Природний газ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-05-16-000361-c
  • 09123000-7 - Природний газ
  • Завершена
Найменування замовника:
Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ковень Олександр Олександрович, +380680166296 , olexandr007@gmail.com
Адреса замовника
Україна, місто Кременець, 47003, Тернопільська область, вул. Ліцейна 1
Дата укладення договору
29.06.17
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість
2 999 994 UAH з ПДВ
Сума договору
1 612 577 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.06.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.05.2017 14:23

Оскарження умов:

до 03.06.2017 00:00

Подання пропозицій:

07.06.2017 14:23

Початок аукціону:

08.06.2017 13:27

Очікувана вартість
2 999 994 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Очікувана вартість: два мільйони девятсот девяносто девять тисяч девятсот девяносто чотири грн. з ПДВ; Реєстраційні рахунки замовника: 35418001039187; 35423201039187 в УДКСУ у Кременецькому районі Тернопільсьоїй області, 47003, Україна, Тернопільська область, м. Кременець, вул.Чорновола 1а, МФО 838012; Згідно ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

322580 м.куб
Природний газ
ДК 021:2015: 09123000-7 — Природний газ

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-05-16-000361-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Газпостач-Черкаси", Код ЄДРПОУ:36619059
Дата подання: 16.05.2017 16:28
Згідно п.1 Інструкції підготовки тендерної пропозиції Вашої Тендерної документації вказано : «Ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст.12 Закону України від 09.04.2015 р. № 329- VIII «Про ринок природного газу» та повинна включати до вартості ціни тендерної пропозиції вартість послуг, пов’язаних з постачанням газу до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти замовника, а саме витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами у відповідності з тарифами, що встановлені згідно постанови НКРЕКП, та не включити до вартості тендерної пропозиції вартість послуг з розподілу природного газу».
Вважаємо, що включення до ціни газу послуг з транспортування не відповідає вимогам законодавства, з наступних підстав.
Так, пунктом 18 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що предмет закупівлі – товари, роботи чи послуги, які закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі.
Відповідно, у пункті 17 згаданої вище статті Закону міститься визначення послуг, у пункті 22 – робіт, у пункті 32 – товарів.
Таким чином, у сфері державних закупівель законодавець дотримується загального підходу, що послуги, роботи, товари є окремими самостійними об’єктами цивільного обороту.
Аналогічної позиції законодавець дотримується у газовій сфері, зокрема у Законі України «Про ринок природного газу».
Так, у пункті 31 статті 1 даного Закону визначено, що природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ, газ колекторів щільних порід, газ центрально-басейнового типу (далі - природний газ) – суміш вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 міліметрів ртутного стовпа і температура – 20 градусів за Цельсієм) і є товарною продукцією, тобто товаром.
Реалізація природного газу як товару безпосередньо споживачам здійснюється на підставі укладених з ними договорів постачальниками, що становить сутність господарської діяльності з постачання природного газу.
З метою імплементації Третього енергетичного пакету, Верховною Радою України в Законі України «Про ринок природного газу» відображена одна з основних вимог цього пакету: відокремлення постачання природного газу від його транспортування, що включає в собі розподіл та транспортування.
Так, відповідно до пункту 35 статті 1 даного Закону розподіл природного газу – господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов’язана з переміщенням природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки споживачам, але що не включає постачання природного газу, а відповідно до пункту 45: транспортування природного газу – господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов’язана з переміщенням природного газу газотранспортною системою з метою його доставки до іншої газотранспортної системи, газорозподільної системи, газосховища, установки LNG або доставки безпосередньо споживачам, але що не включає переміщення внутрішньопромисловими трубопроводами (приєднаними мережами) та постачання природного газу.
Крім того, що встановлена пряма заборона одночасно займатися одночасно такими видами господарської діяльності як постачання та транспортування і розподіл, сутністю діяльності з транспортування і розподілу є те, що це є послуги.
Виходячи з положень пункту 1 статті 901 Цивільного кодексу України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Тобто, послуга має споживатися замовником в процесі вчинення певної дії чи здійснення певної діяльності виконавцем, в даному випадку транспортування і розподіл. Проте, споживаючи природний газ у обсязі, споживач отримував товар – природний газ, а не послугу.
Також, на відміну від ринку постачання природного газу, який є суміжним ринком, транспортування і розподіл природного газу знаходяться у стані природної монополії, і ці послуги можуть надаватися виключно окремими суб’єктами: Оператором ГТС (ПАТ «УКРТРАНСГАЗ») і відповідним Оператором ГРМ.
Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» Національною
комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийнята низка постанов, що регулюють відносини на ринку природного газу.
Зокрема, Постановою від 30.09.2015 року № 2496 затверджені Правила постачання природного газу в яких зазначено, що підставою для постачання природного газу споживачу є:
- наявність у споживача, об’єкт якого підключений до газорозподільної системи, договору розподілу природного газу, укладеного в установленому порядку між споживачем та Оператором ГРМ, та присвоєння споживачу Оператором ГРМ персонального ЕІС-коду як суб’єкту ринку природного газу;
- наявність у споживача, об’єкт якого підключений до газотранспортної системи, договору транспортування природного газу, укладеного в установленому порядку між споживачем та Оператором ГТС, та присвоєння споживачу Оператором ГТС персонального ЕІС-коду як суб’єкту ринку природного газу.
Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2498 затверджений Типовий договір розподілу природного газу, який передбачає укладення договору розподілу виключно споживачем.
Одночасно відповідно до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу, затвердженої Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.02.2016 року № 236 тариф включає в собі витрати Оператора ГРМ з оплати потужності точки виходу до газотранспортної системи.
Відповідно до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 24933, потужність фізичної точки виходу з газотранспортної системи, до якої підключена газорозподільна система, надається виключно оператору газорозподільної системи на період не менше одного року.
З огляду на те, що Ваше підприємство підключене до газорозподільної системи, договір на розподілу природного газу має укладатися виключно Вами.
З огляду на те, що у складі тарифу на розподіл природного газу включається тариф транспортування, який оплачується Оператором ГРМ на користь Оператор ГТС, відповідний договір транспортування укладає такий Оператор ГРМ.
Постачальники природного газу оплату послуг транспортування та розподілу природного газу не здійснюють, оскільки не мають договірних відносин в цій частині з Оператором ГТС/ГРМ.
Відповідно до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 24933 постачальники можуть укласти договір транспортування природного газу з Оператором ГТС виключно в частині послуг балансування, які оплачуються у разі не врегулювання виниклих за результатами фактичного постачання природного газу
небалансів природного газу.
Також, звертаю Вашу увагу на те, що відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг, природний газ віднесений до продукції, а транспортування – до послуг.
За наведених обставин, постачальник природного газу як учасник торгів не має можливості включати до ціни газу витрати на транспортування природного газу.
Тому, пропонуємо привести тендерну документацію у відповідність до приписів законодавства України та виключити положення, що до ціни товару Учасника мають входити витрати на транспортування.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

17.05.2017 15:05
За Вашою вимогою проведено відповідні зміни в тендерній документації; крім цього згідно ст. 23 Закону з власної ініціативими у п. 2 розділу 5 тендерної документації ми розмістили вимоги про подання інших документів. Дякуємо.

Аукціон

Початок:
08.06.2017 13:27
Завершення:
08.06.2017 14:36

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.06.2017 14:36

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
Пошук по цьому учаснику
1 793 544.80 UAH з ПДВ 1 612 577 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Пошук по цьому учаснику
2 216 124.60 UAH з ПДВ 1 612 577.42 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМСЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
2 225 802 UAH з ПДВ 1 612 900 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
1 792 857.71 UAH з ПДВ 1 709 350 UAH з ПДВ Документи
2 322 576 UAH з ПДВ 2 189 350.46 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ФК "АСТЕК-ІНВЕСТ"
Пошук по цьому учаснику
2 322 576 UAH з ПДВ 2 202 575.06 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ»
Пошук по цьому учаснику
2 322 576 UAH з ПДВ 2 262 576.06 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Газпостач-Черкаси"
Пошук по цьому учаснику
2 419 350 UAH з ПДВ 2 419 350 UAH з ПДВ Документи
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ" КОМПАНІЇ "МОЛТЕКС БІЗНЕС"
Пошук по цьому учаснику
2 709 672 UAH з ПДВ 2 709 672 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ЕКОТЕХНОІНВЕСТ
Пошук по цьому учаснику
2 967 736 UAH з ПДВ 2 967 736 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

07.06.2017 11:13
23. код_ЕІС.PDF

Публічні документи

07.06.2017 13:18
sign.p7s
07.06.2017 13:16
Довідка ПСГ .pdf

Публічні документи

07.06.2017 14:18
sign.p7s

Публічні документи

06.06.2017 13:27
проект.zip
02.06.2017 18:04
реєстр.jpg

Публічні документи

07.06.2017 12:02
довкілля2-1.jpg
07.06.2017 11:03
реєстр новий.jpg
07.06.2017 11:03
ст.17-2.jpg
07.06.2017 11:03
лицензия.jpg
07.06.2017 11:03
Паспорт.pdf
07.06.2017 11:03
ст.17-1.jpg
07.06.2017 11:02
Статут.pdf
07.06.2017 11:02
код.jpg
07.06.2017 11:02
дог10.jpg
07.06.2017 11:02
дог11.jpg
07.06.2017 11:02
дог4.jpg
07.06.2017 11:02
дог9.jpg
07.06.2017 11:02
дог8.jpg
07.06.2017 11:02
дог7.jpg
07.06.2017 11:02
дог6.jpg
07.06.2017 11:02
дог5.jpg
07.06.2017 11:02
дог3.jpg
07.06.2017 11:02
дог2.jpg
07.06.2017 11:02
дог1.jpg
07.06.2017 11:02
приказ.jpg
07.06.2017 11:02
протокол.jpg
07.06.2017 11:02
довкілля2.jpg
07.06.2017 11:01
довкілля1.jpg
07.06.2017 11:01
лист Опілля.jpg
07.06.2017 11:01
доп1.jpg
07.06.2017 11:01
дог3.jpg
07.06.2017 11:01
дог2.jpg
07.06.2017 11:01
дог1.jpg
07.06.2017 11:01
офис7.jpg
07.06.2017 11:01
офис6.jpg
07.06.2017 11:01
офис5.jpg
07.06.2017 11:01
офис4.jpg
07.06.2017 11:01
офис3.jpg
07.06.2017 10:59
пропозиція.jpg

Публічні документи

Публічні документи

Публічні документи

07.06.2017 11:38
ОПИС статут.pdf
07.06.2017 11:38
ВИТЯГ ПДВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
#34528630
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 612 577 UAH з ПДВ 16.06.2017 10:54

Документи

15.06.2017 21:31
edr_identification.yaml
16.06.2017 10:50
Протокол 9/2017
16.06.2017 10:54
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 16.06.2017 10:54

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
Пошук по цьому переможцю
#34528630
1 612 577 UAH з ПДВ Документи

Документи

15.06.2017 21:31
edr_identification.yaml
16.06.2017 10:50
Протокол 9/2017
16.06.2017 10:54
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 29.06.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Номер №1
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №1 Укладений
1 612 577
30.06.2017 10:44
29.06.2017
sign.p7s Укладений
30.06.2017 10:45

Зміни до договору

Зміна ціни за одиницю товару 12.09.2017 13:10
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №15/2017 від 12.09.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару на 6% з 15 вересня 2017 року. Таким чином з 15.09.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 5,2989378 грн. з ПДВ (5298,9378 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 18.09.2017 14:24
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №16/2017 від 18.09.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару на 8% з 21 вересня 2017 року. Таким чином з 21.09.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 5,7228528 грн. з ПДВ (5722,8528 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 26.09.2017 11:02
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №17/2017 від 26.09.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару на 10% з 27 вересня 2017 року. Таким чином з 27.09.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 6,2945658 грн. з ПДВ (6294,5658 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт: Не визначено
Зміна ціни за одиницю товару 06.10.2017 10:40
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №18/2017 від 05.10.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% з 5 жовтня 2017 року. Таким чином з 05.10.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 6,9233929 грн. з ПДВ (6923,3929 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 10.10.2017 12:45
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №19/2017 від 10.10.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% з 12 жовтня 2017 року. Таким чином з 12.10.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 7,6150398 грн. з ПДВ (7615,0398 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 27.10.2017 12:00
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №20/2017 від 27.10.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% з 27 жовтня 2017 року. Таким чином з 27.10.2017 р. загальна ціна за 1 (один) м. куб. газу становитиме - 8,3757822 грн. з ПДВ (8375,7822 грн./тис. м. куб. з ПДВ).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 08.12.2017 10:56
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №21/2017 від 08.12.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 10%, від суми погодженої сторонами в додатковій угоді №6. Таким чином з 01.11.2017 р.(згідно частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України) загальна ціна за 1 (один) м.куб. газу складає - 9,2100 грн. з ПДВ (9210,0 грн. з ПДВ за 1000 м.куб.).
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 21.12.2017 11:20
Опис змін: Згідно ч. 4 ст. 36 Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника; 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 3) покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; 4) продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі; 5) узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг); 6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; 7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни; 8) зміни умов у зв’язку із застосуванням положень частини шостої цієї статті. Постачальник (ТОВ "Енергія України") з вернувся до Споживача (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка) з пропозицією зміни ціни за одиницю товару (газу природного) на 10%, Відповідне підтверження щодо коливання ціни товару на ринку у вигляді копії довідки з Торгово-промислової палати постачальником надано. На засіданні тендерного комітету (Протокол №23/2017 від 08.12.2017 р.) було вирішено відповідно до ст. 36 Закону змінити ціну за одиницю товару не більше ніж на 6,41%, від суми погодженої сторонами в додатковій угоді №6. Таким чином з 01.12.2017 р.(згідно частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України) загальна ціна за 1 (один) м.куб. газу складає - 9,8000 грн. з ПДВ (9800,0 грн. з ПДВ за 1000 м.куб.).
Номер договору: №1
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 22.12.2017 10:56
Опис змін: Керуючись частиною 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» Сторонами досягнуто згоди продовжити дію Договору про закупівлю природного газу № 1 від 29.06.2017 року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, та Сторони підтверджують, що видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
Номер договору: №1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 29.06.2017 — 31.03.2018
Сума оплати за договором: 881 323.19
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання