Корупційний замовник. Неправомірні дії щодо вибора переможця
cfc05e9a709d14c8a567caa5a6ba3aad
Незрозуміла закупівля: продаж котла але продаж включає в себе і монтаж старого котла і монтаж нового котла з доставкою до замовника, по суті закупівля мала бути поточним ремонтом
d608248521a802b8b2ed28da07409f11
За результатами проведеного аналізу розгляду тендерних пропозицій учасників вражає той факт як відділ освіти буде й надалі розглядати пропозиції учасників, адже рештою учасників також не дотримано всіх вимог подачі документів, які Замовник так прискіпливо вимагає, особливо реєстр документів - ну такий же важливий документ. А чому не зазначено, що подані документи повинні були бути пронумеровані, адже реєстр сам по собі вимагає нумерації, як це зробив ФОП "Маслов О.В.". (ТОВ "ЗАБОРПРО" ФОП "Захаров В.В."- не подали такі важливі документи). Не подали штатні розписи ФОП "Маслов О.В. та ФОП "Захаров В.В. - а ведення їх вимагається законодавством в т.ч. і для ФОП. Згідно умов тендеру передбачається придбання огорожі. А як тендерна комісія оцінить тей факт, що згідно видів діяльності ПВП "Союзенергоремонт", ФОП "Маслов О.В., ТОВ "Укрзабудовник" займаються будівництвом, виробництвом (а продукція предоставлена не їхня), але аж ніяк не торгівлею? А останній учасник не подав всіх документів. А для чого вимагати копію паспорта у службової особи юридичної особи, адже вони надають накази, протоколи загальних зборів, вказують своє прізвище в тендерній документації, як відповідального за підписання документів?. Тендерній комісії бажано звернути увагу на ціну пропозиції, адже вона досить суттєво відрізняється в кожного учасника, хоча продукція та ж сама, а це економія бюджетних коштів. Та й варто тендерній комісії спростити тендерну документацію, забрати з неї ті вимоги, які геть аж ніяк не впливають на якість закупівля, які дублюють одна одну. А то складається враження, що тендерна документація написана під когось, кого заставили або підказали її добре вивчити. На мою думку враховуючи вже отриману реальну вартість товару, тендерному комітету варто відмінити закупівлю, спростити тендерну документацію (подача документів має бути відповідно до Закону "Про публічні закупівлі" і нічого зайвого, щоб учасники не витрачали часу на написання, сканування нікому не потрібних довідок, та провести тендер по новому. Дякую. Учасник, який також хотів прийняти участь в закупівлях. Дякую.
d1ff12ba15030cf0bd6b1d2b6a65e3b9
З метою запобігання виникненню порушень в сфері законодавства з питань проведення публічних закупівель та дотримання Вами основних принципів, а саме максимальної економії та ефективності, недискримінації учасників та найголовніше - об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, що надходять на кваліфікацію, вимагаємо анулювання рішення тендерного комітету згідно протоколу №20 від 19.03.2019 року, щодо відхилення пропозиції ФОП Люба Н. М., на підставі наступного:
1) Замовник торгів в тендерній документації передбачає, що «Вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмета закупівлі) згідно з частиною другою статті 22 Закону зазначено в Додатку 3 до цієї тендерної документації.»
Учасник закупівлі Люба Н.М. на підтвердження відповідності пропозиції надає у складі тендерної пропозиції підписаний Додаток 3 на фірмовому бланку, лист №11 від 09.03.2019 року (стор. 48-51 ТП), гарантійний лист №12 від 09.03.2019 року (стор. 52 ТП), декларації виробника, експертні висновки тощо ( стор. 69-81).
Згідно п. 1 протоколу №20 від 19.03.2019 року Замовник торгів акцентує увагу на технічні вимоги (інформацію), що міститься в Додатку 5, що не є заповненою позицією ні в першій редакції ТД, ані в остаточній, та відповідно – не є визначальною, бо надають право заповнення Учаснику. Крім того перехресна інформація, що вимагається Замовником – має документальне підтвердження згідно підписаного Учасником Додатку 3.
Проектом Договору згідно Додатку 4 п. 4 взагалі не передбачені будь-які посилання на інформацію, що є такою важливою для Замовника.
Необхідно зазначити, що норма передбачена тендерною документацією Замовника щодо поставки м’ясопродуктів на наступний день після заявки – ДИСКРИМІНАЦІЙНА, перш за все через те, що дослідження за органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показниками проводяться протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту надання зразків. Підсумовуючи, виникає тривога, що за таких обставин, до навчальних закладів району можливе постачання м’ясопродуктів без відповідного обстеження та контролю з боку компетентних органів, що ставить під загрозу дотримання санітарного режиму харчування дітей.
Ці окремі риси свідчать про упередженість під час проведення кваліфікації, навність ознаків грубої дискримінації Учасника та непослідовність підчас складання тендерної документації.
2) Згідно п.2 протоколу №20 від 19.03.2019 року Замовник торгів говорить, що Учасник не надав декларацію виробника на субпродукти яловичі, а саме: серце та печінка.
Згідно даних світової енциклопедії – вікіпедії:
- субпродукти яловичі – це язик, печінка, нирки, мозок, серце, діафрагма, хвіст, вим’я, голова, легені, м'ясо стравоходу, калтик, селезінка, вуха, трахеї, шлунок, м’ясна обрізь, тощо.
Учасник закупівлі Люба Н.М. на підтвердження відповідності пропозиції надає у складі тендерної пропозиції декларацію на субпродукти яловичини (стор. 69 ТП), що передбачає не тільки серце та печінку, а набагато
de92179884351ccff2ea48ca13d5e5b4