Скарга на рішення кваліфікаційної комісії по ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ»
ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ» не виконали умови ТД, а Замовник а свою чергу необ’єктивно оцінив його пропозицію, та не звернув уваги на грубі порушення допущені ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ», що в свою чергу призвело до порушення нашого права на добросовісну та справедливу конкуренцію. Вважаємо, що Замовник мав відхилити пропозицію ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ», але прийняв незаконне рішення. Наявність порушених прав, обґрунтовується тим фактом, що Скаржник є Учасником відповідної процедури, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку, що підтверджується документами з його пропозиції.
Виходячи з вищевказаного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, -
не відповідність технічним характеристикам
Не відповідність технічним характеристикам
Замовник необ’єктивно оцінив пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ".
Замовником було розпочато тендерну процедуру (відкриті торги) ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-06-000785-c. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ" виявило бажання взяти участь у відповідному тендері та згідно ТД подало свою тендерну пропозицію.
Предметом закупівлі було ДК 021:2015: 32320000-2 — телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізори, монітори, кронштейни для телевізорів).
Замовником були прийняті рішення відхилити пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ" з більш вигідною ціною під приводом того що кронштейн який ми запропонували не має захисту від крадіжки. Натомість визначає переможцем ТОВ "ВЕСКО ІНВЕСТ" з найвищою ціною. При тому що ТОВ "ВЕСКО ІНВЕСТ" пропонує ще гірший за технічними характеристиками кронштейн у якому відсутній захист від крадіжки.
https://hotline.ua/av-stojki-dlya-audio--videoapparatury/vogels-w50610/?gclid=Cj0KCQiA_rfvBRCPARIsANlV66O9gP9fJpkRcdMPtBCUx2ZALnQK4ZlW6-1P4cv9NdZr9i5xVC1ToC4aAgAKEALw_wcB#specification
https://rozetka.com.ua/vogels_w50610/p23574691/characteristics/
Вважаємо що Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі»:
недискримінація учасників;
добросовісна конкуренція серед учасників;
об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Замовник необ’єктивно оцінив пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК УКРПРОМПОСТАЧ". Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник є Учасником відповідної процедури, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку, що підтверджується документами з його пропозиції.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, -
ПРОСИМО:
1. Прийняти скаргу до розгляду.
2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі
3. Зобов’язати замовника скасувати свої рішення про визначення ТОВ "ВЕСКО ІНВЕСТ" переможцем та рішення про намір укласти договір з ТОВ "ВЕСКО ІНВЕСТ" .
не відповідність технічним характеристикам
Ми не сприймаємо таку відповіть. До чого тут точки кріплення? Ось характеристики з сайту виробника. Тут чорним по білому написано: Кількість точок поворота 3. Кронштейн с возможностью поворота на 180° (до 90° в каждую сторону в зависимости от диагонали ТВ) и наклона до 15° вниз/5° вверх
Особенности:
Диагональ экрана: 26-55”
Максимальная нагрузка: 40 кг
Минимальное расстояние от стены: 10 см
Максимальное расстояние от стены: 38 см
Угол наклона: -15°/+5°
Угол поворота: 180’
Макс. VESA: 400x400
Цвет: черный
Пузырьковый уровень, облегчающий монтаж
Набор для крепежа в комплекте
Характеристики товара
Наклон: -15/+5°
Поворот: 180°
Количество точек поворота: 3
Мин. расстояние до стены: 100 мм
Макс. расстояние до стены: 380 мм
Гарантия: 2 года
Цвет: Черный
Перечень дополнительных параметров: VESA: 400x400, 400х200, 300х300, 200х200 При залишені нашої вимоги без відповіді, залишаємо за собою право звертитись до Антимонопольного комітету.
ВИМОГА ПО РІШЕННЮ
ВИМОГА ПО РІШЕННЮ
13 серпня 2019р. о 15.15 відбувся аукціон, в якому прийняв участь Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВК «Укрпромпостач» .
Згідно протоколу №69 від 17 вересня 2019р. засіданням тендерного комітету Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську було визначено переможцем ТОВ «Браво Пап»
Згідно п.1 Розділу ІІІ тендерної документації на закупівлю за предметом: Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне», були чітко прописані вимоги, щодо змісту та підготовки тендерної пропозиції. ТОВ «Браво ПАП» проігнорував деякі вимоги, а саме:
• Не надав копію аналогічного договору, на вимогу п.1.2 Таблиці 1 в Додатку 2.
• Не надав дані щодо продукції найменування (бренд) товару, фото товару, на вимоги вказані в Додатку 4.2 до тендерної документації.
• Не надав копію сертифікатів якості заводу виробника продукції, які чинні на дату розкриття пропозицій та підтверджують технічні характеристики продукції, відповідно до додатку 4.2 до тендерної документації;
• Надав прострочену довідку, що підтверджує факт відсутності судимості пов'язаної зі злочином, вчиненим з корисливих мотивів (оригінал або нотаріально завірена копія, оригінал електронного документа), датовану 21 січня 2019р., в той час як згідно п. 2.1 Додатку 3 до тендерної документації, переможець торгів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, має надати довідку, строк якої повинен складати не раніше ніж за 30 днів відносно дати визначеної електронною системою закупівель для проведення електронного аукціону.
Враховуючи вищенаведене, просимо відхилити пропозицію учасника ТОВ «БРАВО-ПАП» як таку, що не відповідає умовам та вимогам тендерної документації та визнати переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув
Директор ТОВ «ТВК «Укрпромпостач» Рашевська Г.В.