Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу за адресою м. Тернопіль, вул. Львівська(з розробкою проектної документації) Construction of a multifunctional sports complex at Ternopil, st. Lvivska (with the development of project documentation)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-12-24-017608-c
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Подання пропозицій
Найменування замовника:
Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Валерій Кравчук, +380352252967 , valera-jgl@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Тернопіль, 46001, Тернопільська область, б-р Тараса Шевченка, буд. 1
Очікувана вартість
1 684 560 430 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.01.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.01.2022 00:00

Оскарження умов:

до 22.01.2022 00:00

Подання пропозицій:

26.01.2022 00:00

Початок аукціону:

02.03.2022 12:47

Очікувана вартість
1 684 560 430 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 350 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
8 422 802 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. Замовником вимагається внесення учасником забезпечення тендерної пропозиції. Сума забезпечення: 3 350 000.00 гривень. Електронна банківська гарантія повинна бути оформленою відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639, із подальшими змінами та Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року №2628 та свідчити про обов'язок банку сплатити на користь Замовника Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради (код ЄДРПОУ 43459128, Місцезнаходження замовника – 46001, Україна , Тернопільська обл., м. Тернопіль, б-р Тараса Шевченка, буд. 1, IBAN Р/р: UA758201720355149021001102721 в Держказначейській службі України м. Київ, суму забезпечення тендерної пропозиції при виникненні обставин, вказаних у ч 3 Розділу III цієї тендерної документації та не може бути відкликана протягом строку її дії.
Оцінка пропозицій здійснюється на основі наступних критеріїв: Ціна - питома вага критерію складає 100 відсотків. Ціна з ПДВ. У разі якщо учасник закупівлі не являється платником ПДВ ним подається пропозиція без ПДВ
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу за адресою м. Тернопіль, вул. Львівська(з розробкою проектної документації)
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Види робіт підвищеної небезпеки

Дата подання: 12.01.2022 13:58
Дата відповіді: 14.01.2022 15:52
Доброго дня! Пунктом 11 частини першої розділу ІІІ тендерної документації вимагається надання в складі тендерної пропозиції сканкопії з оригіналу або копії дозволу (-ів) Держгірпромнагляду (чи Держпраці) або його територіального органу, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я Учасника (або декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця (Учасника) вимогам законодавства з питань охорони праці (зареєстрованої у територіальному органі Держпраці)) на виконання наступних робіт: - вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів; - зварювальні роботи; - монтаж, демонтаж машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки; - зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд; - газополум’яні роботи; - роботи що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників- експлуатація устаткування підвищеної небезпеки (зокрема газовикористовуючого обладнання та вантажопідіймальних кранів і машин, ліфтів, підйомників, колисок для підіймання працівників); - зберігання балонів із стисненим, зрідженим газом; - роботи на висоті; - роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах; - земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри в зоні розташування підземних комунікацій; - верхолазні роботи. Вважаємо за необхідне повідомити, що Додатком 2 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107) (далі – Порядок) не передбачено такі види робіт підвищеної небезпеки як: зведення будинків, споруд; роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників; роботи на висоті. Порядком передбачено відповідні види робіт підвищеної небезпеки: монтаж, демонтаж та капітальний ремонт будинків, споруд, а також відновлення та зміцнення їх аварійних частин (пункт 23 Групи А Додатку 2); роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра (пункт 3 Групи Б Додатку 2); роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників взагалі не передбачені Порядком. Просимо привести тендерну документацію в цій частині у відповідність чинному законодавству України шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пунктом 11 частини першої розділу ІІІ тендерної документації Замовником вимагаються сканкопія з оригіналу або копії дозволу (-ів) Держгірпромнагляду (чи Держпраці) або його територіального органу, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я Учасника (або декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця (Учасника) вимогам законодавства з питань охорони праці (зареєстрованої у територіальному органі Держпраці)) на виконання наступних робіт:
- вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів;
- зварювальні роботи;
- монтаж, демонтаж машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
- зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд;
- газополум’яні роботи;
- роботи що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників- експлуатація устаткування підвищеної небезпеки (зокрема газовикористовуючого обладнання та вантажопідіймальних кранів і машин, ліфтів, підйомників, колисок для підіймання працівників);
- зберігання балонів із стисненим, зрідженим газом;
- роботи на висоті;
- роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах;
- земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри в зоні розташування підземних комунікацій;
- верхолазні роботи.
Також умовами тендерної документації зазначено, що у разі відсутності вищевказаних документів в учасника закупівлі, передбачена можливість виконання робіт підвищеної небезпеки із залученням субпідрядної організації/співвиконавця з наданням необхідних дозвільних документів такої субпідрядної організації/співвиконавця.
Окрім того, тендерною документацією передбачено що документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції а також в разі неможливості надання учасником будь-якого документа в складі тендерної пропозиції, через його відсутність в нього відповідно до вимог діючого законодавства, він повинен надати довідку в довільній формі про неможливість подання такого документу із зазначенням причин відсутності та посиланням на норми діючих нормативно-правових актів. Тобто всі потенційні учасники мають змогу подавати документи, які відповідають вимогам діючого законодавства та діючим нормативно-правовим актам.

Види робіт підвищеної небезпеки

Дата подання: 12.01.2022 14:24
Дата відповіді: 14.01.2022 15:52
Доброго дня! Пунктом 11 частини першої розділу ІІІ тендерної документації вимагається надання в складі тендерної пропозиції сканкопії з оригіналу або копії дозволу (-ів) Держгірпромнагляду (чи Держпраці) або його територіального органу, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я Учасника (або декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця (Учасника) вимогам законодавства з питань охорони праці (зареєстрованої у територіальному органі Держпраці)) на виконання наступних робіт: - роботи що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників- експлуатація устаткування підвищеної небезпеки (зокрема газовикористовуючого обладнання та вантажопідіймальних кранів і машин, ліфтів, підйомників, колисок для підіймання працівників). Вважаємо за необхідне повідомити, що пунктом 7 Групи А Переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України») передбачено такі машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки як: вантажопідіймальні крани і машини, ліфти, підйомники ДЛЯ ПІДІЙМАННЯ ПРАЦІВНИКІВ, колиски ПРИВОДНІ для підіймання працівників (виділений великими літерами текст відсутній у даному положенні тендерної документації). Просимо привести тендерну документацію в цій частині у відповідність чинному законодавству України шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пунктом 11 частини першої розділу ІІІ тендерної документації Замовником вимагаються сканкопія з оригіналу або копії дозволу (-ів) Держгірпромнагляду (чи Держпраці) або його територіального органу, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я Учасника (або декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця (Учасника) вимогам законодавства з питань охорони праці (зареєстрованої у територіальному органі Держпраці)) на виконання наступних робіт:
- вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів;
- зварювальні роботи;
- монтаж, демонтаж машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки;
- зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд;
- газополум’яні роботи;
- роботи що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників- експлуатація устаткування підвищеної небезпеки (зокрема газовикористовуючого обладнання та вантажопідіймальних кранів і машин, ліфтів, підйомників, колисок для підіймання працівників);
- зберігання балонів із стисненим, зрідженим газом;
- роботи на висоті;
- роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах;
- земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри в зоні розташування підземних комунікацій;
- верхолазні роботи.
Також умовами тендерної документації зазначено, що у разі відсутності вищевказаних документів в учасника закупівлі, передбачена можливість виконання робіт підвищеної небезпеки із залученням субпідрядної організації/співвиконавця з наданням необхідних дозвільних документів такої субпідрядної організації/співвиконавця.
Окрім того, тендерною документацією передбачено що документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції а також в разі неможливості надання учасником будь-якого документа в складі тендерної пропозиції, через його відсутність в нього відповідно до вимог діючого законодавства, він повинен надати довідку в довільній формі про неможливість подання такого документу із зазначенням причин відсутності та посиланням на норми діючих нормативно-правових актів. Тобто всі потенційні учасники мають змогу подавати документи, які відповідають вимогам діючого законодавства та діючим нормативно-правовим актам.

Види робіт підвищеної небезпеки

Дата подання: 12.01.2022 15:52
Дата відповіді: 14.01.2022 15:53
Доброго дня! Пунктом 11 частини першої розділу ІІІ тендерної документації вимагається надання в складі тендерної пропозиції сканкопії з оригіналу або копії дозволу (-ів) Держгірпромнагляду (чи Держпраці) або його територіального органу, чинного на дату розкриття пропозицій та виданого на ім’я Учасника (або декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця (Учасника) вимогам законодавства з питань охорони праці (зареєстрованої у територіальному органі Держпраці)) на виконання наступних робіт: - роботи що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників- експлуатація устаткування підвищеної небезпеки (зокрема газовикористовуючого обладнання та вантажопідіймальних кранів і машин, ліфтів, підйомників, колисок для підіймання працівників). Вважаємо за необхідне звернути увагу на те, що предметом закупівлі є виконання робіт з будівництва (з розробкою проектної документації), що передбачає такі види робіт підвищеної небезпеки як монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та експлуатацію вантажопідіймальних кранів і машин, підйомників для підіймання працівників, колисок приводних для підіймання працівників, що є достатнім для якісного виконання робіт за предметом закупівлі у відповідності до технологічного процесу будівництва та чинного законодавства України у сфері будівництва. Виконання робіт за предметом закупівлі не передбачає експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, а саме ліфтів та газовикористовуючого обладнання, а лише монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію зазначеного устаткування підвищеної небезпеки з подальшою передачею устаткування на баланс замовника та введенням в експлуатацію за його технологічним призначенням. Просимо привести тендерну документацію в цій частині у відповідність чинному законодавству України шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо вашого звернення на рахунок того, що виконання робіт за предметом закупівлі не передбачає експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, а саме ліфтів та газовикористовуючого обладнання, а лише монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію зазначеного устаткування підвищеної небезпеки з подальшою передачею устаткування на баланс замовника та введенням в експлуатацію за його технологічним призначенням повідомляємо наступне. Дана вимога встановлена у зв’язку із тим що під час виконання робіт з будівництва багатофункціонального спортивного комплексу та введення його в експлуатацію, підрядником буде використовуватися газовикористовуюче обладнання необхідне для виконання технологічних процесів та в будь-якому випадку будуть експлуатуватися вантажопідіймальні крани і машини, підйомники, колиски для підіймання працівників або вводитися в експлуатацію ліфти.

Дозвіл

Дата подання: 13.01.2022 12:49
Дата відповіді: 14.01.2022 15:53
Шановний Замовник! ПП.11 п.1 р.ІІІ Тендерної документації, передбачено надання у складі пропозиції сканкопію з оригіналу або копії дозволу Держгірпромнагляду (чи Держпраці) відповідно до вказаних Замовником видів робіт. Однак, деякі види робіт, які потребує Замовник у Дозволі, не мають відношення до виконання робіт по предмету закупівлі, а саме: експлуатація устаткування підвищеної небезпеки. Відповідно до чинного законодавства України, для того щоб мати Дозвіл на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, відповідне обладнання має знаходитися на стаціонарному об’єкті у власності або в оперативному керуванні, оскільки відповідне обладнання є стаціонарним та знаходиться за конкретною адресою.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Щодо вашого звернення на рахунок того що деякі види робіт, які потребує Замовник у Дозволі, не мають відношення до виконання робіт по предмету закупівлі, а саме: експлуатація устаткування підвищеної небезпеки та для того щоб мати Дозвіл на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, відповідне обладнання має знаходитися на стаціонарному об’єкті у власності або в оперативному керуванні, оскільки відповідне обладнання є стаціонарним та знаходиться за конкретною адресою повідомляємо наступне. Під час виконання робіт з будівництва багатофункціонального спортивного комплексу та введення його в експлуатацію та враховуючи функціональне призначення об’єкту, специфіку використання, підрядником в будь-якому випадку буде використовуватися устаткування підвищеної небезпеки, а також вказане обладнання буде знаходитися на об’єкті до завершення виконання робіт та введення в експлуатацію.

Кошторис

Дата подання: 15.01.2022 22:14
Дата відповіді: 18.01.2022 17:15
Пунктом 4 частини шостої розділу ІІІ тендерної документації вимагається, що ціна тендерної пропозиції учасника щодо проведення робіт згідно предмету закупівлі повинна бути розрахована відповідно до ДСТУ, ГОСТ, Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 № 281 та чинних нормативних актів. Пунктом 1 частини шостої розділу ІІІ тендерної документації вимагається, що інформація про відповідність запропонованих учасником робіт технічним, якісним та кількісним вимогам предмету закупівлі повинна бути підтверджена шляхом подання в складі тендерної пропозиції наступних документів, а саме зведеного кошторисного розрахунку (повинен містити витрати на технічний нагляд (глава 10); авторський нагляд (глава 12); витрати на проходження експертизи проектної документації; інші витрати) – надається без зазначення вартісних показників. Відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 № 281 надання зведеного кошторисного розрахунку, що містить витрати на технічний нагляд (глава 10) та авторський нагляд (глава 12) є неможливим через те, що на данний час відсутня затверджена у відповідному порядку проектна документація. Також, частиною другою розділу V тендерної документації вимагається, що ціна пропозиції учасника повинна включати: вартість розробки проектної документації; витрати на проходження експертизи проектної документації та отримання позитивного експертного звіту; вартість робіт за предметом закупівлі; вартість послуг на здійснення авторського нагляду; ціна пропозиції не повинна включати вартість послуг з технічного нагляду, що протирічить положенню пункту 1 частини шостої розділу ІІІ тендерної документації. Просимо взяти до уваги вказані невідповідності та викласти вищевказані положення тендерної документації у новій редакції, що передбачатиме надання документів відносно відповідності запропонованих учасником робіт технічним, якісним та кількісним вимогам предмету закупівлі відповідно специфіки предмета закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради висловлює Вам свою повагу та повідомляє наступне.
Пунктом 4 частини шостої розділу ІІІ тендерної документації вимагається, що ціна тендерної пропозиції учасника щодо проведення робіт згідно предмету закупівлі повинна бути розрахована відповідно до ДСТУ, ГОСТ, Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 № 281 та чинних нормативних актів. Пунктом 1 частини шостої розділу ІІІ тендерної документації вимагається, що інформація про відповідність запропонованих учасником робіт технічним, якісним та кількісним вимогам предмету закупівлі повинна бути підтверджена шляхом подання в складі тендерної пропозиції наступних документів, а саме зведеного кошторисного розрахунку (повинен містити витрати на технічний нагляд (глава 10); авторський нагляд (глава 12); витрати на проходження експертизи проектної документації; інші витрати) – надається без зазначення вартісних показників. Відповідно до пункту 4.32 Настанови з визначення вартості будівництва до глави 10 «Утримання служби замовника та інжинірингові послуги» зведеного кошторисного розрахунку окремими рядками включаються кошти на:
1) утримання служби замовника в розмірі, який складає до 1 % від підсумку глав 1 - 9;
2) здійснення технічного нагляду в розмірі, який складає до 1,5 % від підсумку глав 1 – 9.
Оскільки закупівля оголошена на роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації та оголошена відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», при подані своєї тендерної пропозиції учасники не зазначають вартісні показники. А отже, зазначається лише інформація про включення витрат на технічний нагляд (глава 10); авторський нагляд (глава 12); витрат на проходження експертизи проектної документації; інших витрат.
Загальна вартість тендерної пропозиції повинна включати: вартість розробки проектної документації; витрати на проходження експертизи проектної документації та отримання позитивного експертного звіту; вартість робіт за предметом закупівлі; вартість послуг на здійснення авторського нагляду.
Розгорнути: 5 Згорнути

Аукціон

Початок:
02.03.2022 12:47

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання