Легкові автомобілі (Автомобіль спеціалізований, обладнаний підйомником та спеціальним кріпленням для перевезення людей з інвалідністю (переважно на візках), на базі Renault Dokker пасс. або еквівалент), кодом за ДК 021:2015 – 34110000-1 –

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-08-23-001716-a
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Електротранс" Міської ради міста Кропивницького"
Код ЄДРПОУ:
40413447
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Олександр Луценко, +380509263277 , elektrotrans_kir@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Кропивницький, 25031, Кіровоградська область, просп. Університетський, 3
Дата укладення договору
16.10.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 796 040 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.10.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 14.09.2018 16:00

Оскарження умов:

до 20.09.2018 00:00

Подання пропозицій:

24.09.2018 16:00

Початок аукціону:

25.09.2018 15:51

Очікувана вартість
1 800 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 840 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.88 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
новий, 2 одиниці, Автомобіль спеціалізований, обладнаний підйомником та спеціальним кріпленням для перевезення людей з інвалідністю (переважно на візках), на базі Renault Dokker пасс. або еквівалент

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 одиниця
Код за ДК 021:2015 – 34110000-1 - Легкові автомобілі (Автомобіль спеціалізований, обладнаний підйомником та спеціальним кріпленням для перевезення людей з інвалідністю (переважно на візках), на базі Renault Dokker пасс. або еквівалент)
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Замовник надайте будь ласка відповідь на три питання

Дата подання: 23.08.2018 18:37
Дата відповіді: 29.08.2018 16:11
Надайте роз’яснення по додатку № 3 Пункт 4. Вичерпний список установ та організацій з якими переможцем торгів узгоджує переобладнання базового автомобіля у спеціалізований для перевезення людей з інвалідністю ? Пункт 4. "або ТЗ на виготовлення автомобіля" скорочення ТЗ це ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ? Як що автомобіль виготовлений по технічному завданню виробника. Згіднго Пункту 17. ПОРЯДКУ державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, від 7 вересня 1998 р. N 1388 у разі державної реєстрації експериментальних зразків транспортних засобів, що проходять випробування, до реєстраційних документів (реєстраційної картки, книги реєстрації, свідоцтва про реєстрацію) вноситься запис "ВИПРОБУВАННЯ" і видаються номерні знаки. Підставою для державної реєстрації таких транспортних засобів є технічне завдання виробника на розроблення, узгоджене з Головним сервісним центром МВС або державним підприємством "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут" (далі - державне підприємство "ДержавтотрансНДІпроект") Мінінфраструктури. Вас влаштовує запис ВИПРОБУВАННЯ в свідотстві про державну реєстрацію? Пункт 5 Яким чином новий автомобіль може бути зареєстрований в Сервісному центрі МВС, якщо він буде зареєстрований то це вже автомобіль не новий а БУ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день. Стосовно списку установ - ми не володіємо такою інформацію. Цим списком повинні володіти компанії, що мають досвід виконання таких замовлень та діють згідно чинного законодавства України. Нас влаштовує виконання умов тендерної документації, щодо зазначених в реестраційних документах предмета закупівлі як транспортний засіб спеціалізованого для перевезення особи у інвалідному візку відповідно до чинного законодавства України.
Щодо останнього питання, важливо щоб автомобіль вам пробіг до 500 КМ та первинну реєстрацію.

Замовнику Ви що не розумієте суть питання?

Дата подання: 02.09.2018 18:51
Дата відповіді: 07.09.2018 08:15
Якщо Ви не володієте інформацією по списку установ навіщо цей пункт писати в конкурсній документації?? І головне Ви ВПЕРТО бажаєте придбати автомобіль після первинної реєстрації, тобто автомобіль бувший у використанні, а просто новий автомобіль без реєстрації Вас не влаштовує? Держаудітслужба зверніть увагу на замовника!

відповідь:

Умови тендерної документації були затверджені тендерним комітетом і не порушують вимог чинного Закону України "Про публічні закупівлі".

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-08-23-001716-a.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СПЛАЙН", Код ЄДРПОУ:33547914
Дата подання: 27.08.2018 16:27
Шановний замовник! Ваша тендерна документація має дискримінаційні ознаки, також відсутнє обгрунтоване посилання на конкретну торговельну марку! Вимагємо внести зміни!
Відповідно до п.3 ч.2 Ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути ОБГРУНТОВАНИМ, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
В порушення зазначеної вимоги закону Вами, як Замовником, без будь-якого обгрунтування, зазначені певні конструктивні особливості предмету закупівлі, які є виключно характеристиками конкретної марки автомобіля, лише однієї моделі конкретного виробника і виключають наявність еквіваленту. А відтак, виключають участь будь яких інших учасників, з можливо більш вигідними пропозиціями, які б призвели до економії та ефективного використання бюджетних коштів.
Потенційний Учасник торгів, може запропонувати Вам автомобіль іншої марки, який буде більш технологічний, єкономічний, з кращими показниками, але з іншими характеристиками. Формально це є приводом для дискваліфікації Участника торгів, як такого, чия пропозиція більш вигідна, але характеристики якого не суттєво відрізняються від тих, що вказав Замовник.
Відповідно до ч.4 Ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію ,та призводять до дискримінації учасників.
Так, згідно зазначених вимог та принципів Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник з метою здійснення закупівлі для державних потреб, з максимальною економією та ефективністю, повинен допустити до публічної закупівлі якомога більшу кількість учасників а документація не повинна містити конкретних технічних вимог до предмета закупівлі.
В той же час Замовник, зловживаючи наданими йому правами та вносячи на свій розсуд до Документації додаткові вимоги, що не можуть ніяким чином сприяти законності їх проведення, фактично порушує права будь-якого учасника на дотримання принципів запобігання зловживанням неупередженості і прозорості публічної закупівлі.
Вважаємо, що встановлення Замовником характеристик конкретної марки автомобіля (Renault Dokker) є зловживанням з боку Замовника та порушенням принципів, викладених у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», таких як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність використання бюджетних коштів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
У Технічних вимогах до предмету закупівлі (додаток 3 до тендерної документації) вставлено, що довжина автомобіля має бути не більше 4363 мм, колісна база не менше 2810 мм, повна маса – не більше 1854 кг, вантажопідйомність – не менше 600 кг.

Такі характеристики має лише один автомобіль – Renault Dokker 1,5 (90 к.с) Євро 5, 4х2, МКП5 . У інших виробників, чиї автомобілі представлені на ринку України, характеристики дещо інші та відрізняються на декілька сантиметрів та кілограм (що є несуттєвим)
Такі вимоги до характеристик автомобіля усувають конкуренцію серед потенційних учасників, тому пропонуємо змінити вимоги та вказати, що:
- довжина автомобіля має бути не менше 4363 мм,
- колісна база не менше 2500 мм
- повна маса не більше 2045 кг
- вантажопідйомність – не менше 590 кг,
що забезпечить участь у торгах більшому колу учасників.
Також Вами вказано, що ширина піддона в області інвалідного візка має бути не менше 810 см. З огляду на те, що такі ванни (піддони) мають конструктивні особливості та їх розміри залежать від моделі базового автомобіля, пропонуємо встановити розмір не менше 780 см, або не більше 820 см.
В разі відмови просимо надати обґрунтовану відповідь, чому саме Вами вказано характеристики автомобіля що має лише одна марка та модель автомобіля та характеристики піддона що може запропонувати тільки один постачальник подібної продукції.
В разі відмови у внесенні змін до тендерної документації потенційний учасник буде вимушений звернутися зі скаргою до АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.08.2018 18:20
Вимога, щодо змінення предмету закупівлі, або його технічних характеристик не може бути задовільнена, так як технічні та якісні характеристики, щодо неї не порушують умов добросовісної конкуренції, та не обмежує коло потенційних учасників. Адже, кожний учасник закупівлі, який має відповідну матеріально-технічну базу для переобладнання автомобілю Renault Dockker може здійснити переобладнання його у спеціалізований автомобіль для перевезення людей з обмеженими можливостями, або придбати його безпосередньо у виробника з відповідними технічними параметрами у розгалуженій мережі дилерів Renault або іншого виробника з аналогічними параметрами. Коло таких виконавців ніяк не обмежено документально або іншим чином, що вказує на те, що відсутні будь-які ознаки дискримінації учасників тендерних закупівель.
Щодо обґрунтування необхідності тендерної закупівлі, саме марки Renault Dockker, зазначаємо наступне що:
1. Автомобіль Reno Dockker зарекомендував себе, як надійний та безпечний автомобіль для пасажирів на території України та Європи.
2. Технічні характеристики та оснащення автомобіля Renault Dockker співпадають з можливістю матеріально-технічної бази підприємства з метою його належного обслуговування, експлуатації.
3. Доступність сервісного обслуговування саме Renault Dockker в межах території міста Кропивницького.
З огляду на вищезазначене вимоги, встановленні у Додатку № 3 тендерної документації не є дискримінаційними, так як відповідно до умов Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право вказувати конкретну модель, бренд, чи виробника, якщо це необхідно, з приміткою "або еквівалент", що і здійснено Замовником..

Документи

29.08.2018 18:20
Протокол - 0001.tif
29.08.2018 18:20
Протокол - 0002.tif
29.08.2018 18:20
Протокол - 0003.tif
29.08.2018 18:20
Протокол - 0004.tif

Аукціон

Початок:
25.09.2018 15:51
Завершення:
25.09.2018 16:12

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.09.2018 16:12

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ОКРАЇНА"
YouControl
1 796 040 UAH з ПДВ 1 796 040 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО АВТОСНАБ"
YouControl
1 800 000 UAH з ПДВ 1 800 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.10.2018 17:26
sign.p7s
15.09.2018 11:25
sign.p7s
12.09.2018 21:00
sign.p7s

Публічні документи

14.09.2018 11:00
sign.p7s
14.09.2018 11:00
propoz.pdf
14.09.2018 11:00
analog.pdf
14.09.2018 11:00
pog dog.pdf
14.09.2018 11:00
kvalif.pdf
14.09.2018 11:00
ТХХ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ОКРАЇНА"
#33737915
Переможець 1 796 040 UAH з ПДВ 01.10.2018 16:24

Документи

25.09.2018 16:12
edr_identification.yaml
01.10.2018 16:20
10001.tif
01.10.2018 16:20
10002.tif
01.10.2018 16:20
10003.tif
01.10.2018 16:24
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 01.10.2018 16:24

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ОКРАЇНА"
YouControl
#33737915
1 796 040 UAH з ПДВ Документи

Документи

25.09.2018 16:12
edr_identification.yaml
01.10.2018 16:20
10001.tif
01.10.2018 16:20
10002.tif
01.10.2018 16:20
10003.tif
01.10.2018 16:24
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 16.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 72/18
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
окраїна0001.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0002.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0003.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0004.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0005.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0006.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
окраїна0007.tif Укладений
1 796 040
16.10.2018 16:01
16.10.2018
sign.p7s Укладений
16.10.2018 16:04

Виконання договору

Строк дії за договором: 16.10.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 1 796 040
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors