ДК 021:2015:72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Послуги зі створення єдиної державної інформаційної системи трансплантації) DK 021:2015:72230000-6 Software development provider (development of the unified state information system on transplantation)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-10-26-001604-b
  • 72230000-6 - Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення
  • Завершена
Найменування замовника:
Міністерство охорони здоров'я України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ляш Олена Миколаївна, 380442000847 , tenderia@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01021, Київ, М. Грушевського,7
Дата укладення договору
28.12.18
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ"
Очікувана вартість
26 378 000 UAH з ПДВ
Сума договору
26 226 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.12.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.11.2018 11:00

Оскарження умов:

до 30.11.2018 00:00

Подання пропозицій:

04.12.2018 11:00

Початок аукціону:

17.12.2018 12:58

Очікувана вартість
26 378 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
790 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.08 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Обсяг надання послуг наведено в Додатку 3 Тендерної документації
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601, Міністерство охорони здоров'я України

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги зі створення єдиної державної інформаційної системи трансплантації
ДК 021:2015: 72230000-6 — Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо термінів

Дата подання: 30.10.2018 18:42
Дата відповіді: 01.11.2018 18:10
У документації зазначений строк надання послуг до 31.12.2018 року. В той же час на прозорро дата аукціону призначена на 2 січня 2019 року. Навіть, якщо аукціон буде перенесено на початок грудня 2018 і додавши термін узгодження договорів, то згідно з планом запропонованим Замовником, а це 3 місяці - вже неможливо виконати умови. Фактично при найліпшому варіанті у виконавця буде 2-3 тижні на все 2-3 тижні це не реалістичні строки виконання для будь-якого проекту національного рівня. Питання: 1. Чи може бути термін виконання перенесено згідно запропонованого Замовником графіка мінімум на 3 місяці з дати підписання договору (березень-квітень 2019 року). 2. Якщо термін не може бути перенесено, то чи є бачення Замовника, виходячи з його внутрішніх процесів, яким чином за потенційні 2 тижні грудня 2018 року можливо організаційно реалізувати цей проект. Чи бачить Замовник можливість реалізації проекту за 2 тижні. 3. Чи зможе за термін 2 тижні Замовник провести всі зустрічі, узгодження, інфраструктурні заходи, налаштування, випробування, навчання персоналу, введення в експлуатацію. Приблизне бачення Замовника по кожному з етапів є важливим для Виконавця для усвідомлення що, навіть якщо Виконавець розробить та підготовить своє рішення згідно вимог документації до початку аукціону, то замовник зможе організаційно забезпечити можливість виконання та своєчасного прийняття послуг без наслідків для Виконавця. Скільки часу замовнику треба на кожен етап при терміні виконання проекту 2 тижні?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник! Дякуємо Вам за інтерес, виявлений до даної закупівлі! Розглянуто Ваше питання та повідомляється.
З приводу дати проведення аукціону зазначаємо наступне:
Відповідно до частини 5 статті 28 Закону України "Про публічні закупівлі" - У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів, який є максимальним. Замовник має право розглянути тендерні пропозиції з мінімальним строком, необхідним для прийняття рішення.
За результатами розгляду складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.
Якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій до оцінки допущено тендерні пропозиції менше ніж двох учасників, процедура закупівлі відміняється.
Замовник та учасники не можуть ініціювати будь-які переговори з питань внесення змін до змісту або ціни поданої тендерної пропозиції.
Таким чином дата проведення аукціону визначається електронною системою автоматично і буде чітко визначена не раніше ніж буде оприлюднено замовником протокол розгляду тендерних пропозицій.

З приводу строку надання послуг зазначаємо наступне:
Відповідно до пункту 5.3 Додатку 4 до Тендерної документації (проекту Договору про закупівлю послуг за державні кошти) Замовник має право здійснити попередню оплату, відповідно до встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 умов. У разі здійснення попередньої оплати строк надання послуг продовжується відповідно до встановлених постановою Кабінету Міністрів України строків.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати, відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів, попередню оплату лише у разі закупівлі: на строк не більше трьох місяців: програмного забезпечення (програмних продуктів, зокрема ліцензійних примірників комп'ютерних програм, інформаційних продуктів, інформаційних систем та комплексів, баз даних) та робіт з його створення.
Таким чином замовник має право здійснити попередню оплату наданих послуг за предметом закупівлі та продовжити строк надання послуг не більше як на 3 місяці з моменту здійснення такої передоплати.

Уточнення вимог тендерної документації

Дата подання: 13.11.2018 11:26
Дата відповіді: 26.11.2018 21:54
Доброго дня! 1.у тендерній документації вказана одна із вимог до керівника проекту: "досвід успішної реалізації ІТ проектів аналогічного масштабу не менше ніж трьох проекті в ролі керівника -- з обовязковим наданням прикладів". Що у даному випадку,нам, як потенційному учаснику тенедру, необхідно розуміти під словопсполученням "успішна реалізація ІТ проекту" та "аналогічний масштаб"? які критерії будуть Вами застосовуватися до оцінки дотримання цих вимог? 2. у тендерній документації вказана вимога щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів у вигляді інформаційної довідки у довільній формі, що містить інформацію, щодо раніше укладеного (них) договору (ів) на постачання аналогічних послуг (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом) із заначенням предметів договорів, замовників та їх місцезнаходження". Що у даному випадку, нам, як потенційному учаснику тенедру, слід розуміти під словосполученням "аналогічні договори" та "аналогічні послуги"? 3. у тендерній документації зазначена вимога до керівника проекту: "досвід роботи керівником проектів не менше ніж 3-х років". якими конкретними документами учасник тендеру може підтвердити досвід роботи особи керівником проекту? 4.у тендерній документації зазначена вимога до інших спеціалістів: "не менше 5 років досвіду у сфері розробки та впровадження інформаційних систем". якими конкретними документами учасник тендеру може підтвердити досвід роботи своїх спеціалістів у сфері розробки та впровадження інформаційних систем?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У відповідності до статті 16 Закону Замовником установлено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Загальноприйнятним є те що під аналогічними договорами у тендерній документації розуміється виконання учасником договорів щодо поставок товарів, надання послуг, виконання робіт того ж виду товару, роботи чи послуги, який є предметом закупівлі для торгів, якщо інше не передбачене тендерною документацією.
З самої назви предмету закупівлі вбачається яка послуга замовляється замовником - ДК 021:2015:72230000-6: Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення.

Відповідно до вимог статті 16 Закону Замовником установлено один з таких кваліфікаційних критеріїв як наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Відповідно до цього критерію Замовником вимагається довідка в довільній формі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-10-26-001604-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КІНБУРНСЬКИЙ", Код ЄДРПОУ:38110787
Дата подання: 15.11.2018 17:17
1. Відповідно до п. 2.3. «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b встановлена вимога щодо керівника проекту «щонайменше 3 роки досвіду у сфері розробки інформаційних систем з високим навантаженням, рішень у сфері електронного врядування, рішень у сфері відкритих даних (включно з АРІ), рішення з використанням цифрового підпису\банк ID чи інших систем аутентифікації».
Згідно з Концепцією розвитку електронного урядування в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 р. № 649-р, під «електронним урядуванням» необхідно розуміти форму організації державного управління, яка сприяє підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій для формування нового типу держави, орієнтованої на задоволення потреб громадян. Виходячи з цієї дефініції доходимо висновку, що взяти участь у тендері № UA-2018-10-26-001604-b фактично зможе тільки той учасник, керівник проекту якого вже раніше мав досвід участі та роботи у проектах на замовлення органів державної влади.
Що стосується вимоги п. 2.3. «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b про досвід «рішень у сфері відкритих даних (включно з АРІ)», вона також значно звужує можливості для учасника тендеру, оскільки сфера відкритих даних (включно в АРІ) використовується, як правило, з базами даних, що містять публічну інформацію – Публічна кадастрова карта, Державний реєстр прав на нерухоме майно тощо. Тобто, знову вимога тендерної документації пов’язує учасника тендеру з обов’язковим попереднім досвідом участі у державних закупівля та надання послуг з постачання програмного забезпечення органу державної влади.
З вищезазначеного можна зробити висновок, що частина умови тендерної документації є дискримінаційною та такою, що безпосередньо обмежує право участі у тендері, оскільки невиконання (не підтвердження) її учасником тендеру автоматично тягне відхилення нашої тендерної пропозиції як такої, що не відповідає кваліфікаційним критеріям Замовника.

2. Відповідно до п. 2.3. «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b встановлена вимога щодо керівника проекту «досвід успішної реалізації ІТ проектів аналогічного масштабу не менш ніж трьох проектів в ролі керівника – з обов’язковим наданням прикладів».
По-перше, фраза «успішна реалізація» носить досить суб’єктивний характер, і може кожним окремим членом тендерної комісії, а також самим, власне, учасником тендеру, тлумачитися різним чином. У такому випадку, досвід керівника в успішній реалізації проекту може з упереджених (суб’єктивних) причин бути не доведеним взагалі або неповною мірою, що стане підставою недотримання нами вимог тендерної документації, а відтак – відхилення нашої тендерної пропозиції як учасника.
По-друге, під «аналогічним масштабом» Замовник має на увазі участь у ІТ проектах щодо розробки програмного забезпечення на замовлення органу державної влади, оскільки такого роду реєстри національного (державного) рівня і значення є предметом публічних закупівель, а відтак це означає, що вимога є дискримінаційною та такою, що безпосередньо обмежує право участі у тендері, оскільки невиконання (не підтвердження) учасником тендеру цієї вимоги автоматично тягне за собою відхилення нашої тендерної пропозиції як такої, що не відповідає кваліфікаційним критеріям Замовника.
Оскільки технічне завдання тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b (додаток 4) чітко встановлює технічні параметри та вимоги до функціонування Єдиної державної інформаційної системи трансплантації як до програмного забезпечення, то не має жодної різниці чи має керівник проекту досвід роботи у сфері електронного врядування або досвід роботи з відкритими даними, оскільки переважна більшість програмного забезпечення – це ті самі об’ємні масиви бази даних безвідносно до того, хто ними оперує чи хто їх використовує. Завдання керівника проекту на кожному етапі проконтролювати розробку і забезпечити належну роботу програмного забезпечення незалежно від того, чи замовником виступає держава в особі відповідно органу, чи замовником є суб’єкт приватного сектору економіки.
Просимо третій абзац пункту 2.3. Таблиці 1 Додатку 2 до Тендерної документації викласти в наступній редакції, що буде враховувати об’єктивний та неупереджений підхід до участі в закупівлі якомога більше учасників та добросовісну конкуренцію серед них:
«- Досвід успішної реалізації ІТ проектів аналогічного масштабу (в тому числі з розробки програмного забезпечення та/або реєстру/бази даних, до якого одночасно має право доступу та підтримки одночасно не менше 1 000 осіб) не менш ніж трьох проектів в ролі керівника - з обов'язковим наданням прикладів. На підтвердження успішної реалізації ІТ проектів можуть бути надані: позитивні листи-відгуки або рекомендаційні лист клієнтів, тощо;»

3.Відповідно до п. 3 «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації встановлена вимога про «наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» шляхом надання інформаційної довідки у довільній формі, що містить інформацію щодо раніше укладеного (них) договору (ів) на постачання аналогічних послуг (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом) із зазначенням предметів договорів, замовників та їх місцезнаходження.
Вимоги п. 3 «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b Замовника значно звужують за суб’єктним складом коло учасників, тендерні пропозиції яких потенційно можуть бути прийняті та розглянуті тендерної комісією, оскільки кожного разу потрібно підтверджувати набути досвід участі в тендері на державні закупівлі/роботу з відкритими даними/досвід електронного врядування/доказувати аналогічний масштаб проекту, при цьому Замовник нехтує іншими об’єктивними професійними критеріями, які можуть бути застосовані як кваліфікаційні умови до учасника. Як наслідок, перевага віддається досвіду роботи з надання послуг саме на замовлення державного сектору, а значення досвіду роботи у приватному секторі взагалі нівелюється, оскільки пріоритет мають «аналогічні договори» і «аналогічні послуги». Зокрема, учасник те6ндеру може надати інформацію про розробку програмного забезпечення на функціонування реєстру (бази даних) для замовника компанії-нерезидента.
Відсутні чіткі вимоги до «аналогічного (их) договору (ів) на постачання аналогічних послуг. Пропонуємо конкретизувати, яким параметрам має відповідати аналогічний договір, розширивши межі надання послуг з розробки програмного забезпечення, в тому числі і на замовлення суб’єктів господарювання приватного сектору економіки.

4. Відповідно до п. 2.1., п. 2.2. «Кваліфікаційної частини» (Додаток 2, таблиця № 1) тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b встановлена вимога щодо надання інформаційної довідки щодо фахівців у кількості не менше 12 осіб, які будуть реалізовувати проект розробки Єдиної державної інформаційної системи трансплантації та керівника групи фахівців (керівник проекту). Особи, що здійснюватимуть роботу над розробкою ЄДІСТ мають буду спеціалістами у наступних напрямах:
- Фронтенд розробка з досвідом адаптивної верстки, сучасних JS фрейморків, протокол REST;
- Бекенд розробка з досвідом розробки з використанням технологій типу Java, C# під сучасні промислові бази данних типу Oracle, Microsoft Sql;
- АРІ - UI/UX інженер;
- Системний архітектор;
- Бізнес аналітик;
- Консультант з впровадження прикладного програмного забезпечення;
- QA інженер;
- DevOps інженер;
- DB адміністратор - Технічний письменник
Ввважаємо, що мінімальна кількість фахівців, а саме 12 осіб, яка вказана у пункті 2.1 тендерної документації № UA-2018-10-26-001604-b є дискримінаційним критерієм, оскільки відсутня пряма залежність між роботою зазначеної кількості задіяних осіб на проекті та досягнення якісних, кількісних характеристик проекту протягом строку його виконання. Справедливо, якщо кількісний склад команди буде запропонований згідно оцінки об’єму робіт, яка буде наданою учасником тендеру.
Спеціалізацію (напрямки), зазначені у пункті 2.2 не доцільно трактувати як окрема спеціалізація на одного фахівця. Зазвичай один фахівець суміщує дві або три напрямки, при цьому це не впливає на якість та строки виконання роботи (проекту). Наприклад, DevOps може бути одночасно розробником і адміністратором інфраструктури, або адміністратор DB одночасно може виконувати роль DevOps, або технічний письменник суміщує виконання функцій бізнес-аналітика або фронтенд/бекенд розробки. На наш погляд, необхідно змінити цю вимогу з розуміння «одна людина – один напрямок» на набір спеціалізацій, який може мати команда в цілому, і професійність команди підтверджуватиметься вчасно та якісно виконаним проектом, який належним чином функціонуватиме.
Пропонуємо п.2.1., п. 2.2. Таблиці 1 Додатку 2 тендерної документації викласти у наступній редакції: «2.1. Довідка з інформацією щодо фахівців, які будуть реалізовувати проект розробки Єдиної державної інформаційної системи трансплантації та керівника групи фахівців (керівник проекту).
2.2. Фахівці, що здійснюватимуть роботу над розробкою ЄДІСТ можуть бути спеціалістами у наступних напрямках:
- Фронтенд розробка з досвідом адаптивної верстки, сучасних JS фрейморків, протокол REST;
- Бекенд розробка з досвідом розробки з використанням технологій типу Java, C# під сучасні промислові бази данних типу Oracle, Microsoft Sql;
- Розробка REST АРІ
- Дизайн UI/UX;
- Системна архітектура;
- Бізнес аналітика;
- Технічне письменництво
- Консультант з впровадження прикладного програмного забезпечення;
- QA інженерія;
- DevOps інженерія;
- DB адміністрування».

Статтею 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель.
Згідно з частиною третьою статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Частиною четвертою статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Вважаємо, що дії Замовника в частині встановлення у тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Зважаючи на вищевикладене, просимо Замовника усунути наведені вище на нашу думку дискримінаційні вимоги тендерної документації, виклавши відповідні пункти таблиці 1 Додатку 2 до Тендерної документації в наступній редакції:

1. Пункти 2.1., 2.2. викласти у наступній редакції:
«2.1. Довідка з інформацією щодо фахівців, які будуть реалізовувати проект розробки Єдиної державної інформаційної системи трансплантації та керівника групи фахівців (керівник проекту).
2.2. Фахівці, що здійснюватимуть роботу над розробкою ЄДІСТ можуть бути спеціалістами у наступних напрямках:
- Фронтенд розробка з досвідом адаптивної верстки, сучасних JS фрейморків, протокол REST;
- Бекенд розробка з досвідом розробки з використанням технологій типу Java, C# під сучасні промислові бази данних типу Oracle, Microsoft Sql;
- Розробка REST АРІ
- Дизайн UI/UX;
- Системна архітектура;
- Бізнес аналітика;
- Технічне письменництво
- Консультант з впровадження прикладного програмного забезпечення;
- QA інженерія;
- DevOps інженерія;
- DB адміністрування».
2. Абзац 5 пункту 2.3.:
«- щонайменше 3 роки досвіду у сфері розробки інформаційних систем з високим навантаженням, рішень у сфері електронного врядування, рішень у сфері відкритих даних (включно з API), або досвіду у сфері розробки програмного забезпечення та/або реєстру/бази даних, до якого одночасно мають право доступу та підтримки одночасно не менше 1000 осіб, рішення з використанням цифрового підпису\банк ID чи інших систем аутентифікації»
3. Абзац 2 пункту 2.3.:
«- Досвід успішної реалізації ІТ проектів аналогічного масштабу (в тому числі з розробки програмного забезпечення та/або реєстру/бази даних, до якого одночасно має право доступу не менше 1000 осіб) не менш ніж трьох проектів в ролі керівника - з обов'язковим наданням прикладів. На підтвердження успішної реалізації ІТ проектів можуть бути надані: позитивні листи-відгуки або рекомендаційні листи Клієнтів, тощо;»
4. Пункт 3.1.:
«3.1. Інформаційна довідка у довільній формі, що містить інформацію щодо раніше укладеного (них) договору (ів) на постачання аналогічних послуг (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом) із зазначенням предметів договорів, замовників та їх місцезнаходження. Під постачанням аналогічних послуг слід розуміти послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення суб’єктів господарювання як державного, так і приватного секторів економіки».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.11.2018 10:06
Замовником надано відповідь на вимогу
Замовником розглянуто вимогу. Відповідь надано у завантажених нижче файлах

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-10-26-001604-b.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КІНБУРНСЬКИЙ", Код ЄДРПОУ:38110787
Пошук по цьому автору
Дата подання: 16.11.2018 15:48

Скарга щодо порушення законодавства України Замовником під час підготовки тендерної документації

обгрунтування скарги та додатки до неї знайдіть, будь ласка, у вкладеннях
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 21.11.2018 12:18
Дата рішення: 06.12.2018 20:43

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ПП "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКЕ ТА КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ" Документи
Відхилено
Документи
Приватне Підприємство "ЛанТек" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

06.12.2018 20:46
edr_identification.yaml
11.12.2018 19:44
sign.p7s

Документи

06.12.2018 20:46
edr_identification.yaml
11.12.2018 19:40
sign.p7s

Публічні документи

04.12.2018 10:16
Наказ.pdf
04.12.2018 10:16
Рішення.pdf
04.12.2018 10:33
sign.p7s
04.12.2018 10:33
sign.p7s
04.12.2018 10:33
sign.p7s
04.12.2018 10:33
sign.p7s

Публічні документи

04.12.2018 10:37
АПК_наказ_.pdf
04.12.2018 10:37
Довідка Ст.17.pdf
04.12.2018 10:40
sign.p7s
04.12.2018 10:40
sign.p7s
04.12.2018 10:40
sign.p7s

Аукціон

Початок:
17.12.2018 12:58
Завершення:
17.12.2018 13:19

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 17.12.2018 13:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ"
Пошук по цьому учаснику
26 289 600 UAH з ПДВ 26 226 000 UAH з ПДВ Документи
Приватне Підприємство "ЛанТек"
Пошук по цьому учаснику
26 364 000 UAH з ПДВ 26 229 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

18.12.2018 15:32
sign.p7s
04.12.2018 10:40
sign.p7s
04.12.2018 10:40
sign.p7s
04.12.2018 10:37
Довідка Ст.17.pdf
04.12.2018 10:37
АПК_наказ_.pdf

Публічні документи

04.12.2018 10:46
sign.p7s
04.12.2018 10:46
sign.p7s
04.12.2018 10:33
sign.p7s
04.12.2018 10:33
sign.p7s
04.12.2018 10:16
Рішення.pdf
04.12.2018 10:16
Наказ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ"
#36676955
Пошук по цьому переможцю
Переможець 26 226 000 UAH з ПДВ 17.12.2018 18:05

Документи

17.12.2018 13:20
edr_identification.yaml
17.12.2018 18:00
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 17.12.2018 18:05

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ"
Пошук по цьому переможцю
#36676955
26 226 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

17.12.2018 13:20
edr_identification.yaml
17.12.2018 18:00
sign.p7s

Укладений договір


Номер 192
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір_192_28.12.2018.pdf Укладений
26 226 000
28.12.2018 08:43
28.12.2018
Додаток_Договір_192_28.12.2018.pdf Укладений
26 226 000
28.12.2018 08:43
28.12.2018
sign.p7s Укладений
28.12.2018 08:45

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання