Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Overhaul of the public highway of state importance N-23 Kropyvnytskyi-Kryvyi Rih-Zaporizhia on the section km 132 + 736 - km 140 + 056, Dnipropetrovsk region(45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-04-19-006899-a
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Пропозиції розглянуті
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"
Очікувана вартість
290 919 672 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 22.06.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 14.05.2021 00:00

Оскарження умов:

до 20.05.2021 00:00

Подання пропозицій:

24.05.2021 17:00

Початок аукціону:

08.06.2021 14:04

Очікувана вартість
290 919 672 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 454 598 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 454 598 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 0,5 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 1 454 598,00 грн. (один мільйон чотириста п’ятдесят чотири тисячі п’ятсот дев’яносто вісім гривень 00 коп.)
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантію.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
АТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
AzVirt MMC Документи
Відхилено
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

Публічні документи

23.05.2021 12:10
АБЗ.rar
23.05.2021 12:10
Власна.rar
23.05.2021 12:10
Водії.rar
23.05.2021 12:10
ДС ПРОМ.rar
23.05.2021 12:10
Лабораторія.rar
23.05.2021 12:10
МТБ.rar
23.05.2021 12:10
Працівники.rar
23.05.2021 12:10
Техчастина.rar
23.05.2021 12:10
ТІАНЕТІ.rar
23.05.2021 12:10
Хоби.rar
23.05.2021 12:10
ЦПХ1.rar
23.05.2021 12:10
ЦПХ2.rar
23.05.2021 12:10
ШЕКІ.rar
23.05.2021 12:10
штатні.rar
23.05.2021 12:10
ІТР.rar
23.05.2021 12:10
ІТР1.rar
23.05.2021 12:10
sign.p7s
23.05.2021 12:10
sign.p7s
01.06.2021 14:58
Водії.rar
01.06.2021 14:58
ІТР.rar
01.06.2021 14:58
ІТР1.rar
01.06.2021 14:59
Працівники.rar
01.06.2021 14:59
ТІАНЕТІ.rar
01.06.2021 14:59
ШЕКІ.rar
23.05.2021 12:10
sign.p7s
23.05.2021 12:10
Виписка.pdf
23.05.2021 12:10
Гарантія 5898-21.7z
23.05.2021 12:10
Довідки.rar
23.05.2021 12:10
Протокол Н1.7Z
23.05.2021 12:10
Статутні.rar

Документи

24.05.2021 17:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

24.05.2021 15:55
2.6.17 МАКАР.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.119 РОМАНІВ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.121 ПОПОВ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.103 Яресько.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.81 МАКОГІН.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.117 Алфімов.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.113 Білик І.Г.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.2 МАКАР О.Р.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.80 МАДИНЯК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.120 СТЕЦЕНКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.10 ДОБОНІ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.13 ГОРБАНЬ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.116 Юсупов.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.15 Вовченко.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.75 ДУБОВИК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.79 ЛЯШКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.16 ХАРЧЕНКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.1 БІРОЛ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.11 ОЛЬХОВИК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.82 ПРИСТАШ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.3 ВОЗНИЙ М.М.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.78 КУРАШ.pdf
24.05.2021 15:58
4. ISO Онур.pdf
24.05.2021 15:58
3. Технічна.pdf
24.05.2021 15:58
9. Довкілля.pdf
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s
14.06.2021 11:44
ДПІ.rar
14.06.2021 11:44
ст.17.pdf
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s

Документи

24.05.2021 17:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

24.05.2021 16:19
2.2.1.1. ІТР.pdf
24.05.2021 16:19
2.2.1.2. ІТР.pdf
24.05.2021 16:19
2.2.2. Водії.pdf
24.05.2021 16:20
sign.p7s
24.05.2021 16:20
sign.p7s

Аукціон

Початок:
08.06.2021 14:04
Завершення:
08.06.2021 14:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.06.2021 14:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"
Пошук по цьому учаснику
276 373 688 UAH з ПДВ 274 917 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Автомагістраль-Південь"
Пошук по цьому учаснику
282 200 000 UAH з ПДВ 275 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

14.06.2021 11:46
sign.p7s
14.06.2021 11:45
sign.p7s
14.06.2021 11:44
ст.17.pdf
14.06.2021 11:44
ДПІ.rar
01.06.2021 11:13
sign.p7s
01.06.2021 11:13
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 16:19
sign.p7s
24.05.2021 15:58
9. Довкілля.pdf
24.05.2021 15:58
3. Технічна.pdf
24.05.2021 15:58
4. ISO Онур.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.78 КУРАШ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.3 ВОЗНИЙ М.М.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.82 ПРИСТАШ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.11 ОЛЬХОВИК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.1 БІРОЛ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.16 ХАРЧЕНКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.79 ЛЯШКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.75 ДУБОВИК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.15 Вовченко.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.116 Юсупов.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.13 ГОРБАНЬ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.10 ДОБОНІ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.120 СТЕЦЕНКО.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.80 МАДИНЯК.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.2 МАКАР О.Р.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.113 Білик І.Г.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.117 Алфімов.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.81 МАКОГІН.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.103 Яресько.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.121 ПОПОВ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.119 РОМАНІВ.pdf
24.05.2021 15:55
2.6.17 МАКАР.pdf

Публічні документи

24.05.2021 16:20
sign.p7s
24.05.2021 16:20
sign.p7s
24.05.2021 16:19
2.2.2. Водії.pdf
24.05.2021 16:19
2.2.1.2. ІТР.pdf
24.05.2021 16:19
2.2.1.1. ІТР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"
#32851616
Пошук по цьому переможцю
Переможець 274 917 000 UAH з ПДВ 08.06.2021 15:45

Переможець

Дата і час публікації: 08.06.2021 15:45

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ"
Пошук по цьому переможцю
#32851616
274 917 000 UAH з ПДВ Документи

Інформація про відміну

Запит оформлюється
Дата відміни
22.06.2021 10:06
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
1. Відмінити процедуру закупівлі Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя на ділянці км 132+736 - км 140+056, Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2021-04-19-006899-a) з підстави, що передбачена згідно частини 1 статті 32 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель з описом таких порушень, які неможливо усунути(Виявлені невідповідності в технічної специфікації ). 2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну тендеру з урахуванням вимог частини 7 статті 32 Закону
Документи
22.06.2021 10:04 Протокол відміна.pdf
22.06.2021 10:05 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання