Послуги з охорони приміщення за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-22-012084-b
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Вареник Лариса Іванівна, 380442481741 , imzo2tender@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Київ, 03035, Київська область, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36
Очікувана вартість
529 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 27.02.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 31.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 06.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

10.02.2021 00:00

Початок аукціону:

10.02.2021 13:31

Очікувана вартість
529 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 645 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з охорони приміщення за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Транспорт реагування

Дата подання: 29.01.2021 13:48
Дата відповіді: 02.02.2021 17:34
Надайте пояснення щодо вимоги надати копії документів, що підтверджують наявність в Учасника не менше двох одиниць транспорту реагування та інші пов'язані документи, чи може мати Учасник мати орендований транспорт?

відповідь:

Наявність не менше двох одиниць транспорту реагування обумовлено технічними характеристиками об’єкту, що охороняється (основна адміністративна будівля загальною площею 5100,7 м.кв., має декілька окремих входів та виходів і огороджена прибудинкова територія загальною площею 1,01 га та додаткові будівлі (два гаражі, ангар металевий, двоповерховий будинок виробничого корпусу, тир), та є підтвердженням матеріально-технічної бази учасника, його спроможність виконати умови договору при виникненні надзвичайних ситуацій на двох різних об’єктах одночасно або у разі несправності (поломки) одного із автомобілів. У разі, якщо транспорт реагування не належить Учаснику на правах власності, надаються документи, які підтверджують законність використання транспорту реагування Учасником, а саме: копію договору оренди та документ, виданий уповноваженим органом про те, що транспорт реагування зареєстрований як спеціальний (спеціалізований).

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-22-012084-b.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кронос Сервіс", Код ЄДРПОУ:33747106
Дата подання: 29.01.2021 22:03
Пунктом 5.1. розділу ІІІ Тендерної документації вимагається надання «Копії медичних довідок про проходження обов’язкових попереднього (періодичного) психіатричних оглядів співробітників учасника, які будуть залучатися до охорони об’єкту замовника і зазначені у таблиці 1.2. «про наявність працівників відповідної кваліфікації, які будуть залучені до надання послуг, які мають необхідні знання та досвід роботи». Довідка (и) повинні бути дійсні на момент розкриття пропозицій. У разі відсутності в довідці(ках) строку її дії, довідка(и) повинна(і) бути видана(і) не раніше одного року відносно дати розкриття тендерних пропозицій)». Підпунктом 1.7. пункту 5.1. розділу ІІІ Тендерної документації вимагається, що Медична довідка встановленого зразка про проходження працівниками Учасника обов’язкового медичного огляду щодо відсутності обмежень для роботи в охороні (відповідно до Додатку 8 п.2.16 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2007 № 246), які видані не більше 1 року до кінцевої дати подання пропозицій.
Відповідно до п.1.1. Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2007 № 246 встановлено, що «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі - Порядок), розроблений на виконання статті 17 Закону України "Про охорону праці" ( 2694-12 ), визначає процедуру проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року.», а сам Порядок, згідно п.1.2. призначений для: працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду економічної діяльності та їх філій, інших відокремлених підрозділів; фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які відповідно до законодавства використовують найману працю (далі - роботодавці); осіб, які забезпечують себе роботою самостійно; закладів державної санітарно-епідеміологічної служби; закладів охорони здоров'я, військово-лікарських та відповідних комісій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють медичні огляди працівників, спеціалізованих закладів охорони здоров'я, які мають право встановлювати діагноз щодо професійних захворювань, кафедр та курсів професійних захворювань вищих медичних навчальних закладів III-IV рівнів акредитації (далі - закладів охорони здоров'я); робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - робочі органи виконавчої дирекції Фонду).
Додатком №5 до пункту 2.6. «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», яким визначено саме перелік робіт для виконання яких є обов'язковим попередній (періодичний) медичний огляд працівників, зазначено проходження періодичного медичного огляду «1 раз на рік» працівниками при виконанні робіт у військовій охороні, службах спецзв'язку, інкасації, банківських структурах, закладах та службах, яким дозволено носити вогнепальну зброю та її застосовувати. Згідно чинного законодавства право на носіння та застосування вогнепальної зброї мають лише правоохоронні та державні силові органи, тобто тільки на персонал охорони (працівників) таких структур покладено саме обов’язок щодо проходження періодичного медичного огляду «1 раз на рік».
Тому, даною вимогою Ви порушуєте норми чинного Закону України "Про публічні закупівлі", а саме стаття 3 "Принципи здійснення закупівель (добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників) та частину 4 статті 22 (Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників). Тому, вимагаємо виключити вимогу, внести зміни в Тендерну документацію та забезпечити рівні умови учасникам для участі у даній процедурі закупівлі.

В Оголошенні містяться дискримінаційні вимоги до документів щодо підтвердження кваліфікаційного критерію про наявність досвіду виконання аналогічного договору. Відповідно до абз. 2 пункту 5 розділу 3 Оголошення для підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору від учасника вимагається наступний документ: «Лист-відгук від замовників щодо підтвердження виконання аналогічного договору якісно, своєчасно та в повному обсязі Лист–відгук має містити посилання на номер та дату аналогічного договору, які зазначені в довідці. Та має бути виданий (датований) не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даних відкритих торгів в електронній системі закупівель»
Повідомляємо, що вимога про надання листа-відгуку, який має мати реєстраційний номер та дату його складання не раніше 22 січня 2021 року є дискримінаційною та створює для учасників додаткові перешкоди для участі у даній процедурі закупівлі. Учасник може має досвід виконання аналогічних договорів за 2019 та 2020 роки, приймав участь у аналогічних процедурах закупівлі, підтверджував відповідність кваліфікаційному критерію про досвід виконання аналогічних договорів листами-відгуками, що видані раніше дати оприлюднення оголошення. Замовник, встановлюючи вимоги до реквізитів листа-відгуку, штучно обмежує участь у вказаній процедурі для учасника, який має досвід виконання аналогічних договорів у попередні роки та лист-відгук, що виданий раніше і підтверджує належне виконання аналогічного договору, але не може отримати лист-відгук від незалежних від нього причин у період з 21.01.2021 по 00 год. 00 хв. 09.02.2021 року, що дискримінує учасників у порівнянні з іншими, що мають листи-відгуки, які датовами у зазначений період. За таких умов, взяти участь у Процедурі закупівлі зможуть лише ті суб'єкти господарювання, які зможуть надати лист-відгук, який виданий (датований) не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення даних відкритих торгів в електронній системі закупівель, що є дискримінаційним до інших суб'єктів господарювання. Дії Замовника в частині встановлення в Оголошенні наведеної вище вимоги порушують вимоги статті 3 Закону, якою передбачені принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Позиція, щодо викладено цим пунктом вимоги щодо внесення змін до тендерної документації, підтримано Рішенням АМКУ від 14.05.2020 року № No9409-р/пк-пз. Тендерною документацією передбачено, що Учасник повинен надати копію договору добровільного страхування відповідальності перед третіми особами. Відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні Закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Відповідно до ст. 17 Закону, не встановлено жодної обов’язкової чи будь-якої вимоги до учасників закупівлі, яка б вказувала на обов’язкову наявність у учасника договору добровільного страхування відповідальності перед третіми особами з будь яким лімітом відповідальності в національній валюти чи будь якій іншій валюті.
Відповідно до ст. 31 Господарського кодексу України, Дискримінацією суб'єктів господарювання є прийняття будь-яких актів (рішень, наказів, розпоряджень, постанов тощо), надання письмових чи усних вказівок, укладення угод або будь-які інші дії чи бездіяльність органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю (колегіального органу чи посадової особи), направлених на обмеження чи позбавлення права на здійснення господарської діяльності та ставлять суб'єкта господарювання у гірше становище порівняно з іншими суб'єктами господарювання.
Також згідно ЗУ «Про охоронну діяльність», відповідно до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності та роз’яснень відділу ліцензування Міністерства внутрішніх справ України, суб’єкти господарювання які здійснюють свою діяльність в сфері надання охоронних послуг, та отримали відповідну ліцензію, незобов’язані мати договір добровільного страхування відповідальності перед третіми особами.
Єдиним документом, який підтверджує здатність учасника надавати послуги у сфері охорони є ні що інше як ЛІЦЕНЗІЯ.
Звідси бачимо, що вимогою щодо надання договору добровільного страхування відповідальності перед третіми особами при здійсненні охоронної діяльності, Ви ставите учасників у різне становище в даній процедурі закупівлі, при чому одних в гірше (ті учасники, що не мають такого договору, або мають но на меншу суму, до того ж учасники НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ його отримувати тому що це не визначено та не передбачено законодавством взагалі), а інших – у вигідне становище, автоматично збільшуючи шанси на визнання переможцем конкретної процедури закупівлі. Крім того, таку вимогу вважаємо дискримінаційною та такою, що може шкодити здійсненню господарської діяльності. Статтею 40 Закону України « Про страхування» передбачено, посадові особи Уповноваженого органу у випадку розголошення в будь-якій формі відомостей, що є таємницею страхування, несуть відповідальність, передбачену законом. Конфіденційна інформація щодо діяльності та фінансового стану страхувальника - клієнта страховика, яка стала відомою йому під час взаємовідносин з клієнтом чи з третіми особами при провадженні діяльності у сфері страхування, розголошення якої може завдати
матеріальної чи моральної шкоди клієнту, є таємницею страхування. Інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить
таємницю страхування, надається страховиком у таких випадках: на письмовий запит або з письмового дозволу власника такої
інформації; на письмові вимоги суду або за рішенням суду; органам прокуратури України, Служби безпеки України, Національної поліції, податкової міліції на їх письмову вимогу
стосовно операцій страхування конкретної юридичної або фізичної
особи за конкретним договором страхування у разі повідомлення про
підозру у вчиненні кримінального правопорушення даній особі;
{ Абзац четвертий частини третьої статті 40 із змінами, внесеними
згідно із Законами N 4652-VI ( 4652-17 ) від 13.04.2012, N 5463-VI ( 5463-17 ) від 16.10.2012, N 901-VIII ( 901-19 ) від 23.12.2015 }; центральному органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу відповідно до Закону України "Про запобігання та
протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму";
одержання інформації, що містить таємницю
страхування, не поширюються на службовців Уповноваженого органу,
які в межах повноважень, наданих цим Законом, здійснюють державний
нагляд за страховою діяльністю, а також органи доходів і зборів у
разі подання їм інформації на запит, зроблений відповідно до
положень Податкового кодексу України.
В пункті 9 Таблиці Додатку № 2 до ТД «Інформація про необхідні кількісні, якісні та технічні характеристики предмета закупівлі» та пунктом 3.2.9. Проекту Договору встановлено, що Учасник має забезпечити дислокацію власного автомобіля групи швидкого реагування біля об’єкту охорони в межах доїзду до об’єкту Замовника впродовж 5 хвилин. Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і містить відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону, зокрема у разі закупівлі робіт та послуг вимогу про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю (пункт 18 частини другої статті 22 Закону). Вимогою щодо наявності саме власного автомобіля групи швидкого реагування Вами порушується можливість учасника здійснити правильне оформлення пропозиції у разі відсутності права власності на автомобіль групи швидкого реагування. Щодо віку охоронників. В пункті 9 Таблиці Додатку № 2 до ТД «Інформація про необхідні кількісні, якісні та технічні характеристики предмета закупівлі» встановлено, що Учасник повинен підтвердити відповідність охоронців, які надаватимуть послуги, наступному критерію «. Чоловіки з фізичною підготовкою віком не старше 60 років.». Обґрунтування: Відповідно до п. 17 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності: «Персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб’єктом охоронної діяльності (входять до штату суб’єкта охоронної діяльності)». Щодо вищого граничного віку та статі охоронників Ліцензійні умови не містять жодних обмежень. Виникає питання: якщо охоронник, який досяг 61 року, має відповідну професійну кваліфікацію, відповідає вимогам законодавства щодо стану здоров’я, то чому він не може охороняти Замовника? Це є дискримінацією за віком і дискримінацією учасників, зокрема, Підприємства, в штаті якого працює багато охоронників за віком близько 60 років (в тому числі й жінок) і, якщо не залучати цих охоронників, то Підприємство не зможе належним чином надати охоронні послуги Замовнику. На підставі наведеного вимагаємо виключити з пункту 9 Таблиці Додатку № 2 до Тендерної документації вимогу щодо віку працівників – не старше 60 років.
Також, наголошуємо на відсутності в складі тендерної документації Додатку 1 до проекту Договору – Кошторис вартості послуг з охорони, який є невід’ємною частиною договору.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

02.02.2021 17:36
Шановний потенційний учаснику! Дякуємо за вимогу. Відповідні зміні будуть внесені до Тендерної документації. Проте зазначаємо, що метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, встановлення придатності особи до виконання обов’язків, пов’язаних з охоронною діяльністю. Відповідно до п. 17 постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» від 18 листопада 2015 р. № 960 (далі - Постанова) персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб’єктом охоронної діяльності (входять до штату суб’єкта охоронної діяльності). Під час прийняття на роботу ліцензіат зобов’язаний отримати від зазначених осіб документи, необхідні для прийняття на роботу до суб’єкта охоронної діяльності, а саме: документ, що підтверджує відсутність в особи обмежень за станом здоров’я для виконання функціональних обов’язків, який видається в установленому порядку. Відповідно п. 18 Постанови охоронна діяльність провадиться лише персоналом, який відповідає вимогам, що встановлені пунктами 15 і 17 Постанови.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-01-22-012084-b.c2

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Кронос Сервіс", Код ЄДРПОУ:33747106
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

дискримінаційні вимоги, що містяться у тендерній документації

Шановний Замовнику. Метою Закону України «Про публічні закупівлі» є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Статтею 5 Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників Закону визначено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. 2. Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах. 3. Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої цим Законом. 4. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Всупереч нормам Закону в Додатку 3 до тендерної документації Ви зобов’язали учасників надати такі документи: - копія документу (дозволу) виданого власнику транспортного засобу уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку, що розташований в транспорті реагування, потужністю не менш 5Вт. Додатково надати копію документу (дозволу) виданого власнику транспортних засобів уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу (базової станції розміщеної в м. Київ) аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність» транспорт реагування суб'єкта охоронної діяльності є спеціальним транспортом і обладнується засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами. Крім того, ні Ліцензійними умовами, ні Законом України «Про охоронну діяльність», ні іншими нормативно-правовими актами не передбачено визначення певних радіочастот та виду радіотехнологій для здійснення охоронної діяльності суб’єктами господарювання. Такі вимоги обмежують можливість участі у процедурі відкритих торгів учасників, які є як загальними, так і спеціальними користувачами радіочастотного ресурсу України. Також, Ви обмежуєте участь у процедурі відкритих торгів учасників, які здійснюють управління силами та засобами (у т.ч. групами реагування) шляхом отримання телекомунікаційних послуг, що надаються операторами та провайдерами телекомунікацій в частині використання ними певних радіотехнологій (аналоговий УКХ радіотелефонний зв’язок, цифровий УКХ радіозв’язок тощо) відповідно до вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України», Закону України «Про телекомунікації» та Постанови КМУ від 11.04.2012 № 295 «Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг». У Постанові КМУ від 09.06.2006 № 815 "Про затвердження плану використання радіочастотного ресурсу України" передбачено радіотехнології, які застосовуються загальними користувачами, зокрема, аналоговий короткохвильовий радіозв’язок, аналоговий ультракороткохвильовий радіотелефонний зв'язок тощо та радіотехнології, які застосовуються спеціальними користувачами, зокрема, ультракороткохвильовий радіозв’язок. Враховуючи викладене, встановлення вимоги щодо наявності базової станції (розміщеної в м. Київ) аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт призводить до того, що участь у процедурі закупівлі зможуть лише ті суб’єкти господарювання, які мають змогу надати документ (дозвіл) на право експлуатації радіоелектронного засобу (базової станції) аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку, що є дискримінацією по відношення до інших суб’єктів господарювання. Крім того, вимоги Замовника щодо аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку дискримінаційними тому, що в тендерної документації Замовника є посилання на конкретний процес без зазначення його еквіваленту всупереч вимогам частин 3- 4 Статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», та такими, що суттєво звужують коло потенційних учасників в цій закупівлі. З огляду на зазначене, висунуті в Тендерній документації вимоги, є дискримінаційними та такими, що суперечать чинному законодавству і обмежують добросовісну конкуренцію серед учасників процедури відкритих торгів. Враховуючи викладене вище, просимо усунути порушення законодавства у сфері публічних закупівель в частині висунення дискримінаційних вимог до учасників процедури відкритих торгів та видалити з тендерної документації вимоги, щодо надання нижчезазначених документів: - копія документу (дозволу) виданого власнику транспортного засобу уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку, що розташований в транспорті реагування, потужністю не менш 5Вт. Додатково надати копію документу (дозволу) виданого власнику транспортних засобів уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу (базової станції розміщеної в м. Київ) аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт. Окремо зазначаємо, що якість аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку значно гірше ніж якість стільникового та супутникового радіотехнічного зв’язку. Якість аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку постійно погіршується через численну забудову міста Києва багатоповерховими будівлями, що містять різні металеві конструкції, які є перешкодами та дуже сильно впливають на розповсюдження радіохвиль. Інші учасники, зокрема, Скаржник змушені на виконання таких вимог Замовника щодо аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку встановлювати та використовувати застаріле обладнання. В цьому немає ані законодавчого підґрунтя ані економічного сенсу та лише збільшує вартість надання охоронних послуг та жодним чином не покращує їх якість.
Розгорнути Згорнути

Рішення Органу оскарження: Помилка

Аукціон

Початок:
10.02.2021 13:31
Завершення:
10.02.2021 14:04

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.02.2021 14:04

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
Пошук по цьому учаснику
528 768 UAH з ПДВ 293 760 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кронос Сервіс"
Пошук по цьому учаснику
420 003.36 UAH з ПДВ 352 511 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "ГРІЗЛІ"
Пошук по цьому учаснику
527 299.20 UAH з ПДВ 527 299.20 UAH з ПДВ Документи
529 000 UAH з ПДВ 529 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.02.2021 17:01
sign.p7s
12.02.2021 16:59
sign.p7s
12.02.2021 16:57
ЩОДО АНЦ.pdf
09.02.2021 22:46
sign.p7s
09.02.2021 22:41
протокол.pdf

Конфіденційні документи

09.02.2021 22:41
ПРИВАТНА ДОВІДКА+ДОДАТКИ про наявність досвіду виконання аналогічного договору.pdf

Обгрунтування конфіденційності

Документи містять інформацію, що обґрунтовано визначена Учасником конфіденційною та не підлягає розкриттю, керуючись ч. 1 ст. 162 Господарського кодексу України. Учасник, при поданні своєї пропозиції, наполягає, на захисті певних складових своєї пропозиції від доступу третіх осіб, обґрунтовуючи її конфіденційність, оскільки розголошення та надання доступу до даної інформації третім особам може завдати шкоди охоронюваним правам та інтересам наших контрагентів та призвести до негативних наслідків для самого Учасника.

09.02.2021 22:41
ПРИВАТНИЙ ЛИСТ+ДОДАТКИ щодо наявності в персоналу охорони нагрудних відеореєстраторів.pdf

Обгрунтування конфіденційності

Документи містять інформацію, що обґрунтовано визначена Учасником конфіденційною та не підлягає розкриттю, керуючись ч. 1 ст. 162 Господарського кодексу України. Учасник, при поданні своєї пропозиції, наполягає, на захисті певних складових своєї пропозиції від доступу третіх осіб, обґрунтовуючи її конфіденційність, оскільки розголошення та надання доступу до даної інформації третім особам може завдати шкоди охоронюваним правам та інтересам наших контрагентів та призвести до негативних наслідків для самого Учасника.

09.02.2021 22:40
ПРИВАТНА ДОВІДКА+ДОДАТКИ залучення транспорту реагування.pdf

Обгрунтування конфіденційності

Документи містять інформацію, що обґрунтовано визначена Учасником конфіденційною та не підлягає розкриттю, керуючись ч. 1 ст. 162 Господарського кодексу України. Учасник, при поданні своєї пропозиції, наполягає, на захисті певних складових своєї пропозиції від доступу третіх осіб, обґрунтовуючи її конфіденційність, оскільки розголошення та надання доступу до даної інформації третім особам може завдати шкоди охоронюваним правам та інтересам наших контрагентів та призвести до негативних наслідків для самого Учасника.

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
#43294441
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 293 760 UAH з ПДВ 12.02.2021 15:34
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кронос Сервіс"
#33747106
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 352 511 UAH з ПДВ 16.02.2021 16:52
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "ГРІЗЛІ"
#39215369
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 527 299.20 UAH з ПДВ 16.02.2021 17:10
ТОВ СБ "Статус"
#38975608
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 529 000 UAH з ПДВ 16.02.2021 17:26

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання