Dozorro-спільнота

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена влітку 2014 року. Ставить собі за мету виявлення корупційних схем, розкрадань бюджету і ресурсів громади та інших корупційних порушень можновладців з метою притягнення їх до відповідальності.

Платформа Громадський Контроль - провідна антикорупційна громадська організація Дніпра. Основні напрямки роботи - боротьба з корупцією, підтримка реформ, розвиток громадянського суспільства. ГромКонтроль впроваджує Prozorro у Дніпропетровській та низці інших областей, надаючи методичну, організаційну та консультаційну підтримку. Проводить числені розслідування та викриває зловживання чиновників, правоохоронців. Розробляє та впроваджує ефективні інструменти електроної демократії, які дають змогу громадянам контролювати витрати та загалом діяльність влади. 

«Інститут аналітики та адвокації» ― аналітичний центр, чия діяльність спрямована на посилення потенціалу впливу неурядового сектору на процес формування та реалізацію політик органів влади на національному та регіональному рівнях. З 2014 року організація займається моніторингом державних закупівель у сфері охорони здоров’я та освіти в Полтавській області. ІАА активно впороваджував використання в м. Полтаві та в Полтавській області системи елетронних закупівель Prozorro. На сьогодні, організація здійснює аналіз ефективності проведення закупівель через систему Prozorro на місцевому рівні.

«Моніторинг держаних закупівель у сфері залізничного транспорту» - проект покликаний сприяти публічності процесів закупівель ПАТ «Українська залізниця» та її філій. Виявлення корупційних ризиків та корупційних схем в закупівлях залізничних компаній та розробка пропозицій щодо усунення негативних явищ під час проведення державних тендерів залізниці. ПРоект реалізує СММГО «Ліцей» заснована в 2004 році з метою залучення до суспільних процесів активної висококваліфікованої молоді.  

КМГО "Молода Черкащина" зареєстрована в січні 2004 року. Місія організації: створення умов для розбудови громадянського суспільства і сталого розвитку України, як частини європейського цивілізаційного простору, шляхом просвітницької та адвокаційної діяльності, підтримки громадянського активізму. За час своєї роботи організація реалізувала більше 60 проектів та програм різних напрямків. Мета проекту: забезпечити більш ефективне використання публічних коштів при здійсненні допорогових та публічних закупівель в Черкаській області,  шляхом створення налагодженої  системи громадського контролю за допомогою модулів аналітики  ProZorro.

«Центр громадського моніторингу та досліджень» утворена у 2016 році. Головним аспектом роботи організації є об’єднання зусиль активного громадянського суспільства для протидії проявам корупції в Україні, викриття корупційних схем, попередження та припинення корупційних правопорушень та сприяння у створенні системи добросовісної державної служби відповідно до міжнародних стандартів. За результатами роботи експертів організації у першому півріччі 2016 року при проведенні закупівель виявлено порушень на суму понад 474 млн.грн., відкрито 13 кримінальних проваджень, 52 розірвані договори, 7 учасників тендерних змов потрапили у «чорний список» Антимонопольного комітету України.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено