Природний газ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-04-16-003266-a
  • 09120000-6 - Газове паливо
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Жовківська лікарня" Жовківської міської ради Львівського району Львівської області
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
, , crlzhovkva@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Жовква, 80300, Львівська область, вулиця Львівська, будинок 78
Очікувана вартість
290 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 5.05.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.04.2021 00:00

Оскарження умов:

до 01.05.2021 00:00

Подання пропозицій:

05.05.2021 18:00

Очікувана вартість
290 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 450 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

30000 метри кубічні
Природний газ
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Внесення змін відповідно до чинного законодавства України

Дата подання: 20.04.2021 15:31
Дата відповіді: 23.04.2021 11:17
Добрий день! На вимогу тендерної документації надати гарантійний лист про щомісячну номінацію, пояснюємо наступне: 27 лютого 2019 року, м. Київ – Укртрансгаз розпочав в режимі реального часу публікацію кількості номінацій, поданих в Інформаційній платформі (ІП). Це є продовженням системної ініціативи із забезпечення прозорості діяльності Укртрансгазу та черговим кроком підтримки процесу переходу ринку газу на добове балансування з 1 березня. Таке інформаційне табло дає можливість всім зацікавленим учасникам слідкувати за станом готовності ринку до роботи в режимі добового балансування з 1 березня. Кожної години на сайті автоматично оновлюються такі показники, як загальна кількість створених в ІП номінацій, кількість поданих комерційних номінацій та кількість поданих ПСО-номінацій. Відповідно до цього просимо внести зміни, так як заведення щомісячної номінації не є актуальним.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учансику, Замовник не встановив вимог, що дискримінюють учасників. У разі неподання якогось документу просимо надати лист-пояснення з обгрунтуванням та посиланнням на норми чинного законодавства про неможливість вчинення таких дій.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-04-16-003266-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ", Код ЄДРПОУ:41835359
Дата подання: 20.04.2021 15:50
Шановний замовник!
Уважно ознайомившись із Вашою тендерною документацією вимушені направити Вам свою вимогу про усунення виявлених порушень.
Товариство здійснює господарську діяльність з постачання електричної енергії юридичним та фізичним (побутовим) споживачам, відповідно до отриманої ліцензії (Постанова НКРЕКП від 14.06.2018р. № 429), починаючи з 01.01.2019 року.
В своїй тендерній документації ви зазначаєте : «Учасник повинен надати довідку у довільній формі щодо точок контакту в регіоні Замовника для надання інформації споживачам стосовно, зокрема, їх прав, чинного законодавства (точка контакту має бути підтверджена шляхом надання договору оренди приміщення або договором купівлі-продажу приміщення або будь-яким іншим документом, який підтверджує факт наявності даної точки контакту в регіоні)».
Повідомляємо, що зазначений абзац тендерної документації є дискримінаційний, та упереджений по відношенню до всіх учасників торгів, в тому числі і до Товариства, а тому враховуючи вищевикладене просимо Вас усунути виявлені порушення терміново.
Наші доводи та обґрунтування.
Дана вимога надати документ про підтвердження офісу учасника суперечить принципам, які покладені в природу процедури закупівлі, зокрема, принципам встановленим у ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», - добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Наявність такої вимоги – пряма дискримінація учасників. Дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників. Таким чином, у інших Постачальників електричної енергії виникає необґрунтована перевага над одним з конкурентів. Вдаючись до таких критеріїв Вами безпосередньо порушується Закон України «Про публічні закупівлі». Жодним нормативно-правовим актом не передбачено обов’язок створення точок контакту по всій території України, чи мати більше ніж одну. Це виключно бажання Ліцензіата (Товариства). Просимо Вас змінити дані вимоги у Тендерної документації та привести її у відповідність до діючого законодавства.
Разом з тим Товариство додатково повідомляє, що на підтвердження інших кваліфікаційних вимог у Товариство наявний кол-центр згідно з вимогами встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р.
Відповідно до п. 8.3.17 Правил роздрібного ринку електричної енергії, що затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 Учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз'яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів не є обов'язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. Наголошуємо, що окремий структурний підрозділ Товариства на території іншої області не передбачено жодними нормативно – правовим актом України, а є правом, які обслуговує електропостачальник до 50000 тисяч споживачів.
Відповідно до ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закону) встановлено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Разом з тим звертаємо вашу увагу на той факт, що рішенням № 4897-р/пк-пз від 22.04.2019 року постійно діючою адміністративною колегією АМК України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийнято рішення аналогічному питанню, де було встановлено порушення зі сторони Замовника, щодо наявності в постачальника структурної одиниці на іншій території України. Аналогічна позиція була висвітлена в рішенні АМКУ № 6773-р/пк-пз від 28.05.2019 року.
Просимо Вас вказати який нормативно-правовий акт ви посилаєтесь, встановлюючи вимоги щодо наявності офісу Учасника у м. Жовква або Львівській обл.. для обслуговування клієнтів та прийому споживачів. Разом з тим просимо Вас терміново усунути дані порушення.
Разом з тим в Ваших діях опосередковано проглядається домовленість з певним постачальником електричної енергії який здійснює постачання електричної енергії на закріпленій території в даному випадку на території Харківської області.
В разі ігнорування законних вимог учасника будемо звертатися до Антимонопольного комітету України, а також до правоохоронних органів МВС України, з метою недопущення неправомірного використання коштів бюджету за попередньою домовленістю сторін.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

26.04.2021 18:24
Замовник повідомляє, відповідно до приміток до тендерної документації, що у разі, якщо учасник відповідно до норм чинного Законодавства не зобов’язаний згідно з законодавством складати, якийсь з вказаних документів, такий учасник надає лист-роз’яснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою* в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вище зазначених документів.

Номер вимоги: UA-2021-04-16-003266-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ", Код ЄДРПОУ:41835359
Дата подання: 20.04.2021 16:08
Замовником встановлена вимога щодо "надати документ, що виданий спеціалізованим експертом, що має відповідну акредитацію у сфері контролю за дотриманням суб’єктами господарювання природо охоронного законодавства, в якому (в документі) засвідчено факт відповідності діяльності учасника закупівлі вимогам законодавства про захист довкілля. "Для цього учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати Сертифікат, виданий на ім’я учасника, на систему екологічного управління має міститись у пропозиції учасника.
Слід зазначити, що дана вимога є дискримінаційною такою, що порушує основні принципи здійснення публічних закупівель. Зокрема, відповідно до ст. 11 Закону України «Про екологічний аудит», екологічний аудит проводиться в процесі приватизації об’єктів державної власності, іншої зміни форми власності, зміни конкретних власників об’єктів, а також для потреб екологічного страхування, в разі передачі об’єктів державної та комунальної власності в довгострокову оренду, в концесію (щодо об’єктів підвищеної екологічної небезпеки), створення на основі таких об’єктів спільних підприємств, створення, функціонування і сертифікації систем екологічного управління, а також здійснення господарської та іншої діяльності. Згідно зі ст.12 Закону України «Про екологічний аудит», екологічний аудит в Україні може бути добровільним чи обов’язковим. Добровільний екологічний аудит здійснюється стосовно будь-яких об’єктів екологічного аудиту на замовлення заінтересованого суб’єкта за згодою керівника чи власника об’єкта екологічного аудиту. Обов’язковий екологічний аудит здійснюється на замовлення заінтересованих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування щодо об’єктів або видів діяльності, які становлять підвищену екологічну небезпеку, відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України, у випадках, вичерпний перелік яких наведено у ст.12 Закону України «Про екологічний аудит». Варто зазначити, що в даному переліку ніяким чином не значиться, що господарська діяльність з постачання природного газу споживачу не підлягає обов’язковому екологічному аудиту.
Варто зазначити, що вимога, встановлена Замовником, є такою, що порушує ст.5 Закону України «Про Публічні закупівлі», є дискримінаційною та такою, що обмежує коло учасників та порушує чинне законодавство у сфері публічних закупівель. Зокрема, Замовник штучно обмежує коло потенційних учасників шляхом встановлення даної вимоги. Адже навіть при великому бажанні, Учасники не зможуть провести екологічний аудит до кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Окрім цього, для виготовлення документів, встановлених замовником, потрібно затратити також відповідні кошти, що може призвести до збільшення затратної частини учасників на участь в закупівлі та вплинути на ціну тендерної пропозиції. Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Таким чином, звертаємося до вас з вимогою приведення вимог тендерної документації у відповідність до закупівельного законодавства та виключення вищезазначеної дискримінаційної вимоги з умов тендерної документації.
В разі ігнорування законних вимог учасника будемо звертатися до Антимонопольного комітету України, а також до правоохоронних органів МВС України, з метою недопущення неправомірного використання коштів бюджету за попередньою домовленістю сторін.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.04.2021 18:21
Замовник повідомляє, що оскільки це діяльність добровільна, то не може вважатись такою, що обмежує конкуренцію, адже виконати таку вимогу може явно більше ніж 2 субєкти господарювання. Разом з тим, відповідно до приміток до тендерної документації: В разі, якщо учасник відповідно до норм чинного Законодавства не зобов’язаний згідно з законодавством складати, якийсь з вказаних документів, такий учасник надає лист-роз’яснення в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою* в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вище зазначених документів.

Номер вимоги: UA-2021-04-16-003266-a.a3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ", Код ЄДРПОУ:41835359
Дата подання: 20.04.2021 16:17
Вимогами тендерної документації Замовника передбачено: «Учасник зобов’язаний надати в складі своєї пропозиції офіційний лист від Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки стосовно не застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкції) до учасника, реалізація і моніторинг ефективності яких забезпечують органи Служби безпеки України, координацію і контроль діяльності яких здійснює Центральне управління Служби безпеки України».
Вказана вимога, вже неодноразово в аналогічних процедурах закупівлі створювала умови для незаконного та необґрунтованого відхилення тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі. При цьому, причиною таких відхилень було виключно неоднозначне та хибне тлумачення різними суб’єктами господарювання та замовниками закупівлі форми, змісту та способу документального підтвердження вказаної вимоги. Різність в підходах замовників та учасників процедури закупівлі до порядку виконання вказаної вимоги порушують основний принцип здійснення процедур закупівлі «законність». Замовник вимагає від учасника процедури закупівлі вчинити дії щодо отримання від СБУ документу, який остання згідно законодавства не зобов’язана надавати на запити суб’єктів господарювання. Тобто Замовник приховуючи свою вимогу до учасників за гаслами дотримання законодавства про санкції навантажує СБУ невластивими для неї функціями проведення моніторингу діяльності суб’єктів господарювання, більш того за ініціативою самого суб’єкта господарювання. Вказане разом порушує принцип «верховенства закону» у правовідносинах державних органів із суб’єктами господарювання. Відповідно до функцій СБУ, що визначені ЗУ «Про служби безпеки України» не відносяться функції надання будь-яких листів на запит суб’єктів господарювання щодо розгляду чи не розгляду діяльності учасника процедури закупівлі законодавству про санкції. Також СБУ не надає інформацію суб’єктам господарювання стосовно будь-яких рекомендацій та пропозицій РНБО, щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій до учасників процедури закупівлі в неофіційний спосіб. Будь-які рішення та рекомендації СБУ для РНБО відбуваються на їхніх спільних засіданнях з обов’язковим прийняттям офіційних публічних рішень. Тобто списки юридичних і фізичних осіб, до яких застосовані санкції та інші обмежувальні економічні заходи знаходяться у відкритому публічному доступі та безперешкодно можуть бути переглянуті замовниками процедур закупівлі. Варто також звернути увагу на строки та умови отримання вказаного листа від СБУ. Оскільки офіційний порядок розгляду таких звернень відсутній, існує ризик неможливості отримання запитуваної інформації учасником процедури закупівлі з незалежних від нього обставин. Крім цього необхідно також враховувати обмеження у розпорядку роботи державних органів і суб’єктів господарювання, що викликані введеним карантином проти пандемії коронавірусної хвороби, що врегульовані Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» №530-IX та інших нормативно-правових актів. Так Сервісні центри при МВС, НКРЕКП, інші державні інституції окрім органів та об’єктів критичної інфраструктури обмежили свій графік роботи, оприлюднивши відповідні розпорядження на офіційних веб-сайтах. Із вказаного видно,що виконання вимоги Замовника є незаконним та необґрунтованим,а отже таким,що порушує права учасників на добросовісну конкуренція та об’єктивну, неупереджену оцінку тендерних пропозицій.Вказана вимога Замовника носить дискримінаційний характер,надаючи перевагу лише тим учасникам, які в поза правовий спосіб отримали відповідний Лист. З огляду на вказане, вище зазначена вимога підлягає виключенню як неправомірна,надмірна та незаконна так як Замовник не може вимагати від Учасника дані, що є у загальному доступі.
В разі ігнорування законних вимог учасника будемо звертатися до Антимонопольного комітету України, а також до правоохоронних органів МВС України, з метою недопущення неправомірного використання коштів бюджету за попередньою домовленістю сторін.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

26.04.2021 18:13
Замовником в цій частині буде внесено зміни, слідкуйте за оновленнями на майданчику.

Номер вимоги: UA-2021-04-16-003266-a.a4

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ", Код ЄДРПОУ:43260428
Дата подання: 22.04.2021 12:37
Шановний замовник! Ознайомившись із Вашою тендерною документацією вимушені направити Вам свою вимогу про усунення виявлених порушень.
Зокрема, Замовником встановлена вимога для підтвердження кваліфікаційного критерію – наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, зокрема серед документів, що підтверджують наявність трудових відносин з працівниками зазначеними Учасником у довідці та які надаються ним у складі тендерної пропозиції наявні вимоги про надання копій документів про проходження навчання в сфері публічних закупівель менш, як на 2-х працівників; копій документів про проходження навчання охорони праці та пожежної безпеки не менш, як на 2-х працівників. Стверджуємо, що дана вимога щодо проходження відповідного навчання саме двома і більше працівниками є дискримінаційною такою, що порушує основні принципи здійснення публічних закупівель. Чому саме двома, чому ж тоді не трьома чи всіма працівниками учасника. Така вимога прямо суперечить принципам встановленим у ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», - добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Наявність такої вимоги – пряма дискримінація учасників. Дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників.
Згідно з частиною четвертою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Таким чином, звертаємося до вас з вимогою приведення вимог тендерної документації у відповідність до закупівельного законодавства та виключення вищезазначеної дискримінаційної вимоги з умов тендерної документації. В разі ігнорування законних вимог учасника будемо звертатися до Антимонопольного комітету України, а також до правоохоронних органів МВС України, з метою недопущення неправомірного використання коштів бюджету за попередньою домовленістю сторін.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

26.04.2021 18:16
Замовник повідомляє, що вимога вважається дискримінаційною тоді, коли її можуть виконати один субєкт господарювання. Вимогу щодо наявності такої кількості працівників можуть забезпечити більше як 2 Учасники, відповідно така вимога не може бути дискримінаційна.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-04-16-003266-a.a5

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ", Код ЄДРПОУ:41835359
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

ВИМОГА

Згідно з пунктом 18 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) предмет закупівлі – товари, роботи чи послуги, які закуповуються у межах єдиної процедури закупівлі щодо яких учасникам дозволяється подавати пропозиції. Але, підпунктом 3.3. Інша інформація Розділу 5. Оцінка тендерної пропозиції ТД – зазначено, що Керуючись ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» дана тендена документація містить іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне включити. Замовником торгів в порядку застосування ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України укладено договір про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем, оплата яких може здійснюватися третьою особою. Вартість послуг становить 4000,00 грн. (чотири тисячі гривень 00 копійок). Учасники процедури закупівлі не включають у вартість пропозиції суму коштів, що можуть бути сплачені на рахунок консультанта торгів згідно вказаних вище умов. Наполягаємо, що включена до тендерної документації дана вимога є неправомірною: По-перше, не відповідає вимогам ч. 4 ст. 22 Закону, якою визначено, що тендерна документація не має містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводить до дискримінації, оскільки Закон не передбачає встановлення в тендерній документації, ні ПРАВ, ні тим більше обов’язків з оплати будь-яких суміжних послуг, чи витрат Замовника з організації закупівель. Більш того, відповідні видатки повинні бути передбачені у бюджеті відповідної установи та не сплачуватись Учасниками, тим більше незрозуміле та непрозоре ціноутворення таких послуг. А наявність таких вимог тільки обмежує бажання учасників прийняти участь у цій закупівлі, оскільки надає можливість Замовнику використовувати цей пункт для маніпуляцій та неправомірних вимог під час приймання товару або на будь-якій іншій стадії виконання договору. По-друге, не ґрунтуються на Законі. Доводимо до Вашого відома, що наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 680 від 13.04.2016 р. має рекомендаційний характер та не зареєстрований в Міністерстві юстиції України. Відповідно до цього Наказу замовник в розділі «Інша інформація» тендерної документації може зазначити іншу інформацію відповідно до вимог законодавства. Проте, Законом не встановлено права Замовника включати до тексту тендерної документації інформації про ОБОВЯЗОК-ПРАВО оплачувати витрати пов’язані з організацією закупівлі. По-третє, незрозуміло з чого складається відповідно послуга її ціноутворення. Незрозуміло чому саме 4000,00 грн, а не 40 000,00 грн. чи 1400,00 грн. Яким чином повинні сплачуватись ці послуги, якою правовою підставою буде така оплата? Чи не стане відповідна оплата підставою для виключення податковими органами цих витрат та багато інших питань, що свідчить про неврегульованість таких вимог, ані Законом, ані чинним законодавством. Отже, вимога про оплату вартості юридичних послуг не засновані на Законі. По-четверте: «Договір про надання консультативних послуг» укладений між Замовником та Консультантом не може стосуватися ні учасників цієї закупівлі, ні переможця. Адже Замовник і Консультант не можуть укласти договір, який передбачатиме покладання на третю особу-переможця закупівлі (який на момент укладання «Договору про надання консультаційних послуг» ще не відомий) будь-яких зобов’язань. Враховуючи вищевикладене, просимо виключити дану вимогу з ТД, так як вона не стосується предмету закупівлі, а учасники (потенційні переможці) не мають жодного відношення до невідомих договорів між Замовником, та Консультантом, який готує ТД з порушеннями чинного законодавства, та ще й не правильно трактує норми ЦКУ. Враховуючи вищевикладене, керуючись чинним законодавством України, просимо виключити дискримінаційні вимоги з ТД, виключити вимоги, що не стосуються предмету закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.05.2021 18:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Пошук по цьому учаснику
255 000 UAH з ПДВ 255 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.05.2021 16:01
sign.p7s
05.05.2021 15:57
467АП.pdf
05.05.2021 15:57
Виписка.pdf
05.05.2021 15:57
17 ст..pdf
05.05.2021 15:57
Пукеничі 1.pdf
05.05.2021 15:57
283 (7).pdf
05.05.2021 15:57
J01118~1.PDF
05.05.2021 15:57
ISO 90001.pdf
05.05.2021 15:57
Статут.PDF
05.05.2021 15:57
акти ТУСА.pdf
05.05.2021 15:57
Цінова нова.pdf
05.05.2021 15:57
квитанції 2019.pdf
05.05.2021 15:57
Дрогобич 1.pdf
05.05.2021 15:57
Наказ МАЙК.pdf
05.05.2021 15:57
квитанції 2020.pdf
05.05.2021 15:57
Протокол НР.pdf
05.05.2021 15:57
251.pdf
05.05.2021 15:57
довідка МТБ.pdf
05.05.2021 15:57
ДЗІ 07.04 (1).pdf
05.05.2021 15:57
Untitled.FR10 - 0001.pdf
05.05.2021 15:57
3 квартал 2020.7z
05.05.2021 15:57
250 (3).pdf
05.05.2021 15:57
Untitled.FR10 - 0003..pdf
05.05.2021 15:57
ОПЕРАТОР ГТС.zip
05.05.2021 15:57
Untitled.FR10 - 0002.pdf
05.05.2021 15:57
тех паспорт.pdf
05.05.2021 15:57
ISO 18001.pdf
05.05.2021 15:57
Витяг ПДВ (н).pdf
05.05.2021 15:57
Львів.pdf
05.05.2021 15:57
сертифікат 2.jpg
05.05.2021 15:57
121~1.PDF
05.05.2021 15:57
1дф.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання