Код ДК 021:2015: 15850000-1 - Макаронні вироби (Макаронні вироби з твердих сортів пшениці та/або з твердих сортів пшениці - 50 %, борошна вищого сорту - 50 % (15851100-9 - Макаронні вироби сирі))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-08-22-006117-a
  • 15850000-1 - Макаронні вироби
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
priceQuotation
Контактна особа замовника
Віра Ковальова, +380996241112 , veraleks_kov@ukr.net
Адреса замовника
Україна, с. Терешки, 38762, Полтавська область, вул. Шевченка, 1-а
Очікувана вартість
9 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 26.08.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Макаронні вироби з твердих сортів пшениці та/або з суміш борошна з твердих сортів пшениці - 50 % та борошна вищого сорту - 50 % в асортименті (трубчасті, ниткоподібні, стрічкоподібні та фігурні).
Макарони з твердих сортів пшениці мають бути цілі, відповідного забарвлення, без цвілі, тухлого запаху, герметично запаковані. Смак і запах: властиві даному товару, без сторонніх запахів і присмаків. Продукція не повинна містити небезпечні для організму речовини, в тому числі штучні барвники, консерванти, ароматизатори. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства-виробника, вага нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Макарони фасовані у прозору упаковку, вагою по 0,4 - 0,8 та/або 1 кг. Макаронні вироби не повинні склеюватись при варці.

Поставка Товару 1 – 2 рази на тиждень, дрібнооптовими партіями за заявками уповноважених осіб Замовника. Графік постачання Товару може бути змінено в залежності від реальних потреб Замовника.

Об'єкти постачання - заклади освіти Відділу освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
Назви об'єктів та адреси постачання:
1. Терешківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) „Барвінок” - вул. Шевченка, 7-А, с. Терешки, Полтавський р-н., Полтавська обл.
2. Копилівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) „Ялинка” - вул. Горького, 70-Я, с. Копили, Полтавський р-н., Полтавська обл.
3. Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти - вул. Кобзаря, 58, с. Головач, Полтавський р-н., Полтавська обл.
4. Заворсклянський заклад дошкільної освіти „Волошка” - вул. Соборна, 7-А, с. Заворскло, Полтавський р-н., Полтавська обл.

Оплата за фактично поставлений Товар здійснюється Замовником у національній валюті України (гривні) в безготівковій формі на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 7 (семи) банківських днів з моменту отримання Товару, на підставі належно оформлених первинних документів (рахунку на оплату та видаткової накладної), наданих Постачальником при оформленні поставки.
У разі затримки бюджетного фінансування, оплата здійснюється протягом 5 (пʼяти) банківських днів з дати надходження грошових коштів на рахунок Замовника.
У разі підписання Договору, Постачальник підтверджує, що з Замовником досягнуто істотної умови Договору в частині проведення розрахунків в порядку казначейського обслуговування Замовника, як особливою умовою господарювання (порядок використання коштів Замовником, як розпорядника бюджетних коштів).
Постачальник погоджується що за Договором не має права застосовувати штрафні санкції до Замовника за несвоєчасне проведення розрахунків, якщо Замовником фінансові зобов’язання в органах казначейства були зареєстровані своєчасно, але органом казначейства такі зобов’язання не були виконані (тобто кошти з казначейського рахунку Замовника своєчасно не надійшли на розрахунковий рахунок Постачальника, що є не виною Замовника, в тому числі і на момент пред’явлення претензії та виключають можливість застосування штрафних санкцій Постачальником).
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

375 штуки
Макарони фігурні, група А, 400г
ДК 021:2015: 15850000-1 — Макаронні вироби

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання