Приладдя до ізольованих кабелів (Муфти, наконечники) Accessories for insulated cables (couplings, lugs)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-04-28-005790-b
  • 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів
  • Прекваліфікація
Найменування замовника:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Яковенко Олег Валерійович, 057-740-13-75 , yakovenko.oleg@obl.kh.energy.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Харків, 61037, Харківська область, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149
Очікувана вартість
105 543 919 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.07.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.07.2021 00:00

Оскарження умов:

до 17.07.2021 00:00

Подання пропозицій:

21.07.2021 00:00

Початок аукціону:

25.08.2021 14:17

Очікувана вартість
105 543 919 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
100 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
528 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування - власні кошти

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

23340 шт.
Приладдя до ізольованих кабелів (Муфти, наконечники)
ДК 021:2015: 31340000-1 — Приладдя до ізольованих кабелів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Технічне завдання

Дата подання: 13.05.2021 12:41
Дата відповіді: 21.05.2021 15:41
Шановний Замовнику! Просимо вказати технічне завдання до позицій 72 та 73 Додатку 2 Тендерної документації

відповідь:

Доброго дня. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

технічні вимоги

Дата подання: 14.05.2021 15:32
Дата відповіді: 21.05.2021 15:40
Доброго дня! В Додатку 2 позиція 2 тендерної документації вимагається надання серійного зразка – 1 комплект. Виникає 2 запитання: Чому одиниця виміру цієї позиції - „штука”, а вимагається надання 1 комплекту? Як Замовник встановлюватиме , що наданий зразок є серійним?

відповідь:

Доброго дня. Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації.

Надання зразків

Дата подання: 18.05.2021 13:50
Дата відповіді: 02.06.2021 16:03
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації про умови проведення даної процедури закупівлі. Пункт 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, технічна специфікація, інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації містить вимогу, згідно з якою учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій, зокрема, гарантійний лист у довільній формі щодо погодження з рішенням Замовника по відхиленню тендерної пропозиції учасника у разі встановлення факту невідповідності зразків запропонованої продукції технічним вимогам Замовника. Окрім того, Додаток 2 до тендерної документації містить порядок надання та повернення зразків товарів, що є предметом закупівлі, з метою їх перевірки замовником на відповідність технічним вимогам. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. Стаття 31 Закону України «Про публічні закупівлі» містить вичерпний перелік підстав відхилення тендерної пропозиції учасника. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 24, 31 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО НОРМИ (ПУНКТУ, ЧАСТИНИ, СТАТТІ) Закону України «Про публічні закупівлі», ЗГІДНО З ЯКОЮ БУДЕ ВІДХИЛЕНО тендерну пропозицію учасника У РАЗІ НЕНАДАННЯ ЗРАЗКІВ ТА/АБО У РАЗІ ЇХ НЕВІДПОВІДНОСТІ технічним вимогам Замовника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. У ході розгляду пропозиції Учасників закупівлі Замовник буде керуватися нормами чинного законодавства та вимогами тендерної документації.

Проект договору

Дата подання: 18.05.2021 14:40
Дата відповіді: 02.06.2021 16:31
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації про умову договору про закупівлю, який буде укладатися за результатами проведення процедури закупівлі. Так, пункт 3 «Проект договору про закупівлю» розділу 6 «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» тендерної документації містить умову, згідно з якою: «ДОПОВНЕННЯ УМОВАМИ, якщо вони не визначені проектом Договору ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІД ЧАС УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ». Виходячи з наведеного формулювання, Замовник залишає за собою право додавати до договору під час його укладення будь-які умови, які відсутні (не визначені) у проекті Договору, який містився у складі тендерної документації Процедури закупівлі. Тендерна документація не містить інформації про перелік умов, якими Замовник планує доповнити проект договору на стадії його укладення, а також причини неможливості викладення цих умов на стадії оголошення процедури закупівлі. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. Не володіючи інформацією про умови, якими Замовник планує доповнити проект договору на стадії його укладення, учасники позбавлені можливості оцінити доцільність участі у процедурі закупівлі, оскільки не володіють інформацією про остаточні умови, на яких їм доведеться виконувати поставку товару у разі перемоги у процедурі закупівлі. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ про перелік умов, якими Замовник планує доповнити проект договору на стадії його укладення, а також причини неможливості викладення цих умов на стадії оголошення процедури закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. У ході розгляду пропозиції Учасників закупівлі Замовник буде керуватися нормами чинного законодавства та вимогами тендерної документації. Замовник не має право змінювати істотні умови договору про закупівлю після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків передбачених ч. 4, ч. 5 та ч. 6 ст. 41 Закону.

Згода на використання персональних даних.

Дата подання: 18.05.2021 14:42
Дата відповіді: 02.06.2021 16:39
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації про повний пакет документів, які необхідно подати у складі тендерної пропозиції, в частині надання письмової згоди на використання персональних даних. Так, пункт 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Учасник відповідно до вимог цієї тендерної документації повинен надати у складі тендерної пропозиції у форматі PDF, зокрема, ПИСЬМОВУ ЗГОДУ В ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ОСІБ, ЯКЩО У ТЕНДЕРНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА МІСТИТЬСЯ БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ПІДПАДАЄ ПІД ВИЗНАЧЕННЯ «персональні дані» у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних». Тендерна документація не містить інформації про перелік інформації, яка підпадає під визначення «персональні дані» у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних». Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. Не володіючи інформацією про категорії інформації, яку Замовник відносить до такої, яка підпадає під визначення «персональні дані» у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних», учасник позбавлений можливості сформувати повний пакет документів тендерної пропозиції. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКУ ЗАМОВНИК ВІДНОСИТЬ ДО ТАКОЇ, ЯКА ПІДПАДАЄ ПІД ВИЗНАЧЕННЯ «ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ» У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ». 2. Чи належать до визначення «персональні дані» прізвище, ім’я, по-батькові особи? 3. Чи належать до визначення «персональні дані» посада особи та її диплом про освіту?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. У ході розгляду пропозиції Учасників закупівлі Замовник буде керуватися нормами чинного законодавства та вимогами тендерної документації.

ГОСТ 18690

Дата подання: 19.05.2021 10:37
Дата відповіді: 02.06.2021 16:37
Доброго дня! У Технічному завданні (опис предмета закупівлі, відповідність ДСТУ або технічним умовам, технічні характеристики тощо) вимагається відповіність до ГОСТ 18690, який не е діючим. Прохання внести зміни до ТД.

відповідь:

Доброго дня. Технічні характеристики будуть приведені до норм чинного законодавства.

Щодо можливості участі учасників-фізичних осіб

Дата подання: 20.05.2021 14:30
Дата відповіді: 02.06.2021 16:39
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо можливості участі учасників-фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають у паспорті відмітки про право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта. Так, пункт 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачає, що учасник-фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, відповідно до вимог цієї тендерної документації повинен підтвердити повноваження копією паспорта або іншого документа, що посвідчує його особу ТА копією довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку. Відповідно до пункту 2 розділу VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 року № 822, облік осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям, по батькові (за наявності), серією та/або номером паспорта. До паспортів зазначених осіб вноситься відмітка, яка свідчить про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Відсутність умов щодо підтвердження повноважень учасниками-фізичними особами, у тому числі фізичними особами-підприємцями, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають у паспорті відмітки про право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта, позбавляє можливості участі вищезазначеної категорії учасників у процедурі закупівлі. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ЯКИМ ЧИНОМ УЧАСНИКИ-ФІЗИЧНІ ОСОБИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ, ЯКІ ЧЕРЕЗ СВОЇ РЕЛІГІЙНІ ПЕРЕКОНАННЯ ВІДМОВИЛИСЬ ВІД ПРИЙНЯТТЯ РЕЄСТРАЦІЙНОГО НОМЕРА ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ ТА МАЮТЬ У ПАСПОРТІ ВІДМІТКИ ПРО ПРАВО ЗДІЙСНЮВАТИ БУДЬ-ЯКІ ПЛАТЕЖІ ЗА СЕРІЄЮ ТА/АБО НОМЕРОМ ПАСПОРТА, МАЮТЬ ПІДТВЕРДИТИ ПОВНОВАЖЕННЯ ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. У ході розгляду пропозиції Учасників закупівлі Замовник буде керуватися нормами чинного законодавства та вимогами тендерної документації.

Щодо строку поставки товару

Дата подання: 20.05.2021 14:36
Дата відповіді: 02.06.2021 16:41
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо строку поставки товару. Так, пунктом 4.5 «Строк поставки товарів» розділу 1 «Загальні положення» встановлено, що товар необхідно поставити протягом 2021 - 2022 років, а термін поставки не більше 5 робочих днів з моменту отримання заявки. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. Чи є обмеження щодо кількості товару, який необхідно поставити з моменту отримання заявки? 2. Чи виключена можливість того, що Замовник зможе вимагати поставити весь товар або більшу частину товару протягом 5 робочих днів з моменту отримання заявки? 3. Яку мінімальну кількість товару Замовник може вказати в заявці, після отримання якої необхідно поставити товар в термін не більше 5 робочих днів? 4. Яку максимальну кількість товару Замовник може вказати в заявці, після отримання якої необхідно поставити товар в термін не більше 5 робочих днів?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Поставка товару буде відбуватися відповідно до потреб Замовника.

Щодо кількості аналогічних за предметом закупівлі договорів.

Дата подання: 20.05.2021 14:37
Дата відповіді: 02.06.2021 16:43
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо кількості аналогічних за предметом закупівлі договорів. Так, згідно з підпунктом 3 «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)» пункту 1 Додатку 1, учасникам необхідно надати у складі тендерної пропозиції довідку в довільній формі з інформацією про виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів (не менше 3-х) із зазначенням контрагента та його контактних осіб (прізвище, ім’я по-батькові, посада та контактний телефон). Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Наявність умов щодо мінімальної кількості аналогічних за предметом закупівлі договорів, а саме не менше 3-х, позбавляє можливості участі у процедурі закупівлі учасників, які мають аналогічні за предметом закупівлі договори у меншій кількості. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ПІДСТАВ, У ЗВ'ЯЗКУ З ЯКИМИ ЗАМОВНИК ВСТАНОВИВ КІЛЬКІСТЬ АНАЛОГІЧНИХ ДОГОВОРІВ НЕ МЕНШЕ 3-Х (НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ). 2. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ПРИЧИН, ЗА ЯКИМИ УЧАСНИК, У ЯКОГО АНАЛОГІЧНИХ ДОГОВОРІВ МЕНШЕ НІЖ 3 (МЕНШЕ НІЖ ТРИ), НЕ ЗМОЖЕ ВИКОНАТИ ДОГОВІР ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ. 3. Як кількість аналогічних договорів у кількості не менше 3-х (не менше трьох) впливає на якість виконання договору переможцем процедури закупівлі? Просимо внести зміни до тендерної документації з метою усунення дискримінаційної умови щодо кількості аналогічних договорів та привести умови тендерної документації у відповідність до вимог статей 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Щодо підстав встановлення вимоги до кількості листів щодо документально підтвердженої позитивної ділової репутації.

Дата подання: 20.05.2021 14:40
Дата відповіді: 02.06.2021 16:45
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо підстав встановлення вимоги до кількості листів щодо документально підтвердженої позитивної ділової репутації. Так, відповідно до підпункту 1 пункту 3 «Інші вимоги/умови» Додатку 1, учасникам необхідно мати у наявності документально підтверджену позитивну ділову репутацію: листи-відгуки (не менше 3-х) щодо підтвердження ділової репутації учасника від попередніх контрагентів (покупців) із зазначенням дати і номеру договору та інформації про належне виконання договору стосовно якості, кількості та строків виконання. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Наявність умов щодо мінімальної кількості документально підтвердженої позитивної ділової репутації, а саме не менше 3-х листів-відгуків, позбавляє можливості участі у процедурі закупівлі учасників, які мають документально підтверджену позитивну ділову репутацію, що підтверджується листами-відгуками від меншої кількості контрагентів. До того ж, вичерпний перелік можливих кваліфікаційних критеріїв встановлено статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі», і до таких критеріїв не належить критерій документально підтвердженої позитивної ділової репутації. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ЮРИДИЧНИХ ТА ФАКТИЧНИХ ПІДСТАВ, У ЗВ'ЯЗКУ З ЯКИМИ ЗАМОВНИК ВСТАНОВИВ ДОДАТКОВИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ КРИТЕРІЙ НАЯВНОСТІ ДОКУМЕНТАЛЬНО ПІДТВЕРДЖЕНОЇ ПОЗИТИВНОЇ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ ІЗ СПОСОБОМ ПІДТВЕРДЖЕННЯ - НАДАННЯ (ЛИСТІВ-ВІДГУКІВ) НЕ МЕНШЕ 3-Х (НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ). 2. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ПРИЧИН, ЗА ЯКИМИ УЧАСНИК, У ЯКОГО НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТАЛЬНО ПОЗИТИВНОЇ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ (ЛИСТІВ-ВІДГУКІВ) МЕНШЕ 3-Х (МЕНШЕ ТРЬОХ), НЕ ЗМОЖЕ ВИКОНАТИ ДОГОВІР ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ. 3. Як кількість документально підтвердженої позитивної ділової репутації (листів-відгуків) у кількості не менше 3-х (не менше трьох) впливає на якість виконання договору переможцем процедури закупівлі? Просимо внести зміни до тендерної документації з метою усунення дискримінаційної умови щодо кількості листів-відгуків та привести умови тендерної документації у відповідність до вимог статей 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день. Тендерна документація складена відповідно до норм чинного законодавства.

Щодо можливості участі у процедурі закупівлі учасників, які є виробниками товару та не мають партнерських відносин з іншими виробниками.

Дата подання: 20.05.2021 14:42
Дата відповіді: 02.06.2021 16:47
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо можливості участі у процедурі закупівлі учасників, які є виробниками товару та не мають партнерських відносин з іншими виробниками. Так, Додатком 2 встановлено наступну вимогу: «Для підтвердження відповідності технічним вимогам та вимогам щодо якості, Учасник у складі пропозиції надає: - інформацію щодо партнерських відносин (дилер, офіційний представник і т.п.) з виробниками запропонованої продукції або з офіційним представником виробника в Україні (у разі, якщо продукція виготовлена за межами України) із наданням підтверджуючих документів». Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Наявність умов щодо надання підтверджуючих партнерських відносин (дилер, офіційний представник і т.п.) документів з виробниками запропонованої продукції або з офіційним представником виробника в Україні, ПОЗБАВЛЯЄ МОЖЛИВОСТІ УЧАСТІ У ПРОЦЕДУРІ ЗАКУПІВЛІ УЧАСНИКІВ, ЯКІ Є ВИРОБНИКАМИ ЗАПРОПОНОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКИМИ УЧАСНИК-ВИРОБНИК ЗАПРОПОНОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ МОЖЕ ПІДТВЕРДИТИ НАЯВНІСТЬ ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИНИ (ДИЛЕР, ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК І Т.П.) З ВИРОБНИКОМ ЗАПРОПОНОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ АБО З ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ВИРОБНИКА В УКРАЇНІ, ТОБТО, З САМИМ СОБОЮ? Просимо усунути дискримінаційної умови та привести умови тендерної документації у відповідність до вимог статей 5, 22 Закону України «Про публічні закупі
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Усі вимоги до предмету закупівлі викладені в Додатку №2 тендерної документації. Тендерна документація складена відповідно до норм чинного законодавства.

Щодо порядку засвідчення електронної копії електронного документа.

Дата подання: 20.05.2021 14:44
Дата відповіді: 02.06.2021 16:49
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо порядку засвідчення електронної копії електронного документа. Так, згідно з пунктом 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», електронна копія електронного документа засвідчується у порядку встановленому законом. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС: 1. НАДАТИ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ЗАСВІДЧЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОПІЇ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТА. 2. Зазначити нормативно-правовий акт, яким встановлено порядок здійснення засвідчення електронної копії електронного документа.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства та містить всі вимоги та роз`яснення щодо підготовки та подачі тендерної пропозиції Учасником.

Щодо підпису документів учасника процедури закупівлі.

Дата подання: 20.05.2021 14:46
Дата відповіді: 02.06.2021 16:51
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо уповноваженого органу управління, рішення якого підтверджує повноваження щодо підпису документів учасника процедури закупівлі. Так, відповідно до пункту 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та права підпису договору про закупівлю підтверджуються рішенням уповноваженого органу управління та/або довіреністю/дорученням у разі підписання документів тендерної пропозиції особою, чиї повноваження не визначені статутом, або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗ’ЯСНЕННЯ, ЯКИЙ САМЕ УПОВНОВАЖЕНИЙ ОРГАН УПРАВЛІННЯ (вичерпний перелік органів), РІШЕННЯ ЯКОГО ПІДТВЕРДЖУЄ ПОВНОВАЖЕННЯ ЩОДО ПІДПИСУ ДОКУМЕНТІВ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ТА ПРАВА ПІДПИСУ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ, МАЄ НА УВАЗІ ЗАМОВНИК У ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІ
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства та містить всі вимоги та роз`яснення щодо підготовки та подачі тендерної пропозиції Учасником.

Щодо переліку документів, за отримання яких відповідає учасник

Дата подання: 20.05.2021 14:48
Дата відповіді: 02.06.2021 16:52
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо переліку документів, за отримання яких відповідає учасник, з урахуванням виду предмета закупівлі. Так, відповідно до ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2021-04-28-005790-b, вид предмета закупівлі – ТОВАРИ. Відповідно до пункту 1 «Перелік критеріїв оцінки та методика оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги критерію» розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції», учасник відповідає за одержання будь-яких та всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на РОБОТИ, запропоновані на торги, та самостійно несе всі витрати на отримання таких дозволів, ліцензій, сертифікатів. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище та те, що предметом закупівлі є товари, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО НАСТУПНОГО: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ (дозволів, ліцензій, сертифікатів), ЗА ОТРИМАННЯ ЯКИХ ВІДПОВІДАЄ УЧАСНИК. 2. Перелік робіт, які має пропонувати на торги учасник.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства та містить всі вимоги та роз`яснення щодо підготовки та подачі тендерної пропозиції Учасником. Технічні вимоги до предмету закупівлі викладені в Додатку №2 тендерної документації.

Щодо порядку зазначення учасником ціни тендерної пропозиції.

Дата подання: 20.05.2021 14:50
Дата відповіді: 02.06.2021 16:54
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо порядку зазначення учасником ціни тендерної пропозиції. Так, пунктом 1 «Перелік критеріїв оцінки та методика оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги критерію» розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» встановлено, що загальна вартість пропозиції (ціна тендерної пропозиції) та всі інші ціни повинні бути чітко та остаточно визначені за результатами аукціону. ЦІНА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ НЕ ПОВИННА ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ЦІНИ ЯКА СКЛАЛАСЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АУКЦІОНУ. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», надати роз’яснення: 1. Як ціна тендерної пропозиції може відрізнятися від ЦІНИ ЯКА СКЛАЛАСЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АУКЦІОНУ? 2. З якою саме ціною Замовник планує порівнювати ціну тендерної пропозиції? 3. ЧИ МОЖЕ ОСТАТОЧНА ЦІНА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (ЦІНА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ АУКЦІОНУ) ВІДРІЗНЯТИСЬ ВІД ПЕРВІСНОЇ ЦІНИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАЗНАЧЕНОЇ УЧАСНИКОМ ПІД ЧАС ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ? 4. Юридичні та фактичні умови встановлення умови: «ЦІНА ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ НЕ ПОВИННА ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ЦІНИ ЯКА СКЛАЛАСЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АУКЦІОНУ».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства та містить всі вимоги та роз`яснення щодо підготовки та подачі тендерної пропозиції Учасником.

Щодо істотних умов, що обов’язково включаються до договору про закупівлю,

Дата подання: 20.05.2021 14:52
Дата відповіді: 02.06.2021 16:55
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою приведення істотних умов, що обов’язково включаються до договору про закупівлю, у відповідність до статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі». Так, у пункті 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю» розділу 6 «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» зазначено наступне: «Істотні умови, які обов’язково включаються до договору про закупівлю: … - у випадку зміни курсу іноземної валюти (Євро, долар США, рубль РФ) сторони мають право змінити ціни на товар залежно від зміни такого курсу». Згідно з пунктом 7 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зокрема, зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, ЗМІНИ КУРСУ ІНОЗЕМНОЇ ВАЛЮТИ, ЗМІНИ БІРЖОВИХ КОТИРУВАНЬ АБО ПОКАЗНИКІВ PLATTS, ARGUS РЕГУЛЬОВАНИХ ЦІН (ТАРИФІВ) І НОРМАТИВІВ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ДОГОВОРІ ПРО ЗАКУПІВЛЮ, У РАЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ В ДОГОВОРІ ПРО ЗАКУПІВЛЮ ПОРЯДКУ ЗМІНИ ЦІНИ; Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ПРИВЕСТИ ВИЩЕЗГАДАНУ УМОВУ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО СТАТТІ 41 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Наявність фінансової спроможності

Дата подання: 20.05.2021 18:02
Дата відповіді: 02.06.2021 16:56
Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо фактичних та юридичних ПІДСТАВ ВСТАНОВЛЕННЯ ВИМОГИ НАЯВНОСТІ У УЧАСНИКІВ ОБСЯГУ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі, а також підтвердження наявності ПІДСТАВ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ САМЕ В РОЗМІРІ 105 543 919,00 UAH. Так, згідно з підпунктом 4 «Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю» пункту 1 Додатку 1 до Тендерної документації, учасникам необхідно надати у складі тендерної пропозиції копію фінансової звітності за попередній звітний рік з підтвердженням обсягу річного доходу (виручки) у розмірі не менше 20% від очікуваної вартості предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівлі на частини). При цьому відповідно до Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-04-28-005790-b, очікувана вартість предмета закупівлі становить 105 543 919,00 UAH. Отже, у процедурі закупівлі зможуть взяти участь лише ті учасники, чий обсяг річного доходу (виручки) становить не менше 20% від очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме – 21 108 783,80 гривень або більшу суму. Разом із тим, відповідно до відкритих даних, які містяться в електронній системі закупівель, у попередньому 2020 році Замовником за кодом ДК 021:2015: 31340000-1 — Приладдя до ізольованих кабелів було придбано товарів лише на 299000 гривень; У 2019 році – придбано також товарів на суму 299000 гривень; У 2018 році – проведено закупівлю на суму 43 825 060 гривень, проте в результаті укладення додаткових угод до договору з переможцем, зменшено суму закупівлі до 28 762 469,00 гривень. Зважаючи на викладені дані за останні три роки, очікувана вартість предмета даної процедури закупівлі вбачається не обґрунтованою та встановленою виключно з метою обмеження кола потенційних учасників процедури закупівлі за допомогою встановлення критерію наявності фінансової спроможності. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ФАКТИЧНИХ ПІДСТАВ, У ЗВ'ЯЗКУ З ЯКИМИ ЗАМОВНИК ВСТАНОВИВ ВИМОГу НАЯВНОСТІ У УЧАСНИКІВ ОБСЯГУ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі. 2. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ПРИЧИН, ЗА ЯКИМИ УЧАСНИК, ЯКИЙ МАЄ ОБСЯГ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі – НЕ ЗМОЖЕ ВИКОНАТИ ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ. 3. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ФАКТИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ПІДСТАВ ВИЗНАЧЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ САМЕ В ОБСЯЗІ 105 543 919,00 UAH, А ТАКОЖ ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ НАЯВНІСТЬ ТАКИХ ПІДСТАВ, ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ВИРОБНИЧУ НЕОБХІДНІСТЬ ЗАКУПІВЛІ ТОВАРІВ САМЕ В ТАКОМУ ОБСЯЗІ. 4. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ НАЯВНІСТЬ У ЗАМОВНИКА ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ ОПЛАТИТИ ЗАКУПІВЛЮ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ В ОБСЯЗІ ТА НА СУМУ 105 543 919,00 UAH. Просимо внести зміни до тендерної документації з метою усунення дискримінаційної умови щодо ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ УЧАСНИКІВ та привести умови тендерної документації у відповідність до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Щодо визначення поняття «невелика партія»

Дата подання: 21.05.2021 12:25
Дата відповіді: 02.06.2021 16:58
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо визначення поняття «невелика партія», зазначеного у Тендерній документації. Так, Додатком 2 встановлено: «Закупівля здійснюється невеликими окремими партіями відповідно до потреб та заявок Замовника». Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НАСТУПНОГО: 1. ЯКІ САМЕ ПАРТІЇ ВВАЖАЮТЬСЯ «НЕВЕЛИКИМИ»? 2. ЯКИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ ВІДСОТОК ВІД ЗАГАЛЬНОГО ОБСЯГУ МОЖЕ ВХОДИТИ В ОДНУ ПАРТІЮ, А ТАКОЖ У ЯКОМУ ДІАПАЗОНІ ПАРТІЯ ВВАЖАТИМЕТЬСЯ «НЕВЕЛИКОЮ» У НАТУРАЛЬНИХ ВЕЛИЧИНАХ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Поставка товару буде здійснюватися відповідно до потреб Замовника.

Щодо документального підтвердження відповідності вимогам статті 17 Закону

Дата подання: 21.05.2021 12:34
Дата відповіді: 02.06.2021 16:58
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо документального підтвердження відповідності вимогам статті 17 Закону. Так, пунктом 3 Додатку 1 передбачено, що Довідку, видану уповноваженим органом, чинну на дату подання пропозиції, яка підтверджує, що фізична особа, яка є учасником, або службова (посадова) особа, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення закупівлі була/не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язаний з хабарництвом та відмиванням коштів), а також не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. Довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, яка повинна бути дійсною на дату її подання. Відповідно до частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», УЧАСНИК процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції ПІДТВЕРДЖУЄ ВІДСУТНІСТЬ ПІДСТАВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ПУНКТАМИ 5, 6, 12 І 13 ЧАСТИНИ ПЕРШОЇ ТА ЧАСТИНОЮ ДРУГОЮ ЦІЄЇ СТАТТІ. СПОСІБ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗГІДНО ІЗ ЗАКОНОДАВСТВОМ ЩОДО ВІДСУТНОСТІ ПІДСТАВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ПУНКТАМИ 5, 6, 12 І 13 ЧАСТИНИ ПЕРШОЇ ТА ЧАСТИНОЮ ДРУГОЮ ЦІЄЇ СТАТТІ, визначається замовником для надання таких документів ЛИШЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ через електронну систему закупівель. Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПРАВОВИХ ПІДСТАВ (ПУНКТ, ЧАСТИНА, СТАТТЯ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ) ТА ФАКТИЧНИХ ПІДСТАВ ВСТАНОВЛЕННЯ ВИМОГИ ЩОДО ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ВИМОГАМ СТАТТІ 17 ЗАКОНУ САМЕ ДО УЧАСНИКА.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Щодо ВИЗНАЧЕННЯ поняття «НЕ ГІРШІ ПОКАЗНИКИ»

Дата подання: 21.05.2021 12:38
Дата відповіді: 02.06.2021 17:00
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо ВИЗНАЧЕННЯ поняття «НЕ ГІРШІ ПОКАЗНИКИ». Так, Додатком 2 встановлено: «Еквівалентом буде вважатися продукція, яка за технічними та якісними характеристиками буде мати не гірші показники, або перевищувати зазначені характеристики». Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НАСТУПНОГО: Які саме відхилення від кожного з показників буде вважатися «не гіршим»? ПРОСИМО НАДАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТТЯ «НЕ ГІРШІ ПОКАЗНИКИ» ЩОДО КОЖНОГО ПОКАЗНИКА, ЗАЗНАЧЕНОГО У ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства. Технічні вимоги до предмета закупівлі викладені в Додатку №2 тендерної документації.

Щодо встановлення права розрахунку не у грошовій формі.

Дата подання: 21.05.2021 12:40
Дата відповіді: 02.06.2021 17:01
Шановний Замовнику! Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо встановлення права розрахунку не у грошовій формі. Так, у пункті 5.2. Проекту договору (Додаток 4) встановлено: «Розрахунок за отриманий товар Покупець має право здійснювати на свій вибір або шляхом перерахування грошових коштів, або шляхом емісії простого векселя (векселів). Вексель (векселі) видаються Покупцем на суму фактично відпущеного Постачальником товару. Номінальна вартість векселя (векселів) не повинна бути більше суми фактично отриманого товару. В момент (день) оформлення векселя (векселів) зобов’язання оплатити отриманий товар у Покупця припиняються та виникає новий обов’язок оплатити вексель (векселі). Вексель (векселі) передаються за актом прийому-передачі. Постачальник зобов’язаний прийняти оформлений вексель (векселі) та підписати акт прийому-передачі». Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель. У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПРАВОВИХ ПІДСТАВ (ПУНКТ, ЧАСТИНА, СТАТТЯ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ) ТА ФАКТИЧНИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА ЗАМОВНИКУ РОЗРАХОВУВАТИСЬ ЗА ПОСТАВЛЕНИЙ ТОВАР НЕ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Дискримінація

Дата подання: 21.05.2021 17:14
Дата відповіді: 02.06.2021 17:06
Звертаємо увагу на очевидну дискримінацію, яка міститься в умовах цієї закупівлі!!! Технічні характеристики товару прописані виключно під продукцію конкретного виробника, який знаходиться у Російській Федерації. При цьому українські виробники позбавлені можливості взяти участь у процедурі закупівлі! Зазначене є порушенням частини 1, 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та свідчить про упередженість Замовника! ВИМАГАЄМО внести зміни до умов тендерної документації з метою надання можливості українським виробникам товару брати участь у процедурі закупівлі на рівних умовах! У разі невнесення відповідних змін, спрямованих на розширення кола учасників процедури закупівлі – ми, Українські виробники, будемо вимушені звертатися за захистом своїх прав законних інтересів до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби України, суду та правоохоронних органів, прокуратури, Служби безпеки України із метою законної перевірки та усунення дискримінаційних умов, а також розслідування мотивів та обставин, які призвели до їх встановлення на користь виробника походженням з країни-агресора,та сприяння можливості фінансування тероризму на сході України Окрім того, вимагаємо надати обґрунтовані пояснення щодо очікуваної вартості предмета закупівлі! На даний момент очікувана вартість предмета закупівлі становить суму, яка перевищує не лише регулярний річний обсяг закупівель кабельних муфт ЗАМОВНИКА, але й увесь попит на цей товар на території ВСІЄЇ УКРАЇНИ! ВИМАГАЄМО привести очікувану вартість та обсяг предмета закупівлі у відповідність до РЕАЛЬНИХ потреб замовника, Закону України «Про публічні закупівлі», Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15 квітня 2020 року № 708 та інших актів чинного законодавства України. У разі неусунення порушень чинного законодавства України, ознаки яких вбачаються у процедурі проведення даної закупівлі, ми будемо вимушені звертатися до компетентних правоохоронних органів, які мають усі необхідні повноваження для притягнення винних осіб до відповідальності, а також до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби України, суду, прокуратури, Служби безпеки України тощо. Плануємо забезпечення максимального суспільного розголосу щодо ситуації, що склалася, із залученням засобів масової інформації, громадських формувань, депутатів усіх рівнів та суспільних діячів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства. Технічні вимоги до предмета закупівлі викладені в Додатку №2 тендерної документації. Учасник закупівлі може запропонувати еквівалент продукції. Еквівалентом буде вважатися продукція, яка за технічними та якісними характеристиками буде мати не гірші показники, або перевищувати зазначені характеристики.
Розгорнути: 22 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-04-28-005790-b.c1

Статус:
Відхилена

Дата подання: 21.05.2021 15:56
Шановний Замовнику!
Звертаємось до Вас із метою отримання повної та достовірної інформації щодо фактичних та юридичних ПІДСТАВ ВСТАНОВЛЕННЯ ВИМОГИ НАЯВНОСТІ У УЧАСНИКІВ ОБСЯГУ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі, а також підтвердження наявності ПІДСТАВ ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ САМЕ В РОЗМІРІ 105 543 919,00 UAH.
Так, згідно з підпунктом 4 «Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю» пункту 1 Додатку 1 до Тендерної документації, учасникам необхідно надати у складі тендерної пропозиції копію фінансової звітності за попередній звітний рік з підтвердженням обсягу річного доходу (виручки) у розмірі не менше 20% від очікуваної вартості предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівлі на частини).
При цьому відповідно до Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-04-28-005790-b, очікувана вартість предмета закупівлі становить 105 543 919,00 UAH.
Отже, у процедурі закупівлі зможуть взяти участь лише ті учасники, чий обсяг річного доходу (виручки) становить не менше 20% від очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме – 21 108 783,80 гривень або більшу суму.
Разом із тим, відповідно до відкритих даних, які містяться в електронній системі закупівель, у попередньому 2020 році Замовником за кодом ДК 021:2015: 31340000-1 — Приладдя до ізольованих кабелів було придбано товарів лише на 299000 гривень;
У 2019 році – придбано також товарів на суму 299000 гривень;
У 2018 році – проведено закупівлю на суму 43 825 060 гривень, проте в результаті укладення додаткових угод до договору з переможцем, зменшено суму закупівлі до 28 762 469,00 гривень.
Зважаючи на викладені дані за останні три роки, очікувана вартість предмета даної процедури закупівлі вбачається не обґрунтованою та встановленою виключно з метою обмеження кола потенційних учасників процедури закупівлі за допомогою встановлення критерію наявності фінансової спроможності.
Відповідно до частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
Згідно з частиною 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
У відповідності до частин 1-2 статті 24 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації.
Зважаючи на викладене вище, керуючись нормами статей 5, 22, 24 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО ВАС НАДАТИ ПОВНУ ТА ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ: 1. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ФАКТИЧНИХ ПІДСТАВ, У ЗВ'ЯЗКУ З ЯКИМИ ЗАМОВНИК ВСТАНОВИВ ВИМОГу НАЯВНОСТІ У УЧАСНИКІВ ОБСЯГУ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ НЕ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі.
2. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ПРИЧИН, ЗА ЯКИМИ УЧАСНИК, ЯКИЙ МАЄ ОБСЯГ РІЧНОГО ДОХОДУ (ВИРУЧКИ) У РОЗМІРІ МЕНШЕ 20% ВІД ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ предмета закупівлі – НЕ ЗМОЖЕ ВИКОНАТИ ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ.
3. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ФАКТИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ПІДСТАВ ВИЗНАЧЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ САМЕ В ОБСЯЗІ 105 543 919,00 UAH, А ТАКОЖ ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ НАЯВНІСТЬ ТАКИХ ПІДСТАВ, ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ВИРОБНИЧУ НЕОБХІДНІСТЬ ЗАКУПІВЛІ ТОВАРІВ САМЕ В ТАКОМУ ОБСЯЗІ.
4. ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ НАЯВНІСТЬ У ЗАМОВНИКА ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ ОПЛАТИТИ ЗАКУПІВЛЮ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ В ОБСЯЗІ ТА НА СУМУ 105 543 919,00 UAH.
Просимо внести зміни до тендерної документації з метою усунення дискримінаційної умови щодо ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ УЧАСНИКІВ та привести умови тендерної документації у відповідність до вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

02.06.2021 17:08
Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства.

Номер вимоги: UA-2021-04-28-005790-b.c2

Статус:
Відхилена

Дата подання: 21.05.2021 16:44
Звертаємо увагу на очевидну дискримінацію, яка міститься в умовах цієї закупівлі!!! Технічні характеристики товару прописані виключно під продукцію конкретного виробника, який знаходиться у Російській Федерації. При цьому українські виробники позбавлені можливості взяти участь у процедурі закупівлі! Зазначене є порушенням частини 1, 4 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» та свідчить про упередженість Замовника!
ВИМАГАЄМО внести зміни до умов тендерної документації з метою надання можливості українським виробникам товару брати участь у процедурі закупівлі на рівних умовах! У разі невнесення відповідних змін, спрямованих на розширення кола учасників процедури закупівлі – ми, Українські виробники, будемо вимушені звертатися за захистом своїх прав законних інтересів до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби України, суду та правоохоронних органів, прокуратури, Служби безпеки України із метою законної перевірки та усунення дискримінаційних умов, а також розслідування мотивів та обставин, які призвели до їх встановлення на користь виробника походженням з країни-агресора,та сприяння можливості фінансування тероризму на сході України
Окрім того, вимагаємо надати обґрунтовані пояснення щодо очікуваної вартості предмета закупівлі! На даний момент очікувана вартість предмета закупівлі становить суму, яка перевищує не лише регулярний річний обсяг закупівель кабельних муфт ЗАМОВНИКА, але й увесь попит на цей товар на території ВСІЄЇ УКРАЇНИ!
ВИМАГАЄМО привести очікувану вартість та обсяг предмета закупівлі у відповідність до РЕАЛЬНИХ потреб замовника, Закону України «Про публічні закупівлі», Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 15 квітня 2020 року № 708 та інших актів чинного законодавства України.
У разі неусунення порушень чинного законодавства України, ознаки яких вбачаються у процедурі проведення даної закупівлі, ми будемо вимушені звертатися до компетентних правоохоронних органів, які мають усі необхідні повноваження для притягнення винних осіб до відповідальності, а також до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби України, суду, прокуратури, Служби безпеки України тощо.
Плануємо забезпечення максимального суспільного розголосу щодо ситуації, що склалася, із залученням засобів масової інформації, громадських формувань, депутатів усіх рівнів та суспільних діячів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

02.06.2021 17:07
Доброго дня. Тендерна документація складена відповідно до нормам чинного законодавства. Технічні вимоги до предмета закупівлі викладені в Додатку №2 тендерної документації. Учасник закупівлі може запропонувати еквівалент продукції. Еквівалентом буде вважатися продукція, яка за технічними та якісними характеристиками буде мати не гірші показники, або перевищувати зазначені характеристики.

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ „ОРГТЕХКОМ” Документи
Триває
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" Документи
Триває
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВРИДА ЕЛЕКТРИК ДНІПРО" Документи
Триває
Документи
Приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «Сознаніє» Документи
Триває
Документи

Документи

21.07.2021 00:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

20.07.2021 12:16
стор.1-6.pdf
20.07.2021 12:16
стор.102-111.pdf
20.07.2021 12:16
стор.112-121.pdf
20.07.2021 12:16
стор.122-124.pdf
20.07.2021 12:16
стор.125-126.pdf
20.07.2021 12:16
стор.127-129.pdf
20.07.2021 12:16
стор.130-137.pdf
20.07.2021 12:16
стор.138-141.pdf
20.07.2021 12:16
стор.142-144.pdf
20.07.2021 12:16
стор.145-152.pdf
20.07.2021 12:16
стор.153-156.pdf
20.07.2021 12:16
стор.157.pdf
20.07.2021 12:16
стор.158-160.pdf
20.07.2021 12:16
стор.161-166.pdf
20.07.2021 12:16
стор.167.pdf
20.07.2021 12:16
стор.168-174.pdf
20.07.2021 12:16
стор.175-181.pdf
20.07.2021 12:16
стор.182-185.pdf
20.07.2021 12:16
стор.186-190.pdf
20.07.2021 12:16
стор.191-192.pdf
20.07.2021 12:16
стор.193.pdf
20.07.2021 12:16
стор.194.pdf
20.07.2021 12:16
стор.195.pdf
20.07.2021 12:16
стор.196.pdf
20.07.2021 12:16
стор.197.pdf
20.07.2021 12:16
стор.198.pdf
20.07.2021 12:16
стор.199.pdf
20.07.2021 12:16
стор.20-26.pdf
20.07.2021 12:16
стор.200.pdf
20.07.2021 12:16
стор.201-203.pdf
20.07.2021 12:16
стор.204.pdf
20.07.2021 12:16
стор.205-207.pdf
20.07.2021 12:16
стор.208-209.pdf
20.07.2021 12:16
стор.210.pdf
20.07.2021 12:16
стор.211-213.pdf
20.07.2021 12:16
стор.214.pdf
20.07.2021 12:16
стор.215-217.pdf
20.07.2021 12:16
стор.218.pdf
20.07.2021 12:16
стор.219-221.pdf
20.07.2021 12:16
стор.222.pdf
20.07.2021 12:16
стор.223-225.pdf
20.07.2021 12:16
стор.226.pdf
20.07.2021 12:16
стор.227-229.pdf
20.07.2021 12:16
стор.230-231.pdf
20.07.2021 12:16
стор.232.pdf
20.07.2021 12:16
стор.233-235.pdf
20.07.2021 12:16
стор.236.pdf
20.07.2021 12:16
стор.237-241.pdf
20.07.2021 12:16
стор.241.pdf
20.07.2021 12:16
стор.242-245.pdf
20.07.2021 12:16
стор.246.pdf
20.07.2021 12:16
стор.247-251.pdf
20.07.2021 12:16
стор.252.pdf
20.07.2021 12:16
стор.253-257.pdf
20.07.2021 12:16
стор.258-259.pdf
20.07.2021 12:16
стор.260.pdf
20.07.2021 12:16
стор.261-265.pdf
20.07.2021 12:16
стор.266.pdf
20.07.2021 12:16
стор.267-270.pdf
20.07.2021 12:16
стор.27-33.pdf
20.07.2021 12:16
стор.271.pdf
20.07.2021 12:16
стор.272-275.pdf
20.07.2021 12:16
стор.276-277.pdf
20.07.2021 12:16
стор.278-290.pdf
20.07.2021 12:16
стор.291-295.pdf
20.07.2021 12:16
стор.296-312.pdf
20.07.2021 12:16
стор.313.pdf
20.07.2021 12:16
стор.314 1.pdf
20.07.2021 12:16
стор.315.pdf
20.07.2021 12:16
стор.316.pdf
20.07.2021 12:16
стор.317.pdf
20.07.2021 12:16
стор.318.pdf
20.07.2021 12:16
стор.319.pdf
20.07.2021 12:16
стор.320 1.pdf
20.07.2021 12:16
стор.321.pdf
20.07.2021 12:16
стор.322.pdf
20.07.2021 12:16
стор.34-47.pdf
20.07.2021 12:16
стор.407.pdf
20.07.2021 12:16
стор.408.pdf
20.07.2021 12:16
стор.48.pdf
20.07.2021 12:16
стор.49-67.pdf
20.07.2021 12:16
стор.68-77.pdf
20.07.2021 12:16
стор.7.pdf
20.07.2021 12:16
стор.78-91.pdf
20.07.2021 12:16
стор.92.pdf
20.07.2021 12:16
стор.93-101.pdf
20.07.2021 12:19
sign.p7s

Документи

21.07.2021 00:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

20.07.2021 13:33
sign.p7s

Документи

21.07.2021 00:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

20.07.2021 16:03
sign.p7s

Документи

21.07.2021 00:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

20.07.2021 17:43
Свид.плат.ПДВ.PDF
20.07.2021 17:43
Договор МС-0521.pdf
20.07.2021 17:43
ИПМ-Л, стор 6.pdf
20.07.2021 17:43
Договор МС-0421.pdf
20.07.2021 17:43
Довідка МВС.pdf
20.07.2021 17:43
Витяг ПДВ .pdf
20.07.2021 17:43
Квал.док.rar
20.07.2021 17:43
Договор МС-0321.pdf
20.07.2021 18:27
sign.p7s

Аукціон

Початок:
25.08.2021 14:17

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання