63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області ) 63710000-9 Land maintenance services (services for maintenance of public roads of state importance and man-made structures on them in the Dnipropetrovsk region)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-11-25-006234-c
  • 63710000-9 - Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Дата укладення договору
1.03.21
Переможець
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Очікувана вартість
4 582 831 749 UAH з ПДВ
Сума договору
4 453 171 682 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.03.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 28.01.2021 00:00

Подання пропозицій:

01.02.2021 17:00

Початок аукціону:

18.02.2021 15:55

Очікувана вартість
4 582 831 749 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
22 914 158 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
22 914 159 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гаранті (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 84 000,00 грн. (вісімдесят чотири тисячі гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2814.2 кілометри
Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 63710000-9 — Послуги з обслуговування наземних видів транспорту

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПБС" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

01.02.2021 17:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

29.01.2021 15:27
Ліцензія ПБС.PDF
29.01.2021 15:29
Санкції 1.pdf
29.01.2021 15:32
Дипломи.pdf
29.01.2021 15:33
Накази.pdf
29.01.2021 15:33
099.zip
29.01.2021 16:24
sign.p7s
29.01.2021 16:24
sign.p7s

Документи

01.02.2021 17:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб1.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб10.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб11.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб12.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб13.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб14.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб15.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб16.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб2.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб3.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб4.PDF
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб5.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб6.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб7.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб8.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб9.pdf
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 1.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 2.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 3.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 4.pdf
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 5.pdf
30.01.2021 16:20
Ангелов.PDF
30.01.2021 16:20
Андрюшин.PDF
30.01.2021 16:20
Артемьев.PDF
30.01.2021 16:20
Бабенко С.В..pdf
30.01.2021 16:20
Беженар О.О..pdf
30.01.2021 16:20
Безпалий О.С.PDF
30.01.2021 16:20
Белов В.В..pdf
30.01.2021 16:20
Блажко.PDF
30.01.2021 16:20
Божко С.Ю..pdf
30.01.2021 16:20
Бортневський.PDF
30.01.2021 16:20
Бровко А.І..pdf
30.01.2021 16:20
Бузіка Г.Г..pdf
30.01.2021 16:20
Букин.PDF
30.01.2021 16:20
Бут М.С..pdf
30.01.2021 16:20
Гайдай.PDF
30.01.2021 16:20
Гасратов.PDF
30.01.2021 16:20
Гончар.PDF
30.01.2021 16:20
Горкуша.PDF
30.01.2021 16:20
Гриценко.PDF
30.01.2021 16:20
Діброва.PDF
30.01.2021 16:20
Дідур.PDF
30.01.2021 16:20
Дудьєв.PDF
30.01.2021 16:20
Евдокимов.PDF
30.01.2021 16:20
Зібровський.PDF
30.01.2021 16:20
Зінчук.PDF
30.01.2021 16:20
Іванов.PDF
30.01.2021 16:20
Кадацький.PDF
30.01.2021 16:20
Кириленко.PDF
30.01.2021 16:20
Кілор.PDF
30.01.2021 16:20
Колесник.PDF
30.01.2021 16:20
Костюк О.О..pdf
30.01.2021 16:20
Крупа В.А..pdf
30.01.2021 16:20
Кушнір О.В..pdf
30.01.2021 16:20
Лапшин.PDF
30.01.2021 16:20
Люльченко.PDF
30.01.2021 16:20
Максачук.PDF
30.01.2021 16:20
Маренич.PDF
30.01.2021 16:20
Мордик.PDF
30.01.2021 16:20
Назаренко В.І.PDF
30.01.2021 16:20
Павляк.PDF
30.01.2021 16:20
Петрочук.PDF
30.01.2021 16:20
Печінка.PDF
30.01.2021 16:20
Поліщук В.А.pdf
30.01.2021 16:20
Сизьоненко.PDF
30.01.2021 16:20
Сіріціану.PDF
30.01.2021 16:20
Соловей.PDF
30.01.2021 16:20
Сулима.PDF
30.01.2021 16:20
Танцюра.PDF
30.01.2021 16:20
Терещенко.PDF
30.01.2021 16:20
Тимофеев.PDF
30.01.2021 16:20
Тихоненко.PDF
30.01.2021 16:20
Шведов С.А.pdf
30.01.2021 16:20
Швець ВМ.PDF
30.01.2021 16:20
Швець РВ.PDF
30.01.2021 16:20
Шундрін.PDF
30.01.2021 16:20
016-001-2744_БТ-2021.pdf
30.01.2021 16:20
Баланс.PDF
30.01.2021 16:20
ІСО ще.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО1.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО2.pdf
30.01.2021 16:20
Ліцензія.pdf
30.01.2021 16:20
Опис.pdf
30.01.2021 16:20
Статут.PDF
30.01.2021 16:20
Статут.PDF
30.01.2021 16:32
016-001-3238_БТ-2021.pdf
30.01.2021 17:15
sign.p7s
30.01.2021 17:15
sign.p7s
30.01.2021 17:15
sign.p7s

Документи

01.02.2021 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

01.02.2021 11:02
НАКАЗИ.pdf
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 1.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 2.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 3.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 4.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 5.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 6.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 7.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 8.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 9.rar
01.02.2021 11:02
ТРУДОВІ 10.rar
01.02.2021 11:05
sign.p7s
01.02.2021 11:05
sign.p7s
01.02.2021 11:02
016-001-3837-2021.zip
01.02.2021 11:02
Виписка.pdf
01.02.2021 11:02
довідки ст. 17.pdf
01.02.2021 11:02
ліцензія.zip

Документи

01.02.2021 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

01.02.2021 15:57
2.2.1. ІТР.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.1. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.2. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.3. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.4. Водії.pdf
01.02.2021 15:59
sign.p7s
01.02.2021 15:59
sign.p7s
01.02.2021 15:59
sign.p7s
01.02.2021 15:59
sign.p7s
01.02.2021 15:59
sign.p7s
25.02.2021 15:16
public_doc.p7s
25.02.2021 15:16
public_doc.pdf
01.02.2021 15:58
sign.p7s
01.02.2021 15:58
sign.p7s

Аукціон

Початок:
18.02.2021 15:55
Завершення:
18.02.2021 16:16

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 18.02.2021 16:16

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
4 499 000 000 UAH з ПДВ 4 453 171 682 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОСТДОРСТРОЙ"
Пошук по цьому учаснику
4 540 000 000 UAH з ПДВ 4 476 085 840 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.02.2021 15:18
sign.p7s
25.02.2021 15:16
public_doc.pdf
25.02.2021 15:16
public_doc.p7s
18.02.2021 20:37
sign.p7s
09.02.2021 17:09
sign.p7s
01.02.2021 16:12
sign.p7s
01.02.2021 16:12
sign.p7s
01.02.2021 15:59
sign.p7s
01.02.2021 15:58
sign.p7s
01.02.2021 15:57
2.2.2.4. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.3. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.2. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.2.1. Водії.pdf
01.02.2021 15:57
2.2.1. ІТР.pdf

Публічні документи

09.02.2021 19:07
sign.p7s
30.01.2021 17:15
sign.p7s
30.01.2021 17:15
sign.p7s
30.01.2021 16:32
016-001-3238_БТ-2021.pdf
30.01.2021 16:29
Статут.PDF
30.01.2021 16:20
Статут.PDF
30.01.2021 16:20
Опис.pdf
30.01.2021 16:20
Ліцензія.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО2.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО1.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО.pdf
30.01.2021 16:20
ІСО ще.pdf
30.01.2021 16:20
Баланс.PDF
30.01.2021 16:20
016-001-2744_БТ-2021.pdf
30.01.2021 16:20
Шундрін.PDF
30.01.2021 16:20
Швець РВ.PDF
30.01.2021 16:20
Швець ВМ.PDF
30.01.2021 16:20
Шведов С.А.pdf
30.01.2021 16:20
Тихоненко.PDF
30.01.2021 16:20
Тимофеев.PDF
30.01.2021 16:20
Терещенко.PDF
30.01.2021 16:20
Танцюра.PDF
30.01.2021 16:20
Сулима.PDF
30.01.2021 16:20
Соловей.PDF
30.01.2021 16:20
Сіріціану.PDF
30.01.2021 16:20
Сизьоненко.PDF
30.01.2021 16:20
Поліщук В.А.pdf
30.01.2021 16:20
Печінка.PDF
30.01.2021 16:20
Петрочук.PDF
30.01.2021 16:20
Павляк.PDF
30.01.2021 16:20
Назаренко В.І.PDF
30.01.2021 16:20
Мордик.PDF
30.01.2021 16:20
Маренич.PDF
30.01.2021 16:20
Максачук.PDF
30.01.2021 16:20
Люльченко.PDF
30.01.2021 16:20
Лапшин.PDF
30.01.2021 16:20
Кушнір О.В..pdf
30.01.2021 16:20
Крупа В.А..pdf
30.01.2021 16:20
Костюк О.О..pdf
30.01.2021 16:20
Колесник.PDF
30.01.2021 16:20
Кілор.PDF
30.01.2021 16:20
Кириленко.PDF
30.01.2021 16:20
Кадацький.PDF
30.01.2021 16:20
Іванов.PDF
30.01.2021 16:20
Зінчук.PDF
30.01.2021 16:20
Зібровський.PDF
30.01.2021 16:20
Евдокимов.PDF
30.01.2021 16:20
Дудьєв.PDF
30.01.2021 16:20
Дідур.PDF
30.01.2021 16:20
Діброва.PDF
30.01.2021 16:20
Гриценко.PDF
30.01.2021 16:20
Горкуша.PDF
30.01.2021 16:20
Гончар.PDF
30.01.2021 16:20
Гасратов.PDF
30.01.2021 16:20
Гайдай.PDF
30.01.2021 16:20
Бут М.С..pdf
30.01.2021 16:20
Букин.PDF
30.01.2021 16:20
Бузіка Г.Г..pdf
30.01.2021 16:20
Бровко А.І..pdf
30.01.2021 16:20
Бортневський.PDF
30.01.2021 16:20
Божко С.Ю..pdf
30.01.2021 16:20
Блажко.PDF
30.01.2021 16:20
Белов В.В..pdf
30.01.2021 16:20
Безпалий О.С.PDF
30.01.2021 16:20
Беженар О.О..pdf
30.01.2021 16:20
Бабенко С.В..pdf
30.01.2021 16:20
Артемьев.PDF
30.01.2021 16:20
Андрюшин.PDF
30.01.2021 16:20
Ангелов.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 5.pdf
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 4.pdf
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 3.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 2.PDF
30.01.2021 16:20
Дог. _171.1-02 ч 1.PDF
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб9.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб8.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб7.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб6.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб5.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб4.PDF
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб3.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб2.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб16.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб15.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб14.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб13.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб12.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб11.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб10.pdf
30.01.2021 16:20
дог 171.1-02 кб1.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
#34252469
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 453 171 682 UAH з ПДВ 18.02.2021 17:28

Переможець

Дата і час публікації: 18.02.2021 17:28

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому переможцю
#34252469
4 453 171 682 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 01.03.2021 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер ЕУ-А-4
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ЕУ-А-4.pdf Укладений
4 453 171 682
03.03.2021 17:27
01.03.2021
sign.p7s Укладений
03.03.2021 17:29

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 11.03.2021 13:03
Опис змін: Уточнення обсягів фінансування
Номер договору: ДУ 1
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання