послуги фізичної охорони

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-06-11-002606-b
  • 79713000-5 - Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Паляниця Валерій Васильович, 380504331207 , kalush.tender@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Калуш, 77312, Івано-Франківська область, Медична,6
Очікувана вартість
265 200 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.06.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.06.2021 00:00

Оскарження умов:

до 24.06.2021 00:00

Подання пропозицій:

28.06.2021 10:00

Очікувана вартість
265 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 652 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2040 Година
послуги фізичної охорони
ДК 021:2015: 79713000-5 — Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

перелік документів

Дата подання: 11.06.2021 14:56
Дата відповіді: 15.06.2021 13:37
Шановний замовник! в Додатоку №1 до тендерної документації ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА КВАЛІФІКАЦІЙНИМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА вимагається: ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації).Чому така кількість документів,якщо у вас тільки один нічний пост,для одного посту достатньо 3-5 працівників,і у відповідності ми,як учасник маємо надати відповідну кількість копій відповідних документів,у Вас не є особливо важливим об'єкт,тому,вважаємо дану вимогу недоцільною та дескримінуючою!!! Чим решта працівників (15 чоловік) будуть займатися у Вас на об'єкті???!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, в Додатку 1 міститься вимога про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід в тому числі й тих, що будуть залучені для виконання умов Замовника, відповідно до технічних вимог, що не суперечить статті 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі". Ми розуміємо, що всі 20 працівників не будуть одночасно задіюватися до виконання охоронних заходів, вимога передбачає виключно визначення в Учасника достатньої кількості працівників та їх кваліфікації.
Тендерною документацією передбачено вимогу документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, що зазначені в довідці згідно пункту 2, професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника. На осіб які будуть безпосередньо здійснювати охорону об’єкту, тендерною документацією додатково вимагаються документи, що засвідчують їх працевлаштування (службу) (ксерокопії трудової книжки).
Хоч Ви і не вважаєте наш об'єкт особливо-важливим, ми піклуємося про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів, зазначивши наведені в тендерній документації кваліфікаційні вимоги до працівників охорони нашої лікарні.

ПЦС У Івано-Франківській області

Дата подання: 11.06.2021 15:09
Дата відповіді: 15.06.2021 13:37
Шановний замовнику! Для чого Вам власний пульт централізованого спостереження(ПЦС) в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, якщо ваш об'єкт знаходиться в м.Калуші ? Адже пульт централізованого спостереження(ПЦС),це є програмне забезпечення, через яке надходить сповіщення на пульт і реагування на несанкціоноване проникнення відбувається миттєво та моніторинг проводиться цілодобово ,тобто ПЦС може бути в будь якій точці країни та сповіщувати групи реагування, Тож оскаржити вимоги вашої документації в АМКУ немає жодних проблем.!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, в Додатку №1 міститься вимога про наявність в місті Калуш та/або м. Івано-Франківськ та/або Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація (вказати фактичну адресу) з цілодобовою диспетчерською службою (надати інформацію із зазначенням номеру телефону). Дану вимогу не вважаємо дискримінаційною та готові апелювати Ваше оскарження до АМКУ оскільки, опрацювання надходження сповіщення про несанкціоноване проникнення, а також направлення, супроводження наряду реагування від моменту його надходження та перевірка результату виїзду наряду відбувається не в автоматичному режимі, а диспетчером диспетчерської служби.
Ідеальним варіантом для нас, як замовників охоронних послуг, була б наявність власного пункту централізованого спостереження (ПЦС) саме в місті Калуш з мінімальним навантаженням на диспетчерів цілодобової диспетчерської служби для негайного та оперативного направлення групи реагування та надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті. Наявність ПЦС Учасника в будь якій точці країни передбачає охорону об'єктів розташованих в декількох областях, що в свою чергу супроводжується великим навантаженням на диспетчерів цілодобової диспетчерської служби та може призвести до зволікань чи помилок пов'язаних із направленням групи реагування для надання допомоги персоналу охорони. Тому тендерним комітетом, як компроміс визначено кваліфікаційним критерієм наявність ПЦС в м. Івано-Франківську та/або Івано-Франківській області що передбачає охорону об'єктів розташованих в її межах та не викликає надмірного навантаження на диспетчерську службу Учасника.

Транспорт реагування

Дата подання: 11.06.2021 15:22
Дата відповіді: 15.06.2021 13:38
В додатку №1 до тендерної документації у Вас вимога: наявність власного траспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами; Розпишіть будь-ласка,як саме буде виркористовуватись транспорт, вони, що будуть кататися одна за однією,і щоб кожний раз був інший автомобіль??? Вважаємо недоцільною дану вимогу,та такою,що не відповідає Вашій кількості та важливості об'єктів,тому просимо Вас виключити дану з вимогу з документації,та раціонально прорахувати кількість транспорту реагування!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику, в Додатку 1 не містить дискримінаційних вимог щодо наявності в учасника 10 власних груп швидкого реагування, оскільки там міститься вимога про наявність саме власного транспорту в кількості не менше 10, що використовується групами реагування обладнаний засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами, для підтвердження належної матеріально-технічної бази Учасника щодо оперативного реагування для надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті. В поясненні до вимоги так і зазначено, що для підтвердження відповідності вимоги передбаченої цим пунктом учасникам необхідно у складі тендерної пропозиції надати копії свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, що знаходиться у власності (у власності замовник має на увазі відмітку в свідоцтві про реєстрацію що власник є саме та юридична особа яка подає пропозицію) суб'єкта охоронної діяльності (Учасника).
Хоч Ви і не вважаєте наш об'єкт особливо-важливим, ми піклуємося про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів, зазначивши наведені в тендерній документації кваліфікаційні вимоги належної матеріально-технічної бази охорони нашої лікарні.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-06-11-002606-b.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІБОРГИ", Код ЄДРПОУ:32662247
Дата подання: 15.06.2021 13:15
Додаток 1 Тендерної документації містить вимоги до охоронної організації – наявність власного траспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами.
У відповідності до умов публічної закупівлі Замовник замовляє послуги фізичної охорони (охоронників) а не охорони об’єкту з використанням пункту централізованого спостереження (п. 19. Ліцензійних умов - У разі використання суб’єктом охоронної діяльності пункту централізованого спостереження він забезпечує: наявність транспорту реагування). Тому вимоги щодо наявності транспорту реагування і його обладнання (п. 12 Ліцензійних умов) не можуть вноситись до вимого даної публічної закупівлі. Їх наявність свідчить про написання даних вимог під конкретного замовника і має ознаки дискримінації до учасників. Нагадаємо, що пункт 4 Статті 5. (Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників) зазначає – «Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.».
Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норми Закону та виключити дані вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

17.06.2021 10:43
Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога щодо наявності власного траспорту в кількості не менше 10, що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами не є дискримінаційною, вимоги щодо її наявності, передбачені законодавством та яку вважаємо за необхідне включити до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій .
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Тому Вашу вимогу про внесення змін до тендерної документації - відхилено.

Номер вимоги: UA-2021-06-11-002606-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІБОРГИ", Код ЄДРПОУ:32662247
Дата подання: 15.06.2021 13:50
Додаток 1 Тендерної документації містить вимоги для охоронної організації надати довідку на фірмовому бланку (у разі наявності), складену у довільній формі, яка містить інформацію про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та які будуть залучені для виконання умов Замовника, відповідно до технічних вимог. На підтвердження інформації зазначеної в даній довідці учасник додатково повинен надати сканкопії:
- документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, що зазначені в довідці згідно пункту 2 , професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації).
Відповідно до Листа від 12.08.2020 № 3501-06/219 Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розрахунок норми тривалості робочого часу на 2021 рік. Згідно цього листа для забезпечення охорони Вашого об'єкту необхідно залучити 2,4 чоловіка (кількість годин 2040/(кількість робочих годин із серпня по грудень 2021р (167+176+159+176+174=852 години).
Згідно із статтею 22 ч.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" тендерна документація повинна містити: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: 1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій; 2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів); 4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Ваша вимога про подачу не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації не відповідає вимогам чинного законодавства.
Просимо Просимо Вас, прибрати дану вимогу з документації торгів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

17.06.2021 11:10
Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Вимогу документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, професійної підготовки відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність” або іншим чинним законодавством України, зокрема свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник” не нижче 3-го кваліфікаційного розряду, або інший документ який дає право на виконання функцій охоронника ( для підтвердження наявності достатньої кількості кваліфікованих працівників Учаснику необхідно надати не менше 20 копій відповідних документів, що підтверджують набуття кваліфікації) не вважаємо дискримінаційною, оскільки вона відповідає кваліфікаційному критерію наявність в учасника процедури закупівлі, як суб'єкта надання охоронних послуг, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід саме в охоронній, а не будь-якій іншій сфері надання послуг.
Звертаємо Вашу увагу, що для працівників Учасника, які будуть безпосередньо залучатись для виконання умов Замовника, окрім наявності документів, що підтверджують проходження працівниками Учасника, професійної підготовки додатково вимагається довідки у довільній формі, що містить інформацію щодо наявності дійсних сертифікатів про проходження профілактичного наркологічного огляду та довідок медичного огляду, профогляду (або інший документ), а також документів, що засвідчують їх працевлаштування.
Крім цього тендерною документацією вимагається довідка у довільній формі, що містить інформацію, яка підтверджує наявність у штаті суб’єкта охоронної діяльності, його філії, іншого відокремленого підрозділу особи (осіб), до посадових обов’язків якої (яких) входить організація заходів охорони.
Як Замовник, що піклується про безпеку пацієнтів, персоналу та відвідувачів не вважаємо дискримінаційною вимогу про наявність в штаті осіб учасника, суб'єкта надання охоронних послуг, не менше 20 працівників, які пройшли професійну підготовку відповідно до вимог статті 14 Закону України “Про охоронну діяльність”, або іншого чинного законодавства України та наявності в них свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації за професією “охоронник”. Тому дана вимога про внесення змін до тендерної документації – відхиляється.

Номер вимоги: UA-2021-06-11-002606-b.c3

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІБОРГИ", Код ЄДРПОУ:32662247
Дата подання: 15.06.2021 14:09
Тендерною документацією Додатком 1 встановлено, на підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасник повинен мати в місті Калуш, Івано-Франківськ, Івано-Франківській області власний пункт централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація (вказати фактичну адресу) з цілодобовою диспетчерською службою (надати інформацію із зазначенням номеру телефону). Вважаємо дані вимоги такими, що обмежують кількість учасників, які можуть прийняти участь в тендері. Відповідно до Ч. 4 ст. 22 Закону України « Про публічні закупівлі» заборонено встановлювати у Тендерній документації вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Статтею 5 вище зазначеного Закону встановлено принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників 1. Закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Просимо внести зміни до тендерної документації та виключити дану вимогу з Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

17.06.2021 10:46
Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога щодо наявності власного пункту централізованого спостереження, передбачені законодавством та яку включено до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Вимога, щодо наявності саме в місті Калуш та/або м. Івано-Франківськ та/або Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація з цілодобовою диспетчерською службою, встановлена виключно для зменшення навантаження на диспетчерську службу Учасника для негайного та оперативного направлення групи реагування для надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті, оскільки опрацювання надходження сповіщення про несанкціоноване проникнення, а також направлення, супроводження наряду реагування від моменту його надходження та перевірка результату виїзду наряду проводиться диспетчером диспетчерської служби, для уникнення зволікань чи помилок пов'язаних із направленням групи реагування.
Нагадуємо, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Тому дана вимога про внесення змін до тендерної документації – відхиляється.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання