Роботи За ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-27-006808-c
  • 45310000-3 - Електромонтажні роботи
  • Відмінена
Найменування замовника:
Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Восколуп Світлана Володимирівна, 0486857501 , goroo2005@ukr.net
Адреса замовника
Україна, ЧОРНОМОРСЬК, 68001, Одеська область, вул. Хантадзе. буд. 8-А
Очікувана вартість
1 812 700 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.02.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.02.2021 00:00

Оскарження умов:

до 11.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

15.02.2021 01:00

Початок аукціону:

16.02.2021 13:30

Очікувана вартість
1 812 700 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
9 063.50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
9 064 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 лот
Роботи За ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо навчання працівників

Дата подання: 29.01.2021 15:16
Дата відповіді: 01.02.2021 10:19
У тендерній документації міститься вимога: «9. Надати скановані сертифікати або лист повідомлення про проходження навчання працівниками-виконавцями робіт Учасника (яких планується залучити до виконання робіт) з монтажу, налаштування, введення в експлуатацію, обслуговування пожежного обладнання та систем оповіщення людей про пожежу у виробників такого обладнання». Питання: чи можливе надання листа - повідомлення від виробників про проходження навчання працівниками – виконавцями робіт без зазначення переліку цих працівників?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. На ваше запитання повідомляємо: під словосполученням «працівники-виконавці робіт» ми, як Замовник розуміємо тих конкретних осіб-працівників Учасника, яких він планує залучити до виконання робіт за даною закупівлею. А зважаючи на специфіку об’єкту на якому проводитимуться роботи (навчальний заклад) та специфіку самих робіт: навчання з монтажу, налаштування, введення в експлуатацію, обслуговування пожежного обладнання та систем оповіщення людей про пожежу у виробників такого обладнання проводиться для кожного працівника, який буде залучатись у виконанні робіт. Учасник повинен у складі пропозиції надати скановані сертифікати чи лист про проходження навчання працівниками-виконавцями робіт Учасника і підтвердити належну кваліфікацію, знання та досвід саме тих працівників, яких планує залучити до робіт, та підтвердити той факт, що саме ці особи мають необхідні знання та навички

вантажівки

Дата подання: 30.01.2021 14:11
Дата відповіді: 01.02.2021 11:51
У ТД наявна вимога надати документи, що підтверджують наявність в учасника власних або орендованих вантажних автотранспортних засобів, підтверджена відповідними документами (копії документів, що підтверджують право власності чи користування, або копія договору на вантажоперевезення з копіями свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів). Дана вимога є дискримінаційною, оскільки ліцензійним умовами не предбачена наявність вантажівок у суб'єктів протипожежної діяльності. На якій підставі встановлена дана вимога- не зрозуміло. Виконання догвоору це справа переможця, якщо йому треба буде взяти в оренду вантажний транспорт- переможець це зробить. Просимо видалити дану дискримінаційну вимогу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Вимога Замовника в Тендерній документації стосовно наявності в Учасника власних або орендованих вантажних автотранспортних засобів обумовлена тим, що Предметом закупівлі та Договором про закупівлю (як результатом проведення закупівлі) передбачається, що Учасник/Підрядник зобов’язується самостійно закупити все необхідне обладнання та матеріали, доставити на об’єкт працівників та обладнання, змонтувати систему та вивезти все сміття, що лишилося після виконання робіт. В свою чергу Замовник має впевнитися в тому, що Роботи буде виконано вчасно та в повному обсязі, а наявність саме такого автотранспорту є додатковою гарантією та необхідністю вчасного виконання робіт за даною процедурою закупівлі. Також, вимушені зазначити, що виконання договору не є тільки справою потенційного Переможця, на Замовника покладено велику відповідальність за використання бюджетних коштів за призначенням (обрання добросовісного Постачальника) та за організацію протипожежної безпеки на об’єкті (навчальний заклад). Звертаємо Вашу увагу на те, що Замовником не вимагається щоб такий автотранспорт був лише на праві власності в учасника, або таких одиниць транспорту була певна кількість (задля дотримання принципу недискримінації учасників). Разом з тим, вважаємо за необхідне зазначити, що відповідно до положень статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»: «Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій…». Таким чином, дана вимога в Тендерній документації є правомірною та обумовленою специфікою предмету закупівлі.

вантажні засоби та акти технічного стану

Дата подання: 01.02.2021 17:07
Дата відповіді: 02.02.2021 10:14
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИКУ! Предметом закупівлі є Електромонтажні роботи а не перевезення вантажів. Просимо встановлювати кваліфікаційні критерії відповідно до предмету закупівлі та чинного законодавства, а не на власний розсуд, тому що у такому випадку вимоги перетворюються на дискримінаційні.Просмо видалити вимоги щодо вантажних засобів та актів про технічний стан щодо зазначених вантажних засобів, оскільки наявність таких засобів взагалі не передбачена Ліцензійними умовами здійснення протипоежної діяльності. Пропонуємо Вам дотримуватись чинного законодавства, оскільки у іншому випадку нами буде подано скаргу до АМКУ і Вам все одно доведеться внести зміни до документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах (ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Таким чином, потенційний постачальник може розташовуватися досить далеко від об’єкту Замовника та повинен підтвердити можливість вчасного виконання договору (наголошуємо на тому, що автомобіль може бути орендовано і можливостей орендувати такий автомобіль є безліч).
Відповідно до ч. 2 п. 1 Постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів», технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, обов’язковому технічному контролю підлягають: «легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тони, причепи до них – із строком експлуатації до двох років». Автомобілі які плануються використовуватися Учасником, будуть використовуватися ним задля отримання прибутку, а отже, підлягають технічному огляду. Разом з тим, на етапі проведення процедури закупівлі Замовник має вжити всіх можливих заходів задля закупівлі саме того предмету/робіт/послуг, якого потребує. Так, на етапі проведення закупівлі Замовник має змогу обрати потрібного Постачальника лише шляхом аналізу документації тендерної пропозиції. Згідно з Розділом 3. Підготовка тендерної пропозиції: «У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях тендерної документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз`яснення/нь державних органів», а отже якщо залучений автотранспорт має строк експлуатації до двох років, то Учасник може надати лист-роз’яснення та додати підтверджуючі документи. Додатково повідомляємо, що при складанні Тендерної документації, вимог до предмету закупівлі та кваліфікаційних вимог до Учасників, Замовник керується не тільки Постановою КМУ № 852, а й діючим законодавством в сфері публічних закупівель, специфікою самого предмету закупівлі та іншими нормами діючого законодавства України.

Акт огляду

Дата подання: 03.02.2021 11:35
Дата відповіді: 05.02.2021 08:33
Доброго дня, шановний Замовнику! В Додатку №3 до тендерної документації в пункті 5 міститься вимога «5. Учасник повинен обов’язково оглянути об’єкт замовника та на підтвердження цього надати в складі тендерної пропозиції «Акт обстеження об’єкту», складений в довільній формі, підписаний керівником замовника, уповноваженим керівником об’єкту та уповноваженою особою учасника. В акті обов’язково зазначається: найменування об’єкту, найменування Замовника, найменування керівника об’єкту та Учасника торгів, дата та час складання та підписання цього акту. Під час такого огляду є можливість одержати у Замовника додаткову технічну документацію, яка, з точки зору Учасника, може бути необхідною для підготовки тендерної пропозиції. Учасник серед документації тендерної пропозиції надає скановану Акт обстеження об’єкту у довільній формі, яка підтверджує проведення ним огляду об’єкту.» Дана вимога є незаконною та дискримінаційною. Замовник порушує право учасника на конфіденційність інформації, також дана вимога несе у собі корупційні ризики, адже для участі у тендері необхідно отримати довідку завірену керівником замовника, уповноваженим керівником об’єкту та уповноваженою особою учасника. Зазначена вимога порушує право Учасників та наступні принципи закупівель – максимальна економія та ефективність, запобігання корупційним діям та добросовісна конкуренція серед учасників. Адже після огляду об’єкту інформація про те, які учасники будуть брати участь у закупівлі стає неконфіденційною. Встановлення Замовником дискримінаційної вимоги щодо надання довідки огляду об’єкту є необгрунтованою та такою, що суперечить вимогам Закону. Адже за таких умов, з підстав, незалежних від суб’єкта господарювання, Замовник може не підписати довідку огляду, а також не узгодити з Учасником дату та час виїзду на об’єкт, що в подальшому може стати з незалежних від Учасника торгів підстав причиною відхилення такої Пропозиції, що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання. Ця вимога направлена саме на те, щоб Виконавці понесли максимум збитків. Адже з ще не отриманих прибутків сплачувати витрати на відрядження, пальне та амортизацію транспорту тільки для подачі пропозиції на тендер є некоректним. Просимо врахувати, що договір буде укладено тільки з одним Учасником, якого визнають переможцем - а поїздки повинні здійснити всі! Чи не бажаєте перенести обов'язкові відвідання об'єктів до вимог для переможця - після визнання переможцем та до укладення договору? Також додатково повідомляю, що вимога тендерної документації щодо обов’язкового обстеження об’єкту з підписанням у Замовника довідки (акту) огляду, була визнана як дискримінаційна рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель: 1. Рішення від 13.12.2019 №18550 2. Рішення від 13.05.2020 № 9264 3. Рішення від 29.05.2020 № 10669 З огляду на вищевикладене, просимо внести зміни до Тендерної документації. У разі ігнорування даної вимоги, ми змушені будемо звернутися до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Дана вимога в Тендерній документації міститься лише з метою полегшення участі потенційних Учасників та задля забезпечення можливості Учасників правильно та точно прорахувати собівартість, ціну пропозиції та усі специфічні технічні моменти об’єкту. Так, Тендерна документація передбачає надання Учасником інших коментарів та додаткової інформації з технічних питань та оптимізації процесу. Додатково зазначаємо, що в електронній системі закупівель та Тендерній документації міститься вся необхідна інформація стосовно контактних осіб, телефонів та адреси Замовника. Разом з тим, факт підписання або не підписання Акту огляду об’єкту Замовником не є обґрунтованим та доведеним, а також не підтверджує неможливість Учасника виконати дану вимогу Замовника, в тій частині, що Замовник ухиляється від підписання або узгодження дати такого огляду. Також наголошуємо на тому, що Замовник не вимагає здійснити такий огляд в період уточнень або в період оскаржень, та не вимагає підписання акту певною датою. Об’єкт Замовника, який підлягає огляду - один, заклад на сьогодні працює (звісно з урахуванням карантинних заходів індивідуального захисту. Вважаємо за доцільне, звернути Вашу увагу, що відповідно до Розділу 5 ТД: «Усі витрати Учасника пов’язані з підготовкою тендерної пропозиції, в тому числі з отриманням дозволів, ліцензій, сертифікатів тощо, та поданням тендерної пропозиції не відшкодовуються, зокрема й у разі відміни торгів, визнання торгів такими, що не відбулися, та у разі відхилення пропозиції Учасника». Таким чином всі Учасники до участі у процедурах закупівель несуть певні витрати, на отримання електронних гарантій, сплата за участь у закупівлі майданчику, оренда офісу, сплата заробітної плати усім працівникам, що задіяні у підготовці до участі у закупівлі тощо.

Уточнення

Дата подання: 04.02.2021 13:30
Дата відповіді: 05.02.2021 08:34
Просимо Вас надати пояснення на підставі яких нормативних актів або інших вимог Учасник повинен надати Підтверджуючі документи (сертифікат) встановленого зразка, щодо впровадження в Учасника системи управління охороною здоров’я та безпекою праці ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT). Вважаємо, що ця вимога є дискримінаційною та обмежує право Учасника на взяття участі у тендері.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Стандарт ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT) впроваджено Наказом від 26.12.2019 № 502 ДП"УкрНДНЦ" Про прийняття та скасування національних стандартів. Стандарт установлює вимоги до системи управління охороною здоров’я і безпекою праці (OЗіБП), а також містить настанови щодо їх застосування, щоб дати змогу організації створити безпечні та здорові умови праці на робочому місці, запобігаючи травмам і погіршенню стану здоров’я, що пов’язані з господарською діяльністю, та активно вдосконалюючи свої показники діяльності у сфері OЗіБП. Цей стандарт можна застосовувати до будь-якої організації, яка прагне створити, впровадити й забезпечити функціювання системи управління OЗіБП, щоб покращити охорону здоров’я і безпеку праці, унеможливити небезпеки та зменшити ризики у сфері OЗіБП (охоплюючи системні недоліки), реалізувати можливості у сфері OЗіБП, а також реагувати на невідповідності в системі управління у сфері OЗіБП, пов’язані з її функціюванням. Зважаючи на специфіку робіт що закуповуються, Замовник має вжити всіх необхідних заходів задля уникнення травмування персоналу Постачальника/Підрядника тощо на Об’єкті, який функціонує в повному обсязі та є місцем перебування дітей та педагогічного колективу. На сьогодні є безліч сертифікованих НААУ організацій, які здійснюють методичну та консультаційну допомогу з впровадження такого стандарту на підприємствах. Таким чином, кожне підприємство яке прагне вдосконалюватися та забезпечувати безпечні умови праці для своїх працівників може впровадити таку систему
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-27-006808-c.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ "ТОПАЗ", Код ЄДРПОУ:43694796
Дата подання: 29.01.2021 14:29
Підпунктом 1 пункту 2 Додатку № 1 до тендерної документації вимагається надати оригінали трудових книжок працівників-виконавців робіт.
Дана вимога є дискримінаційною для нас, оскільки наші працівники – виконавці робіт працюють за трудовим договором, що не забороняється нормами чинного законодавства України, зокрема Кодексом законів про працю України.
Просимо внести зміни до тендерної документації та викласти даний пункт в наступній редакції: «Оригінали трудових книжок або трудових договорів працівників – виконавців робіт».
У разі ігнорування даної вимоги, ми змушені будемо звернутися до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

01.02.2021 09:51
На виконання вимог частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовником у Додатку 1 до тендерної документації встановлено вимоги щодо подання учасником документально підтвердженої інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Згідно статті 16 та пункту 2 частини 2 статті 22 Закону замовники торгів самостійно встановлює у тендерній документації спосіб та перелік документів, що підтверджують відповідність учасників установленим кваліфікаційним критеріям.
На виконання вимог, встановлених у статті 16 та пункті 2 частини 2 статті 22 Закону, замовником торгів у Додатку 1 до тендерної документації вимагається від учасників торгів надання у складі тендерної пропозиції копій трудових книжок працівників-виконавців робіт.
У відповідності до статті 21 Кодексу законів про працю України трудовим договором є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Особливою формою трудового договору є контракт.
Згідно частини 2 статті 24 Кодексу законів про працю України при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.
Крім того, у відповідності до статті 48 Кодексу законів про працю України трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п'ять днів. Трудові книжки ведуться також на позаштатних працівників при умові, якщо вони підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню, студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які проходять стажування на підприємстві, в установі, організації.
Отже, вимога тендерної документації щодо надання у якості документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід у вигляді копій трудових книжок повністю відповідає вимогам чинного законодавства у сфері публічних закупівель та Кодексу законів про працю України.
Стосовно підтвердження наявності трудових відносин із працівником на підставі договору виконання робіт (надання послуг) слід зазначити, що відповідно до пункту 14.1.195. статті 14 Податкового кодексу України працівник – це фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до закону.
Визначення поняття трудовий договір (контракт), як зазначено вище, наведено у статті 21 Кодексу законів про працю України.
Таким чином, виходячи з норм статті 16 Закону замовник має право вимагати від учасників підтвердження наявності лише працівників, які згідно з вимогами податкового законодавства та законодавства про працю повинні бути офіційно працевлаштовані в учасника та з якими укладено трудові договори відповідно до закону. Цивільно-правові угоди, договори підряду договори виконання робіт (надання послуг) тощо у розумінні норм Цивільного кодексу України, Кодексу законів про працю України, Податкового кодексу України не є різновидом трудового договору, а отже особи які залучаються суб’єктами господарювання за такими договорами не є працівниками.
Разом з тим, зазначаємо, що роботи які закуповуються підлягають Ліцензуванню, отже якщо ви, є ліцензіатом з надання послуг протипожежного призначення, то до заяви на отримання такої ліцензії додавали: «копії документів, що підтверджують відповідний ступінь вищої освіти і стаж роботи, кваліфікацію працівників, наявність трудових договорів з усіма найманими працівниками, які залучаються до провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення згідно з цими Ліцензійними умовами» (Постанова КМУ № 852 від 23.11.2016). Також вважаємо за потрібне зазначити: «Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації (далі - підприємство) усіх форм власності або у фізичної особи понад п'ять днів, у тому числі осіб, які є співвласниками (власниками) підприємств, селянських (фермерських) господарств, сезонних і тимчасових працівників, а також позаштатних працівників за умови, якщо вони підлягають державному соціальному страхуванню» (Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників Мінпраці України (до1997р.), Мін'юст України, Мінсоцзахист; Наказ, Інструкція від 29.07.1993
№ 58). При влаштуванні на роботу працівники зобов'язані подавати трудову книжку, оформлену в установленому порядку. Без трудової книжки приймаються на роботу тільки ті особи, які працевлаштовуються вперше. Трудові книжки зберігаються на підприємствах, в установах і організаціях, у представництвах іноземних суб’єктів господарювання, а при звільненні працівника трудова книжка видається йому під розписку в журналі обліку
(Про трудові книжки працівників Постанова Кабінету Міністрів України від 27.04.1993
№ 301).
В свою чергу, ми як Замовник не вимагали від учасників, забезпечити кількість працівників більшу ніж передбачено Ліцензійними вимогами (Постанова КМУ № 852).
Отже, у Замовника відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації.

Аукціон

Початок:
16.02.2021 13:30

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
16.02.2021 00:01
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
Проектно-кошторисна документація закупівлі UA-2021-01-27-006808-c Роботи За ДК 021-2015: код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» (45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації). Реконструкція (технічне переоснащення) системи протипожежного захисту - установка системи пожежної сигналізації (СПС) і системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей (СО) Чорноморської загальноосвітньої школи №7 Чорноморської міської ради Одеської області, розташованої за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, проспект Миру 43-А підлягає корегуванню у зв’язку з введеням в дію нових нормативних документів. Проектно-кошторисна документація потребує приведення до норм відповідно вимогам КМУ № 560 від 11.05.2011 року та наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України № 112 від 17.05.2019 року зі змінами чинного Законодавства України. Замовник відміняє торги в разі наявності підстав, що передбачені ч. 2 ст. 32 Закону, а саме не враховані норми Закона, що не були передбачені у проектно-кошторисній документації, згідно якої оголошена відповідна закупівля, що призводить до невідповідності нормам чинного законодавства.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання