Внесення змін до генерального плану м.Нетішин та плану зонування території м.Нетішин

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-08-03-009283-a
  • 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування
  • Завершена
Найменування замовника:
Виконавчий комітет Нетішинської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Діана Рустамівна Вагнер, +380384290822 , d.r.wagner2909@gmail.com
Адреса замовника
Україна, місто Нетішин, 30100, Хмельницька область, вулиця Шевченка, будинок 1
Дата укладення договору
7.09.22
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСТР"
Очікувана вартість
1 500 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 450 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 7.09.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.08.2022 00:00

Оскарження умов:

до 15.08.2022 00:00

Подання пропозицій:

19.08.2022 16:53

Початок аукціону:

22.08.2022 13:28

Очікувана вартість
1 500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
45 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
7 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Внесення змін до генерального плану м.Нетішин та плану зонування території м.Нетішин
ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо формату тендерної документації

Дата подання: 05.08.2022 16:17
Дата відповіді: 08.08.2022 12:20
Доброго дня ! Просимо опублікувати тендерну документацію у форматі, доступному для коректного копіювання інформації з неї (наприклад, word тощо). Адже при підготовці тендерної пропозиції постачальники часто копіюють форми з тендерної документації Замовника (наприклад, форму пропозиції, форми довідок, технічне завдання тощо). Необхідність дотримуватися встановлених форм документів та одночасно оприлюднення тендерної документації та додатків до неї в форматі, який унеможливлює редагування та копіювання, є порушенням принципу недискримінації учасників та рівного ставлення до них. Оскільки, непоодинокі випадки встановлення контролюючими органами за результатами закупівлі, випадків доступу окремих учасників закупівлі до формату документів закупівлі які недоступні іншим учасникам закупівлі. Враховуючи вищенаведене, пропонуємо Вам оприлюднити тендерну документацію та додатки до неї в форматі з можливістю копіювання та редагування та унеможливити порушення принципів здійснення публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, шановний Учаснику! Ваше питання щодо завантаження тендерної документації в форматі "Word", уважно розглянуто.Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженрго органу для загального доступу. Оскільки Законом України "Про публічні закупівлі" не визначено в якому форматі Замовник зобовязаний оприлюднити для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованому електронному майданчику тендерну документацію та додатки до неї, виконавчим комітетом Нетішинської міської ради була розміщена тендерна документація у форматі "pdf". Додатково зазначаємо,формат файлу може бути змінено Вами самостійно за допомогою відповідного конвертеру з формату "pdf" у формат "Word".
Разом з тим, завантажуємо додатки до Тендерної документації у форматі "Word".

Щодо довідки з ДПСУ

Дата подання: 08.08.2022 11:40
Дата відповіді: 10.08.2022 11:16
Шановний замовнику! Відповідно до п.2 Розділу 5 Тендерної документації вимагається «Додатково у складі пропозиції надати довідку від уповноваженого органу (ДПСУ), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника, що датована не раніше дати оголошення процедури закупівлі». Зазначимо, що Державна прикордонна служба України (ДПСУ) не уповноважена видавати таку довідку. Також зауважимо, що з наданої нам відповіді Державною податковою службою України (ДПС України) дана довідка ДПС України не видається. Довідку про рахунки може надавати тільки обслуговуючий банк. Інформація щодо даних про банківські рахунки міститься в електронному кабінеті платника податків, але не надається у формі довідки (форма запиту довідки відсутня). У зв’язку з цим просимо прибрати вимогу «Додатково у складі пропозиції надати довідку від уповноваженого органу (ДПСУ), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника, що датована не раніше дати оголошення процедури закупівлі», оскільки вона є неправомірною.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Замовник формує вимоги тендерної документації відповідно до вимог чинного законодавства України, в тому числі Закону України «Про публічні закупівлі» зі змінами, Цивільного та Господарського кодексів України та інших нормативно – правових актів чинного законодавства України.
Довідка від уповноваженого органу (ДПСУ, де ДПСУ -Державна податкова служба України), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника, що датована не раніше дати оголошення процедури закупівлі необхідна отримання більш актуальної інформації про відкриті банківські рахунки Учасника.
Дана вимога встановлена у відповідності до чинного законодавства України, а саме відповідно до пункту 1 розділу 2 Порядку повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів, який затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015 № 721, в якому зазначено, що національний банк України, банки та інші фінансові установи у день відкриття/закриття рахунка платника податків подають відомості про це в електронному вигляді з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису з посиленими сертифікатами відкритих ключів засобами електронної пошти мережі Інтернет на адресу Інформаційного порталу Державної фіскальної служби України.
Згідно зі статтею 69 Податкового кодексу України банки зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків – юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунка.
Таким чином, дана довідка дає можливість отримати актуальну інформацію про відкриті рахунки Учасника в усіх установах банків.
Додатково зазначаємо, що Ваше твердження щодо неправомірності зазначення даної вимоги не є обґрунтованим, а неможливість отримання такої документально не підтверджена. Позиція постійно діючої колегії Антимонопольного комітету аналогічно позиції Замовника не визначає дану вимогу як дискримінаційну, що викладено в рішенні (як приклад) №1898-р/пк-пз від 03.02.2021 року.

Про обсяг внесення змін

Дата подання: 08.08.2022 11:41
Дата відповіді: 10.08.2022 11:18
Доброго дня. Відповідно до п.6.1. ДБН 5.1.1 – 15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту» зміни до генерального плану населеного пункту можуть стосуватися всієї території населеного пункту або його окремих частин. У зв’язку з цим просимо уточнити територію щодо якої вносяться зміни.

відповідь:

Доброго дня, шановний учаснику! Відповідно до п.6.1. ДБН 5.1.1 – 15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту» зміни до генерального плану населеного пункту стосуються всієї території населеного пункту.

обсяг послуг

Дата подання: 08.08.2022 21:00
Дата відповіді: 10.08.2022 11:20
Чи входить у вартість цієї закупівлі замовлення розробником експертизи?

відповідь:

Доброго дня, шановний учаснику! У вартість закупівлі не входить замовлення експертизи

формат електронних документів

Дата подання: 08.08.2022 21:05
Дата відповіді: 10.08.2022 13:51
Просимо внести зміни до технічного завдання (Додаток №2 до ТД), відповідно до постанови КМУ від 09 червня 2021 р. № 632 "Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території".

відповідь:

Доброго дня, шановний учаснику! Згідно постанови КМУ від 09 червня 2021 р. № 632 "Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території". Внесенно зміни до технічного завдання (Додаток №2 до ТД)
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-08-03-009283-a.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:41451897
Дата подання: 08.08.2022 15:42
Згідно з п.2 таблиці 1 Додатку 1 до тендерної документації «Обов’язковою є наявність сертифікованого архітектора (головного архітектора проекту (ГАП) (не менше двох); сертифікованого головного інженера проекту (ГІП); еколога за спеціальністю «екологія» та сертифікованого інженера-землевпорядника (не менше 2)».
Відповідно до п.3 ст. 17 «Про регулювання містобудівної діяльності» розробником генерального плану населеного пункту може бути суб’єкт господарювання, який має право здійснювати розроблення містобудівної документації відповідно до Закону України "Про архітектурну діяльність" та документації із землеустрою відповідно до Закону України "Про землеустрій".
У пункті 39 Постанови № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» вказано, що здійснювати розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні може суб’єкт господарювання, який має право здійснювати розроблення містобудівної документації відповідно до Закону України “Про архітектурну діяльність” та документації із землеустрою відповідно до Закону України “Про землеустрій” (далі - розробник).
Поясніть, будь ласка, законодавчі підстави залучення до надання послуг за предметом закупівлі двох сертифікованих архітекторів, тим паче ГАП-ів, адже відповідно до ст. 7. ЗУ «Про архітектурну діяльність» проект об'єкта архітектури розробляється під керівництвом або з обов'язковою участю головного архітектора проекту та/або головного інженера проекту, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат. Тобто Закон вбачає необхідність залучення тільки одного головного архітектора проекту. Також згідно з п.12 Ст. 17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» генеральний план населеного пункту розробляється у формі електронного документа, формат якого визначається Кабінетом Міністрів України, та підписується кваліфікованими електронними підписами відповідальними особами, які його розробили, - архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, та сертифікованим інженером-землевпорядником. А відповідно до ст. 26 ЗУ «Про землеустрій» Розробниками документації із землеустрою є: юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи сертифікований інженер-землевпорядник, який є відповідальним за якість робіт із землеустрою; фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Виходячи з вищевказаного Учаснику достатньо мати тільки одного фахівця сертифікованого архітектора та одного сертифікованого інженера-землевпорядника, які будуть відповідальними за якість робіт та підписуватимуть готовий проект.
Тому, просимо Вас привести Тендерну документацію у відповідність до вимог чинного законодавства та внести зміни до кваліфікаційних вимог до Учасника закупівлі, а саме: «Обов’язковою є наявність сертифікованого архітектора (головного архітектора проекту (ГАП) (не менше одного); сертифікованого головного інженера проекту (ГІП); еколога за спеціальністю «екологія» та сертифікованого інженера-землевпорядника (не менше одного)».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.08.2022 14:41
Шановний учаснику! Ми розглянули Вашу вимогу та внесли зміни у Додаток №1 до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2022-08-03-009283-a.b2

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ "АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ", Код ЄДРПОУ:41888835
Дата подання: 08.08.2022 20:31
В розділі 5 "Оцінка тендерної пропозиції" п.2.1. ТД вимагається додатково надати "Довідку від уповноваженого органу (ДПСУ), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника...". Згідно з рішенням №613-р/пк-ск від 29.04.2015 ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯАНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ дана вимога в розділі 5 "Оцінка тендерної пропозиції" п.2.1. ТД, як дискримінаційна.
Просимо Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині з метою приведення її у відповідність до законодавства.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 08.08.2022 20:34
Причина: помилка у вимозі

Номер вимоги: UA-2022-08-03-009283-a.b3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ", Код ЄДРПОУ:41888835
Дата подання: 08.08.2022 20:34
В розділі 5 "Оцінка тендерної пропозиції" п.2.1. ТД вимагається додатково надати "Довідку від уповноваженого органу (ДПСУ), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника...". Згідно з рішенням №613-р/пк-ск від 29.04.2015 ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯАНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ дана вимога в розділі 5 "Оцінка тендерної пропозиції" п.2.1. ТД, визначено як дискримінаційна.
Просимо Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині з метою приведення її у відповідність до законодавства.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.08.2022 11:24
Доброго дня, шановний учаснику! Замовник формує вимоги тендерної документації відповідно до вимог
чинного законодавства України, в тому числі Закону України «Про публічні закупівлі» зі
змінами, Цивільного та Господарського кодексів України та інших нормативно – правових
актів чинного законодавства України.
Довідка від уповноваженого органу (ДПСУ, де ДПСУ - Державна податкова служба
України), про інформацію щодо всіх зареєстрованих рахунків учасника, що датована не
раніше дати оголошення процедури закупівлі необхідна отримання більш актуальної
інформації про відкриті банківські рахунки Учасника.
Дана вимога встановлена у відповідності до чинного законодавства України, а саме
відповідно до пункту 1 розділу 2 Порядку повідомлень про відкриття/закриття рахунків
платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів,
який затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 18.08.2015 № 721, в якому
зазначено, що національний банк України, банки та інші фінансові установи у день
відкриття/закриття рахунка платника податків подають відомості про це в електронному
вигляді з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису з посиленими
сертифікатами відкритих ключів засобами електронної пошти мережі Інтернет на адресу
Інформаційного порталу Державної фіскальної служби України.
Згідно зі статтею 69 Податкового кодексу України банки зобов’язані надіслати
повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків – юридичної особи, у
тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, до контролюючого органу, в
якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунка.
Таким чином, дана довідка дає можливість отримати актуальну інформацію про відкриті
рахунки Учасника в усіх установах банків.
Додатково зазначаємо, що Ваше твердження щодо неправомірності зазначення даної
вимоги не є обґрунтованим, а неможливість отримання такої документально не
підтверджена. Позиція постійно діючої колегії Антимонопольного комітету аналогічно
позиції Замовника не визначає дану вимогу як дискримінаційну, що викладено в рішенні
(як приклад) №1898-р/пк-пз від 03.02.2021 року.

Номер вимоги: UA-2022-08-03-009283-a.b4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ", Код ЄДРПОУ:41888835
Дата подання: 08.08.2022 21:24
У договорі п. 3.1. "...вважаються виконаними повністю за умови проведенням передбачених чинним законодавством громадських слухань, отриманням позитивного висновку архітектурно-містобудівної ради, затвердження містобудівної документації органом місцевого самоврядування.". Відповідно до п.5.10 Наказу від 07.07.2011 N 108 МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ "За результатами розгляду й обговорення питань секретарем складається протокол, який підписується головуючим на засіданні та секретарем.". Тому поняття як ПОЗИТИВНОГО ВИСНОВКУ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ немає. Просимо внести зміни в цій частині до тендерної документації відповідно до чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.08.2022 14:16
Шановний учаснику! Ми розглянули Вашу вимогу та внесли зміни у додаток №3 до тендерної документації

Номер вимоги: UA-2022-08-03-009283-a.b5

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ", Код ЄДРПОУ:41888835
Дата подання: 08.08.2022 21:50
У договорі п. 3.1.(ДОДАТОК №3 до тендерної документації) "...вважаються виконаними повністю за умови проведенням передбачених чинним законодавством громадських слухань, отриманням позитивного висновку архітектурно-містобудівної ради, затвердження містобудівної документації органом місцевого самоврядування.".
Затвердження містобудівної документації органом місцевого самоврядування не в компетенції розробника/виконавця цієї документації. Згідно Постанови від 1 вересня 2021 р. № 926. "Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації", ч.44. Завершальний етап включає такі заходи: 5) розгляд та прийняття рішення щодо затвердження проектів містобудівної документації здійснюється сільською, селищною, міською радою.
В цій постанові не визначено, що Виконавець/розробник має відношення до затвердження містобудівної документації органом місцевого самоврядування.
Тому просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині відповідно до чинного законодавства України, у п.3.1договорі (ДОДАТОК №3 до тендерної документації) прибрати "...затвердження містобудівної документації органом місцевого самоврядування" .

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.08.2022 14:14
Шановний учаснику! Ми розглянули Вашу вимогу та внесли зміни у додаток №3 до тендерної документації

Документи подані скаржником

08.08.2022 20:31
5d6914350f7c3.pdf

Документи подані скаржником

08.08.2022 20:34
5d6914350f7c3.pdf

Аукціон

Початок:
22.08.2022 13:28
Завершення:
22.08.2022 13:51

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.08.2022 13:51

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСТР"
Пошук по цьому учаснику
1 450 000 UAH з ПДВ 1 450 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗЕМІНВЕСТ+"
Пошук по цьому учаснику
1 480 000 UAH з ПДВ 1 480 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.09.2022 11:26
sign.p7s
01.09.2022 11:14
2_ДФС.pdf
01.09.2022 11:14
1_Довідка_ст.17.pdf
18.08.2022 13:42
sign.p7s
18.08.2022 13:42
37_Статут.pdf.p7s
18.08.2022 13:42
30.4_ArcGIS.pdf.p7s
18.08.2022 13:42
23_Лист_ДПС.pdf.p7s
18.08.2022 13:23
29_Довідка_МТБ.pdf
18.08.2022 13:23
30.8_Плотер Canon.pdf
18.08.2022 13:23
30.4_ArcGIS.pdf
18.08.2022 13:23
37_Статут.pdf
18.08.2022 13:23
23_Лист_ДПС.pdf

Публічні документи

19.08.2022 13:56
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСТР"
#41068605
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 450 000 UAH з ПДВ 25.08.2022 10:59

Документи

22.08.2022 13:51
edr_identification.yaml
25.08.2022 10:58
File.PDF
25.08.2022 10:59
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 25.08.2022 10:59

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСТР"
Пошук по цьому переможцю
#41068605
1 450 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.08.2022 13:51
edr_identification.yaml
25.08.2022 10:58
File.PDF
25.08.2022 10:59
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 07.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 77/22/7
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
File.PDF Укладений
1 450 000
07.09.2022 11:22
07.09.2022
sign.p7s Укладений
07.09.2022 11:28

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання