ДК 021:2015 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (послуга з централізованого постачання гарячої води)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-17-002189-c
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО - ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ"
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Валентина Миколаївна Гайдай, +380462253021,+380462256412,+380631838592 , kolujejka@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Чернігів, 14029, Чернігівська область, вул. Волковича, 25
Дата укладення договору
31.01.19
Очікувана вартість
1 959 943.98 UAH з ПДВ
Сума договору
1 959 943.98 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 31.01.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
ПАТ «Облтеплокомуненерго» входить до числа підприємств, які зазначені у зведеному переліку суб’єктів природних монополій, який у встановленому порядку розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua), а також Реєстрі суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів, що формується національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, опублікованому на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua).
Даний постачальник послуг з централізованого постачання гарячою водою є організацією, яка має технічну можливість для забезпечення потреб споживача в повному обсязі. Альтернативних постачальників пари та гарячої води а також технічних можливостей із забезпечення послуг з централізованого постачання гарячою водою іншим шляхом КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» в даний час немає, так як це потребує проведення реконструкції системи постачання гарячої води, її перепідключення до джерела постачання, вкладення значних фінансових ресурсів та довгострокового терміну на реалізацію даного заходу (складання проекту, отримання узгоджень та експертиз у відповідних інстанціях, виконання робіт), що унеможливлює стабільне забезпечення гарячою водою та буде порушувати умови перебування хворих, які знаходяться на лікуванні в обласній лікарні.
На підставі викладеного, закупівлю даних послуг може бути запропоновано лише певному постачальнику, а саме ПАТ «Облтеплокомуненерго», що у свою чергу означає відсутність конкуренції на відповідному ринку. Отже, замовник для здійснення закупівлі послуг з централізованого постачання гарячою водою, відповідно до положень п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», повинен застосувати переговорну процедуру закупівлі з причини відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Строк поставки: згідно договору

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання