Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-19-001867-a
  • 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Запорізька комунальна установа "Автогоспцентр"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Суровікіна Наталя , +380612246245 , avtocenter@meriazp.gov.ua
Адреса замовника
Україна, ЗАПОРІЖЖЯ, 69105, Запорізька обл., проспект Соборний, 206
Дата укладення договору
2.04.19
Очікувана вартість
850 200 UAH з ПДВ
Сума договору
804 016 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.04.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 7

Умови закупівлі:

В даних торгах та торгах за інші роки за цією класифікацією пропозиції дискваліфікують, щоб переміг потрібний учасник. Якщо в торгах по конкретних товарах часто є дискваліфікації, при цьому перемагає один і той самий учасник, це є серйозною підставою дослідити зв’язки між Замовником і Учасником. Зверніть увагу, перевірте, чи в цьому випадку була така ситуація. Учасник – переможець приходить на торги з максимальною ціною й жодного разу не понижає ціни! Впевнений в своїй перемозі!

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.02.2019 11:00

Оскарження умов:

до 06.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

10.03.2019 11:00

Очікувана вартість
850 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 2 лоти згідно додатків до тендерної документації

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 22.02.2019 14:29
Дата відповіді: 27.02.2019 12:27
Детально проаналізувавши тендерну документацію, було встановлено наявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право, як потенційного, конкурентоспроможного учасника брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку. У розділі Кваліфікаційні критерії в частині наявності матеріально технічної бази висувається вимога щодо місцезнаходження учасника в радіусі 10 км від Замовника. Вважаємо, що дана вимога прописана під конкретного учасника. Разом з тим, зазначаємо, що встановлення такого положення в тендерній документації, суттєво обмежує можливість взяти участь у торгах інших учасників, які мають багаторічний досвід роботи у даній сфері. Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні обмеження щодо місцезнаходження учасника. Таким чином, вважаємо, що встановлення такого положення є незаконним та порушує наші права, як потенційного учасника даних торгів. Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Оскільки дані положення тендерної документації не мають безпосереднього відношення до предмета закупівлі, а також суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо їх протиправними та дискримінаційними. Просимо внести зміни! Ми, як потенційний учасник будемо вимушені звернутися зі скаргою до АМКУ і в разі задоволення скарги буде поданий позов до суду з вимогою компенсації плати за подання скарги та судовий сбір з відповідальних осіб тендерного комітету. Є судовий прецедент по подібним скаргам.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Повідомляємо, що на цей час відпрацьовуються зміни до тендерної документації, оприлюднення якої в новій редакції буде здійснено відповідно до ст.10, 23 Закону України "Про публічні закупівлі"

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-19-001867-a.c2

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛІОН АВТО", Код ЄДРПОУ:37301487
Дата подання: 26.02.2019 10:49
У розділі Кваліфікаційні критерії в частині наявності матеріально технічної бази висувається вимога щодо місцезнаходження учасника в радіусі 10 км від Замовника. Вважаємо, що дана вимога прописана під конкретного учасника. Разом з тим, зазначаємо, що встановлення такого положення в тендерній документації, суттєво обмежує можливість взяти участь у торгах інших учасників, які мають багаторічний досвід роботи у даній сфері. Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні обмеження щодо місцезнаходження учасника. Таким чином, вважаємо, що встановлення такого положення є незаконним та порушує наші права, як потенційного учасника даних торгів, який знахадиться на декілька км далі від заявленої Замовником відстанні.Ми ,як конкурентоспроможний учасник маємо можливість запропонувати більш економічно вигідну цінову пропозицію. Вимагаємо внести зміни!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.03.2019 10:49
Вимогу задоволено, в тендерну документацію внесено зміни

Документи подані скаржником

26.02.2019 10:48
Вимога.docx

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Лоти

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів CHEVROLET LACETTI, CHEVROLET EPICA, CHEVROLET AVEO, ЗАЗ VIDA, VOLKSWAGEN MULTIVAN

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 6
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання