Доброго дня, шановний Замовнику! Відповідно до вимог тендерної документації, після завершення будівельно-монтажних робіт, Виконавець повинен виконати пусконалагоджувальні роботи та пробний пуск компресорних установок Gallileo МСР-1300-2-1500-6-20 у кількості 2 одиниць. Виходячи з інформації, наданій Вами в рамках відповіді на електронному майданчику одному з потенційних Учасників тендерної процедури, компресорні установки Microbox Process MCP 1300-2-1500-6-20 (виробник: GNC Galileo S.A.), 2013 року виготовлення, тобто на сьогоднішній день зазначені компресорні установки не експлуатувались та не підлягали технічному обслуговуванню вже 10 років. Для проведення пуско-налагоджувальних робіт та пробного пуску компресорних установок Gallileo МСР-1300-2-1500-6-20 у кількості 2 одиниць, необхідно мати певний комплект витратних матеріалів. Вочевидь, перед пусконалагоджувальними роботами та пробним пуском компресорних установок, знадобиться проведення технічного обслуговування з заміною оливи, фільтрів, ущільнень та інших матеріалів, передбачених вимогами заводу-виробника (приймаючи до уваги тривалий термін простою обладнання). Також, приймаючи до уваги той факт, що компресорні установки не експлуатуються більше 10 років, під час проведення пусконалагоджувальних робіт та пробного пуску, не виключається можливість порушення працездатності окремих деталей, вузлів, тощо. Це в свою чергу може призвести до неможливості завершення комплексу робіт в повному обсязі та підписання актів приймання-передачі виконаних робіт. Просимо надати відповіді на наступні питання: 1)Хто надає комплект витратних матеріалів для пусконалагоджувальних робіт та подальшого пробного пуску компресорних установок? В переліку робіт їх не має. 2)Хто надає (у разі необхідності) оливу, фільтра, ущільнення ті інші матеріали для технічного обслуговування компресорних установок? В переліку робіт їх не має. 3)Якщо під час пусконалагоджувальних робіт та подальшого пробного пуску компресорних установок будуть мати місце порушення працездатності деталей, вузлів, які подальші дії у цьому Виконавця? Також просимо внести до проекту Договору відповідні зміни, які врегулюють дії Замовника та Підрядника вразі не можливості закінчення пусконалагоджувальних робіт та пробного пуску компресорних установок через відсутність необхідних витратних матеріалів та запасних частин (вони не передбачені тендерною документацією).
Розгорнути
Згорнути
відповідь:
Розглянувши Ваш запит повідомляємо наступне: Кваліфікованими спеціалістами виконано огляд компресорного обладнання (в т.ч. бороскопічний огляд проточної частини компресора) та підтверджено його задовільний стан, що не потребує ремонту.
Перелік витратних матеріалів для проведення пуско-налагоджувальних робіт визначається Виконавцем або субпідрядною компанією, у разі її залучення. З урахуванням фактичного технічного стану обладнання, перелік таких матеріалів є мінімальним, а матеріали широко представлені на ринку України.
Замовник, як і Виконавець, зацікавлений у якнайшвидшому завершенні будівництва об’єкту та сприятиме у проведенні пуско-налагоджувальних робіт. Для усунення виявлених недоліків, в обладнанні що постачається Замовником, згідно умов договору п.3.8. «Постачання матеріалів та устаткування, необхідних для виконання робіт по цьому Договору, за попереднім письмовим погодженням сторін, може здійснювати Замовник», в разі їх наявності на складах Замовника. Оплата за актами виконаних робіт здійснюється по факту виконання окремих етапів робіт. Виконані роботи будуть оплачені Замовником згідно умов Договору, додатково вносити зміни до проекту Договору немає потреби