ДК 021:2015: 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивний комплект (інтерактивна дошка + проектор) (ДК 021:2015: 32322000-6 - Мультимедійне обладнання), Інтерактивна панель (ДК 021:2015: 32321000-9 - Телепроекційне обладнання)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-09-20-009078-b
  • 32322000-6 - Мультимедійне обладнання
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Приватний заклад «Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеня «Гуманітарний профільний ліцей імені Хаї-Мушки Шнеєрсон»
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Марина Васильєва, +380505708076 , mv040475@gmail.com
Адреса замовника
Україна, місто Дніпро, 49080, Дніпропетровська область, Шосе Донецьке, буд. 11
Очікувана вартість
297 985 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.10.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.09.2021 00:00

Оскарження умов:

до 02.10.2021 00:00

Подання пропозицій:

06.10.2021 15:33

Очікувана вартість
297 985 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 490 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

5 штуки
Інтерактивний комплект (інтерактивна дошка + проектор)
ДК 021:2015: 32322000-6 — Мультимедійне обладнання
1 штуки
Інтерактивна панель
ДК 021:2015: 32321000-9 — Телепроекційне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Рекомендації

Дата подання: 23.09.2021 09:27
Дата відповіді: 24.09.2021 10:34
Шановний Замовник! Висловлюємо Вам свою повагу! Ми, Учасник, який має намір взяти участь у Вашій закупівлі. Детально проаналізувавши Вашу тендерну документацію та вимоги до Учасників виявили, що для того, щоб забезпечити Ваш заклад більш якіснішим та сучаснішим обладнанням, а також виконання своїх зобовʼязань учасником-переможцем на професіональному рівні, Вам потрібно розширити вимоги в документації, а саме технічній частині. Повідомляємо Вам, що відповідно до ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право вносити зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі. Виходячи с вищепереліченого, рекомендуємо Вам внести зміни до технічної частини, а саме додати вимогу про надання учасниками наступних документів: 1. Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивну панель та інтерактивну дошку та Гриф МОН України на базове програмне забезпечення «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти». Обгрунтування: даний документ, дає Вам можливість бути впевненим в тому що, інтерактивні панелі дійсно відповідають наказам МОН та рекомендовані для використання в навчальних закладах. 2. Свідоцтво на знак для товарів і послуг (що співпадає з торговельною маркою інтерактивних панелей та дошок), що підтверджує право власності та реєстрацію торговельної марки в Україні. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, який повинен бути виданий від імені держави уповноваженим на це органом – Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки). Обгрунтування: дане свідоцтво підтверджує надійність постачальника та гарантію того, що постачальник виконає свої гарантійні зобов’язання (протягом 3-х років!) та не зупинить ввіз продукції на територію України під торгівельною маркою, що не зареєстрована на території України. Дане свідоцтво є надійним підтвердженням гарантійного строку та зобов'язань. Вищезазначені рекомендації ніяк не дискримінують учасників, а лише звільнять Вас від ризику закупівлі неякісного або нелегального обладнання.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Нам, як Замовнику, дуже приємно, що Вас зацікавила наша закупівля і Ви маєте намір взяти у ній участь. Керуючись Вашими рекомендаціями, стосовно внесення змін до технічної частини Документації до закупівлі, повідомляємо наступне:
Стосовно Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивну панель та інтерактивну дошку, звертаємо Вашу увагу, що Наказом МОН №725 від 01.06.2020 року (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-do-nakazu-ministerstva-osviti-i-nauki-molodi-ta-sportu-ukrayini-vid-10052011-423) видача зазначених свідоцтв скасовується, тому подання учасниками публічних закупівель свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам не надає жодних конкурентних переваг. Враховуючи це, Учасники, які до набрання чинності цього Наказу не отримали таких свідоцтв не зможуть взяти участь у нашій закупівлі, оскільки їх видача повністю припинена та комісія, що видавала такі свідоцтва була ліквідована. Підтвердженням цього є Лист від МОН України, з яким Ви можете знайомитися за посиланням https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-neuhilnogo-dotrimannya-zakonodavstva, в якому наголошується на неухильному дотриманні законодавства під час використання коштів та здійснення закупівельних процедур засобів навчання на обладнання. Таким чином, встановивши вимогу щодо обов’язковості надання усіма Учасниками Свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивну панель та інтерактивну дошку, Ми можемо звузити конкуренцію, надаючи перевагу конкретному Постачальнику, який такі документи матиме, що є порушенням одного з основних принципів здійснення закупівель – недискримінація учасників (ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»). Виходячи з вищезазначеного та з метою захисту прав та законних інтересів інших Учасників закупівлі, ми не можемо внести зазначені зміни до Документації та включити вимоги щодо необхідності надання усіма Учасниками: Свідоцтво про визнання відповідності педагогічним вимогам, видане МОН України на інтерактивну панель та інтерактивну дошку.
Стосовно Грифу МОН України на базове програмне забезпечення «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти», повідомляємо що, отримання грифу МОН є добровільним, і жоден з чинних нормативно-правових актів, в тому числі Наказів МОН, не встановлює обов’язковість отримання грифу МОН на ПЗ. Відповідно до Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв МОН України, затвердженого Наказом МОН №537 від 17.06.2008 року загальний термін отримання Висновку становить більше трьох місяців. Тому, Учасник, який, станом на 23 вересня 2021 року, не має зазначеного документу, позбавлений можливості взяти участь у даній закупівлі, зважаючи на обмежені строки прийняття пропозицій.
Встановивши вимогу щодо обов’язковості надання Грифу МОН на базове програмне забезпечення «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти», Ми можемо звузити конкуренцію, надаючи перевагу конкретному Постачальнику, який такі документи матиме, що є порушенням одного з основних принципів здійснення закупівель – недискримінація учасників (ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»). Виходячи з вищезазначеного та з метою захисту прав та законних інтересів інших Учасників закупівлі, ми не можемо внести зазначені зміни до Документації та включити вимоги щодо необхідності надання усіма Учасниками: Грифу МОН України на базове програмне забезпечення «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти».
Стосовно внесення у документацію вимоги про надання усіма учасниками такого документу як Свідоцтво на знак для товарів і послуг (що співпадає з торговельною маркою інтерактивних панелей та дошок), що підтверджує право власності та реєстрацію торговельної марки в Україні, повідомляємо, що зазначена вимога є прямим порушенням Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки тоді участь у нашій закупівлі зможуть взяти лише ті Учасники, які зареєструють торгову марку в Україні. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вищезгаданого Закону участь у публічних закупівлях можуть брати всі Постачальники, в тому числі нерезиденти. Крім цього, обмеження щодо країни походження товару, місця виробництва, місця реєстрації торгової марки встановлюються виключно санкційними нормами законодавства України. Відсутність реєстрації торгової марки в Україні жодним чином не впливає на якість обладнання, рівень гарантійного сервісу, досвід та репутацію Постачальника. І ми, як Замовник, не маємо право обмежувати коло Учасників публічної закупівлі. Крім цього, законодавство України не зобов'язує Постачальників реєструвати торгівельну марку та не забороняє здійснювати продаж, розповсюдження та обслуговування обладнання без такої реєстрації!!! Звертаємо Вашу увагу на РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ № 17446-р/пк-пз від 29.07.2021 року (посилання на закупівлю для ознайомлення з рішенням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-06-001878-b), у якому розглядалося питання щодо надання Свідоцтва на знак для товарів і послуг (на торгівельну марку інтерактивних панелей), що підтверджує право власності та реєстрацію торгівельної марки в Україні. Згідно даного рішення вимога Замовника щодо надання такого Свідоцтва була визнана ДИСКРИМІНАЦІЙНОЮ по відношенню до інших суб’єктів господарювання та такою, що ПОРУШУЄ вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені частиною першою статті 5 Закону. Тому, внести зміни до Документації та встановити вимогу про надання усіма учасниками такого документу як Свідоцтво на знак для товарів і послуг (що співпадає з торговельною маркою інтерактивних панелей та дошок), що підтверджує право власності та реєстрацію торговельної марки в Україні, ми не маємо права.
Вдячні за увагу, розуміння та Вашу зацікавленість до нашої закупівлі!

Монтаж

Дата подання: 23.09.2021 09:28
Дата відповіді: 23.09.2021 11:43
Доброго дня! Чи потрібен Вам монтаж обладнання?

відповідь:

Доброго дня. Монтаж обладнання потрібен.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 06.10.2021 15:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "КОМП'ЮТЕРИ-Д"
Пошук по цьому учаснику
287 550 UAH з ПДВ 287 550 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.10.2021 19:11
sign.p7s
05.10.2021 19:10
5 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
3 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
6 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
4 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
9 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
8 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
2 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
7 UA-2021-09-20-009078-b.rar
05.10.2021 19:10
1 UA-2021-09-20-009078-b.rar

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання