Невиключні права на публічне сповіщення аудіовізуальних творів (Роялті)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-12-09-016274-c
  • 99999999-9 - Не відображене в інших розділах
  • Активна
Найменування замовника:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Ігор Бут, +380444814693 , ihor.but@ntu.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 04119, Київська область, Іллєнка Юрія, 42
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН"
Очікувана вартість
4 961 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.12.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Непозбувна бентега
Обгрунтування
Голова тендерного комітету Стиренко Л. М. повідомила про отримання заявки на проведення закупівлі Роялті директора департаменту дирекції програм Товстенко О.С. погоджену членом правління АТ «НСТУ» Лодигіним Я. О., (який відповідно до пунктів 3.1.11, 3.1.23 та 3.9 Контракту із членом правління акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», повинен забезпечувати ефективну реалізацію завдань в межах визначеного напряму роботи, організовувати виробництво якісного інформаційного, суспільно-політичного, музично-розважального, культурно-просвітницького контенту, а також несе повну матеріальну та персональну відповідальність за контент) щодо необхідності закупівлі Роялті за кодом ДК 021-2015:99999999-9 Не відображене в інших розділах (Невиключні права на публічне сповіщення аудіовізуальних творів (Роялті)) у ТОВ «СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН».
Стецюк С. Д. повідомила, що контент пропонується департаментом закупівлі прав після попереднього вивчення особливостей контенту, аналізу медіа ринку, цін, інших можливих пропозицій, потреб програмних сіток мовлення АТ «НСТУ» відповідно до:
 підсумків внутрішньої наради з координації сіток мовлення за участі головного продюсера дирекції телебачення Г. Г. Тичини, виконавчого продюсера ТВО «UɅ: Перший» І. Г. Бубнової, виконавчого продюсера ТВО «UɅ: Культура» Л. Є. Галкіна, начальника управління програмування «UɅ: Перший» департаменту програм А. Г. Полішко, директора департаменту маркетингу та реклами С.О. Кривошеї, начальника управління популяризації телепрограм та ведучих О.М. Грохольської та після погодження члена правління Я. Лодигіна;
 до розділів 4, 5 Положення про департамент закупівель прав Дирекції Телебачення затвердженого членом правління АТ «НСТУ» Лодигіним Я.О. 17.02.2020;
 цілей наповнення сітки мовлення телеканалів «UɅ: Перший», «UɅ: Культура» та регіональних філій новим, якісним контентом, що відповідають інтересам аудиторії телеканалів та стандартам Суспільного, виробництва останніх років. Контент даного пакету забезпечений прокатними посвідченнями та повністю адаптований, що дасть змогу відразу після закупівлі планувати покази на телеканалах АТ «НСТУ».
Стецюк С. Д. також повідомила, що під час вибору контенту орієнтувались на показники рейтингів контенту, аналогічного за жанром та внутрішньою драматургією відповідно до потреб слотів програмних сіток мовлення АТ «НСТУ».

Аудіовізуальний твір – твір, що фіксується на певному матеріальному носії. Видами аудіовізуального твору є кінофільми, телефільми, відеофільми, діафільми, слайдофільми тощо, які можуть бути ігровими, анімаційними (мультиплікаційними), неігровими чи іншими, відповідно до положень статті 1 Закону України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 №3792-XII.
Фільм - аудіовізуальний твір (у тому числі телевізійні серіали та їх окремі серії), що складається з епізодів, поєднаних між собою творчим задумом і зображувальними засобами, та є результатом спільної діяльності його авторів, виконавців і виробників, відповідно до положень статті 3 Закону України «Про кінематографію» від 13.01.1998 р. № 9/98-ВР.
Статтею 15 Закону України «Про кінематографію» від 13.01.1998 р. № 9/98-ВР визначається, що право на розповсюдження і демонстрування національних та іноземних фільмів надається суб’єктам кінематографії центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кінематографії.
Документом, який засвідчує це право та визначає умови розповсюдження і демонстрування, є державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Фільми, на які видані державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування, вносяться до державного реєстру фільмів. Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів затверджується Кабінетом Міністрів України.
Згідно з пунктом 1 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. №1315 (далі - Положення), державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів (далі - прокатне посвідчення) запроваджено з метою регулювання розповсюдження і демонстрування на території України всіх видів вітчизняних та іноземних фільмів.
Пунктом 3 Положення встановлено, що Прокатне посвідчення видається Держкіно юридичній або фізичній особі, яка відповідно до законодавства є суб'єктом підприємницької діяльності.
Відповідно до пункту 4 Положення прокатне посвідчення дає право розповсюджувати і демонструвати на території України всі види фільмів, вироблених в Україні та за її межами, розповсюджувачам (дистриб’юторам, прокатникам), кіновидовищним закладам, прокатним пунктам відеокасет, торговельним підприємствам, підприємствам з тиражування, а також телеорганізаціям, у тому числі кабельному телебаченню, незалежно від форми власності.
Відповідно до прокатного посвідчення право на розповсюдження і демонстрування фільму належить ТОВ «СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН».


Перелік аудіовізуальних творів та термін дії прав:
№ п/п Назва аудіовізуального твору Кількість серійхр-аж, (хв.), Кіл-сть показів та повторів випусків Термін дії ПРАВ Номер прокатного посвідчення
(державний реєстраційний номер) Перелік каналів мовлення для публічного сповіщення Творів
1 Простіть нам гріхи наші 205 с. по 45 хв.
6 показів +1 повтор після кожного показу 3 роки з дати підписання договору 19.4632.21Т
від 25.11.2021 «UɅ: КУЛЬТУРА»,
«UɅ: ПЕРШИЙ»
та регіональні канали мовлення


Нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
• Закон України «Про кінематографію» від 13.01.1998 № 9/98-ВР.
• Постанова Кабінету міністрів України «Про затвердження Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів» від
17.08.1998 р. №1315.
• Закон України «Про авторське право і суміжні права»;
• Закон України «Про публічні закупівлі»;
• Лист від Державного агентства України з питань кіно № 2489/5/11-21 від 25.11.2021 р. в якому повідомляється, що саме ТОВ «СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН» має майнові права на розповсюдження Творів, шляхом їх публічного сповіщення на території України.
• Державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Стиренко Л. М. зазначила, що АТ «НСТУ» може застосувати переговорну процедуру для закупівлі Роялті та відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
ТОВ «СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН»

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Невиключні права на публічне сповіщення аудіовізуальних творів (Роялті)
ДК 021:2015: 99999999-9 — Не відображене в інших розділах

Тендерна документація

Переможець

Дата і час публікації: 09.12.2021 16:21

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕЙЛЗ МЕДІА ДІСТРІБЬЮШЕН"
Пошук по цьому переможцю
#41893138
4 300 000 UAH Документи

Документи

09.12.2021 16:20
Протокол.pdf
09.12.2021 16:21
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання