Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» («Морская Академия»), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-11-08-008770-b
  • 92110000-5 - Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Полівчук Володимир Володимирович, 380631492871 , v.polivchuk@uatv.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
Дата укладення договору
19.11.21
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАР МЕДІА»
Очікувана вартість
6 672 000 UAH з ПДВ
Сума договору
6 672 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.11.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Непозбувна бентега
Обгрунтування
Враховуючи п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю, якщо предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання та у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу.
Тендерному комітету надійшла заявка № 768 від 26.10.21 на закупівлю від начальника творчо-виробничого відділу Малихіна Є.П. стосовно закупівлі послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» («Морская Академия»), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
Відповідно до інформації зазначеної в заявці, одне із стратегічних завдань ДП «МПІУ» - нести ідею об’єднання України через контент власного виробництва. Оскільки основа сітки каналів ДП «МПІУ» станом на І півріччя 2021 року - це закупний розважальний контент та інформаційні програми власного виробництва, є гостра нестача розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів. Ці програми повинні не тільки розважати аудиторію, а й виховувати почуття національної гідності, гордості за рідний край, за Україну, за співвітчизників.
Реалізація вищезазначених розважальних програм, фільмів та серіалів має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме задоволенню інформаційних, культурних та освітніх потреб і виконанню поставленої мети.
Відповідно до службової записки заступника генерального директора з питань планування ефіру від 31.08.2021р. № 343, згідно із соціологічними дослідженнями, проведеними компанією «Рейтинг», у цільової аудиторії є великий запит на розважальний, неполітизований, освітній контент. Це стосується будь-якого українського телеканалу, у тому числі телеканалів ДОМ та UA ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». Багаторічні теледослідження та вимірювання, що проводились як компанією GFK, так і Nielson на українському телеринку, показують, що найбільший глядацький інтерес викликають продукти власного (українського) виробництва. У ДП «МПІУ» є гостра нестача такого контенту, оскільки станом на І півріччя 2021 року ні бюджет, ні виробничі потужності не давали змогу виробляти достатню кількість програм, серіалів або фільмів достатньої якості та конкурентоспроможності.
Тому, у зв’язку з виробничою та програмною необхідністю, з метою збільшення обсягів власного виробництва якісного, освітнього розважального контенту, є необхідність у розробці та створенні на 2021-2022 роки не менше 100 епізодів розважальних телепроєктів, не менше 100 епізодів великих студійних телепроєктів, 5 повнометражних фільмів та не менше 250 епізодів серіалів.
ДП «МПІУ» докладає всіх можливих зусиль для збільшення обсягів виробництва власного розважального контенту.
Для організації створення вищезазначених розважальних телепроєктів, фільмів та серіалів, виявлена недостатня кількість виробничого персоналу. Вся матеріально-технічна база телевізійного журналістського комплексу ДП «МПІУ» використовується для виробництва інших проєктів, а саме: «Новини України», «Офіційна розмова», «Неофіційна розмова», «Насправді», «Право на право» та інші. (службова записка начальника творчо-виробничого відділу №348 від 02.09.2021р.).
06.09.2021р. ДП «МПІУ», відповідно до Положення про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого наказом ДП «МПІУ» від 16.07.2021р. № 80, був оголошений мистецький конкурс з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів. Напрями конкурсного відбору: телевізійний фільм (ігровий), телевізійний фільм (неігровий), телевізійний серіал (ігровий), телевізійний серіал (неігровий), фільм для дитячої аудиторії, телепроєкт.
За результатами проведеного мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів), що включає в себе: сценарій та виробництво телевізійних фільмів, серіалів, телепроєктів, який відбувся 08.10.2021р., переможцем визнано ТОВ «СТАР МЕДІА» з проєктом «Морська Академія» - телевізійного серіалу, молодіжної драми, тривалістю 8 серій, хронометражем 45 хвилин/серія. (Протокол №24 від 08.10.2021р. засідання Конкурсної комісії з питань організації та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ»).
В ході презентації учасником була надана інформація щодо проєкту.
Окрім цього, ТОВ «СТАР МЕДІА» нині стійко займає позицію найбільшого виробника кінопродукції в Україні. Основний вид діяльності компанії – виробництво художніх фільмів та серіалів. Проєкти ТОВ «СТАР МЕДІА» щорічно завойовують нагороди на місцевих і міжнародних фестивалях. Бібліотека компанії налічує більш ніж 7500 годин контенту. Її каталог містить більше 550 найменувань. Міжнародна кінокомпанія з повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту, має власний виробничий комплекс, парк спеціального автотранспорту, базу різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, костюмерні цехи, сучасне технічне обладнання.
Також, ТОВ «СТАР МЕДІА» була надана інформація щодо досвіду роботи у сфері кінематографії. Відомі фільми і серіали: «Анна Герман», «Життя та пригоди Мішки Япончика», «Шулер», «Східні солодощі», «Специ», «Закохані жінки».
ТОВ «СТАР МЕДІА» мало досвід отримання державної підтримки, а саме на проєкти: «Припутні», «Подорожники», «Принцип насолоди» та інші.
Учасником конкурсу була надана інформація щодо виконання подібних за характером, видами або складністю договорів та інформацію щодо складу штатних працівників.
В ході презентації проєкту «Морська Академія», учасником був наданий перелік власного та орендованого обладнання та спецтранспорта. Сформована виробнича група проєкту.
В результаті презентації проєкту та наданих матеріалів, комісія дійшла висновку, що проєкт цікавий. Молодіжна історія, але яка може бути цікава і старшому поколінню. Сучасний погляд на сьогодення та стосунки в суспільстві та родини. Сюжет різноплановий та насичений подіями. Соціально важлива тематика пронизує всю історію. Проблема батьків і дітей актуальна у всі часи. Це можливість завоювати молодіжну аудиторію. Розрахована історія на виховання патріотизму у молодої аудиторії та об’єднання навколо теми людей різного віку. Легкість подачі складних життєвих ситуацій, що відповідає політиці телеканалу – єдність нації, оптимізм, перспектива позитивного майбутнього для всіх та надії на краще. Молодіжний проєкт, якого не вистачає на українському телебаченні.
Конкурсною комісією було донесено до учасника конкурсу ТОВ «СТАР МЕДІА», що послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору, телевізійного серіалу «Морська Академія» включають в себе: розробку сценаріїв та виробництво серіалу, яке передбачає частковий технологічний цикл, а саме: ДП «МПІУ» самостійно завершує технологічний цикл створення проєкту, що включає виготовлення пакету графіки (із врахуванням айдентики мовлення ДП «МПІУ»: анонсна графіка, шапка та фінальні заставки, відбивки, плашки, титри, графічне оформлення серій, фінальна адаптація звуку серій, кольорокорекція з урахуванням технічних вимог ДП «МПІУ» до телепередач) тощо.
ТОВ «СТАР МЕДІА» повідомило, що в 2021 році вони готові надати послуги з часткового виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» перших двох етапів виробництва, що згідно кошторису витрат складає 6 672 000 грн. (шість мільйонів шістсот сімдесят дві тисячі гривень) 00 коп., з урахуванням ПДВ
Таким чином, враховуючи вищевикладене та у відповідності до абз. 2, 3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є підстави для проведення переговорної процедури та прийняття рішення про намір укласти договір з ТОВ «СТАР МЕДІА» та прийняти відповідне рішення.

ВИРІШИЛИ:
- провести переговорну процедуру на закупівлю послуг за ДК 021:2015:92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» («Морская Академия»), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва).
- прийняти рішення про намір укласти договір з ТОВ «СТАР МЕДІА» (відповідно до абз.2,3 п.2 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»);
- погодити остаточну ціну закупівлі – 6 672 000 грн. (шість мільйонів шістсот сімдесят дві тисячі гривень) 00 коп., з урахуванням ПДВ
- визначити строк надання послуг по 31 грудня 2021 року.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Закупівля за ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
послуги з виробництва (створення) аудіовізуального твору (телевізійного серіалу) під робочою назвою «Морська Академія» («Морская Академия»), що включає в себе розробку (написання) сценарію та передбачає частковий технологічний цикл виробництва
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Тендерна документація

Переможець

Дата і час публікації: 08.11.2021 14:25

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАР МЕДІА»
Пошук по цьому переможцю
#34001604
6 672 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

08.11.2021 14:25
sign.p7s

Укладений договір


Номер №332/1911/21
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 332.1911.21 від 19.11.2021 р._СТАР МЕДІА.pdf Укладений
6 672 000
19.11.2021 16:24
19.11.2021
sign.p7s Укладений
19.11.2021 16:25

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 6 672 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання