Автобус спеціалізований для перевезення школярів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-01-31-001026-a
  • 34120000-4 - Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Хмельницької області
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Паламарчук Анастасія Русланівна, +380385542248 , natalyaua@i.ua
Адреса замовника
Україна, місто Красилів, 31000, Хмельницька область, пл. Незалежності, 2
Дата укладення договору
17.04.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 680 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.04.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.02.2018 18:00

Оскарження умов:

до 16.02.2018 00:00

Подання пропозицій:

20.02.2018 18:00

Початок аукціону:

21.02.2018 15:59

Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
Автобус спеціалізований для перевезення школярів
ДК 021:2015: 34120000-4 — Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-01-31-001026-a.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007", Код ЄДРПОУ:35891028
Дата подання: 28.02.2018 17:19
Тендерний комітет Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації 28 лютого 2018 року протоколом № 70 засідання тендерного комітету визначив переможця закупівлі – ТОВ «АК«ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» код ЄДРПОУ 41195771. В протоколі зазначено, що пропозиція «АК«ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» відповідає тендерній документації, учасник відповідає кваліфікаційним критеріям статті 16 Закону, та в замовника відсутні підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі ТОВ «АК«ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ».
Учасник процедури закупівлі – ТОВ «Автоград-2007» вважає, що тендерний комітет неуважно вивчив всі документи пропозиції ТОВ «АК«ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» та не помітив дуже суттєвого порушення з боку учасника – ТОВ «АК«ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ».
Так Пунктом 3.5.5 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання документів, що підтверджують відсутність підстав відмови в участі у процедурі закупівлі. Учаснику необхідно надати наступні документи:
- Гарантійний лист, про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені у ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Учасником ТОВ «АК «ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» у складі документів пропозиції надано документ : «23. Гарантійний лист Згідно 17 Статті. Pdf». В даному документі зазначено інформацію про іншу юридичну особу, яка жодним чином не стосується до процедури закупівлі UA-2018-01-31-001026-a., а саме про ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг» із директором Шпак Анною Ігорівною, яка є посадовою особою ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг», а не учасника – ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг». Також в цьому листі зазначено, що Шпак Анну Ігорівну уповноважено представляти інтереси підприємства під час проведення процедури закупівлі. Також зазначено, що Шпак Анна Ігорівна не була засуджена за злочин вчинений з корисних мотивів, судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку.
Нажаль тендерним комітетом не перевірено інформацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо існування ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг». За відомостями з ЄДРПОУ дійсно існує ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
(ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"), код ЄДРПОУ 39031774. Керівник- Шпак Анна Ігорівна.
Тобто учасник ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» не підтвердив відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі та надав документ, який вимагався пунктом 3.5.5 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», що стосується іншого підприємства ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг», яке не є учасником процедури закупівлі. Отже той документ, який повинен був надати ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг», а саме «Гарантійний лист, про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені у ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» не відповідає вимогам тендерної документації. Тому на підставі пункту 5.3.1 підпункту 4 Розділу V тендерної документації Замовник повинен був відхилити тендерну пропозицію, як таку що не відповідає умовам тендерної документації.
Також пунктом 3.5.2 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено надання документів, що підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають знання та досвід. Учасник ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» у своїй тендерній пропозиції надав Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та довід, датовану 20.02.2018р., в якій зазначив досвід роботи працівників на цих посадах в ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» в роках становить 2 та 10 років. Дана інформація суперечить дійсності, оскільки юридична особа - ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» була створена у березні 2017 року.
Тому Учасник ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» не підтвердив наявність працівників відповідної кваліфікації, або надав недостовірну інформацію, а отже пропозиція знову не відповідає умовам тендерної документації та повинна бути відхилена.
Зазначені порушення не визначені тендерним комітетом та не можуть розглядатися як формальні (несуттєві) помилки (технічні помилки, описки, орфографічні помилки).
Вимагаємо розглянути вказані порушення, відхилити пропозицію ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг», та розглянути документи пропозиції іншого учасника – ТОВ «Автоград-2007».
В іншому випадку будемо оскаржувати рішення замовника в антимонопольному комітеті України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

05.03.2018 09:57
За результатами розгляду Вашої вимоги можемо повідомити наступне.
Відповідно до п.п. 3.3.3. п.5 Розділу ІІІ тендерної документації, для підтвердження відсутності підстав відмови в участі у процедурі закупівлі, учаснику необхідно надати наступні документи, зокрема, гарантійний лист, про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, що визначені у ч. 1 та ч.2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
При цьому, згідно із ч.3 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.
Замовник не вимагає від учасників документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 7 частини першої цієї статті.
Разом з тим, учасником ТОВ «Автомобільна компанія «Інтер Авто-Трейдинг» у складі тендерної пропозиції подано документ «23. Гарантійний лист,згідно 17 Статті». Зазначений документ надано у складі тендерної пропозиції містить реквізити, підпис генерального директора та печатку юридичної особи.
При цьому, Законом та умовами тендерної документації (п.п. 5.3.3. п.3 Розділу V) встановлено, що тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме на виконання вимог викладених в пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації - технічні помилки, описки в тексті документа та/або орфографічні помилки в словах.
Вважаємо, що ТОВ «Автомобільна компанія «Інтер Авто-Трейдинг» у вказаному документі було допущено формальну помилку, яка не призводить до відхилення його пропозиції. Крім того, зазначену в документі інформацію можна перевірити у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Відповідно до п.п.3.5.2. п.5 розділу ІІІ тендерної документації, для підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», учасник повинен надати у складі адміністративно – технічної частини наступні документи - інформаційну довідку в довільній формі про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, необхідних для виконання умов договору.
ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» у своїй тендерній пропозиції надав документ «21. Кваліфікаційні документи, Частина 1». На першій сторінці зазначеного документа міститься довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та довід. У вказаній довідці зазначено загальний стаж роботи та досвід роботи працівників на цих посадах/досвід по супроводу та виконанню аналогічних поставок. Таким чином, в довідці зазначено досвід працівників ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» по супроводу та виконанню аналогічних поставок. При цьому, Замовником не встановлювалася вимога щодо зазначенню досвіду роботи саме в учасника. Такий досвід працівники могли здобути на працюючи в інших організаціях.

Таким чином, під час прийняття рішення щодо обрання ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» переможцем закупівлі тендерний комітет Замовника керувався нормами чинного законодавства та принципами здійснення закупівель, визначених ст.3 Закону, зокрема, максимальної економії та ефективності. При цьому, підстави для відхилення пропозиції ТОВ «АК «Інтер Авто-Трейдинг» відсутні.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-01-31-001026-a.a2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007", Код ЄДРПОУ:35891028
Профіль
Дата подання: 07.03.2018 10:58

Скарга на рішення замовника про визнання переможцем ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"

Скарга на рішення замовника про визнання переможцем ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ". Замовником проігноровано порушення з боку Учасника ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ", які є підставами для відхилення його тендерної пропозиції
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 14.03.2018 20:12

Аукціон

Початок:
21.02.2018 15:59
Завершення:
21.02.2018 16:20

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 21.02.2018 16:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
YouControl
Профіль
1 724 000 UAH з ПДВ 1 679 900 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
YouControl
Профіль
1 779 000 UAH з ПДВ 1 680 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.03.2018 17:05
sign.p7s
20.02.2018 16:30
sign.p7s
20.02.2018 16:28
10. Сертификат.PDF
20.02.2018 16:28
04. Статут.pdf

Публічні документи

20.02.2018 12:02
photo D093S2 2017.pdf
20.02.2018 12:02
Договір Єрки.PDF
20.02.2018 12:02
СТО.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
#41195771
Профіль
Рішення скасоване 1 679 900 UAH з ПДВ 05.04.2018 11:38
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
#41195771
Профіль
Відхилено 1 679 900 UAH з ПДВ 05.04.2018 11:45
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
#35891028
Профіль
Переможець 1 680 000 UAH з ПДВ 05.04.2018 12:35

Документи

21.02.2018 16:20
edr_identification.yaml
28.02.2018 13:39
sign.p7s

Документи

05.04.2018 11:38
edr_identification.yaml
05.04.2018 11:45
sign.p7s

Документи

05.04.2018 12:35
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.04.2018 12:35

Документи

05.04.2018 12:35
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 17.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 31
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір про закупівлю Укладений
1 680 000
17.04.2018 10:07
17.04.2018
sign.p7s Укладений
17.04.2018 11:01

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 19.04.2018 16:38
Опис змін: Внесення змін до Договору у зв`язку із виправленням технічної описки
Номер договору: 31
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 17.04.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 1 680 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Технічний учасник -

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors