Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в місті Києві та за кордоном − організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-05-08-000768-b
  • 79950000-8 - Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ломінська Ольга Ігорівна, 380442026081 , lominska@guekmda.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01044, Київська область, Хрещатик,36
Дата укладення договору
18.07.18
Переможець
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 967 999 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.07.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.05.2018 23:59

Оскарження умов:

до 19.05.2018 00:00

Подання пропозицій:

23.05.2018 23:59

Початок аукціону:

24.05.2018 13:20

Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мета Форуму: продемонструвати інвестиційний потенціал столиці України для реалізації суспільно важливих проектів та забезпечення соціально-економічного розвитку міста Києва; сприяти залученню іноземних та вітчизняних інвестицій у міські проекти; впроваджувати інформаційно-інноваційні зміни інфраструктурного розвитку міста Києва; налагодити ефективну співпрацю з міжнародними партнерами та зміцнити міжнародні відносини столиці України; створювати сприятливий інвестиційний клімат міста Києва. Формат Форуму: організація та проведення заходів різного роду формату, (наприклад спеціалізовані воркшопи для інвесторів, хакатони, ярмарки інкубаторів та акселераторів, презентації проектів (пітчингові сесії) тощо). Остаточний варіант наповнення Форуму буде визначатись за погодженням з Замовником. У рамках заходів передбачені виступи з історії успіху, в тому числі іноземний досвід отримання інвестицій у інноваційні проекти, тематичні виступи від представників інкубаторів/акселераторів, консультаційні сесії з інвесторами, воркшопи з презентації, управління та просування проектів, хакатони з впровадження інновацій, програми з покращення екосистеми підприємтсва, проведення панельних дискусій із залученням провідних консультантів, представників бізнес-кіл та міжнародних фінансових фондів та організацій, презентація результатів проведення заходів через ЗМІ. Цільова аудиторія: міжнародні та вітчизняні інвестори усіх типів (в т. ч. бізнес-янголи, венчурні фонди тощо) представники інкубаторів та акселераторів, представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, грантових установ, представники влади, ЗМІ. Галузі: інновації/ наука/ нові технології (розумні рішення: для міста, в галузях споживання, агро, в сфері охорони здоров’я, військово-промислового комплексу, ІТ) інфраструктура/ енергозбереження/ нерухомість. Основні завдання Форуму: 1. презентувати економічний та інвестиційний потенціал української столиці; 2. висвітлити інноваційно-інвестиційні досягнення та перспективи мыста Києва; 3. продемонструвати потенційним партнерам результати впроваджених реформ і проектів, змін в роботі з інвесторами; 4. запропонувати нові проекти для залучення інвестицій.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в місті Києві та за кордоном − організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва
ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c1

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 05.06.2018 14:51
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Замовник) від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Євромедіа Україна» (далі - Учасник) з причини неподання тендерної пропозиції, наведеної у Додатку 5 тендерної документації.
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»:
30) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації;
Стаття 25. Порядок подання тендерних пропозицій
1. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Додатком 5 до тендерної документації зокрема передбачено:
«Дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.»
Таким чином Замовником в тендерній документації визначено, що зазначену форму та розрахунки до неї подає переможець процедури закупівлі.
На час розгляду та ухвалення тендерним комітетом Замовника рішення щодо результатів розгляду пропозиції (станом на 01.06.2018) ТОВ «Євромедіа Україна» не було визначено переможцем, отже подання документа за формою, наведеною в додатку 5 тендерної документації не вимагалось та суперечило вимогам Замовника.
Враховуючи зазначене пропонуємо відмінити рішення тендерного комітету від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна».
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 05.06.2018 14:56
Причина: технічна помилка

Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 05.06.2018 14:59
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Замовник) від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Євромедіа Україна» (далі - Учасник) з причини неподання тендерної пропозиції, наведеної у Додатку 5 тендерної документації.
ТОВ «Євромедіа Україна» не згідне з рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради з наступних причин:
Відповідно до ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
ТОВ «Євромедіа Україна» надало тендерну пропозицію на зазначену закупівлю шляхом заповнення електронної форми, де зазначається інформація про ціну.
Пунктом 1 розд. 3 тендерної документації Замовник вимагав від учасників надати тендерну пропозицію відповідно до Додатку 5 тендерної документації.
Проте, відповідно до вимог Додатку 5 до тендерної документації передбачено вимогу про надання зазначеної форми тендерної пропозиції виключно Переможцем. Вимогу, зазначену у формі 5 цитуємо «Примітка: Дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.»
Також, під час подання своєї пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна» не мало юридичного статусу переможця для вписування назви компанії в форму тендерної пропозиції «МИ (Назва переможця)».
Крім того, у формі тендерної пропозиції зазначено, що її має підписати Уповноважена особа ПЕРЕМОЖЦЯ.
Станом на момент подачі пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна» не мала статусу ПЕРЕМОЖЦЯ зазначеного тендеру та Уповноважена особа Учасника не була Уповноваженою особою ПЕРЕМОЖЦЯ.
З огляду на вказане ТОВ «Євромедіа Україна» в складі своєї тендерної пропозиції надало відповідну інформацію, в якій зазначило, що надасть заповнену форму цінової пропозиції наведену в Додатку 5 Тендерної документації Замовника після офіційного набуття статусу ПЕРЕМОЖЦЯ.
Враховуючи зазначене пропонуємо відмінити рішення тендерного комітету від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

06.06.2018 17:56
Доброго дня, шановний учаснику!
На вимогу, яка надійшла через електронну систему закупівель, повідомляємо.
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна пропозиція – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
У частині 2 статті 22 Закону зазначено вимоги до тендерної документації та інформацію, яку вона має містити в собі. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Виходячи з вищезаначеного, у пункті першому частини ІІІ тендерної документації «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» зазначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з: (по тексту в тендерній документації йде перелік документів та інформації, яку Учасник має завантажити разом з заповненими електронними формами тендерної пропозиції). Одним із документів, який має завантажити Учасник є тендерна пропозиція, наведена у Додатку 5 тендерної документації. Додаток 5 тендерної документації містить форму «Тендерна пропозиція» з розрахунками вартості послуг (таблиці 5.1, 5.2).
Учасник ТОВ «Євромедіа Україна» не надав тендерну пропозицію з розрахунками вартості Послуги.
Враховуючи вищезазначене, на підставі пункту четвертого частини першої статті 30 Закону замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію у разі, якщо та не відповідає умовам тендерної документації. Тому рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 року (протокол № ВТ-ІФ/посл/повт-3) відхилено тендерну пропозицію учасника ТОВ «Євромедіа Україна».
Додатково повідомляємо, що в Додатку 5 тендерної документації є примітка, що дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.
Тобто, після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, Переможець, з урахування результатів електронного аукціону, знову подає форму пропозиції, наведену в Додатку 5 тендерної документації з додатками до неї (Таблиці 5.1, 5.2), у строк, що не перевищує п’яти днів.

Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 11.06.2018 17:00
Вважаємо, що незаконними, дискримінаційними та такими, що порушують права та законні інтереси суб'єкта оскарження, є рішення Замовника стосовно відхилення тендерної пропозиції (надалі – Пропозиція) ТОВ «Євромедіа Україна».

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.06.2018 16:13
Доброго дня, шановний учаснику!
На вимогу, яка надійшла через електронну систему закупівель, повідомляємо.
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна пропозиція – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
У частині 2 статті 22 Закону зазначено вимоги до тендерної документації та інформацію, яку вона має містити в собі. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Виходячи з вищезаначеного, у пункті першому частини ІІІ тендерної документації «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» зазначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з: (по тексту в тендерній документації йде перелік документів та інформації, яку Учасник має завантажити разом з заповненими електронними формами тендерної пропозиції). Одним із документів, який має завантажити Учасник є тендерна пропозиція, наведена у Додатку 5 тендерної документації. Додаток 5 тендерної документації містить форму «Тендерна пропозиція» з розрахунками вартості послуг (таблиці 5.1, 5.2).
Учасник ТОВ «Євромедіа Україна» не надав тендерну пропозицію з розрахунками вартості Послуги.
Враховуючи вищезазначене, на підставі пункту четвертого частини першої статті 30 Закону замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію у разі, якщо та не відповідає умовам тендерної документації. Тому рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 року (протокол № ВТ-ІФ/посл/повт-3) відхилено тендерну пропозицію учасника ТОВ «Євромедіа Україна».
Додатково повідомляємо, що в Додатку 5 тендерної документації є примітка, що дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.
Тобто, після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, Переможець, з урахування результатів електронного аукціону, знову подає форму пропозиції, наведену в Додатку 5 тендерної документації з додатками до неї (Таблиці 5.1, 5.2), у строк, що не перевищує п’яти днів.

Документи подані скаржником

11.06.2018 17:00
Платіжка

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-05-08-000768-b.a4

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Пошук по цьому автору
Дата подання: 21.06.2018 12:03

Оскарження

Оскарження результатів кваліфікації та визначення переможця. Вважаємо, що незаконними, дискримінаційними та такими, що порушують права та законні інтереси ТОВ «Євромедіа Україна», є рішення Замовника стосовно відхилення нашої тендерної пропозиції та визначення переможцем ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС".
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 23.06.2018 15:21
Дата рішення: 17.07.2018 21:06

Аукціон

Початок:
24.05.2018 13:20
Завершення:
24.05.2018 13:59

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 24.05.2018 13:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЙС СЕРВІСЕС"
Пошук по цьому учаснику
3 000 000 UAH з ПДВ 2 699 999 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Євромедіа Україна"
Пошук по цьому учаснику
2 932 000 UAH з ПДВ 2 886 890 UAH з ПДВ Документи
2 932 000 UAH з ПДВ 2 886 900 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ВЕЛИКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
Пошук по цьому учаснику
2 998 000 UAH з ПДВ 2 953 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
Пошук по цьому учаснику
2 999 999 UAH з ПДВ 2 967 999 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

Публічні документи

23.05.2018 17:41
7_5_акт Пінчук.pdf
23.05.2018 17:41
7_4_акт ДСУ.pdf

Публічні документи

15.06.2018 13:46
Реєстр 15.06 .jpg
15.06.2018 11:43
Dovidka podatkova.pdf
15.06.2018 11:43
dovidka MVD.PDF
23.05.2018 22:03
sign.p7s
23.05.2018 21:55
01_Реєстр_Republic.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЙС СЕРВІСЕС"
#39586194
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 699 999 UAH з ПДВ 30.05.2018 18:53
ТОВ "Євромедіа Україна"
#39701533
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 886 890 UAH з ПДВ 01.06.2018 16:55
ТОВ "СET"
#41907779
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 886 900 UAH з ПДВ 06.06.2018 18:04
ФОП "ВЕЛИКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
#3143703824
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 953 000 UAH з ПДВ 11.06.2018 18:31
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
#37444559
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 967 999 UAH з ПДВ 12.06.2018 17:47

Документи

24.05.2018 13:59
edr_identification.yaml
30.05.2018 18:51
sign.p7s

Документи

30.05.2018 18:53
edr_identification.yaml
01.06.2018 16:54
sign.p7s

Документи

01.06.2018 17:32
edr_identification.yaml
06.06.2018 18:02
sign.p7s

Документи

06.06.2018 18:04
edr_identification.yaml
11.06.2018 18:21
sign.p7s

Документи

11.06.2018 18:31
edr_identification.yaml
12.06.2018 17:42
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 12.06.2018 17:47

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
Пошук по цьому переможцю
#37444559
2 967 999 UAH з ПДВ Документи

Документи

11.06.2018 18:31
edr_identification.yaml
12.06.2018 17:42
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 18.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер КІФ/2018
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір КІФ2018 від 18.07.2018.pdf Укладений
2 967 999
18.07.2018 12:29
18.07.2018
sign.p7s Укладений
18.07.2018 12:30

Виконання договору

Строк дії за договором: 18.07.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 2 967 999
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання