Послуги щодо організовування конференцій і спеціалізованих виставок - за кодом ДК 016:2010 - 82.30.1 (Послуги з організації ярмарок і виставок - за кодом СРV за ДК 021:2015 - 79956000-0 (Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в м. Києві та за кордоном - організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2016-08-04-000736-b
  • 79956000-0 - Послуги з організації ярмарок та виставок
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Кузьмич Марина Олександрівна, 380442027664 , tender@guekmda.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01044, Київська область, Хрещатик,36
Дата укладення договору
26.09.16
Переможець
ТОВ "Євромедіа Україна"
Очікувана вартість
1 185 500 UAH з ПДВ
Сума договору
837 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 4.11.16
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.08.2016 23:59

Оскарження умов:

до 19.08.2016 00:00

Подання пропозицій:

23.08.2016 23:59

Початок аукціону:

25.08.2016 11:49

Очікувана вартість
1 185 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
11 855 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Виконавець зобов’язується забезпечити виконання відповідної підготовчої та організаційної роботи щодо проведення Інвестиційного форуму міста Києва (далі - Форум), який буде проходити у місті Києві у жовтні 2016 року.
Мета Форуму: створення та підтримка постійно діючого інструменту/майданчику для розвитку бізнесу.
Формат Форуму: паралельне проведення панельних секцій (дискусійна частина) та презентаційних блоків (представлення проектів). Організація заходу на високому міжнародному рівні шляхом проведення панельних дискусій та презентацій бізнес-проектів із залученням провідних консультантів, представників бізнес-кіл та міжнародних фінансових фондів та організацій. Після кожного презентаційного блоку планується обговорення питань галузі, проведення прямих В2В та G2В переговорів з конкретними представниками інвестиційних компаній і бізнесу для пошуку можливостей спільної реалізації проектів. Обов'язковим елементом Форуму має стати презентація результатів проведення заходу через ЗМІ. Наближену програму Форуму наведено у таблиці 2 даного Технічного завдання. Визначені програмою заходи є наближеними та можуть бути переглянуті Замовником.
Цільова аудиторія: представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, інвестори, представники іноземних держав, політичні діячі, державні органи, ЗМІ.
Галузі: інфраструктура, енергозбереження, сфера ІТ-технології, соціальна сфера, промисловий сектор, нерухомість.
Основні завдання Форуму:
1. продемонструвати прозорість міської влади;
2. надати чітке представлення про економічний та інвестиційний потенціал української столиці;
3. показати потенційним партнерам результати впроваджених реформ і проектів, змін в роботі з інвесторами;
4. запропонувати нові проекти для залучення інвестицій.
Мова: українська/англійська.
Кількість учасників: 350 осіб.
Тривалість Форуму: 1 день.
Місце проведення Форуму: місто Київ, приміщення (готель або конференц-хол тощо) з наявними не менш ніж двома конференц-залами, холом для зустрічі гостей та реєстрації учасників Форуму, проведення кава-брейків і фуршету, кімнатою для підготовки лекторів/спікерів/модераторів, кабінками для синхронного перекладу запропонований Учасником.
Обов’язкові вимоги щодо місця проведення: зручне географічне розташування; транспортна доступність; достатня площа та місткість приміщення; необхідний ступінь технічного оснащення залу; конфігурація робочого простору з можливістю трансформації меблів; розвинена інфраструктура, наявність санвузлів, гардероба, паркування.
Вимоги щодо оренди залів:
Перший зал - площа не менше 750 кв.м., місткістю не менше ніж 350 осіб;
Другий зал - площа не менше 550 кв.м., місткістю не менше ніж 200 осіб.
Обидва зали повинні бути типу «клас» або «амфітеатр» з можливістю підключення необхідного обладнання та встановлення банерів, оснащені системою кондиціонування, високошвидкісним Wi-Fi доступом до мережі Internet, мобільною системою звукопідсилення, системою синхронного перекладу.
Конкретизація зазначених, а також інших щодо предмету закупівлі вимог міститься у таблиці 1 «Вимоги технічного, якісного та кількісного характеру щодо предмету закупівлі» до Технічного завдання.
Учасник, на підтвердження відповідності вимогам Замовника щодо технічного, якісного та кількісного характеру предмету закупівлі у складі Тендерної пропозиції надає заповнену належним чином (у графі «Відповідність Учасника») із зазначенням «Так» або «Ні» таблицю 1.1 (Таблиця відповідності), яку викладено нижче.
На вимогу Замовника щодо оформлення інформації та документів Тендерної пропозиції, Таблиця відповідності, надана у її складі, повинна бути пронумерована та містити підпис уповноваженої посадової особи або представника учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки (у разі наявності).
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги щодо організовування конференцій і спеціалізованих виставок - за кодом ДК 016:2010 - 82.30.1 (Послуги з організації ярмарок і виставок - за кодом СРV за ДК 021:2015 - 79956000-0 (Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в м. Києві та за кордоном - організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва).
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 79956000-0 — Послуги з організації ярмарок та виставок
scheme.ДКПП: 82.30.1 — Послуги щодо організовування конференцій і спеціалізованих

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Список учасників

Дата подання: 12.08.2016 15:42
Добрий день, шановна Марина Олександрівна. Уточніть будь-ласка чи надаєте Ви список учасників форуму, який потім на підготовчому етапі потрібно буде скласти?

відповідь:

Шановний учаснику!

Ми дуже вдячні за Вашу зацікавленість ініціативами Київської міської державної адміністрації та маємо надію на спільну їх реалізацію в межах організації та проведення Інвестиційного форуму міста Києва.
На Ваше питання стосовно складання списку учасників, вимоги щодо якого передбачені замовником в межах надання послуг на підготовчому етапі, повідомляємо наступне.
Інформацію щодо цільової аудиторії Інвестиційного форуму міста Києва викладено у Технічному завданні на закупівлю послуг щодо організовування конференцій і спеціалізованих виставок - за кодом ДК 016:2010 - 82.30.1 (Послуги з організації ярмарок і виставок - за кодом СРV за ДК 021:2015 - 79956000-0; Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в м. Києві та за кордоном - організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва) (далі - Послуги) (див. Додаток 3 Тендерної документації).
В межах надання Послуг учасник закупівлі повинен забезпечити складання списку потенційних учасників Інвестиційного форуму міста Києва, серед яких фігуруватимуть представники бізнесу, інвестори, представники міжнародних фінансових організацій та фондів, іноземних держав, політичні діячі, державні органи, ЗМІ.
Додатково інформуємо, що у Технічному завданні також визначені пріоритетні для представлення на Інвестиційному форумі галузі.
Після остаточного погодження замовником запропонованого учасником-переможцем списку запрошених, учасник-переможець запрошує гостей, визначеним у Технічному завданні способом.

Оплата тендеру

Дата подання: 12.08.2016 16:05
Шановна Марина Олександрівна, уточніть будь-ласка, оплата за надання послуг по тендеру здійснюється до його початку чи після?

відповідь:

Шановний учаснику!

Ми дуже цінуємо Вашу зацікавленість у можливій співпраці в межах організації та проведення Інвестиційного форуму міста Києва.
На Ваше питання стосовно умов оплати повідомляємо, що розрахунки за надані послуги за результатами закупівлі здійснюються на підставі статті 49 Бюджетного кодексу України. Оплата наданих послуг здійснюється у національній грошовій одиниці на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі Акту приймання – передачі наданих Послуг протягом 5 (п’яти) банківських днів після підписання Акту, за умови отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування.
У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунки за надані послуги здійснюються протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування оплати наданих Послуг на свій реєстраційний рахунок.
Додатково повідомляємо, що наведений вище порядок розрахунків є істотною умовою договору про закупівлю та не може змінюватися після його підписання до повного виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі.
Проект договору про закупівлю Послуг щодо організовування конференцій і спеціалізованих виставок  за кодом ДК 016:2010  82.30.1 Послуги з організації ярмарок і виставок  за кодом СРV за ДК 021:2015  79956000-0 (Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в м. Києві та за кордоном  організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва) викладено у Додатку 4 до Тендерної документації.
Порушене Вами питання регламентується у положеннях Договору, викладених у розділі 2 «Вартість та порядок розрахунків».

Аукціон

Початок:
25.08.2016 11:49
Завершення:
25.08.2016 12:52

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.08.2016 12:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФЛП "Костюк Ольга Володимирівна"
Пошук по цьому учаснику
470 000 UAH з ПДВ 439 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
850 000 UAH з ПДВ 440 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Євромедіа Україна"
Пошук по цьому учаснику
999 995 UAH з ПДВ 837 000 UAH з ПДВ Документи
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛАН КОММУНІКЕЙШНС "TALAN COMMUNICATIONS"
Пошук по цьому учаснику
1 050 000 UAH з ПДВ 837 145 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аеролакс"
Пошук по цьому учаснику
1 037 015 UAH з ПДВ 855 015 UAH з ПДВ Документи
Торгово - промислова палата України
Пошук по цьому учаснику
1 185 500 UAH з ПДВ 945 000 UAH з ПДВ Документи
Національний авіаційний університет
Пошук по цьому учаснику
1 090 660 UAH з ПДВ 972 110 UAH з ПДВ Документи
ФОП Бондар Олена Ігорівна
Пошук по цьому учаснику
1 017 660 UAH з ПДВ 993 950 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ІВЕНТ ЕНВОЙ»
Пошук по цьому учаснику
1 124 295 UAH з ПДВ 1 124 295 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

Публічні документи

23.08.2016 15:56
Довідка 2.jpg
23.08.2016 15:56
Довідка 1.jpg
23.08.2016 15:56
Накладна.jpg
23.08.2016 15:56
Дод угода № 1.jpg
23.08.2016 15:56
Угода 5.jpg
23.08.2016 15:56
Угода 4.jpg
23.08.2016 15:55
Угода 3.jpg
23.08.2016 15:55
Угода 2.jpg
23.08.2016 15:53
Угода 1.jpg

Публічні документи

23.08.2016 19:52
Тендер.rar

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФЛП "Костюк Ольга Володимирівна"
#3300503568
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 439 000 UAH з ПДВ 02.09.2016 17:17
ФЛП "Костюк Ольга Володимирівна"
#3300503568
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 439 000 UAH з ПДВ 02.09.2016 17:22
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
#37395753
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 440 000 UAH з ПДВ 06.09.2016 17:14
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАШТ ІВЕНТ СЕРВІС"
#37395753
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 440 000 UAH з ПДВ 06.09.2016 17:17
ТОВ "Євромедіа Україна"
#39701533
Пошук по цьому переможцю
Переможець 837 000 UAH з ПДВ 09.09.2016 16:11

Переможець

Дата і час публікації: 09.09.2016 16:11

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Євромедіа Україна"
Пошук по цьому переможцю
#39701533
837 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 26.09.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Номер КІФ/2016
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір від 26.09.2016 № КІФ_2016.pdf Укладений
837 000
26.09.2016 19:09
26.09.2016
sign.p7s Укладений
26.09.2016 19:09
sign.p7s Укладений
26.09.2016 19:10

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 24.11.2016 11:37
Опис змін: Відділ організаційного забезпечення діяльності Київського міського голови (патронатна служба) в робочому порядку повідомив про неможливість присутності голови Київської міської державної адміністрації Кличка В. В. на прийомі, який заполановано 23.11.2016 року о 18.00 в рамках проведення Інвестиційного форуму міста Києва у НСК "Олімпійський". На підставі зазначеного, згідно з підпунктом першим пункту четвертого статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" та відповідно до підпункту 11.2.3 Договору від 26.09.2016 № КІФ/2016 (далі - Договір), Сторони дійшли згоди змінити кількість показників, визначених у Специфікації (Додаток 1 до Договору, зменшивши вартість Договору на 35 000,00 грн (Тридцять п`ять тисяч гривень 00 копійок) на підставі чого унести зміни до пункту 2.1 Договору, виклавши його у новій редакції (додається). Додатково, на підставі зазначеного, унесено зміни до Специфікації (Додаток 1), Розрахунку вартості (Додаток 2, 2.1), Календарного плану (Додаток 3) до Договору. Додатки викладено у новій редакції.
Номер договору: КІФ/2016
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 26.09.2016 — 31.12.2016
Сума оплати за договором: 802 000
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання