Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-09-19-002490-c
  • 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Зубач Олена Анатоліївна, +380612363332 , orjra2014@gmail.com
Адреса замовника
Україна, місто Запоріжжя, 69035, Запорізька область, Сєдова, 5
Дата укладення договору
23.10.17
Переможець
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Очікувана вартість
387 192 UAH з ПДВ
Сума договору
383 322.65 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.10.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.09.2017 16:21

Оскарження умов:

до 01.10.2017 00:00

Подання пропозицій:

05.10.2017 16:21

Початок аукціону:

06.10.2017 12:59

Очікувана вартість
387 192 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 871.92 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 936 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-19-002490-c.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", Код ЄДРПОУ:37526987
Дата подання: 10.10.2017 15:39
Вимагаємо прийняти рішення про відхилення пропозиції від учасника ТОВ«ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ».

Пропозиція Учасника ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» є неповною та не відповідає вимогам Закупівлі, з наступних причин:

1. Районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району, в тендерній документації від 01.09.2017р., в Додатку № 1, п. 2 вказує, що: «У Довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» від 05.10.2017 № 76/7/17 перелік працівників мають необхідний досвід роботи для виконання данного виду робіт повинні надати підтверджуючи документи, а на кожну особу зазначену у довідці, надаються копії документів, що підтверджують кваліфікацію, а саме копії кваліфікаційних сертифікатів.
ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановані сертифікати спеціалістів, а не копії, крім того надані скановані сертифікати не завірені відповідним чином, не мають печаток безпосередніх власників сертифікатів, П.І.Б. , напису «згідно з оригіналом», та дати .
Також ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» взагалі не надав дипломів, або свідоцтв про навчання зазначених у довідці № 76/7/17 від 05.10.2017 працівників.

2. Відповідно до Додатку № 2 п. 1 щодо наявності матеріально технічної бази ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановану з оригіналу ліцензію на програмне забеспечення зі створення топографо-геодезичних зйомок масштабу 1:500 у форматі файлів DMF «Delta/Digital» без вказаній у ліцензії організації користувача програмного забезпечення, кількості копій та дати видачі. Крім того ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» не надав жодних підтверджуючих документів права власності на вказане програмне забезпечення.

Технічний паспорт на геодезичний супутниковий приймач ГНУС приймач Triumph-2 надано сканованим з оригіналу, а не копією, крім того не завірено належним чином, не має печатки, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б., та дати, відповідно до Додатку №2 п. 1.

Технічні паспорти на автомобілі марки ВАЗ та ІЖ скановані з оригіналів, а не копії, крім того не завірені належним чином, не мають печаток, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б. та дати, відповідно до Додатку № 2 п. 1.

3. Відповідно до Додатку № 5 Перелік документів що надаються усіма учасниками для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації, а саме ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» надав скановані з оригіналу, а не копії документів, не завірені належним чином, не мають печаток, посади, підпису уповноваженої особи, П.І.Б. та дати, відповідно до Додатку № 5 що підтверджують повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції, свідоцтва про сплату єдиного податку або Витягу з Реєстру платників єдиного податку, статут із змінами.

ТОВ «ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ» не надав у складі своєї тендерної пропозиції листів роз’яснення про документи які учасник відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язаний надавати, а саме: сканована копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, завірена підписом учасника (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців), сканована копія паспорту, завірена підписом учасника.(для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.10.2017 12:43
Тендерним комітетом районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району розглянута вимога товариства з обмеженою відповідальністю “Проектний інститут “ЗАПОРІЗЬКІЙ ПРОМБУДПРОЕКТ” (далі - ТОВ “Проектний інститут “ЗАПОРІЗЬКІЙ ПРОМБУДПРОЕКТ”) щодо результатів відкритих торгів на закупівлю послуг ДК 021:2015 - 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з технічної інвентаризації, паспортизації та незалежної оцінки внутрішньоквартальної мережі зливової каналізації). Номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель: UA-2017-09-19-002490-c
Дана вимога подана на підставі ч.1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), та згідно з якою, учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
Щодо надання інформації про пропозицію переможця ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНИРІНГ” тендерний комітет повідомляє наступне.
Замовником у тендерній документації зазначалось про необхідність надання копій документів. Копія документа – це точне відтворення оригінала документа, виконане ручним або механічним способом. Також слід зауважити, що відповідно до тендерної документації Замовником не зазначалось яким конкретно способом учасники мають робити копії документів та не вимагалося засвідчення копій документів. Зазначалось, що файли надаються в сканованому вигляді в форматі Portable Document Format (PDF).
Додатково повідомляємо, що Законом України від 23.03.2017 №1982-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» внесено зміни до низки законодавчих актів, якими виключаються вимоги про обов’язкове використання печаток (незалежно від їх наявності у суб’єктів господарювання) та необхідність використання печаток у взаємовідносинах суб’єктів господарювання з державними органами та органами місцевого самоврядування. Суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитку печатки підприємства на документі не створює юридичних наслідків.
Отже, Учасником - ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” надано копії документів відповідно до вимог тендерної документації замовника.
Щодо документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації та документів, що підтверджують кваліфікацію, ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” надало скановані сертифікати на працівників. Документальне підтвердження кваліфікації працівників Замовником було запропоновано надати на вибір та розсуд Учасників, і надання усіх перелічених документів не є обов'язковим.
Щодо наявності матеріально-технічної бази ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ”, а саме програмного забезпечення зі створення топографо-геодезичних зйомок масштабу 1:500 у форматі DMF повідомляємо, що відповідно до п.1 Додатку №2 до тендерної документації Замовником було зазначено, що для підтвердження наявності зазначеної у довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, Учаснику необхідно надати копії документів, які підтверджують право власності на техніку.
Програмне забезпечення — це сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм, відповідно до ДСТУ 2938-94 “Системи оброблення інформації. Основні поняття. Терміни та визначення”. ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” у складі тендерної пропозиції надав довідку про балансову відомість, в якій зазначене необхідне програмне забезпечення, а надання інших документів на свій розсуд учасниками торгів не забороняється, наприклад ліценції. Тендерним комітетом даний документ був прийнятий до відома, а обов'язкова наявність даного програмного забезпечення у ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” зазначена у довідці про матеріально-технічну базу та у довідці про балансову відомість.
Щодо надання паспорту та ідентифікаційного коду, дані документи зазначені у Додатку №5 для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців. ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” є юридичною особою, тому зазначена вимога не стосується даного учасника. У п.1 Інструкції з підготовки тендерної документації зазначено, що документи, які не передбачені законодавством для учасників: юридичних осіб, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції, а листи-пояснення були надані ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” щодо перейменування товариства, що є стороною по договору оренди автомобіля, також щодо підпису документів тендерної пропозиції та надання ліцензії.
Також наголошуємо, що тендерний комітет районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району здійснює закупівлі за принципами, визначеними статтею 3 Закону, а саме: об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
На підставі викладеного, вимога про відхилення пропозиції ТОВ “ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ” не підлягає задоволенню.

Документи

Аукціон

Початок:
06.10.2017 12:59
Завершення:
06.10.2017 13:26

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 06.10.2017 13:26

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"
Пошук по цьому учаснику
329 010.72 UAH з ПДВ 329 010.72 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому учаснику
385 258.71 UAH з ПДВ 383 322.65 UAH з ПДВ Документи
ФОП Санін Юрій Володимирович
Пошук по цьому учаснику
387 192 UAH з ПДВ 387 192 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.10.2017 13:40
sign.p7s
05.10.2017 13:38
теодолит.PDF
05.10.2017 13:38
СОТР0001.PDF
05.10.2017 13:38
нивелир.PDF
05.10.2017 13:38
ЛСТ ЗГОДА.PDF
05.10.2017 13:38
крот возн.PDF
05.10.2017 13:38
КОШТОРИС.PDF
05.10.2017 13:38
ДОГ МАЛЮКОВ.PDF
05.10.2017 13:38
дальномер.PDF
05.10.2017 13:38
ВИМОГИ.PDF
05.10.2017 13:38
АНКЕТА.PDF

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"
#37526987
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 329 010.72 UAH з ПДВ 09.10.2017 17:32
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
#40933609
Пошук по цьому переможцю
Переможець 383 322.65 UAH з ПДВ 09.10.2017 17:41

Документи

06.10.2017 13:26
edr_identification.yaml
09.10.2017 17:32
Протокол 47
09.10.2017 17:32
sign.p7s

Документи

09.10.2017 17:32
edr_identification.yaml
09.10.2017 17:40
Протокол 48
09.10.2017 17:41
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 09.10.2017 17:41

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Пошук по цьому переможцю
#40933609
383 322.65 UAH з ПДВ Документи

Документи

09.10.2017 17:32
edr_identification.yaml
09.10.2017 17:40
Протокол 48
09.10.2017 17:41
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 23.10.2017 10:39 - 31.12.2017 23:59
Номер 104
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 104 Укладений
383 322.65
23.10.2017 10:39
23.10.2017
sign.p7s Укладений
23.10.2017 10:41

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 26.10.2017 14:08
Опис змін: Уточнення юридичної адреси ТОВ "ЗАПОРІЖІНЖИНІРИНГ"
Номер договору: 104
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.10.2017 — 31.12.2017
Сума оплати за договором: 383 322.65
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання