Нагородна продукція.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-13-000006-a
  • 18530000-3 - Подарунки та нагороди
  • Завершена
Найменування замовника:
«Київський Палац дітей та юнацтва»
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Шапаренко Олександр Павлович, +380442808492 , kpdu.dzo@i.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01010, Київська область, вул. Івана Мазепи, 13
Дата укладення договору
29.01.19
Переможець
ФОП ОВЧАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Очікувана вартість
123 500 UAH з ПДВ
Сума договору
123 488 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 29.01.19
  • Відгуки 6
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Ні. Строки підписання догвовору та постачання 2 дні з закінчення строків оскарження, це неможливо. А ще зібрати продукцію. Тендер прописан під конкретного участника

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
ТАК

Критерії оцінки

Чи передбачена процедура оцінки якісних критеріїв предмету закупівлі на етапі кваліфікації/укладання договору/виконання договору??
ТАК

Замовник вимагає надання сертифікатів продукції, яка не підлягає сертифікації ні в Украині на в ЄС

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Ускладнення подання тендерної докумантації та строків постачання продукції

Умови закупівлі:

Тендерна документація прописана під конкретного участника. Строки на подання тендерної документації іншому участнику максімально ускладненні.

Оцініть якість виконання замовником своїх обов’язків

Строк виконнаня догвору з моменту закінчення строку оскарження 2 дні. Якшо я не новий для нього участник мені потрібно до 5 днів. Вони вимогають 2 дні, та ще не підписаний договір. Закупка повністью прописана під конкретного замовника, це підтверджуеться наявності усіх документів від банків, та установ, готового товару та ідеальної таблиці порівннян товару. А також досвідом колишніх взаємовідносин замовника та переможця закупівлі.

Які саме проблеми виникли у взаємодії із замовником (оберіть один або декілька варіантів):


  • Недотримання строків

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

Так ми просили надати документи на оголошення закупівлі або додатки до тендерної документації в форматі doc або інших які можна редагувати. Нам такі документи не надалі, а переможець закупівлі іх мав і в ідеальній якості. Це порушення однакового ставлення до усіх участників та робіть підготовку документів більш довгою. Строк надання документів був тільки два дні. Вимоги по документах більше ніж по тендеру на 15000000 грн, в якому ми участвовали та виграли.

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Ні, на контакти не ішов.

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Ні

Так на скаргу та вимогу, але дуже тяжкою до свідомості юридичною мовою, без жодної конкретики.

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Електронною поштою

Умови закупівлі:

Замовник вимагає тендерну документацію в точному заповненні згідно додатків, які представлені у форматі pdf які неможливо редогувати. Необхідно повністю набирати таксти документів самостійно.
Замовник вимогає точний асортимент продукції без альтернативного товару.
Замовник вимогає богато довідок, які потрібно довго собирати 2 дні на підготовку документів дуже мали строк.
Тендер прописан під конкретного постачальника.
Вимогаю збільшити строк подання документів для усіх можливих участників закупівлі.
Прошу відминити тендер та дати більше строку на підготовку тендерної документації

Прошу скасувати тендер UA-2019-01-13-000006-a на суму 123500 грн з зв’язку грубими порушеннями замовника.
1. Замовник вимагає доставку товару до 28 січня 2019 року. Аукціон проходить 21 січня 2019 року. Якщо переможець аукціону буде підтверджений 21 січня, то договір з ним може бути заключений через 10 днів те не раніше 31 січня 2019 року. Підписаний договір раніше буде вважатися недійсним.
2. Замовник дав дуже мало часу на підготовку тендерної документації та збирання довідок. Тендерна документація викладена у форматі pdf, а всі додатки та пропозиції вимагаються тільки які вказані замовником. Потрібно багато часу на набір тексту. Неможливо створити порівняльну таблицю, яку вимагає Замовник згідно тендерної пропозиції та технічної специфікації. Прохання надати тендерну документацію у форматі doc або у іншому форматі з можливістю редагувати тексти замовником ігнорувалося.
3. Замовник вимагає надати фінансову звітність, що є комерційною таємницею.
4. Замовник вимагає надати довідку з банку про кредитну заборгованість, що також є комерційною таємницею та ніяк не може сказатися на виконання переможцем свої зобов’язань по договору.
5. Замовник забороняє надання аналогічної продукції, що суперечить законодавству про тендерні закупівля та ставить дискримінаційні умови. Тендер прописан під одного замовника, що є грубим порушенням законодавства.
6. Замовник вимагає надання сертифікату якості. Нагородна атрибутика не підлягає сертифікації як в Україні так і в ЄС. Неможливо надати на продукцію сертифікати та паспорт продукції. А це може бути приводом для відмові у перемоги.
В зв’язку вище написаним вимагаю скасувати тендер UA-2019-01-13-000006-a на суму 123500 грн від 21 січня 2019 року, видалити незаконні вимоги замовника та дати більше часу на підготовку тендерної документації.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.01.2019 21:55

Подання пропозицій:

18.01.2019 21:55

Початок аукціону:

21.01.2019 11:26

Очікувана вартість
123 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 235 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2049 шт
Нагородна продукція.
ДК 021:2015: 18530000-3 — Подарунки та нагороди

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

аналог продукції закупівлі

Дата подання: 16.01.2019 09:53
Дата відповіді: 16.01.2019 17:17
Добрий день, прошу надати данні, на якій підставі ми не можемо надати аналогічну продукцію від своїх постачальників, яка буде повністю відповідати розмуру, кольру та кількості. Яка ваша підстава вимогати тілки цю продукцію. Тендер прописан під одного виконавця, це суперечить публічним закупівлям, що може букти оскаржена.

відповідь:

Замовником було уважно розглянуто запитання від 16.01.2019, 09:53 щодо аналогу продукції закупівлі.
Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 Закону).
Водночас згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Тому, у разі якщо у тендерній документації встановлені вимоги щодо технічних характеристик предмета закупівлі, Замовник самостійно визначає відповідність запропонованого еквіваленту таким вимогам.
Зазначаємо, що Замовником не встановлювалась вимога до предмета закупівлі конкретної торговельної марки чи фірми, виробника.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-13-000006-a.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ФОП "КАНІКОВСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА", Код ЄДРПОУ:2891913041
Дата подання: 21.01.2019 11:55
Прошу скасувати тендер UA-2019-01-13-000006-a на суму 123500 грн з зв’язку грубими порушеннями замовника.
1. Замовник вимагає доставку товару до 28 січня 2019 року. Аукціон проходить 21 січня 2019 року. Якщо переможець аукціону буде підтверджений 21 січня, то договір з ним може бути заключений через 10 днів те не раніше 31 січня 2019 року. Підписаний договір раніше буде вважатися недійсним.
2. Замовник дав дуже мало часу на підготовку тендерної документації та збирання довідок. Тендерна документація викладена у форматі pdf, а всі додатки та пропозиції вимагаються тільки які вказані замовником. Потрібно багато часу на набір тексту. Неможливо створити порівняльну таблицю, яку вимагає Замовник згідно тендерної пропозиції та технічної специфікації. Прохання надати тендерну документацію у форматі doc або у іншому форматі з можливістю редагувати тексти замовником ігнорувалося.
3. Замовник вимагає надати фінансову звітність, що є комерційною таємницею.
4. Замовник вимагає надати довідку з банку про кредитну заборгованість, що також є комерційною таємницею та ніяк не може сказатися на виконання переможцем свої зобов’язань по договору.
5. Замовник забороняє надання аналогічної продукції, що суперечить законодавству про тендерні закупівля та ставить дискримінаційні умови. Тендер прописан під одного замовника, що є грубим порушенням законодавства.
6. Замовник вимагає надання сертифікату якості. Нагородна атрибутика не підлягає сертифікації як в Україні так і в ЄС. Неможливо надати на продукцію сертифікати та паспорт продукції. А це може бути приводом для відмові у перемоги.
В зв’язку вище написаним вимагаю скасувати тендер UA-2019-01-13-000006-a на суму 123500 грн від 21 січня 2019 року, видалити незаконні вимоги замовника та дати більше часу на підготовку тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

22.01.2019 14:47
Замовником було уважно розглянуто Вашу вимогу про скасування тендер UA-2019-01-13-000006-a від 21 січня 2019 11:55.

Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.
У свою чергу, у разі здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, з використанням електронної системи закупівель (далі – система) застосовується Порядок здійснення допорогових закупівель (далі – Порядок), який затверджено наказом ДП “Зовнішторгвидав України” (наказом Мінекономрозвитку від 26.07.2016 № 1220 перейменоване в ДП “ПРОЗОРРО”) від 13.04.2016 № 35.
Згідно з пунктом 6.3 Порядку під час оголошення допорогової закупівлі замовник розміщує в системі інформацію про предмет, очікувану вартість закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення закупівлі.
Поряд з цим відповідно до пункту 6.5 Порядку у період уточнень користувачі системи мають можливість звернутися до замовника з питаннями щодо встановлених вимог.

Згідно п.7.1. Порядку, Замовник має право вносити зміни в інформацію та документи щодо оголошеної Закупівлі до початку прийому пропозицій. Уся історія змін документів, внесених у цей період, зберігається і доступна для перегляду Користувачам Системи.

Пунктом 14.1. передбачено процедуру оскарження процедури закупівлі у випадку виявлення порушення протягом періоду уточнень та на рішення Замовника по кваліфікації.

Період уточнень у закупівлі UA-2019-01-13-000006-a відбувався до 16 січня 2019 року.

Зважаючи на все вищевикладене, вимога про скасування тендер UA-2019-01-13-000006-a від 21 січня 2019 11:55 не підлягає задоволенню.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
21.01.2019 11:26
Завершення:
21.01.2019 11:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 21.01.2019 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "КАНІКОВСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА"
Пошук по цьому учаснику
1 UAH з ПДВ 1 UAH з ПДВ Відсутня
ФОП ОВЧАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
123 488 UAH з ПДВ 123 488 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.01.2019 13:06
sign.p7s
17.01.2019 13:00
sign.p7s
17.01.2019 12:58
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "КАНІКОВСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА"
#2891913041
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 UAH з ПДВ 22.01.2019 14:44
ФОП ОВЧАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
#3287111593
Пошук по цьому переможцю
Переможець 123 488 UAH з ПДВ 22.01.2019 14:50

Документи

22.01.2019 14:43
Протокол

Документи

22.01.2019 14:48
Протокол

Переможець

Дата і час публікації: 22.01.2019 14:50

Учасник Пропозиція Документи
ФОП ОВЧАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#3287111593
123 488 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.01.2019 14:48
Протокол

Укладений договір


Строк дії 29.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 29/01
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
123 488
29.01.2019 22:20
29.01.2019

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання