100% корупційна закупівля. Чергова корупційна закупівля Замовника-хабарника! За нашою інформацією керівництво цієї установи отримає від "свого" постачальника 40% хабаря! Хто буде постачальником-всім відомо- учасник, пропозиція якого впритул до очікуваної вартості закупівлі. Звертаємо увагу на беззаперечне порушення процедури публічних закупівель. Однією з ключових вимог до проведення відкритих торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлюють надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин , вказний ph засобів, , зазначена вимога відповідності Європейським стандартам EN ( До чого вони в Україні? Чому не стандартам Росії чи Монголії???), зазначені режими використання з експозиціями, які характерні тільки для певних торгових марок, вимагаються гарантійні листи від виробника, які визнані неодноразово рішеннями АМКУ протизаконними, вказана температура зберігання , при чому різні вимоги - один засіб від +5 градусів, другі -від 0, треті- від -40, інші - від -25 ( Що це за вимоги такі різні? Замовник буде зберігати в різних умовах засоби?Ні. Це робиться для того, щоб потім були аргументи для відхилення небажаних пропозицій!). Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення таких дискримінаційних вимог свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює ними, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених в Законі про публічні закупівлі, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
c7ccaf971fda8d8e0d211bf5c5a0b559