Ремонт (реставраційний) будівлі Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, за адресою: м. Київ, Печерський р-н, вул. Городецького, 1-3/11 Repair (restoration) of the building of the Ukrainian National Tchaikovsky Academy of Music, at the address: Kyiv, Pecherskyi district, street Gorodetskoho, 1-3 /11

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-05-20-011662-b
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Подання пропозицій
Найменування замовника:
НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ П.І. ЧАЙКОВСЬКОГО
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Наталя Сімакова, +30442796286 , natalya.snm@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01001, м. Київ, вул. Городецького, буд. 1-3/11
Очікувана вартість
323 706 980 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 31.05.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.06.2021 00:00

Оскарження умов:

до 16.06.2021 00:00

Подання пропозицій:

20.06.2021 00:00

Початок аукціону:

26.07.2021 15:12

Очікувана вартість
323 706 980 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 618 534.90 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 237 070 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Закупівля згідно ДСТУ Б Д 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
Обсяги закупівлі можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.
Підрядник гарантує досягнення об’єктом будівництва показників, визначених у проектно-кошторисній документації, та можливість експлуатації об’єкта будівництва, відповідно до Договору, протягом 10 років після прийняття об’єкта Замовником.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Ремонт (реставраційний) будівлі Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо внесення необгрунтованих вимог

Дата подання: 25.05.2021 09:07
Дата відповіді: 27.05.2021 11:26
Шановний Замовнику! Пп. 5.1. п.5 Розділу ІІІ тендерної документації передбачено наступне: "Серед наведеного у довідці учасником переліку обладнання/транспортних засобів (або механізмів) обов’язкова наявність наступних, що будуть задіяні для виконання робіт на даному об’єкті: - підйомні (підвісні) колиски – не менше 4-х (із зазначенням заводських номерів). - паспорти на підйомні (підвісні) колиски не менше 4-х". Уважно вивчивши Додаток №4 до тендерної документації фахівці кошторисно-договірного відділу нашого підприємства дійшли висновку, що технічним завданням передбачено виконання робіт виключно з металевих інвентарних риштувань (п. 213, 214 на стор. 7, файл "Додаток 4 до ТД частина 1 стор 1-91.pdf"). Виконання робіт з підйомних (підвісних) колисок не передбачено ні Додатком №4, ні тендерною документацією взагалом. В'звязку з вищевикладеним, просимо внести зміни в тендерну документацію та виключити необгрунтовану вимогу щодо надання документів щодо підйомних (підвісних) колисок. Зазделегіть дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Шановний учаснику, дана матеріально-технічна база є необхідною для виконання умов договору в рамках даної закупівлі, а тому внесення змін до тендерної документації в цій частині є недоцільним.

Про надання роз'яснень щодо висновку компетентного органу

Дата подання: 25.05.2021 09:18
Дата відповіді: 27.05.2021 11:26
Шановний Замовнику! П.2. Розділу V тендерної документації передбачено надання сканованої копії з оригіналу/або копію висновку компетентного органу, що виданий не раніш 2020 року про виробництво товарів та/або виконання робіт та/або надання послуг суб’єктом господарювання розташованим на території України. Просимо роз'яснити яким компетентним органом має бути видана вищевказана довідка та що має бути зазначено в ній. Зазделегіть дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Шановний учаснику, компетентним органом в рамках цієї закупівлі є орган, що має відповідну компетенцію на видачу таких документів.

Щодо внесення необгрунтованих та дискрімінаційних вимог

Дата подання: 25.05.2021 10:08
Дата відповіді: 27.05.2021 11:27
Шановний Замовнику! П.2. Розділу V тендерної документації передбачено, що Учасник має надати наступне: " - скановану копію з оригіналу Дозволу на газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах; зберігання балонів із стисненнним газом, зрідженим газом, зварювальні, газополумяні, наплавні роботи; роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах або оригінал декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки на газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах, зберігання балонів із стисненнним газом, зрідженим газом, зварювальні, газополумяні, наплавні роботи; роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах. Даний Дозвіл/декларація має бути наданий виключно на учасника - виконавця робіт." Ретельний аналіз Додатку №4 та тендерної документації дає підстави стверджувати, що виконання газонебезпечних робіт та робіт у вибухопожежонебезпечних зонах не є предметом закупівлі. Окрім цього, Наказом Держнаглядохоронпраці України 26.01.2005 N15 затверджено перелік робіт з підвищеною небезпекою. В цьому переліку відсутній пункт зберігання балонів із стисненнним газом, зрідженим газом. Таким чином, Замовник не має права вимагати документів, що не передбачені чинном законодавством України. Внесення таких вимог є дискримінаційним та таким, що свідчить про заангажованість Замовника та просування інтересів певних структур. В зв'язку з вищезазначеним, вимагаємо виключити вищезазначені вимоги як такі, що не відповідають предмету закупівлі та носять дискримінаційний характер. Зазделегіть дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Шановний учаснику, даний дозвіл є необхідним для виконання умов договору в рамках даної закупівлі, а тому внесення змін до тендерної документації в цій частині є недоцільним.

скановану копію з оригіналу/або копію висновку компетентного органу, що виданий не раніш 2020 року про виробництво товарів та/або виконання робіт та/або надання послуг суб’єктом господарювання розташованим на території України

Дата подання: 28.05.2021 10:43
Дата відповіді: 31.05.2021 18:23
Шановний замовник, просимо надати детальне пояснення з приводу вимоги тендерної документаці щодо надання скановану копію з оригіналу/або копію висновку компетентного органу, що виданий не раніш 2020 року про виробництво товарів та/або виконання робіт та/або надання послуг суб’єктом господарювання розташованим на території України. Що мається на увазі та згідно яких нормативних актів та чинного законодавства стосується ця вимога?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Нами уже була надана вичерпна відповідь в рамках даної процедури закупівлі.

уточнення вимог тендерної документації

Дата подання: 28.05.2021 10:53
Дата відповіді: 31.05.2021 18:22
Згідно тендерної документації в складі тендерної пропозиції Учасника вимагається Учасником надається «Інформація стосовно кількості працюючих згідно зі звітом форми № 1ДФ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ)» за останній звітний період на момент подачі тендерної пропозиції . Просимо внести зміни у звязку з тим, що форма 1-ДФ втратила свою чинність та привести тендерну документацію згідно чинного законодавства
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Учасником надається «Інформація стосовно кількості працюючих згідно з Додатком 4 (ДФ) Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору", що входить до складу об’єднаної звітності ПДФО та ЄСВ "Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску" за останній звітний період на момент подачі тендерної пропозиції (У випадку залучення субпідрядників для виконання робіт аналогічну інформацію надати від субпідрядника).
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-05-20-011662-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Дата подання: 26.05.2021 18:58
Тендерною документацією передбачено наступне:
"Перед складанням пропозиції, Учаснику необхідно здійснити попереднє обстеження на території об’єкта, ознайомитись з видами та об’ємами робіт та скласти відповідний акт за результатами обстеження об’єкту. Учасник в складі тендерної пропозиції, зобовʼязаний надати сканкопію документа (акт огляду обʼєкта) з відміткою замовника, що засвідчує огляд учасником обʼєкта до подачі тендерної пропозиції".
Єдиними контактними даними, що вказані в тендерній документації є контактні дані Сімакової Наталії Михайлівні, керівника юридичної служби, уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення закупівель Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.
Її контактний телефон, що вказаний в тендерній документації 044 279 62 86.
За вказаним телефоном співробітниками нашого підприємства було зроблено понад 30 телефонних дзвінків протягом цього тиждня проте по цьому номеру телефону ніхто не відповідає.
Слід зауважити, що навмисне ігнорування або вказування завідомо неправильного номеру телефону є порушенням наших прав та дискримінацією.
Вимагаємо вказати корректні контактні дані відповідальної за зв'язок з учасниками з приводу обстеження об'єкта особи.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.05.2021 16:22
Номер телефону вказаний в Оголошенні про проведення Закупівлі є коректним та актуальним. Окрім того, в Оголошенні зазначена також електронна адреса відповідальної особи Замовника.

Документи

28.05.2021 16:22
протокол №10.pdf

Аукціон

Початок:
26.07.2021 15:12

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання