24455000-8 Дезинфекційні засоби (дезінфікуючи засоби для обробки рук і шкіри та дезінфікуючи засоби для обробки поверхонь)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-11-20-010904-c
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Територіальний відділ освіти Олександрівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської Ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Колонтаєвська Зінаїда Сергіївна, +380612260583 , tvoz_dzo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Запоріжжя, 69002, Запорізька область, вул. Поштова, 64
Дата укладення договору
25.12.20
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕЗЦЕНТР"
Очікувана вартість
774 598 UAH з ПДВ
Сума договору
733 672 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.12.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.11.2020 00:00

Оскарження умов:

до 02.12.2020 00:00

Подання пропозицій:

06.12.2020 17:00

Початок аукціону:

07.12.2020 11:48

Очікувана вартість
774 598 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 873 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

88 флакон
Дезінфікуючий засіб для гігієнічної дезінфекції рук «Бланідас софт дез», 5000 мл
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
4368 літр
Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки рук та шкіри «Віпасепт»
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
80 банки
Дезінфекційний засіб для обробки поверхонь, «Саніліт СТ»
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-11-20-010904-c.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ФОП Щиренко Василий Васильевич, Код ЄДРПОУ:2748514850
Дата подання: 25.11.2020 16:43
Шановний Замовнику.
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з Вашого боку процедури публічних закупівель. Однією з ключових вимог до проведення відкритих торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у п.6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» розділу III Тендерної документації містять цілий ряд анти конкурентних та дискримінаційних порушень законодавства. В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до предмету закупівлі, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим. Ваші «Технічні вимоги до предмета закупівлі» викладені таким чином, що максимально унеможливлюють надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. А саме:
Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин.
Вказані діючі речовини, які не повинні міститись в деззасобах (Чому? Вказані діючі речовини не агресивні. А робите це для того, щоб відсіяти небажаних Учасників).
Зазначені властивості, які характерні тільки для певних торгових марок (наприклад, колір засобу для гігієнічної дезінфекції рук).
Вказано наявність у засобі для антисептичної обробки рук не більше однієї діючої речовини (етанолу), а наявність пропанолу, ізопропанолу, ЧАС, феноксіетанолу, феноксіпропанолу, гуанідінів, ПГМГ, перекису водню та хлоргексидину не допускається. (Чому засіб не може містити більше однієї діючої речовини?)
Вказано специфічне тільки для зазначеної торгової марки фасування 5 кг. (Невже саме таке фасування критичне для застосування у закладах освіти?)
Вимагаються гарантійні листи від виробника, які визнані неодноразово рішеннями АМКУ протизаконними.
Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів.
Зазначення таких дискримінаційних вимог свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте ними, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами «Технічні вимоги до предмета закупівлі» суперечать основним принципам, що встановлені у Законі про публічні закупівлі, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації:
У п.1 таблиці «Технічні вимоги до предмета закупівлі» п.6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» розділу III Тендерної документації:
Прибрати «Засіб у вигляді в’язкої рідини світло-зеленого кольору»
Прибрати «Вміст діючої речовини 5-хлор-2-(2,4-дихлорфеноксі) фенол не більше 0,5%»
Прибрати «У засобі не повинно міститись ЧАС, ПГМГ, йод, феноксіетанол, феноксіпропанол тощо.»
Прибрати «Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно стандарту ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).»
У п.2 таблиці «Технічні вимоги до предмета закупівлі» п.6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» розділу III Тендерної документації:
Прибрати «У засобі не повинно міститись більше однієї діючої речовини у концентрації не менше 65% (80%) спирту та допоміжні речовини (молочна кислота, макроголгліцеролкокоати).»
Прибрати «У засобі не повинно міститись: ЧАС, пропанол, ізопропанол, феноксіетанол, феноксіпропанол, гуанідини, ПГМГ, перекис, хлоргексидин».
Прибрати «Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу. Засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно зі стандартом ISO 9001 (наявність копії сертифікату виробника).»
У п.3 таблиці «Технічні вимоги до предмета закупівлі» п.6 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» розділу III Тендерної документації:
Прибрати «Діюча речовина – сіль дихлорізоціанурової кислоти не менше 81%.»
Прибрати «До складу мають входити компоненти, які забезпечують миючі властивості (бікарбонат натрію та карбонат натрію – не менше 11%), а також знижують корозійну дію хлору-інгібітор корозії.»
Прибрати «До складу засобу не повинні входити ізоціанурова кислота, трихлорізоціанурова кислота, 1,3-дихлор5,5-диметилгідантоїн.»
Прибрати «Вага таблетки – не менше 3,3г»
Прибрати «Вміст активного хлору не менше 50%»
Прибрати «Фасування – банка 5 кг»
Прибрати «Наявність документів (гарантійні листи виробника або представника), які підтверджують якість дезінфікуючого засобу»
На сьогодні в Україні зареєстрована велика кількість дезінфекційних засобів, які є ефективними, економічними та відповідають вимогам протидії корона вірусної інфекції. Мета публічних закупівель насамперед – зберегти здоров’я дітей та викладачів.
У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, розпорядника коштів, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.11.2020 15:07
Шановний Учасник!
Усі закупівлі, які проводяться Територіальним відділом освіти Олександрівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської Ради (далі по тексту – Замовник), ґрунтуються виключно на принципах здійснення публічних закупівель та недискримінації Учасників, які акріплені законом України «Про публічні закупівлі».
Замовник в оголошенні про проведення закупівлі вказує необхідні технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, керуючись нормами діючого законодавства, інструкціями та досвідом використання дезінфікуючих засобів. Замовник є вільним у визначенні технічних, якісних характеристик предмета закупівлі, формує предмет закупівлі, виходячи з власних потреб у об’ємах товару, можливостях бюджетного фінансування та сфері застосування товару та жодним чином не зобов’язаний встановлювати вимоги до предмету закупівлі з урахуванням можливостей Учасників, а навпаки, Учасники процедури державних закупівель зобов’язані надавати такі тендерні пропозиції, які будуть відповідати встановленим замовником вимогам. Підготовку технічних, якісних та інших характеристик предмету закупівлі здійснюють фахівці, що несуть відповідальність за забезпечення та дотримання санітарно-епідеміологічного режиму закладів освіти. Вимоги до предмету закупівлі, які викладені в тендерній документації, розроблені з урахуванням дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, та зумовлені економічною доцільністю, позитивним досвідом використання та потребою виключення можливості появи високорезистентних штамів інфекцій. На підставі досвіду роботи, Замовником проводиться порівняльна характеристика та розрахунки дезінфікуючих засобів по робочій концентрації, розраховується кількість засобу необхідного для приготування 10 л робочого розчину та його кінцевий вихід, затрати робочого розчину на 1 м площі, вартість 1 л робочого розчину.
Зважаючи на вищевикладене, вимоги до технічних характеристик предмету закупівлі є більш ніж обґрунтованими. Крім того, Замовником в тендерній документації чітко зазначено у разі наявності в технічних вимогах посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, джерело походження або виробника – читати з виразом «або еквівалент». Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у зазначеному товарі.» Таким чином, у вимогах до предмету закупівлі відсутні дискримінаційні вимоги, або вимоги, які штучно обмежують конкуренцію. Згідно з Єдиним державним реєстром дезінфікуючих засобів (2018-2020 років), який є у вільному доступі, є багато засобів, які відповідають вимогам, тож надання еквівалентів незаперечне. Ваші ствердження про обмеження масової долі активно-діючих речовин не є правдивими, адже в кожному засобі вказано вираз «не менше» чи «не більше», тобто засоби не мають фіксовану кількість тих чи інших діючих речовин, а можуть мати будь-яку кількість, що не менша чи не більша вказаної, і такі засоби наявні.
З метою запобігання закупівлі для закладів освіти фальсифікатів та для отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості та зі строками придатності, Замовником у тендерній документації передбачено надання Учасниками гарантійних листів від виробника або представника, які підтверджують якість дезінфікуючого засобу та щодо того, що засіб повинен бути виготовлений на виробництві сертифікованому згідно з стандартом ISO 9001. Тому, дана вимога є законною, вона не містить під собою зменшення кола Учасників чи дискримінацію, оскільки добросовісні Учасники можуть отримати у виробників чи їх офіційних дистриб’юторів та дилерів (представників), які можуть запропонувати дезінфікуючі засоби, що відповідають вимогам тендерної документації, відповідний гарантійний лист на даний товар, що є предметом закупівлі, та сертифікат відповідності виробника стандартам ISO 9001.
На підставі вищезазначеного, а також керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та тендерною документацією, Замовник не вбачає підстав для задоволення вашої вимоги.
Наголошуємо, що ваше висловлювання: «У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, розпорядника коштів, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника!» є безпідставним та необґрунтованим, що сприймається Замовником, як спроба тиску та залякування Замовника, умисне втручання у перебіг закупівлі з метою її «зірвання», що є неприпустимим в теперішній час пандемії короновірусної інфекції.

Аукціон

Початок:
07.12.2020 11:48
Завершення:
07.12.2020 12:15

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 07.12.2020 12:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Українські Хімічні Технології ЛТД"
Пошук по цьому учаснику
529 632 UAH з ПДВ 529 632 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕЗЦЕНТР"
Пошук по цьому учаснику
733 672 UAH з ПДВ 733 672 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "УКР ДЕЗ СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
774 552 UAH з ПДВ 774 552 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

04.12.2020 17:26
sign.p7s

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Українські Хімічні Технології ЛТД"
#34426212
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 529 632 UAH з ПДВ 11.12.2020 16:50
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕЗЦЕНТР"
#32040395
Пошук по цьому переможцю
Переможець 733 672 UAH з ПДВ 14.12.2020 16:24

Документи

07.12.2020 12:15
edr_identification.yaml
11.12.2020 16:50
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 14.12.2020 16:24

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДЕЗЦЕНТР"
Пошук по цьому переможцю
#32040395
733 672 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 25.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 12-36
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
підписаний контракт Укладений
733 672
25.12.2020 08:36
25.12.2020
sign.p7s Укладений
25.12.2020 08:40

Виконання договору

Строк дії за договором: 25.12.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 733 672
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання