Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та відновлення інфраструктури української частини існуючого пункту пропуску «Краківець» на українсько-польському кордоні Construction of areas for passenger vehicles and buses in the checkpoint for road traffic “Krakivets” and reconstruction of the infrastructure of the Ukrainian part of the existing checkpoint “Krakivets” on the Ukrainian-Polish border

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-07-07-000533-c
  • 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна фіскальна служба України
Тип закупівлі
Конкурентний діалог з публікацією на англ. мові
Контактна особа замовника
Мазін Володимир Олександрович, +380442472654 , zakupivli@sfs.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 04053, м. Київ, Львівська площа, 8
Очікувана вартість
6 945 000 EUR без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.01.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.10.2017 18:00

Оскарження умов:

до 13.10.2017 00:00

Подання пропозицій:

17.10.2017 18:00

Очікувана вартість
6 945 000 EUR без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
69 450 EUR
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та відновлення інфраструктури української частини існуючого пункту пропуску «Краківець» на українсько-польському кордоні
ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

10.10.2017 16:49
22.09.2017 20:13
07.07.2017 17:35
07.07.2017 17:35

Запитання до процедури

Formal question

Дата подання: 25.07.2017 15:56
Дата відповіді: 28.07.2017 17:18
В Тендерній документації вказано, що учасник в складі тендерної пропозиції документально підтверджує наявність досвіду виконання ними аналогічного (их) договору за останні 3 роки. Загально прийнятою практикою в проведенні тендерних закупівель в Республіці Польща є вимога до учасників щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів на будівельні роботи саме за останні 5 років. Тому просимо Вас роз’яснити чому обмежено можливість участі у закупівлі робіт компаніям, що мають документально підтверджений досвід наданих послуг/виконаних робіт за останні 5 років?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення до Замовника за роз’ясненнями щодо встановлених вимог, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.

Документальне підтвердження наявності досвіду

Дата подання: 26.07.2017 13:33
Дата відповіді: 31.07.2017 18:57
В п. 3 Додатку №1 до тендерної документації Замовником встановлена вимога про документальне підтвердження Учасниками наявності досвіду виконання ними аналогічних договорів за останні 3 роки. У зв’язку з цією вимогою інформуємо Замовника, що протягом останніх 3 років на території Республіки Польща роботи, аналогічні до предмету закупівлі, не виконувалися (не реалізовувалось жодне замовлення на виконання аналогічних робіт/надання аналогічних послуг). Чи буде вищевказана вимога вважатися виконаною, якщо Учасник на підтвердження наявності досвіду виконання ним аналогічних робіт надасть договори за останні 5 років?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення до Замовника по питанню щодо встановлених вимог, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни. У разі надання інформації щодо наявності досвіду виконання аналогічного договору(-ів) за останні 5 років, вимога буде вважатися виконаною.

Консорціум

Дата подання: 26.07.2017 13:34
Дата відповіді: 31.07.2017 18:57
Чи є можливим для участі в цій процедурі закупівлі створення консорціуму двома польськими компаніями згідно з польським законодавством (шляхом укладення договору про створення консорціуму)? Чи потрібна в такому випадку реєстрація на ProZorro всіх компаній, які увійдуть до складу консорціуму?

відповідь:

Відповідно до ч.2 ст.3 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, який ратифіковано Законом України від 03.02.2016 № 977-VIII, участь у процедурі закупівлі приймають тільки підприємці з місцезнаходженням в Республіці Польща (далі – польські підприємці).
Польськими підприємцями вважаються суб’єкти господарської діяльності, зареєстровані в Республіці Польща незалежно від форми власності, тому учасником даної процедури закупівлі може бути: фізична особа-підприємець, юридична особа (в даному випадку нерезидент по відношенні до України), яка подала свою тендерну пропозицію.
Замовником буде розглядатись учасник, який подав свою тендерну пропозицію.
Якщо консорціум є юридичною особою за законодавством республіки Польща, а також відповідає всім вимогам та умовам тендерної документації (при цьому, не члени консорціуму, а сам консорціум), в тому числі вимогам, наведеним у листі Міністерства фінансів Республіки Польща від 25.04.2017 № DG5.9300.19.2017 (викладеному у Додатку 7 до тендерної документації), а також щодо досвіду виконання аналогічних договорів, тоді він може бути учасником в цій процедурі закупівлі.

Щодо технічних характеристик скануючих систем стаціонарного типу

Дата подання: 27.07.2017 20:41
Дата відповіді: 01.08.2017 19:53
Згідно з додатком 1 до додатку 3 до тендерної документації встановлені технічні характеристики скануючих систем стаціонарного типу (транспортерних), зокрема: – розмір тунелю має бути: ширина – не менше 550 мм; висота – не менше 850 мм. – розміри (габарити) скануючої системи мають бути: довжина – не більше 3500 мм; висота – не більше 1400 мм; ширина – не більше 1400 мм. Звертаємо увагу, що така комбінація параметрів тунелю і габаритів самої системи призводять до звуження кола виробників скануючих систем. Зважаючи що в рамках даної закупівлі буде здійснено проектування і будівництво будівлі пункту пропуску, наведена в тендерній документації вимога щодо габаритів скануючої системи виглядає як спроба замовника змусити учасників пропонувати обладнання конкретного виробника, та лишає можливості останніх пропонувати різноманітні рішення з метою забезпечення максимальної економії та ефективності закупівлі. Просимо надати пояснення, якими нормативними, розпорядчими або іншими документами і якого органа встановлені обмеження що до параметрів (зокрема габаритних розмірів) скануючих систем стаціонарного типу (транспортерних) для митних пунктів пропуску. З метою забезпечення дієвої конкуренції серед учасників просимо переглянути корупціогенну та дискримінаційну вимогу щодо розмірів (габаритів) скануючої системи.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення до Замовника по питанню щодо встановлених вимог, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни, а саме:
технічні характеристики скануючих систем стаціонарного типу (транспортерних) будуть викладені наступним чином:
- розмір тунелю має бути: ширина - не менше 1000 мм, висота - не менше 1000 мм;
- розміри (габарити) скануючої системи мають бути: довжина - не більше 3800 мм, висота - не більше 2200 мм, ширина - не більше 1500 мм.

Щодо технічних характеристик системи відеоконтролю (детектор “скла” для фіксування водія)

Дата подання: 27.07.2017 20:42
Дата відповіді: 01.08.2017 19:55
Згідно з пунктом 2.5 вимоги до технічних систем митного контролю, наведених у таблиці додатку 2 до додатку 3 до тендерної документації програмне забезпечення СЗНЗ повинно забезпечувати, зокрема, наявність аналітичних функцій – детектор “скла” (для фіксування водія). Прошу звернути увагу, що зазначена функція (фіксування водія) теоретично може бути затребувана органами контролю дорожнього руху під час автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху з метою забезпечення доказів про адміністративне правопорушення. В Україні таких вимог поки що не висувається. Водночас, як зазначено у пункті 1 у таблиці додатку 2 до додатку 3 до тендерної документації Система відео-контролю повинна виконувати такі функції: контроль за порядком переміщення товарів та транспортних засобів комерційного призначення в межах контрольованих територій (пункту пропуску для автомобільного сполучення) в режимі реального часу. Контроль повинен здійснюватися шляхом зчитування та розпізнавання номерних знаків транспортних засобів та причепів/напівпричепів при в'їзді/виїзді до/з контрольованої території та при переміщенні ТЗ контрольованою територією, а також шляхом фото- та відеофіксації ТЗ; виведення результатів відеоконтролю до моніторингового центру Державної фіскальної служби України. Тобто, функція фіксування водія в системі відео-контролю не вимагається для її роботи в межах пункту пропуску для автомобільного сполучення. Наявність вимоги щодо обов’язковості детектора “скла” у складі системи відео-спостереження є корупциогенною та дискримінаційною вимогою, що звужує коло виробників таких систем практично до єдиної системи до того ж російського виробництва, що є порушенням чинного законодавства України. Просимо надати пояснення, якими нормативними, розпорядчими або іншими документами і якого органу встановлена вимога щодо наявності в системі відео-контролю митного пункту пропуску функції детектора “скла” (для фіксування водія), а також навести документальне посилання на першоджерело з таким терміном та його тлумаченням. З метою забезпечення дієвої конкуренції серед учасників пропонуємо виключити вимогу що наявність аналітичних функцій – детектор “скла” (для фіксування водія) з пункту 2.5 вимоги до технічних систем митного контролю, наведених у таблиці додатку 2 до додатку 3 до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення до Замовника по питанню щодо встановлених вимог, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни, а саме: в технічних характеристиках системи відеоконтролю вимогу щодо детектору «скла» для фіксування водія буде виключено.

Щодо технічних характеристик системи відеоконтролю (швидкість руху)

Дата подання: 27.07.2017 20:42
Дата відповіді: 01.08.2017 19:56
Згідно з пунктом 2.5 вимоги до технічних систем митного контролю, наведених у таблиці додатку 2 до додатку 3 до тендерної документації програмне забезпечення СЗНЗ повинно забезпечувати, зокрема, зчитування та розпізнавання номерних знаків транспортних засобів у діапазоні швидкостей руху від 2 до 80 км/год. При цьому просимо звернути увагу, що система відео-контролю призначена для роботи в межах пункту пропуску, де максимальна швидкість руху не може сягати 80 км/год. Звертаємо увагу, що встановлення вимоги щодо зчитування та розпізнавання номерних знаків транспортних засобів в реальному діапазоні швидкостей, що існують в пункті пропуску, дозволить значено розширити коло виробників аналогічних систем та забезпечить економію та ефективність використання коштів під час проведення закупівлі. Просимо надати пояснення, якими нормативними, розпорядчими або іншими документами і якого органа встановлена вимога щодо наявності в системі відео-контролю митного пункту пропуску вимоги щодо діапазону швидкостей руху від 2 до 80 км/год. З метою забезпечення дієвої конкуренції серед учасників пропонуємо внести відповідні зміни до тендерної документації в частині встановлення коректної вимоги щодо діапазону швидкостей зчитування та розпізнавання номерних знаків транспортних засобів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення до Замовника по питанню щодо встановлених вимог, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни, а саме: програмне забезпечення СЗНЗ повинно забезпечувати, зокрема, зчитування та розпізнавання номерних знаків транспортних засобів у діапазоні швидкостей руху від 2 до 40 км/год.

Щодо наявності у учасника власної або орендованої атестованої/акредитованої по міжнародних чи українських стандартах служби контролю якості(лабораторії)

Дата подання: 28.07.2017 15:33
Дата відповіді: 01.08.2017 19:57
В додатку 4 Тендерної документації зазначено, що для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним вимогам, учасник в складі тендерної пропозиції надає оригінали документів, які підтверджують наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої по міжнародних чи українських стандартах служби контролю якості(лабораторії). При цьому, відповідно до частини другої статті З Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги участь у процедурі закупівлі приймають тільки підприємці з місцезнаходженням в Республіці Польща. Законодавство Республіки Польща, що регулює порядок проведення тендерів, не містить аналогічних вимог до учасників аналогічних процедур щодо власної або орендованої атестованої/акредитованої служби контролю якості (лабораторії) на стадії. Наше підприємство та, як ми впевнені, більшість інших учасників (польських підприємців), не мають жодної власної або орендованої атестованої/акредитованої служби контролю якості (лабораторії), як цього вимагає саме українське законодавство. Для прикладу: аналогічна проблема виникла в закупівлях, які проводить Служба автомобільних доріг у Львівській області відповідно до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-31-001008-a, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-05-31-001069-a). За численними зверненнями польських учасників Замовник вніс зміни до тендерної документації та усунув вимогу про підтвердження наявності власної або орендованої атестованої/акредитованої згідно з міжнародними чи українськими стандартами служби контролю якості(лабораторії). Відповідно до статті 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник має право з власної ініціативи чи за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. А тому звертаємось до Вас з проханням внести зміни до тендерної документації щодо вимоги про підтвердження наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої по міжнародних чи українських стандартах служби контролю якості(лабораторії) шляхом їх виключення з тендерної документації або шляхом внесення зміни до вимоги про наявність у Учасника можливості на етапі подання тендерних пропозицій надати гарантійний лист з зобов’язанням створити власну або укласти договір з атестованою/акредитованою по міжнародних чи українських стандартах службою контролю якості (лабораторією) про надання послуг з контролю якості даною атестованою службою у разі вибору його як переможця процедури.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду звернення, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни, а саме: абзац 10 додатку № 4 до Тендерної документації буде викладений у такій редакції:
- оригіналами документів, які підтверджують наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої по міжнародних чи українських стандартах служби контролю якості(лабораторії). Для підтвердження наявності власної атестованої/ акредитованої служби контролю якості(лабораторії) учасник надає копію діючого свідоцтва (рішення/атестата) про атестацію лабораторії (сертифікацію/акредитацію) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації/ акредитації). Для підтвердження наявності орендованої атестованої/ акредитованої служби контролю якості(лабораторії) учасник надає копію діючого свідоцтва (рішення/атестата) про атестацію лабораторії (сертифікацію/акредитацію) з додатком, де вказано галузь атестації (сертифікації/ акредитації)) та копію договору про надання послуг з контролю якості даною атестованою службою.
У разі відсутності вищезазначеної власної чи орендованої лабораторії - гарантійний лист від учасника з зобов’язанням щодо її наявності до моменту підписання договору.

Ціноутворення тендерних пропозицій

Дата подання: 15.08.2017 13:29
Дата відповіді: 23.08.2017 19:01
2. Просимо дати чітку відповідь по правилах ціноутворення, які повинні бути використані тому, що: a. з однієї сторони, в Тендерній документації, яка по законодавчі приоритетності базується на основних вимогах Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, зазаначено: i. валютою тендерної пропозиції має бути ЄВРО, ii. участь у процедурі закупівлі приймають тільки підприємці з місцезнаходженням в Республіці Польща iii. не меньш ніж 60% послуг та матеріалів мають бути польського походження b. а з іншої сторони, в Тендерній документації зазначено наступне: “Вартість (ціна) Учасника повинна бути розрахована відповідно до ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі - ДСТУ), СОУ 42.1-37641918¬050:2012 «Порядок визначення вартості капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)» (далі - СОУ) з усіма змінами і доповненнями та іншими діючими нормативно-кошторисними документами України. Тендерна пропозиція учасника, яка не відповідає умовам та вимогам цієї тендерної документації буде відхилена замовником” Але: валютою розрахунків вартості (ціни) в Україні є гривня; польскі підприємці, які приймають участь у тендері не використовують систему українського ціноутворення і українські ДСТУ для розрахунків ціни не включають в себе інформацію про вартість та одиничні розцінки щодо польських послуг та матеріалів, яких мусить бути не меньше 60%. Ми вбачаємо в цьому конфлікт та просимо надати пояснення щодо правил ціноутворення, якими повинні користуватись польські підприємці у відповідності до вимог Договору Україна-Польща та Тендерної документації відповідно.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Статтею 19 Закону України «Про міжнародні договори України» передбачено, що якщо міжнародним Договором України встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору.
Пунктом 2 статті 4 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги (далі – Договір), ратифікованого Законом України від 03 лютого 2016 року № 977-VIII передбачено, що усі ціни, встановлені відповідно до світових ринкових цін, та ціна контрактів, виражається в Євро.
Пунктом 6 Розділу 1 загальні положення Тендерної документації визначено що валютою тендерної пропозиції є Євро.
З урахуванням зазначеного із пункту 1 додатку 4 до Тендерної документації буде виключено абзац 5.

Ціноутворення тендерних пропозицій

Дата подання: 15.08.2017 13:38
Дата відповіді: 23.08.2017 19:02
Просимо дати чітку відповідь по правилах ціноутворення, які повинні бути використані тому, що: a. з однієї сторони, в Тендерній документації, яка по законодавчі приоритетності базується на основних вимогах Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, зазаначено: i. валютою тендерної пропозиції має бути ЄВРО, ii. участь у процедурі закупівлі приймають тільки підприємці з місцезнаходженням в Республіці Польща iii. не меньш ніж 60% послуг та матеріалів мають бути польського походження b. а з іншої сторони, в Тендерній документації зазначено наступне: “Вартість (ціна) Учасника повинна бути розрахована відповідно до ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі - ДСТУ), СОУ 42.1-37641918¬050:2012 «Порядок визначення вартості капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)» (далі - СОУ) з усіма змінами і доповненнями та іншими діючими нормативно-кошторисними документами України. Тендерна пропозиція учасника, яка не відповідає умовам та вимогам цієї тендерної документації буде відхилена замовником” Але: валютою розрахунків вартості (ціни) в Україні є гривня; польскі підприємці, які приймають участь у тендері не використовують систему українського ціноутворення і українські ДСТУ для розрахунків ціни не включають в себе інформацію про вартість та одиничні розцінки щодо польських послуг та матеріалів, яких мусить бути не меньше 60%. Ми вбачаємо в цьому конфлікт та просимо надати пояснення щодо правил ціноутворення, якими повинні користуватись польські підприємці у відповідності до вимог Договору Україна-Польща та Тендерної документації відповідно
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Статтею 19 Закону України «Про міжнародні договори України» передбачено, що якщо міжнародним Договором України встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору.
Пунктом 2 статті 4 Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги (далі – Договір), ратифікованого Законом України від 03 лютого 2016 року № 977-VIII передбачено, що усі ціни, встановлені відповідно до світових ринкових цін, та ціна контрактів, виражається в Євро.
Пунктом 6 Розділу 1 загальні положення Тендерної документації визначено що валютою тендерної пропозиції є Євро.
З урахуванням зазначеного із пункту 1 додатку 4 до Тендерної документації буде виключено абзац 5.

Оподаткування

Дата подання: 15.08.2017 13:40
Дата відповіді: 23.08.2017 19:05
Просимо надати чітку відповідь: чи буде звільнений залучений переможцем процедури закупівлі для виконання частини робіт український субпідрядник в межах укладеного за результатами процедури закупівлі контракту від сплати податку на додану вартість, враховуючи положення статті 11 Договору між Урядами України та Республіки Польща ? Очікуємо не дублювання тексту тендерної документації чи міжурядового договору, а дійсно зрозуміле та чітке роз"яснення
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Питання надання індивідуальної податкової консультації визначено Главою III Податкового кодексу України (далі - Кодекс), наказом Міністерства фінансів України від 24.05.2017, № 523 «Про затвердження Порядку ведення єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2017 року за № 719/30587 та наказом ДФС від 25.04.2017 № 293 «Про затвердження Порядку організації роботи органів доходів і зборів із надання індивідуальних податкових консультацій».
Відповідно до підпункту 14.1.172 1 пункту 14.1 статті 14 Кодексу індивідуальна податкова консультація – роз’яснення контролюючого органу, надане платнику податків щодо практичного використання окремих норм податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган, та зареєстроване в єдиному реєстрі індивідуальних податкових консультацій.

Необхідна інформація та відвідування об'єкта

Дата подання: 15.08.2017 13:45
Дата відповіді: 30.08.2017 18:45
Для можливості формування дійсної вартості робіт з реконструкції існуючих об’єктів пункту пропуску необхідно мати дані про їх габарити, розміри та об’ємно планувальні рішення. Просимо надати ці дані у вигляді обмірних креслень або організувати комісійний виїзд на об’єкт із представником замовника для складання необхідних дефектних актів, замірів тощо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до абзацу 1 пункту 2 Статті 34 Закону України «Про публічні закупівлі» на першому етапі всім учасникам пропонується подати тендерну пропозицію, в якій надається інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, вимогам, визначеним замовником у тендерній документації та опис рішення про закупівлю без зазначення ціни.
Можливість організації відвідування об’єктів будівництва (реконструкції) буде під час проведення переговорів.

Ціноутворення тендерних пропозицій

Дата подання: 27.08.2017 11:51
Дата відповіді: 30.08.2017 18:46
Відповідно до змін у тендерній документації від 23 серпня 2017 року було виключено абзац 5 із пункту 1 додатку 4 до Тендерної документації. Але в той же час, вимоги щодо ціноутворення згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правилами визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» із змінами та доповненнями.та ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі - ДСТУ), СОУ 42.1-37641918-050:2012 «Порядок визначення вартості капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)» (далі - СОУ) з усіма змінами і доповненнями та іншими діючими нормативно-кошторисними документами України залишились як у самій назві тендеру так і в додатку 6. Просимо ще раз дати пояснення як польска компанія може надати розрахунки ціни у ЄВРО, а також розрахунки ціни про вартість та одиничні розцінки щодо польських послуг та матеріалів польського походження на підставі ДСТУ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до розділу ІІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 із змінами, визначення предмета закупівлі робіт здійснюється Замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва”, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293.
Відповідно до абзацу 1 пункту 2 Статті 34 Закону України «Про публічні закупівлі» на першому етапі всім учасникам пропонується подати тендерну пропозицію, в якій надається інформація про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, вимогам, визначеним замовником у тендерній документації та опис рішення про закупівлю без зазначення ціни.

Оподаткування

Дата подання: 27.08.2017 12:06
Дата відповіді: 30.08.2017 18:48
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 24.05.2017, № 523 «Про затвердження Порядку ведення єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2017 року за № 719/30587 та наказом ДФС від 25.04.2017 № 293 «Про затвердження Порядку організації роботи органів доходів і зборів із надання індивідуальних податкових консультацій», а саме відповідно підпункту 14.1.172 1 пункту 14.1 статті 14 Кодексу індивідуальна податкова консультація – роз’яснення контролюючого органу, надається платнику податків, але учасники тендеру - польські компанії - не є платниками податків в Украіні, та згідно пункту 2 статті 11 договору між Україною та Польщею повинні бути звільнені від сплати податків, а тому, із-за неможливості отримання індивідуальної податкової консультації, просимо в умовах тендеру чітко прописати умови оподаткування або звільнення від оподаткування субпідрядників учасників тендеру для правильного підрахунку вартості пропозиції
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Організації – резиденти України, які можуть бути потенційними субпідрядниками виконання робіт, за необхідності не позбавлені права звернутися з запитом на отримання роз’яснень до контролюючого органу в порядку встановленому законодавством України.

Договір підряду.

Дата подання: 30.08.2017 19:54
Дата відповіді: 08.09.2017 20:39
Дуже просимо доповнити тендерну документацію та надати чернетку договору підряду, який планується підписати з переможцем тендеру.

відповідь:

Повідомляємо, що інформація щодо істотних умов, які будуть включені до договору про закупівлю, наведена у п.п. 3, 4 Розділу VI «Результати торгів та укладення договору про закупівлю» тендерної документації.

Ціноутворення тендерних пропозицій

Дата подання: 30.08.2017 20:11
Дата відповіді: 08.09.2017 20:40
Відповідно до абзацу 1 пункту 2 Статті 34 Закону України «Про публічні закупівлі» та умов даної тендерної документації на першому етапі всі учасники пропонується подають тендерну пропозицію, в якій надається опис рішення про закупівлю без зазначення ціни, але для підготовки технічного опису та відповідної тендерної пропозиції кожен учасник приймає такі технічні та конструктивні рішення, які в кінцевому результаті, з одного боку, відповідають технічним вимогам Замовника (вимогам тендерної документації та додатків до неї), а з іншої сторони не повинні будуть перевищити цінові очікування Замовника та нададуть кожному учаснику конкурентні переваги в тендерній боротьбі. Тому вже на першому єтапі кожному учаснику необхідно визначатись з ціною кожного технічного рішення, яке буде включене в технічний опис. Тому просимо надати відповідь по правилах ціноутворення, якими повинні користуватись учасники при підготовці своїх пропозицій, включаючи польскі послуги та продукцію.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пунктом 2 Статті 4 Договору Між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України від 03 лютого 2016 року № 977-VIII визначено, що «всі ціни, встановлені відповідно до світових ринкових цін та ціна контрактів виражаються в євро», правила ціноутворення цим договором не визначено.

Оподаткування

Дата подання: 30.08.2017 20:38
Дата відповіді: 08.09.2017 20:40
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 24.05.2017, № 523 «Про затвердження Порядку ведення єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2017 року за № 719/30587 та наказом ДФС від 25.04.2017 № 293 «Про затвердження Порядку організації роботи органів доходів і зборів із надання індивідуальних податкових консультацій» при офіційному зверненні резидент повинен вказати причину звернення та задати конкретне запитання, щоб отримати конкретну відповідь. В даному випадку резидент України не може бути учасником даного тендеру, що дало підстави для відхилення його запиту по даній конкретній закупівлі, яка базується на конкретних статях та умовах Договору між Україною та Польщею. Просимо дати роз'яснення щодо застосування положень статі 11 договору між Україною та Польщею до даного конкретного тендеру в частині звільнення учасників від оподаткування в Україні на час виконання договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно пунктів 1 та 2 Статті 11 Договору Між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України від 03 лютого 2016 року № 977-VIII.
Будь-які податки, збори та інші платежі, які можуть виникнути у зв'язку з виконанням Контрактів, укладених згідно із цим Договором, сплачуються кожною стороною Контракту у її відповідній країні і не фінансуються за рахунок Кредиту.
Товари, роботи та послуги що фінансуються відповідно до Контрактів звільняються від сплати будь-яких податків, мит чи інших зборів або обов'язкових платежів, які встановлені Україною чи на її території у відповідності до чинного законодавства України.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулюються Податковим кодексом України.

Ціноутворення тендерних пропозицій

Дата подання: 09.09.2017 10:42
Дата відповіді: 20.09.2017 16:51
У Вашій попередній відповіді було зазначено, що Пунктом 2 Статті 4 Договору Між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України від 03 лютого 2016 року № 977-VIII визначено, що «всі ціни, встановлені відповідно до світових ринкових цін та ціна контрактів виражаються в євро», правила ціноутворення цим договором не визначено. Чи означає таке Ваше твердження, що вимоги щодо ціноутворення згідно з ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правилами визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» із змінами та доповненнями.та ДСТУ Б Д.1.1 - 1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (далі - ДСТУ), СОУ 42.1-37641918-050:2012 «Порядок визначення вартості капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)» (далі - СОУ) з усіма змінами і доповненнями та іншими діючими нормативно-кошторисними документами України будуть виключені як з самої назви тендеру так і з додатку 6?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до розділу ІІІ Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, визначення предмету закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» за об’єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293.
Закупівля зазначеного вище предмету закупівлі здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням особливостей, визначених Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України № 977-VIII від 03.02.2016, та міжнародної практики використання контрактів FIDIC.

Оскарження вимоги опису технічного рішення

Дата подання: 15.09.2017 13:04
Дата відповіді: 10.10.2017 15:37
Ми вважаємо, що при підготовці документації для участі в тендері (Розділ ІІІ п. 1, а саме: 3. опис технічного рішення щодо предмету закупівлі (у складі якого надаються концепції рішення, креслення, ескізи, макети тощо відповідно до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наведених у Додатку № 3 до тендерної документації), без зазначення ціни (інформація з описом рішення про закупівлю для першого етапу конкурентного діалогу подається в тендерній пропозиції окремим файлом) можуть бути надані тільки концепційні рішення. Креслення, екскізи, макети та інші технічні рішення мають бути розроблені в процесі розробки проектно-кошторисної документації та видалені з Технічної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Підпунктом 3 пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації визначено, що на першому етапі опис технічного рішення щодо предмету закупівлі (у складі якого надаються концепції рішення, креслення, ескізи, макети тощо відповідно до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наведених у Додатку № 3 до тендерної документації), без зазначення ціни. Тобто потенційних учасник може вибирати спосіб подачі опису технічного рішення на власний розсуд, головне щоб його пропозиції відповідали технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, наведеним у Додатку № 3 до тендерної документації.

Необхідна більш детальна інформація щодо вимоги опису технічного рішення

Дата подання: 15.09.2017 13:05
Дата відповіді: 10.10.2017 15:39
При вимозі опису технічного рішення щодо предмету закупівлі (Розділ ІІІ п. 1, а саме: 3. опис технічного рішення щодо предмету закупівлі (у складі якого надаються концепції рішення, креслення, ескізи, макети тощо відповідно до технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, наведених у Додатку № 3 до тендерної документації), без зазначення ціни (інформація з описом рішення про закупівлю для першого етапу конкурентного діалогу подається в тендерній пропозиції окремим файлом) необхідно надати більш детальну та конкретну інформацію, що саме вимагається від учасника.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Потенційний учасник може вибирати спосіб подачі опису технічного рішення на власний розсуд, головне щоб його пропозиції відповідали технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, наведеним у Додатку № 3 до тендерної документації.

Щодо необхідності влаштування стаціонарної скануючої системи для вантажних транспортних засобів до 3.5 т. на вїзді в Україну.

Дата подання: 29.09.2017 11:22
Дата відповіді: 10.10.2017 15:39
В експлікації будівель, споруд та майданчиків на Схемі 1 «СХЕМА МІЖНАРОДНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ “КРАКОВЕЦЬ-ПАСАЖИРСЬКИЙ”» присутня позиція 14 (Майданчик для влаштування стаціонарної скануючої системи для огляду вантажних транспортних засобів до 3.5 т на в’їзді в Україну), яка в свою чергу відсутня на самій схемі. Також у технічному завданні (Додаток 3) відсутня інформація щодо необхідності влаштування стаціонарної скануючої системи для вантажних транспортних засобів до 3.5 т. Просимо дати відповідь, на який документ покладатися при розробці проектних рішень або, при необхідності, узгодити документи між собою.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Влаштування стаціонарних скануючих систем для огляду автотранспорту вагою до 3,5 т не передбачено технічним завдання (додаток 3 до Тендерної документації), але облаштування місць на території (на в’їзді і виїзді) ділянки для легкового автотранспорту і автобусів під майбутнє розміщення скануючого обладнання було б бажаним. Наразі всі схеми наведені в технічному заданні носять орієнтовний характер. Потенційний учасник може надати пропозиції щодо технічного рішення (в тому числі схеми) на власний розсуд, головне щоб його пропозиції відповідали технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, наведеним у Додатку № 3 до тендерної документації.
Крім того відповідно до абзацу 9 пункту 2 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» після завершення діалогу (І етап) «замовник вносить зміни до тендерної документації щодо технічних вимог та вимог до якості предмета закупівлі чи визначає нові характеристики предмета закупівлі.

Невідповідність документів ТД,ТЗ

Дата подання: 29.09.2017 11:29
Дата відповіді: 10.10.2017 15:40
В експлікації будівель, споруд та майданчиків у Схемі 1 наведено: - Дванадцять павільйонів паспортного та митного контролю, що суперечить технічному завданню у якому їх 11 штук. - Бокс поглибленого огляду автобусів і легкових автомобілів на в’їзді в Україну, планування котрого, які наведені у Схемі 4, не відповідають Схемі 1 у зв’язку зі змінами транспортних потоків. - Павільйон ваги для динамічного зважування поз.16, планування котрого відсутні у Орієнтовних схемах. Також на Схемі 1 відсутній павільйон електронної ваги поз. 11 (експлікація будівель). Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Всі схеми наведені в технічному заданні носять орієнтовний характер. Потенційний учасник може надати пропозиції щодо технічного рішення (в тому числі схеми) на власний розсуд, головне щоб його пропозиції відповідали технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, наведеним у Додатку № 3 до тендерної документації.
Крім того відповідно до абзацу 9 пункту 2 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» після завершення діалогу (І етап) «замовник вносить зміни до тендерної документації щодо технічних вимог та вимог до якості предмета закупівлі чи визначає нові характеристики предмета закупівлі.

Реконструкція чи будівництво магазину безмитної торговлі?

Дата подання: 29.09.2017 11:36
Дата відповіді: 10.10.2017 15:41
На Схемі 9 присутній існуючий магазин безмитної торгівлі, але у технічному завданні (Додаток 3, пункт 17, пп.7) йдеться про будівництво «Громадська будівля для розташування магазину безмитної торгівлі на виїзді з України», проте вид будівництва II-го пускового комплексу- Реконструкція (Додаток 3, пункт 14,15 та інш.). Дуже Вас просимо внести ясність, тому що це впливає на формування вартості та правильності прийнятих рішень.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Присутній на схемі 9 магазин безмитної торгівлі приватна власність і не є об’єктом реконструкції. В технічному завданні (додаток 3 до Тендерної документації) мається на увазі будівництво в рамках реконструкції існуючої ділянки пункту пропуску нової Громадської будівлі для розташування магазину безмитної торгівлі.
Наразі всі схеми наведені в технічному заданні носять орієнтовний характер. Потенційний учасник може надати пропозиції щодо технічного рішення (в тому числі схеми) на власний розсуд, головне щоб його пропозиції відповідали технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, наведеним у Додатку № 3 до тендерної документації.
Крім того відповідно до абзацу 9 пункту 2 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» після завершення діалогу (І етап) «замовник вносить зміни до тендерної документації щодо технічних вимог та вимог до якості предмета закупівлі чи визначає нові характеристики предмета закупівлі.

Уточнення тендерної документації. Додаток 6

Дата подання: 30.09.2017 16:38
Дата відповіді: 10.10.2017 15:42
В документах закупівлі присутній документ додаток №6, на який немає посилань в тексті тендерної документації. Прошу надати роз’яснення щодо необхідності врахування змісту додатку №6 та внести відповідні зміни до тендерної документації.

відповідь:

За результатами звернення в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни, а саме:
абзац 3 пункту 6 розділу ІІІ Тендерної документації після слів «На другому етапі учасники повинні подавати остаточні тендерні пропозиції із зазначенням ціни» доповнити словами: «. При формування ціни пропозиції необхідно враховувати вимоги додатку 6 до тендерної документації»;
в другому абзаці розділу «І етап. Розроблення проектно-кошторисної документації. Включаючи вартість експертизи готової проектної документації та отримання позитивного експертного звіту (висновку)» додатку 6 до Тендерної документації після слів «Погодження з усіма зацікавленими сторонами,» виключити слова: «включаючи комунальні компанії, Управління безпеки дорожнього руху департаменту превентивної діяльності національної поліції України та інші,»;
в першому абзаці розділу «ІІ етапу. Роботи з нового будівництва» додатку 6 до Тендерної документації після слів «Вартість (ціна) Учасника повинна розрахована відповідно до» виключити слова «ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Порядок визначення вартості будівництва» (далі – ДСТУ). СОУ 42.1-37641918-050:2012 «Порядок визначення вартості капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення)» (далі – СОУ)» та включити слова «чинного законодавства України.
Розгорнути: 23 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2017-07-07-000533-c.a3

Статус:
Розглянута

Скаржник: MIRBUD S.A, Код ЄДРПОУ:PL8361702207
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.12.2017 10:48

скарга на дії замовника

скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 21.12.2017 14:19
Дата рішення: 17.01.2018 19:59

Кількість скарг: UA-2017-07-07-000533-c.c4

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: MIRBUD S.A, Код ЄДРПОУ:PL8361702207
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.12.2017 10:52

скарга на дії замовника

скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2017-07-07-000533-c.a1

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: IDS-BUD S.A., Код ЄДРПОУ:892-14-59-849
Пошук по цьому автору
Дата подання: 17.11.2017 18:57

СКАРГА щодо порушення законодавства при визначені відповідності учасників кваліфікаційним критеріям

Згідно частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Разом з тим, в тендерній пропозиції MIRBUD S.A., оприлюдненій на веб-порталі Уповноваженого органу, відсутній кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника, що вимагається пунктом 2.2 Додатку 1 до Тендерної Документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2017-07-07-000533-c.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: "T4B" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Код ЄДРПОУ:0000166640
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.11.2017 16:50

Скарга на дії Замовника щодо допущення MIRBUD S. A. до аукціону

18.11.2017 року До Антимонопольного комітету України Адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, 45 м. Київ 03035 Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Т4В» Адреса: ал. Станув З’єдночоних 32 оф. U15, 04-036, Варшава, Республіка Польща електронна пошта: biuro@t4b.com.pl телефон+48 22 597 62 00 Замовник: Державна фіскальна служба України (код ЄДРПОУ 39292197) Адреса: 04053, Україна, м. Київ, Львівська площа, 8 електронна пошта: zakupivli@sfs.gov.ua телефон: +380442472654 Інформація про закупівлю: ID: UA-2017-07-07-000533-c Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та відновлення інфраструктури української частини існуючого пункту пропуску «Краківець» на українсько-польському кордоні. Дата, коли суб’єкту оскарження стало відомо про неправомірні дії Замовника –14 листопада 2017 року Плата за подання скарги – 15 000 грн. Без ПДВ СКАРГА на дії замовника Замовником торгів було розпочато процедуру закупівлі (Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою) ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-07-000533-c. Товариство з обмеженою відповідальністю «Т4В» (далі - Товариство) виявило бажання взяти участь у відповідному тендері та згідно умов тендерної документації (далі – ТД) подало тендерну пропозицію. Предметом закупівлі є - Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та відновлення інфраструктури української частини існуючого пункту пропуску «Краківець» на українсько-польському кордоні. Місце виконання робіт та надання послуг: 81033, Україна, Львівська область, Яворівський район, смт. Краковець, вул. М. Вербицького, 54-61, міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Краківець», розташований на міжнародній автомобільній трасі Е40, ІІІ міжнародний транспортний коридор. Очікувана вартість 6 945 000,00 Євро. Відповідно до ст.33 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником вирішено проводити закупівлю за умовою застосування конкурентного діалогу. Згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі», електронною системою було розкрито пропозиції інших учасників. Як було з’ясовано, в закупівлі беруть участь 4 учасники: IDS-BUD S.A., "T4B" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA,UNIBEP S.A., MIRBUD S.A. Згідно протоколу від 14 листопада 2017 року розгляду тендерних пропозицій підписаного робочою групою та уповноваженою особою з організації та проведення закупівель, всі учасники допущені до аукціону. Враховуючи те, що електронна система Prozorro забезпечує можливість доступу до інформації учасників, у кожного учасника є можливість здійснювати обмін інформацією. А тому, Товариством було проаналізовано тендерну документацію учасника MIRBUD S.A. Статтею 22 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено певний перелік тендерної документації. Пунктом 1 розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" тендерної документації, затвердженої рішенням тендерного комітету визначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначаються критерії оцінки, та завантаження файлів з: -інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; -інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону; -інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію; -документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції; -документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення процедури закупівлі); -інформацією про субпідрядника (субпідрядників). Відповідно до п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації. За результатами розгляду пропозиції MIRBUD S.A, Товариством було виявлено ряд порушень умов тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема : 1. Згідно вимог Замовника (додаток 1 до ТД): «Учасники у складі тендерної пропозиції обов’язково подають копію кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника, який виданий уповноваженим на це органом згідно встановленої форми… У разі залучення учасником до виконання робіт інженера-проектувальника за договором, учасник надає разом з копією кваліфікаційного сертифікату інженера –проектувальника договір про залучення даного інженера –проектувальника до виконання робіт.» Згідно поданої тендерної пропозиції, учасником MIRBUD S.A надано договір між проектною організацією, а не з інженером-проектувальником, що суперечить умовам ТД. 2.Відповідно до ТД (п.26 дод.3 ТД) «Постачальник відповідних скануючих систем повинен мати в Україні офіційне представництво сертифікованого компанією виробником та сервісний центр з обслуговування та ремонту СС.» Дійсно, за ТД замовником допускається, у разі відсутності дозволів, ліцензій та сертифікатів, надати гарантійний лист про зобов’язання щодо їх наявності до моменту підписання договору. Наявність представництва сертифікованого компанією виробником та сервісного центру з обслуговування та ремонту СС є умовою ТД і таке представництво повинно бути. Зі змісту гарантійного листа MIRBUD S.A ( від 16.10.2017 №16-10-17/452) вбачається, що учасник лише зобов’язується мати в наявності до підписання договору сервісний центр з обслуговування та ремонту СС, що також суперечить вимогам ТД. 3.Згідно п.10 ч.1 ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. З поданої тендерної пропозиції MIRBUD S.A немає в наявності антикорупційної програми, що суперечить вимогам ТД та нормам Закону України "Про публічні закупівлі". 4.Зі змісту і способу подання тендерної пропозиції на першому та другому етапі конкурентного діалогу усі документи, які складаються безпосередньо учасником повинні обов’язково містити: номер, дату, посаду, прізвище, ініціали та власноручний підпис керівника або уповноваженої особи, а також повну назву предмету закупівлі, щодо якої учасником складаються документи. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - відсутність підписів, печаток на окремих документах, технічні помилки та описки. При цьому: відсутність підписів, печаток на окремих документах допускається тільки у випадках: якщо це сторінка пропозиції на якій відсутня будь-яка інформація: документ містить підпис особи учасника, уповноваженої підписувати документи тендерної пропозиції, але при цьому відсутня печатка. Згідно поданої тендерної пропозиції MIRBUD S.A., зокрема фінансової звітності учасника за 2016 рік, даний документ не завірений на кожному листі ні підписом ні печаткою MIRBUD S.A, що є суттєвою помилкою з порушенням інструкції з підготовки тендерної пропозиції. Відповідно до ст. 1 Закону України "Про публічні закупівлі" публічна закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом; тендер (торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів згідно з процедурами, установленими цим Законом (крім переговорної процедури закупівлі). Згідно із п. 1 ч. 1 ст. 30 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником. Таким чином, Скаржник не може погодитися з рішенням замовника про допущення до аукціону MIRBUD S.A та вважає дії замовника такими, що порушують норми Закону України «Про публічні закупівлі». Вважаємо, що замовник порушив принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» та не об’єктивно оцінив пропозицію MIRBUD S.A. Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник є Учасником відповідної процедури та реально претендує на визнання його пропозиції, як найкращої серед учасників. Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, ПРОСИМО: 1.Прийняти скаргу до розгляду. 2.Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі. 3.Зобов’язати замовника скасувати своє рішення щодо допущення до аукціону MIRBUD S.A зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій № 408 від «14 »листопада 2017 року. 4.Зобов’язати замовника відхилити тендерну пропозицію MIRBUD S.A у зв’язку із невідповідністю умовам тендерної документації. Додаток: 1. Доказ оплати за подання скарги. Уповноважений представник ТОВ «Т4В» за довіреністю А. Вітковскі
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 22.11.2017 22:37

Документи подані скаржником

19.12.2017 10:48
Довіреність
19.12.2017 10:48
оплата

Документи подані скаржником

19.12.2017 10:52
Довіреність
19.12.2017 10:52
оплата

Апеляція

Апеляція

Документи подані скаржником

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
IDS-BUD S.A. Документи
Опубліковано
Документи
UNIBEP S.A. Документи
Опубліковано
Документи
"T4B" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA Документи
Опубліковано
Документи
MIRBUD S.A Документи
Відмінено
Документи
MIRBUD S.A Документи
Відхилено
Документи

Документи

14.11.2017 19:32
sign.p7s

Публічні документи

10.10.2017 11:23
4. Explanatory Note.pdf
10.10.2017 11:23
6.1 Subcontractor.pdf
10.10.2017 11:23
6.2 Subcontractor.pdf

Конфіденційні документи

10.10.2017 11:23
0. Technical Specifications.pdf

Причина конфіденційності

10.10.2017 11:23
0. Technical Specifications.pdf

Причина конфіденційності

Документи

14.11.2017 19:33
sign.p7s

Публічні документи

17.10.2017 12:02
Додаток 2 ТД.pdf
17.10.2017 12:02
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:02
ЛИСТ ЗГОДА.pdf
17.10.2017 12:02
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:23
МІНЕКОНОМІКИ.PDF
17.10.2017 12:23
МІНЕКОНОМІКИ.PDF

Конфіденційні документи

17.10.2017 12:28
Опис технічного рішення (1) 16 10 17.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Опис технічного рішення (1) 16 10 17.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Причина конфіденційності

конфіденційні дані

Документи

14.11.2017 19:33
sign.p7s

Публічні документи

17.10.2017 12:48
Фінзвіт!! 2015.pdf
17.10.2017 12:48
ФінЗвіт !! 2016.pdf
17.10.2017 12:48
ФинЗвит!! 2014.pdf
17.10.2017 12:48
Статья 17.pdf
17.10.2017 12:48
СТАТУТ.pdf
17.10.2017 12:48
серт инж.pdf
17.10.2017 12:48
Презентація.pdf
17.10.2017 12:48
Працівники.pdf
17.10.2017 12:49
МТБ.pdf
17.10.2017 12:49
Легалізація.pdf
17.10.2017 12:49
Довіреність.pdf
17.10.2017 12:49
Відгук 1.pdf
17.10.2017 12:49
Аналог дог 2.pdf
17.10.2017 12:49
Аналог 1.pdf

Документи

14.11.2017 19:33
sign.p7s

Документи

14.12.2017 13:26
sign.p7s

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 17.10.2017 18:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
"T4B" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
Пошук по цьому учаснику
Документи
Документи
Документи

Публічні документи

17.10.2017 12:49
Аналог 1.pdf
17.10.2017 12:49
Аналог дог 2.pdf
17.10.2017 12:49
Відгук 1.pdf
17.10.2017 12:49
Довіреність.pdf
17.10.2017 12:49
Легалізація.pdf
17.10.2017 12:49
МТБ.pdf
17.10.2017 12:48
Працівники.pdf
17.10.2017 12:48
Презентація.pdf
17.10.2017 12:48
серт инж.pdf
17.10.2017 12:48
СТАТУТ.pdf
17.10.2017 12:48
Статья 17.pdf
17.10.2017 12:48
ФинЗвит!! 2014.pdf
17.10.2017 12:48
ФінЗвіт !! 2016.pdf
17.10.2017 12:48
Фінзвіт!! 2015.pdf

Публічні документи

17.10.2017 12:23
МІНЕКОНОМІКИ.PDF
17.10.2017 12:23
МІНЕКОНОМІКИ.PDF
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:03
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:02
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:02
ЛИСТ ЗГОДА.pdf
17.10.2017 12:02
Додаток 5 ТД.pdf
17.10.2017 12:02
Додаток 2 ТД.pdf

Конфіденційні документи

17.10.2017 12:30
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:29
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Опис технічного рішення (1) 16 10 17.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 3 Додаток 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 2 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Частина 1 Додатку 1 до ТД.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Презентація технічного рішення 16 10 17.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

17.10.2017 12:28
Опис технічного рішення (1) 16 10 17.pdf

Обгрунтування конфіденційності

конфіденційні дані

Публічні документи

10.10.2017 11:23
6.2 Subcontractor.pdf
10.10.2017 11:23
6.1 Subcontractor.pdf
10.10.2017 11:23
4. Explanatory Note.pdf

Конфіденційні документи

17.10.2017 12:09
0. Technical Specifications.pdf

Обгрунтування конфіденційності

10.10.2017 11:23
0. Technical Specifications.pdf

Обгрунтування конфіденційності

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання