторний, НК 024:2019 – 35774 – Аналізатор сечі напівавтоматизований, код НК 024:2019: 56719 – Аналізатор імуноферментний (ІФА, напівавтоматичний)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-11-17-002237-b
  • 38432000-2 - Аналізатори
  • Завершена
Найменування замовника:
Малехівська сільська рада Жовківського району Львівської області
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Сеньковський Володимир Володимирович, +380322245633 , malehiv2008@meta.ua
Адреса замовника
Україна, село Малехів Жовківського району, 80383, Львівська область, вулиця Івасюка 6
Дата укладення договору
23.12.20
Переможець
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТЕРЕБЕЙКО РОМАН БОГДАНОВИЧ
Очікувана вартість
530 000 UAH з ПДВ
Сума договору
527 350 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.12.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.11.2020 00:00

Оскарження умов:

до 29.11.2020 00:00

Подання пропозицій:

03.12.2020 11:49

Початок аукціону:

04.12.2020 11:31

Очікувана вартість
530 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 650 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплекти
Код ДК 38432000-2 Аналізатори (Аналізатор гематологічний, автоматичний)
ДК 021:2015: 38432000-2 — Аналізатори
1 комплекти
Код ДК 38432000-2 Аналізатори (Біохімічний напівавтоматичний аналізатор)
ДК 021:2015: 38432000-2 — Аналізатори
1 комплекти
Код ДК 38432000-2 Аналізатори (Аналізатор сечі)
ДК 021:2015: 38432000-2 — Аналізатори
1 комплекти
Код ДК 38432000-2 Аналізатори (Аналізатор імуноферментний (ІФА, напівавтоматичний))
ДК 021:2015: 38432000-2 — Аналізатори

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

уточнення

Дата подання: 18.11.2020 14:40
Дата відповіді: 19.11.2020 16:00
Шановні члени тендерного комітету, прошу надати інформацію, чому ви обмежуєте право подати виробників виключно ЄС? Прошу, згідно законодавства виправити та забрати п. - Країна виробництва: Країни Європи. Аналізатори виробництва Китай та вироблені китайськими виробниками по програмі ОDМ (original design manufacturer) не пропонувати

відповідь:

На Ваше звернення «прошу надати інформацію, чому ви обмежуєте право подати виробників виключно ЄС? Прошу, згідно законодавства виправити та забрати п. - Країна виробництва: Країни Європи. Аналізатори виробництва Китай та вироблені китайськими виробниками по програмі ОDМ (original design manufacturer) не пропонувати», повідомляємо наступне: Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» суб'єкт господарювання, який: виробляє товар або заявляє про себе як про виробника товару чи про виготовлення такого товару на замовлення, розміщуючи на товарі та/або на упаковці чи супровідних документах, що разом з товаром передаються споживачеві, своє найменування (ім'я), торговельну марку або інший елемент, який ідентифікує такого суб'єкта господарювання; або імпортує товар. Згідно звичаїв ділового обороту під країною виробника розуміється країна, в якій було засновано бренд і базується штаб-квартира. У нашій тендерній документації відсутня вказівка на певного суб’єкта господарювання, тобто на конкретного виробника. У додатку 2 зазначено лише бажані країни-виробників медичного обладнання, зважаючи на високу якість виготовленої ними продукції, яку ми бажаємо закупити. Замовником прописані технічні вимоги до обладнання згідно конкретних потреб та побажань кваліфікованих спеціалістів Замовника, що будуть працювати на даному обладнанні. На ринку України представлена достатня кількість обладнання, які відповідають даним МТВ вимогам. Зважаючи, що обладнання, зазначене в тендерній документації підлягає встановленню в медичному закладі, що є соціально важливим об’єктом, нам потрібна продукція вищої якості, яка б змогла забезпечити безперебійну роботу. Тому вважаємо, що вимога щодо країни виробництва не є порушенням вимог ч. 4 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», тобто не містить дискримінаційної вимоги. Також варто зазначити, що ми залишили за собою право вибирати товари між великою кількістю країн-виробників, адже у документації не конкретизовано назву лише однієї країни.

Дискримінаційні вимоги до предмета закупівлі

Дата подання: 22.11.2020 14:31
Дата відповіді: 24.11.2020 15:11
Замовнику, уважно переглянувши вашу тендерну документацію в частині медико-технічних вимог, стає зрозумілим що вас цікавить обладнання виробництва компанії Neomedica офіційним представником якої в Україні є ТОВ "Промо-Мед". Це пряме порушення Закону України "Про публічні закупівлі" в частині недискримінації учасників торгів та дотримання добросовісної конкуренції". На це зокрема вказують такі дискримінаційні вимоги щодо країни виробництва - лише країни Європи, Китай не пропонувати. Також технічні характеристики, які притаманні лише даним приладам, це зокрема і діаметри апертур у гематологічному аналізаторі, і 24 параметри крові + 3 гістограми, і параметри лінійності та коефіцієнти похибки які прямо вказують на марку гематологічного аналізатора Pheonix NCC3300 компанії Neomedica. Таж сама картина і з напівавтоматичним біохімічним аналізатором та аналізатором сечі - також виробництва компанії Neomedica. На що вказують конкретні значення параметрів абсорбції, конкретні довжини хвиль біохімічного аналізатора, стартовий набір реагентів з конкретним фасуванням. Наполеглива вимога до замовника прибрати з тендерної документації дискримінуючі медико-технічні вимоги щодо предмету закупівлі та дати можливість ширшому колу постачальників взяти участь у процедурі закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерний комітет, розглянувши Ваше звернення та вимогу, проаналізувавши вимоги тендерної документації та їх відповідність вимогам Закону «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) повідомляє:
Відповідно до п.3.ч.2 ст. 22 Закону замовник зобов’язаний подати інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що замовником було зроблено в Технічній специфікації (Додаток 2) до тендерної документації. Технічна специфікація предмету закупівлі не має жодного посилання на будь які торгові марки, виробника чи конкретний тип предмету закупівлі. Всі можливі збіги з виробами будь-яких конкретних виробників є випадковими та жодним чином не позбавляють права учасників подавати аналоги до предмету закупівлі або й кращі апарати, які є на ринку України і виробляються різними виробниками. В тендерній документації не обмежено цифрових вимог щодо об’ємів та діапазонів, технічних та розмірних характеристик обладнання. В Технічній специфікації (Додаток 2) зазначено мінімальні або прийнятні показники для роботи з обладнанням. Всі пункти з цифровими даними описані з показником не більше/не менше, таким чином це не порушує принципу добросовісної конкуренції серед учасників закупівлі, а також не порушує принципу дискримінації.
Враховуючи вищевикладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

Вимога щодо країни виробництва

Дата подання: 22.11.2020 22:50
Дата відповіді: 24.11.2020 15:14
Постає закономірне питання до Замовника, якщо для вас настільки важливо придбати гематологічний аналізатор, аналізатор сечі та біохімічний аналізатор лише категорично Європейського виробництва, а саме торгової марки Neomedica (Сербія) то чому ви готові придбати ІФА аналізатор в складі мікропланшетного рідера та мікропланшетного вошера Китайського виробника, а саме торгової марки LabAnalyt. Приберіть вимогу щодо країни виробництва, що є дискримінаційною, в протилежному випадку будемо змушені звертатись в контролюючі органи в сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Повідомляємо Вас, що дискримінаційною не є вимога, якій відповідають 2 (двоє) і більше потенційних Учасників відповідно до практики Верховного суду України. Також Закон не містить чіткого поняття, що саме варто вважати дискримінацією.
Проаналізувавши ринок вказаних товарів, Замовник дійшов висновку, що постачальників, які здатні запропонувати "еквівалент" даного товару Європейського виробництва на теренах України є більше ніж 2-є, що відповідно не може вважатися дискримінацією.
Провівши моніторинг ринку виробників, нами було обрано оптимальні параметри, яким повинно відповідати обладнання, при чому на майбутнє, ми маємо враховувати вартість та ринкову доступність реактивів, технічне обслуговування та ремонти аналізаторів, довготривалу експлуатацію. Також шляхом моніторингу, було проаналізовано, які саме аналізатори використовуються в провідних державних медичних закладах та приватних лабораторіях.
Таким чином, учасники мають змогу пропонувати товар, що відповідає та/або має не гірші технічні характеристики за наведені у Технічній специфікації (Додаток 2) до тендерної документації. Виходячи з вищезазначеного, вимоги, зазначені у Технічній специфікації (Додаток 2) до тендерної документації не суперечать Закону України «Про публічні закупівлі», не містять дискримінаційних вимог та жодним чином не обмежують коло учасників.
Крім того, відповідно до ч.3 ст.22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Зокрема, вимога щодо країни виробництва предмета закупівлі відображає практику захисту державних закупівель щодо продукції високої якості та не є дискримінаційною, оскільки їй відповідають десятки виробників.
Враховуючи вищевикладене, Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи із специфіки предмета закупівлі, потреби, кошторисних призначень, на підставі принципів здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Отже, норми тендерної документації не є дискримінаційними та повністю відповідають вимогам законодавства про публічні закупівлі, тому підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.

Порушення, неточності документації

Дата подання: 22.11.2020 23:17
Дата відповіді: 24.11.2020 15:17
Замовнику, згідно постанови КМУ №225 від 20.03.2020 року з усіма змінами та доповненнями, комплект обладнання для проведення аналізів методом ІФА звільняється від оподаткування податком на додану вартість і повинно відпускатись за нульовою ставкою податку. Проте решту приладів які є предметом закупівлі, є обладнанням яке не входить до переліку Постанови №225. Отже повинно обкладатись при продажу податком на додану вартість. Тож замовник повинен розділити дану закупівлю на лоти. Також викликає запитання кількість обладнання яке планується закупляти, в оголошенні вказано 4 прилади, а в Додатку №2 МТВ - описано 5 одиниць обладнання. Прохання привести тендерну документацію у відповідність до всіх вимог.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Постановою КМУ №225 від 20.03.2020 року, на яку було здійснено посилання у Вашому запитанні, затверджено порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних
для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню
та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та
пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України. Дана Постанова не містить інформації щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість. Просимо в твердженнях не посилатися на нормативно-правові документи, які не містять інформації, яка могла б підтвердити Ваше твердження.
В даній закупівлі було дотримано всіх вимог та іншої інформації відповідно до Постанови КМУ №225 від 20.03.2020 року.
Роз’яснення до кількості обладнання, яке планується закупляти, в оголошенні вказано код НК 024:2019: 56719 – Аналізатор імуноферментний (ІФА, напівавтоматичний), який є комплектом і складається із мікропланшетного зчитувача та мікропланшетного промивача.
Додатково повідомляємо, що проводити мультилотову закупівлю з розподілом ціни одного з лотів та зазначення її без ПДВ є технічно неможливим. Відповідні моменти будуть коригуватися при укладенні договору в рамках цивільного законодавства України та принципів договірного права.
Розгорнути: 4 Згорнути

Аукціон

Початок:
04.12.2020 11:31
Завершення:
04.12.2020 11:52

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.12.2020 11:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТЕРЕБЕЙКО РОМАН БОГДАНОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
530 000 UAH з ПДВ 527 350 UAH з ПДВ Документи
528 399.17 UAH з ПДВ 528 399.17 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

09.12.2020 15:57
sign.p7s
09.12.2020 14:20
МВС.pdf
03.12.2020 10:06
sign.p7s
03.12.2020 10:04
16.РНОКПП.pdf

Публічні документи

01.12.2020 21:35
Statut_F.pdf
01.12.2020 21:35
ZGODA_Person_Dani.pdf
01.12.2020 21:35
ZAKON_17.pdf
01.12.2020 21:35
Zahody_Dovkillya_F_20.pdf
01.12.2020 21:35
Vytyag_F_20_Febr.pdf
01.12.2020 21:35
Svidoctvo_reest.pdf
01.12.2020 21:35
Protocol_12_Dyrector.pdf
01.12.2020 21:35
Nakaz_DIRECTOR.pdf
01.12.2020 21:35
Materialna_baza_20.pdf
01.12.2020 21:35
Manual WP21A.pdf
01.12.2020 21:35
Malehiv_avtorization.pdf
01.12.2020 21:35
INFORM_DOVIDKA_PIDPYS.pdf
01.12.2020 21:35
GARANT_LYST_NAVCHANNYA.pdf
01.12.2020 21:35
Doruchennya_MALEHIV.pdf
01.12.2020 21:35
Dogovir_Malehiv_20.pdf
01.12.2020 21:35
Declaration- Genrui.pdf
01.12.2020 21:35
DECLARATION Genrui WP21A.pdf
01.12.2020 21:35
Daclaration_IFA_GRANUM.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТЕРЕБЕЙКО РОМАН БОГДАНОВИЧ
#2162402216
Пошук по цьому переможцю
Переможець 527 350 UAH з ПДВ 08.12.2020 15:05

Документи

04.12.2020 11:54
edr_identification.yaml
08.12.2020 14:49
Протокол
08.12.2020 15:03
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 08.12.2020 15:05

Учасник Пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТЕРЕБЕЙКО РОМАН БОГДАНОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#2162402216
527 350 UAH з ПДВ Документи

Документи

04.12.2020 11:54
edr_identification.yaml
08.12.2020 14:49
Протокол
08.12.2020 15:03
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 23.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 43
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
527 350
23.12.2020 13:18
23.12.2020
sign.p7s Укладений
23.12.2020 13:57

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.12.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 527 350
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання