Виготовлення дипломів, подяк, грамот, сертифікатів.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-30-001216-a
  • 22160000-9 - Буклети
  • Завершена
Найменування замовника:
«Київський Палац дітей та юнацтва»
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Шапаренко Олександр Павлович, +380442808492 , kpdu.dzo@i.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01010, Київська область, вул. Івана Мазепи, 13
Дата укладення договору
12.02.19
Переможець
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
Очікувана вартість
13 300 UAH з ПДВ
Сума договору
12 900 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 25.02.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

аферисти завантажили додаток пропозиції в ПДФ, без можливості редагування, і вимагали від учасників надати виключно пропозицію їхнього зразка.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 31.01.2019 22:45

Подання пропозицій:

01.02.2019 22:45

Початок аукціону:

04.02.2019 14:36

Очікувана вартість
13 300 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
133 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2500 шт
Виготовлення дипломів, подяк, грамот, сертифікатів.
ДК 021:2015: 22160000-9 — Буклети

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-30-001216-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА, Код ЄДРПОУ:2964510448
Дата подання: 05.02.2019 15:46
Порушення Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35
Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» дискваліфікував пропозицію ФОП Обдимко О.С з найменшою ціною, чим порушив Наказ ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 а саме п.6.2. Під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Зазначені причини дискваліфікації носять дискримінаційний характер, тому що
Згідно п. 6.3. Під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі. Інформація, зазначена під час оголошення Закупівлі, повинна збігатися з інформацією, що зазначена у прикріплених документах (за наявності). У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена Замовником під час оголошення Закупівлі.
Замовникам забороняється вказувати потенційним Учасникам, який з Авторизованих електронних майданчиків вони мають використовувати для подання своїх пропозицій.
Усі файли, що прикріплені під час оголошення Закупівлі, а також до пропозицій Учасників повинні мати розширення.doc,.docx,.ppt,.pptx,.pdf,.jpeg,.png та/або розширення програм, що здійснюють архівацію даних. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів шляхом встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб. Забороняється додавати документи, що безпосередньо не стосуються Закупівлі.
ФОП Обдимко О.С. було прикріплено всі документи, що стосуються виконання даної закупівлі, а саме заповнені згідно наданого зразка Додатки 1-Додаток9, також проект договору з написом «згодні з умовами договору» підписані і пропечатані, також заповнена згідно зразка Специфікація до договору, надані всі сертифікати.
Згідно д.3 п.5 порівняльна таблиця заповнена повністю згідно умов закупівлі, а також вказана відповідність. Згідно пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

07.02.2019 14:41
Замовником було уважно розглянуто вимогу UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА.
Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 Закону).
Водночас згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Всупереч вищевикладеного, пропозиція ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА зазначеним вимогам не відповідає.
Згідно п.4 Оголошення про проведення закупівлі, одночасно з пропозицією Учасник повинен надати в електронному (сканованому в форматі pdf) вигляді в складі своєї пропозиції наступні документи: специфікація Додаток №1; заповнену «Форму пропозиції» згідно Додатку №2;технічні вимоги Додаток №3;документи, зазначені в Додатку №4; основні умови договору, які будуть включені до договору про закупівлю Додаток №5; лист-згода на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних Додаток №6;довідка про досвід виконання аналогічних договорів (надати копії цих договорів) Додаток № 7; довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Додаток № 8; довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Додаток № 9.
Всупереч п.4 Оголошення про проведення закупівлі, Учасник ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА надав у складі пропозиції незаповнений Додаток №5, який не містить основних (істотних) умов договору.
Згідно п.5 Додатку 3 Оголошення, з метою підтвердження відповідності товару, що поставляється, технічним вимогам, Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, в тому числі: технічну специфікацію згідно вимог цієї документації, у вигляді порівняльної таблиці згідно додатку 3 цієї документації яка повинна містити всі вимоги замовника, визначені вказаним додатком, фактичні параметри запропонованого товару згідно кожної позиції таблиці додатку 3 цієї документації, позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог. Найменування номенклатурної одиниці товару вказується із зазначенням його виробника; графічні зображення кожного найменування товару; якщо учасник процедури закупівлі не є виробником, для підтвердження статусу офіційного представника виробника необхідно надати лист авторизації виробника (або його офіційного представника).
Всупереч п.5 Додатку 3 Оголошення, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій таблиці згідно додатку 3 п.5. відсутні позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог, та відсутній напис із зазначенням його виробника;
Технічними вимогами до предмета закупівлі у Додатку 3 до Оголошення встановлені вимоги,зокрема: Білизна: 143 CIE; Непрозорість: %:98.
Всупереч вищевикладеного, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій пропозиції пропонує продукцію, що не відповідає вищевикладеним вимогам.
Згідно вимог п.6.3. Наказу від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі.
Згідно п. 6.9.Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (надалі – Наказ), пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.
Згідно п.п.9.2. Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35, виключними підставами дискваліфікації є: пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі.
З підстав вищевикладеного, вимога UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА є безпідставною та задоволенню не підлягає.

Номер вимоги: UA-2019-01-30-001216-a.a2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА, Код ЄДРПОУ:2964510448
Дата подання: 05.02.2019 16:52
Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» дискваліфікував пропозицію ФОП Обдимко О.С з найменшою ціною, чим порушив Наказ ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 а саме п. 9.2. У разі дискваліфікації Учасника, який запропонував найменшу ціну, Замовник публікує в Системі скан-копію документа з відповідним аргументованим рішенням. Виключними підставами дискваліфікації є: - пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі; - Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору.
ФОП Обдимко О.С. не відмовлялась від підписання Договору. ФОП Обдимко О.С. в прікріплених дакументах надала Довідку яка містила необхідні технічні вимоги та гарантувала високу якість виготовленої продукції. Що підтверджують Документі ЦБД.
Також Замовник порушив п.6.2. Під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням.
Порушив частину четверту статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі”:
ураховуючи мету Закону, якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі, у тому числі розгляду та оцінки тендерних пропозицій, необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, не призводячи своїми діями до штучного та/або формального обмеження кола учасників для подальшого визначення переможця торгів.
Вивчивши історію аналогічних закупівель можна зазначити системність порушень, які здійснює Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» - дискваліфікує всіх учасників, а договори підписує виключно з ФОП Сногінова Олена Євгенівна.
Скріни документів додаються.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

07.02.2019 14:42
Замовником було уважно розглянуто вимогу UA-2019-01-30-001216-a.a2 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА.
Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 Закону).
Водночас згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Всупереч вищевикладеного, пропозиція ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА зазначеним вимогам не відповідає.
Згідно п.4 Оголошення про проведення закупівлі, одночасно з пропозицією Учасник повинен надати в електронному (сканованому в форматі pdf) вигляді в складі своєї пропозиції наступні документи: специфікація Додаток №1; заповнену «Форму пропозиції» згідно Додатку №2;технічні вимоги Додаток №3;документи, зазначені в Додатку №4; основні умови договору, які будуть включені до договору про закупівлю Додаток №5; лист-згода на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних Додаток №6;довідка про досвід виконання аналогічних договорів (надати копії цих договорів) Додаток № 7; довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Додаток № 8; довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Додаток № 9.
Всупереч п.4 Оголошення про проведення закупівлі, Учасник ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА надав у складі пропозиції незаповнений Додаток №5, який не містить основних (істотних) умов договору.
Згідно п.5 Додатку 3 Оголошення, з метою підтвердження відповідності товару, що поставляється, технічним вимогам, Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, в тому числі: технічну специфікацію згідно вимог цієї документації, у вигляді порівняльної таблиці згідно додатку 3 цієї документації яка повинна містити всі вимоги замовника, визначені вказаним додатком, фактичні параметри запропонованого товару згідно кожної позиції таблиці додатку 3 цієї документації, позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог. Найменування номенклатурної одиниці товару вказується із зазначенням його виробника; графічні зображення кожного найменування товару; якщо учасник процедури закупівлі не є виробником, для підтвердження статусу офіційного представника виробника необхідно надати лист авторизації виробника (або його офіційного представника).
Всупереч п.5 Додатку 3 Оголошення, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій таблиці згідно додатку 3 п.5. відсутні позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог, та відсутній напис із зазначенням його виробника;
Технічними вимогами до предмета закупівлі у Додатку 3 до Оголошення встановлені вимоги,зокрема: Білизна: 143 CIE; Непрозорість: %:98.
Всупереч вищевикладеного, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій пропозиції пропонує продукцію, що не відповідає вищевикладеним вимогам.
Згідно вимог п.6.3. Наказу від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі.
Згідно п. 6.9.Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (надалі – Наказ), пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.
Згідно п.п.9.2. Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35, виключними підставами дискваліфікації є: пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі.
З підстав вищевикладеного, вимога UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА є безпідставною та задоволенню не підлягає.

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
04.02.2019 14:36
Завершення:
04.02.2019 15:03

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.02.2019 15:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Прокопець Андрій Павлович
Пошук по цьому учаснику
7 250 UAH з ПДВ 5 450 UAH з ПДВ Документи
ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА
Пошук по цьому учаснику
7 900 UAH з ПДВ 5 500 UAH з ПДВ Документи
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
Пошук по цьому учаснику
12 900 UAH з ПДВ 12 900 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.02.2019 09:41
Документи.rar

Публічні документи

01.02.2019 20:09
Пропозиція.pdf
01.02.2019 20:09
Договора.pdf
01.02.2019 20:09
InformDovidka.pdf
01.02.2019 16:19
паспорт.pdf
01.02.2019 16:19
Св-во ПДВ.pdf
01.02.2019 16:19
Витяг.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Прокопець Андрій Павлович
#3203220472
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 5 450 UAH з ПДВ 05.02.2019 14:34
ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА
#2964510448
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 5 500 UAH з ПДВ 05.02.2019 14:43
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
#2892417165
Пошук по цьому переможцю
Переможець 12 900 UAH з ПДВ 05.02.2019 14:47

Документи

05.02.2019 14:33
Протокол

Документи

05.02.2019 14:36
Протокол

Документи

05.02.2019 14:45
Протокол

Переможець

Дата і час публікації: 05.02.2019 14:47

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
Пошук по цьому переможцю
#2892417165
12 900 UAH з ПДВ Документи

Документи

05.02.2019 14:45
Протокол

Укладений договір


Строк дії 12.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 12/02
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
12 900
25.02.2019 23:37
12.02.2019

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання