33120000-7: Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Швидкий тест на тропонін; Тест-смужки для вимірювання рівня холестерину, рівня глюкози в крові для індивідуального глюкометра Wellion LUNA Duo

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-08-02-005574-a
  • 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1” Солом’янського району м. Києва
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Тетяна Полежака, +380932972840 , cpmsd12@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03065, Київська область, пр-т. Космонавта Комарова, 3
Дата укладення договору
9.09.22
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІЛАК"
Очікувана вартість
465 000 UAH з ПДВ
Сума договору
340 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.09.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.08.2022 00:00

Оскарження умов:

до 14.08.2022 00:00

Подання пропозицій:

18.08.2022 12:00

Початок аукціону:

19.08.2022 13:21

Очікувана вартість
465 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 325 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

100 штуки
Швидкий тест на тропонін
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
GMDN: 46989 — Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз
упаковка
(видалене)
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
GMDN: 46989 — Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз
упаковка
(видалене)
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
GMDN: 46989 — Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз
400 упаковка
Тест-смужки Wellion LUNA CHOL №5 для вимірювання рівня холестерину в крові
ДК 021:2015: 33124131-2 — Індикаторні смужки
GMDN: 47006 — Швидкий тестовий пристрій загального холестерину / ліпобілка високої щільності
260 упаковка
Тест-смужки Wellion LUNA GLU № 50 для вимірювання рівня глюкози в крові
ДК 021:2015: 33124131-2 — Індикаторні смужки
GMDN: 58168 — Система контролю рівня глюкози в крові / кетонів ІВД для домашнього використання / пункті догляду

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

по бюджету

Дата подання: 02.08.2022 14:53
Дата відповіді: 04.08.2022 13:53
З якою метою завищений бюджет - є можливість націнки більше ніж 55 % від прайсових цін. "Замовний" аукціон під наперед визначеного переможця?

відповідь:

Шановний Учасник,
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що під час проведення процедури закупівлі Замовник керується та діє в межах норм Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон).
Відповідно до статті 5 Закону, закупівля буде здійснюватися за такими принципами:
• добросовісна конкуренція серед учасників;
• максимальна економія, ефективність та пропорційність;
• відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
• недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
• об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
• запобігання корупційним діям і зловживанням.
Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь в процедурах закупівель або спрощених закупівлях на рівних умовах. Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої Законом. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено методом порівняння ринкових цін, згідно з примірною методикою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета Закупівлі».
Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проведено аналіз ринку, даного виду товару та можливі альтернативи, а також існуючих потенційних постачальників.
Звертаємо Вашу увагу, що для розрахунку очікуваної вартості Закупівлі товарів/послуг іноземного походження закупівельні ціни минулих періодів коригуються з урахуванням зміни курсу валют. Зміна офіційного курсу гривні розраховується у відсотках до іноземної валюти країни виробника товару або надавача послуги. Для розрахунків зміни офіційного курсу гривні, використовується інформація про офіційний курс валют, яка розміщена на офіційному вебсайті Національного Банку України.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені відповідно до потреб Замовника, стандартів якості даного виду товару та норм чинного законодавства.

по мтв

Дата подання: 04.08.2022 14:19
Дата відповіді: 05.08.2022 15:19
Якщо під час проведення процедури закупівлі Замовник керується та діє в межах норм Закону України «Про публічні закупівлі», то документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі пропозиції та відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником. Це стосується вимоги:"З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та підтвердження своєчасного постачання товару у кількості, якості та зі строками придатності, учасник надає оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією. Гарантійний лист повинен включати номер оголошення про проведення конкурсних торгів, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву. " Дякую Вам за таку розгорнуту відповідь на попереднє питання, але прошу все таки видалити дискримінаційну вимогу та привести бюджет закупівлі в відповідність ,не під "існуючих потенційних постачальників", а під можливості інших учасників закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерна документація (далі – ТД), враховуючи норми п. 31 ч. 1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розробляється та затверджується Замовником і повинна містить перелік складових, визначених ч.2 ст. 22 Закону.
Крім того, в ч.3 ст. 22 Закону зазначається, що ТД може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку с вважає за необхідне до неї включити.
При складанні ТД, Замовником в Розділі ІІІ Додатку 3 до ТД був встановлений перелік документів, що мають бути надані Учасником у складі тендерної пропозиції.
Вимога п.5 Розділу ІІІ Додатку 3 до ТД, а саме: «З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та підтвердження своєчасного постачання товару у кількості, якості та зі строками придатності, учасник надає оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією. Гарантійний лист повинен включати номер оголошення про проведення конкурсних торгів, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву», обумовлена тим, що Учасники гарантують забезпечення переможцем тендеру безперебійної та своєчасної поставки товару для здійснення безперебійної роботи нашого закладу у необхідній кількості, якості та у потрібні терміни, виданим із зазначенням Замовника торгів та номером оголошення, що оприлюднене на Веб-порталі з питань публічних закупівель. Листи авторизації від виробників потрібні для гарантії того, що переможець торгів матиме змогу своєчасно поставити нам необхідну кількість продукції, адже вони підтверджують те, що виробники врахували у планах власного виробництва на рік товар у об’ємах цих електронних торгів. Як засвідчує практика, без надання учасниками торгів гарантій виконання майбутніх поставок товарів у формі гарантійних(авторизаційних) листів від виробників чи офіційних представників товаровиробників, ризики невиконання учасниками-переможцями торгів суттєво зростають і є невиправданими та недопустимими. Вимога отримати авторизаційні листи не є дискримінаційною до учасників закупівлі та не обмежує їх кількість на аукціоні, оскільки встановлює можливість отримання авторизаційного листа не лише від виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), а й представників товаровиробників, дилерів, дистриб’юторів уповноважених на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару.
Підсумовуючи вищевикладене, повідомляємо, що Замовник вважає за необхідне зберегти відповідну вимогу у складі ТД та безсумнівно стверджує, що такі документи є необхідними для уникнення можливості фальсифікації товару та забезпечення законності процедури поставки товару.

Питання по характеристикам швидких тестів

Дата подання: 05.08.2022 23:57
Дата відповіді: 09.08.2022 14:32
Прошу змінити показники чутливості, специфічності, порог чутливості таким чином, щоб це не мало ознаки одного виробника, використання швидких тестів на тропонін інших виробників можливо?

відповідь:

У відповідь на Ваше звернення, повідомляємо, що Замовником були внесені зміни до тендерної документації.
Розгорнути: 3 Згорнути

Аукціон

Початок:
19.08.2022 13:21
Завершення:
19.08.2022 13:50

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 19.08.2022 13:50

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Шиян Сергій Павлович
Пошук по цьому учаснику
363 294 UAH з ПДВ 339 999 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІЛАК"
Пошук по цьому учаснику
380 475.09 UAH з ПДВ 340 000 UAH з ПДВ Документи
386 623.60 UAH з ПДВ 386 623.60 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

31.08.2022 17:53
sign.p7s
31.08.2022 17:30
sign.p7s
31.08.2022 17:30
sign.p7s
31.08.2022 17:15
sign.p7s
31.08.2022 17:14
sign.p7s
30.08.2022 10:32
sign.p7s
29.08.2022 18:26
sign.p7s
29.08.2022 11:27
sign.p7s
17.08.2022 13:54
sign.p7s
17.08.2022 13:54
sign.p7s
17.08.2022 13:52
ГЛ Санкції.pdf
17.08.2022 13:52
Витяг з ЄДР.pdf
17.08.2022 13:52
Витяг з ЄДР.pdf.p7s
17.08.2022 13:52
ГЛ Санкції.pdf.p7s
17.08.2022 13:52
ГЛ тропонін.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Шиян Сергій Павлович
#3439711110
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 339 999 UAH з ПДВ 22.08.2022 14:53
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІЛАК"
#43805043
Пошук по цьому переможцю
Переможець 340 000 UAH з ПДВ 22.08.2022 14:57

Документи

19.08.2022 13:52
edr_identification.yaml
19.08.2022 13:52
edr_identification.yaml
22.08.2022 14:53
sign.p7s

Документи

22.08.2022 14:55
edr_identification.yaml
22.08.2022 14:56
Акцепт.pdf
22.08.2022 14:57
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 22.08.2022 14:57

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІЛАК"
Пошук по цьому переможцю
#43805043
340 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.08.2022 14:55
edr_identification.yaml
22.08.2022 14:56
Акцепт.pdf
22.08.2022 14:57
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 09.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 127
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №127 від 09.09.2022.pdf Укладений
340 000
12.09.2022 10:02
09.09.2022
sign.p7s Укладений
12.09.2022 10:04

Зміни до договору

Узгоджене зменшення ціни 13.09.2022 11:14
Опис змін: Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку.
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 09.09.2022 — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 339 999.56
UAH з ПДВ
Причини для розірвання договору: Керуючись нормами ст. 651, 654 Цивільного кодексу України, листом від Постачальника №б/н від 22.09.2022, п. 6.2.2., Договору № 127 від 09.09.2022 р., уклали цю Додаткову угоду № 2 до Договору.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання