79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (виконання аудиторської перевірки фінансової звітності за 2021 рік).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-08-22-007400-a
  • 79210000-9 - Бухгалтерські та аудиторські послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Дарницьке лісопаркове господарство"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Камінська Вікторія Володимирівна, 380975273576 , lesparkdar@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 02092, Київська область, вул. Новоросійська, будинок 35
Дата укладення договору
21.09.22
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "НЮАНС-АУДИТ"
Очікувана вартість
49 000 UAH з ПДВ
Сума договору
15 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.09.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.08.2022 00:00

Подання пропозицій:

31.08.2022 00:00

Початок аукціону:

31.08.2022 12:53

Очікувана вартість
49 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
245 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з проведення щорічного аудиту бухгалтерського обліку та фінансової звітності, згідно з законодавством та аудиту щодо підтвердження достовірності, повноти та відповідності чинному законодавству та встановленим нормативам річної фінансової звітності за 2021 рік.
ДК 021:2015: 79210000-9 — Бухгалтерські та аудиторські послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-08-22-007400-a.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АНАЛІТИК", Код ЄДРПОУ:14274505
Дата подання: 24.08.2022 15:21
Добрий день! Звертаємося з повагою та повідомляємо вам про запит з виправлення окремих положень оголошення з метою дотримання вимог чинного законодавства. В п. 4 оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель серед вимог до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження вами в переліку документів, що подаються учасниками вказано копію свідоцтва про відповідність системи контролю якості аудиторських послуг. Законом «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», що введено в дію 01.10.2018 р. не передбачено видачу Аудиторською палатою України Свідоцтва про відповідність системі контролю якості. Відповідно до ч. 1 ст. 20 зазначеного Закону «Суб’єкти аудиторської діяльності можуть надавати аудиторські послуги лише після включення до Реєстру». Факт проходження перевірки контролю якості перевіряється Аудиторською палатою України при вирішенні питань щодо включення аудиторської фірми до відповідних розділів Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності та фіксується окремим рішенням Палати на офіційному вебсайті, а також розміщується в реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.
Відповідно до розділів III та IV Порядку проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.08.2019 № 362 за результатами проведених перевірок з контролю якості аудиторських послуг складається звіт про результати перевірки з контролю якості аудиторських послуг. На підставі звіту Інспекцією або Радою АПУ приймається рішення щодо проходження перевірки з контролю якості аудиторських послуг, яке оприлюднюється на офіційному вебсайті відповідних органів для публічного доступу (п. 3 Порядку проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг).
Водночас вищевказаними нормативно-правовими актами, статутом Аудиторської палати України, затвердженим рішенням з’їзду аудиторів України від 18.05.2019 № 1/11, а також чинним Положенням про Раду Аудиторської палати України, затвердженим рішенням установчого з’їзду аудиторів України від 14.07.2018 (зі змінами та доповненнями) не передбачено видачу свідоцтва про відповідність системі контролю якостi за результатами проходження перевірки контролю якості.
Наявність діючого свідоцтва про відповідність системі контролю якості, видане Учаснику Аудиторською палатою України та норми перехідних та прикінцевих положень розділу Х Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», в яких згадується відповідне свідоцтво стосуються лише обмеженого кола аудиторських фірм, які проходили перевірку системи контролю якості протягом обмеженого періоду часу з 30.10.2014 р. по 31.01.2019 р. протягом якого діяло Положення про зовнішні перевірки системи контролю якості аудиторських послуг, затверджене рішенням Аудиторської палати України від 30.10.2014 № 302/9, що було розроблене відповідно до старого Закону України «Про аудиторську діяльність».
Новостворені аудиторські фірми або інші фірми, які пройшли чергову планову або позапланову перевірку системи контролю якості після 31.01.2019 р. підтверджують факт проходження відповідної перевірки шляхом пред'явлення електронних посилань на вебсайт Аудиторської палати України, на якому міститься інформація про факт проходження перевірки системи контролю якості або шляхом надання рішення Ради АПУ чи Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю щодо проходження перевірки з контролю якості аудиторських послуг (рішення АПУ "Про затвердження реєстраційних форм відомостей, що підлягають оприлюдненню у реєстрі аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності" від 27 вересня 2018 року N 1/1 (зі змінами та доповненнями), ст. 40 та п. 11 ч. 3 ст. 21 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», п. 3 та розділи III та IV Порядку проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.08.2019 № 362).
Таким чином, отримання діючого свідоцтва про відповідність системі контролю якості від Аудиторської палати України після 31.01.2019 р. є неможливим. Вимога щодо надання учасниками свiдоцтва про проходження перевiрки системи контролю якостi, виданого Аудиторською палатою України не відповідає чинному законодавству України, оскільки таке свідоцтво неможливо отримати і є наявним лише в обмеженого кола аудиторських фірм, тоді як інші учасники, які становлять переважну більшість суб'єктів аудиторської діяльності пройшли перевірку системи якості відповідно до чинного законодавства про аудит та аудиторську діяльність та можуть підтвердити вказаний факт іншими документами чи посиланнями на загальнодоступну, публічну інформацію, що підтверджує цей факт.
Чинним законодавством, зокрема Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» не передбачено жодних переваг для учасників, які пройшли відповідну перевірку згідно з попередньо діючими нормами законодавства, що передбачали отримання свiдоцтва про проходження перевiрки системи контролю якостi, виданого Аудиторською палатою України перед аудиторськими фірмами, які пройшли таку ж саму перевірку відповідно до чинного законодавства. Факт необґрунтованості вимоги про надання свiдоцтва про проходження перевiрки системи контролю якостi, виданого Аудиторською палатою України у складі пропозиції учасника по спрощеній закупівлі підтверджується також листом Аудиторської палати України № 01-01-21/543 від 22.06.2022 р. (лист додається до вимоги) в якому Аудиторська палата України на запит № 53 від 10.06.2022 р. повідомила, що вимога про надання Свідоцтва про відповідність системи контролю якості, виданого Аудиторською палатою України, є некоректною з огляду на введення в дію Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», інші відповідні зміни в законодавстві та нормативних актах Аудиторської палати України, а також дискримінаційною у розумінні частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Враховуючи вищевикладене, просимо:
1. Внести зміни до оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель та передбачити можливість підтвердження учасниками відповідність системи контролю якості аудиторських послуг декількома способами: надання учасником рішення Аудиторської палати України або Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю про проходження таким учасником перевірки з контролю якості аудиторських послуг; надання учасником посилання на вебсторінку Аудиторської палати України, яка містить інформацію про такого учасника, зокрема щодо проходження перевірки з контролю якості аудиторських послуг; надання учасником посилання на вебсторінку Аудиторської палати України, на якій розміщено рішення Аудиторської палати України про проходження таким учасником перевірки з контролю якості аудиторських послуг.

Додатки:
1. Лист Аудиторської палати України № 01-01-21/543 від 22.06.2022 р.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

25.08.2022 12:16
Задоволено, зміни внесено

Номер вимоги: UA-2022-08-22-007400-a.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "АНАЛІТИК", Код ЄДРПОУ:14274505
Дата подання: 24.08.2022 20:19
Добрий день! Звертаємося з повагою та повідомляємо вам про запит з виправлення окремих положень оголошення з метою дотримання вимог чинного законодавства. В п. 4 оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель серед вимог до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження вами в переліку документів, що подаються учасниками вказано копію страхового сертифікату щодо страхування професійної відповідальності. Відповідно до ст. 18 Закону України "Про страхування" факт укладання договору страхування може бути посвідчено страховим свідоцтвом (полісом, сертифікатом), що є формою договору страхування. Таким чином, факт страхування професійної відповідальності аудитора (суб'єкта аудиторської діяльності) перед третіми особами може бути підтверджений не лише сертифікатом страхування, але й договором страхування, свідоцтвом чи полісом. Згідно п. 5 ч. 4 ст. 21 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». В окремих розділах Реєстру містяться відомості про суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності та обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, до яких відносяться, зокрема, реквізити договору страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, який провадить обов’язковий аудит фінансової звітності, строк дії такого договору, відомості про страховика та страхову суму.
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» суб’єкт аудиторської діяльності, який провадить обов’язковий аудит фінансової звітності, зобов’язаний мати чинний договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами. Суб’єкту аудиторської діяльності забороняється надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності без чинного договору страхування цивільно-правової відповідальності перед третіми особами (ч. 3 ст. 43 вказаного Закону).
При цьому Законом України "Про страхування" та Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» не визначено будь-яких переваг чи більшої юридичної сили стосовно страхових сертифікатів (свідоцтв, полісів) перед договорами страхування. Отже, встановлення в оголошенні вимоги про надання учасниками лише страхового сертифікату є дискримінаційною та антиконкурентною, що є порушенням п. 4 ч. 1, ч. 4 ст. 5, ч. 5 ст. 14 Закону України "Про публічні закупівлі" оскільки виключає можливість участі у закупівлі учасників, які мають аналогічне страхування відповідальності, але у формі договору, свідоцтва чи поліса.
Чинним законодавством не передбачено отримання аудиторами страхового документа саме у формі сертифікату. Водночас документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції/пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції/пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником (ч. 11 ст. 26 Закону України "Про публічні закупівлі").
Враховуючи вищевикладене, просимо:
1. Внести зміни до оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель та передбачити можливість учасниками підтвердити наявність страхування професійної відповідальності шляхом подання одного з документів, які передбачені чинним законодавством, а саме: копії страхового сертифікату щодо страхування професійної відповідальності, копії договору страхування тощо.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

25.08.2022 12:01
Зміни в оголошення внесено
Оцінка скаржником рішення Замовника: Скаргу задоволено

Документи подані скаржником

24.08.2022 15:21
текст вимоги.docx

Документи

25.08.2022 12:13
Протокол 28.doc

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
31.08.2022 12:53
Завершення:
31.08.2022 13:16

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 31.08.2022 13:16

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
АУДИТОРСЬКА ФІРМА У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРКОНТО"
Пошук по цьому учаснику
34 000 UAH з ПДВ 14 900 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "НЮАНС-АУДИТ"
Пошук по цьому учаснику
45 000 UAH з ПДВ 15 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

30.08.2022 18:18
sign.p7s
30.08.2022 18:17
01_статут.pdf
30.08.2022 18:17
01_статут.pdf.p7s
30.08.2022 18:17
02_Опис Статут.pdf

Публічні документи

30.08.2022 13:25
sign.p7s
30.08.2022 13:24
1. Статут.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
АУДИТОРСЬКА ФІРМА У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРКОНТО"
#21581627
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 14 900 UAH з ПДВ 08.09.2022 14:32
АУДИТОРСЬКА ФІРМА У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРКОНТО"
#21581627
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 14 900 UAH з ПДВ 08.09.2022 14:38
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "НЮАНС-АУДИТ"
#30303488
Пошук по цьому переможцю
Переможець 15 000 UAH з ПДВ 09.09.2022 09:27

Переможець

Дата і час публікації: 09.09.2022 09:27

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУДИТОРСЬКА ФІРМА "НЮАНС-АУДИТ"
Пошук по цьому переможцю
#30303488
15 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

09.09.2022 09:26
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 21.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 22092101
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір.pdf Укладений
15 000
21.09.2022 14:30
21.09.2022
sign.p7s Укладений
21.09.2022 14:34

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання