Послуги цілодобової фізичної охорони та забезпечення фізичної охорони громадського порядку на об'єкті майнового комплексу Головного управління ДПС у Тернопільській області за адресою: вул. Білецька, будинок 1, м. Тернопіль.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-09-17-001388-a
  • 79713000-5 - Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Головне управління ДПС у Тернопільській області
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Уніят Галина Миколаївна, +380352434611 , tr.dps20@i.ua
Адреса замовника
Україна, місто Тернопіль, 46003, Тернопільська область, вулиця Білецька будинок 1
Очікувана вартість
290 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 17.10.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.09.2021 00:00

Оскарження умов:

до 30.09.2021 00:00

Подання пропозицій:

04.10.2021 00:00

Початок аукціону:

04.10.2021 13:54

Очікувана вартість
290 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 450 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Виконавець повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає державним стандартам та чинному законодавству щодо показників якості такого виду послуг. Документація надана українською мовою.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги цілодобової фізичної охорони та забезпечення фізичної охорони громадського порядку на об'єкті майнового комплексу Головного управління ДПС у Тернопільській області за адресою: вул. Білецька, будинок 1, м. Тернопіль.
ДК 021:2015: 79713000-5 — Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-09-17-001388-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРДИНАЛ-ОХОРОНА", Код ЄДРПОУ:42952309
Дата подання: 17.09.2021 15:23
Шановний Замовник!
Вимоги щодо: «Учасник повинен мати дозвіл на право зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії не менше 10 (десяти) одиниць та збройову кімнату.» є такими, що порушують права та законні, охоронювані законом інтересів Учасника та суперечать законодавству у сфері публічних закупівель.

Ми, потенційний учасник цієї закупівлі вважаємо, що Ваші вимоги є дискримінаційними по відношенню до нашого підприємства. Нашими обґрунтуванням й доказами дискримінаційності по відношенню до нашого підприємства висунутих Вами в тендерної документації вимог є наступне:
А) Зазначаємо, що жодним нормативним актом чи документом, що регламентує охоронну діяльність не вимагається наявності в обов’язковому порядку у суб’єкта охоронної діяльності (Учасника) кімнати для зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії;
Б) Надання учасниками в цій закупівлі копії дозволу на право зберігання пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії не підтвердить наявність кімнати для зберігання зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії. Наявність чи відсутність збройової кімнати ніяким чином не підтверджує права на носіння, використання та зберігання зброї охоронниками Учасника.
Постановою КМУ від 11 лютого 2013 року №97 чітко передбачено перелік спецзасобів, яких достатньо суб’єкту охоронної діяльності для виконання своїх функцій.
В) Вимога щодо наявності у Учасника збройової кімнати є необов’язковою для учасників (Учасника) з точки зору діючого законодавства України, навіть з огляду на частину 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Г) Навіть, п.9 статті 46 Закону України «Про національну поліцію» забороняє застосовувати зброю у місцях де може бути завдано шкоди іншим особам, в місцях масового скупчення людей, в нашому випадку на території об’єктів Державної податкової служби України.
Таким чином вимоги Замовника є обмежуючими та дискримінаційними до Учасника й ці вимоги Замовника порушують принципи закупівель, що визначені статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» й повинні бути видалені з тендерної документації Замовника.
З огляду на зазначене вище вимагаємо видалити зазначені дискримінаційні вимоги шляхом внесення відповідних змін в тендерну документацію Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.09.2021 13:37
Доброго дня, шановний Учаснику!
На Вашу вимогу повідомляємо наступне. Відповідно до вимог ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Замовник має право встановлювати, зокрема, критерії про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про охоронну діяльність», суб'єкт охоронної діяльності має право для забезпечення охоронної діяльності придбавати, зберігати та використовувати в установленому законодавством порядку спеціальні засоби, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України. Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони входять до Переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого постановою КМУ від 11.02.2013 №97.
Отже, Замовник не вимагає від Учасників наявності матеріально-технічної бази, яка б не відповідала вимогам чинного законодавства у сфері надання охоронних послуг.
Щодо наявності у суб’єкта охоронної діяльності (Учасника) кімнати для зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії повідомляємо наступне.
Відповідно до ч. 2 п. 11 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності пристрої та патрони до них зберігаються у спеціально обладнаному сховищі, яке повинно відповідати вимогам, установленим підпунктом 11.5 пункту 11 Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21.08.1998 №622 (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до п. 11.5. даної Інструкції відомча зброя, бойові припаси до неї, пристрої та зазначені патрони зберігаються в спеціально обладнаному сховищі, яке повинно відповідати таким вимогам:
бути ізольованим від інших підсобних приміщень, мати капітальні стіни, міцні перекриття на стелі та підлозі. Внутрішні стіни (перегородки) повинні бути еквівалентні за міцністю спарованим гіпсобетонним панелям завтовшки 80 мм кожна з прокладеними між ними сталевими ґратами або цегляній стінці завтовшки не менше 120 мм, армовані сталевою сіткою. У раніше побудованих спорудах допускаються перегородки із дощок, зміцнених сталевими ґратами;
мати двоє дверей з міцними і надійними замками, при цьому зовнішні - дощані однопільні товщиною не менше 40 мм, оббиті з двох боків оцинкованим покрівельним залізом із загином країв листа на торець дверей, або металеві; внутрішні - ґратчасті залізні. Зовнішні двері повинні зачинятися на два внутрішні замки і опечатуватися або опломбовуватися. Внутрішні ґратчасті двері зачиняються на внутрішній або навісний замок, обрамлення дверних прорізів кімнати для зберігання зброї виготовляється із залізного профілю. У раніше побудованих спорудах допускаються дерев'яні двері, коробки, зміцнені залізним кутом розміром 30 х 40 мм, завтовшки не менше 5 мм, прикріплені до стіни не менше ніж десятьма штирями зі сталевої арматури діаметром 10-12 мм і завдовжки не менше 120-150мм; мати на віконних прорізах зсередини приміщення або між рамами сталеві ґрати. У приміщеннях, розташованих на першому поверсі, віконні прорізи обладнуються внутрішніми залізними або дерев'яними, оббитими з двох боків оцинкованою сталлю, віконницями. Кінці прутів ґрат у віконних прорізах забиваються в стіну на глибину не менше 30 мм і заливаються бетонним розчином. Віконниці повинні замикатися на навісні замки;
ґрати, які встановлюються у дверні, віконні прорізи, для зміцнення стін (перегородок) виконуються з сталевого прута діаметром не менше 15 мм. Кожне перехрестя прута зварюється, утворюючи вічка не більше 150х150мм; бути обладнаними у два і більше рубежі охоронно-пожежною сигналізацією, виконаною прихованою проводкою до щитка електроживлення, з установленням датчиків на вікнах, дверях, люках, стінах, стелі, підлозі, що спрацьовує на відчинення або злом сейфів, шаф, де зберігаються зброя і бойові припаси, а також на появу людини всередині приміщення. Ці приміщення мають бути передані під охорону поліції охорони у встановленому порядку, з підключенням сигналізації на пульт централізованого нагляду. Допускається прокладання шлейфів охоронної сигналізації в трубах тільки всередині приміщення по залізобетонних і бетонних будівельних конструкціях; мати протипожежні засоби та опис майна, в який заносяться дані про кількість шаф, сейфів, металевих ящиків із зазначенням їх номерів і якою печаткою опечатуються. У разі наявності вентиляційних вікон, люків на них повинні встановлюватися залізні ґрати з вічками розміром не більше 100 х 100 мм, які виключають можливість проникнення через ці системи. Створи в стінах, призначені для прокладання інженерних мереж, повинні мати діаметр не більше 200 мм.
Якщо Учасник отримує дозвіл на зброю, він зобов’язаний забезпечити умови для її зберігання, відповідно до вимог, встановлених чинним законодавством України.
При видачі дозволу на зберігання пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, орган дозвільної системи перевіряє наявність зазначених вимог.
Отже, якщо Учасник має дозвіл на зберігання таких пристроїв, це означає, що він має приміщення для їх зберігання, що відповідає усім нормам чинного законодавства України.
Нагадуємо, що у разі відсутності у Учасників матеріально-технічної бази за кількістю та переліком, що вимагається тендерною документацією, ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачена можливість залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.
З огляду на вищевикладене, не вважаємо, що вимоги тендерної документації є дискримінаційними.

Аукціон

Початок:
04.10.2021 13:54
Завершення:
04.10.2021 14:17

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.10.2021 14:17

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
272 770 UAH з ПДВ 259 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ Охорона Тернопілля
Пошук по цьому учаснику
285 000 UAH з ПДВ 265 200 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.10.2021 14:02
sign.p7s
03.10.2021 13:54
Рисунок.jpg
03.10.2021 13:54
св. платника 2.jpg
03.10.2021 13:54
статут.pdf
03.10.2021 13:54
Рисунок (2).jpg
03.10.2021 13:54
св. платника 1.jpg
03.10.2021 13:54
Ліцензія.jpg
03.10.2021 13:54
dogovirRRT.pdf
03.10.2021 13:54
dogovirArxiv.pdf
03.10.2021 13:54
договір.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Максима-Т
#32148443
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 259 000 UAH з ПДВ 06.10.2021 15:28
ТОВ Охорона Тернопілля
#32220173
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 265 200 UAH з ПДВ 06.10.2021 15:35

Документи

04.10.2021 14:18
edr_identification.yaml
06.10.2021 15:28
sign.p7s

Документи

06.10.2021 15:28
edr_identification.yaml
06.10.2021 15:34
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання