Папір для друку (формати А3, А4), папір для плотерів, канцелярські товари

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-14-004087-a
  • 30197630-1 - Папір для друку
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва»
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Цитович Костянтин Миколайович, 380442348302 , kievgenplan@protonmail.com
Адреса замовника
Україна, Київ, 01001, Київська область, вул. Хрещатик, 32
Дата укладення договору
22.04.19
Очікувана вартість
800 000 UAH з ПДВ
Сума договору
388 900 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.04.19
  • Відгуки 4
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Умови закупівлі:

Свинарчуки !!! Вас посадят рано чи пізно.

Хотел бы сказать, что вас вылечат, но как-то сам в это не верю.

Умови закупівлі:

Посмотрели по статистике - истории.каждый год в этой компании какие -то непонятные движения с деньгами-закупками. Кто-то замешан.надеемся когда-то ой посадят или начальника Генплана или начальника отдела. И вот тогда посотрудничаем по честному.
Та даже посмотреть по " Укрпапиру" - каждый год -одно и тоже пишут, а Генплан специально одно и тоже постит.
По компьютерам - страшно стало, что тендер может "уйти" не понятно куда- сразу же отмена.
Так вот, уважаемый господин Цитович - бойся. Мы следим за Вами и Вашими тендерами.

Ничего кроме вранья у вас нет. А вранье никого не пугает. Мы не нуждаемся в услугах мутных контрагентов без документов, мозгов и товара, как в вашем случае. Всего хорошего.

Умови закупівлі:

Никакой честности и прозрачности в этой организации нет, уважаемый Аноним. Здесь или господин Цитович что-то(интересы) преследует какие-то свои или кто-то с его подчиненных. Но , как бы там ни было - видно даже по тендеру, который сняли с площадки о закупке компьютеров что или "не договорились еще" или "что-то пошло не так". Факты "отписок" высосанные из пальца - чисто формально, чтобы "отшить" "не нужных" поставщиков.

Посмотрите и проанализируйте о "своем" выигравшем директоре. Ребята, это просто свой человек. Что КВЕДЫ, что из истории смены или "подготовки" компании к тендеру. Все сшито белыми нитками.

Посмотрите историю смены директоров будущего победителя Вашего тендера и историю её по юконтролу или боту хотябы (;-))))

Да, забыл отметить, закупку компьютеров отменили в связи с недостатком финансирования, так что это тут вообще не в тему.

Компания, зарегистрированная по интересному адресу, пару месяцев назад торговавшая фруктами и ягодами, поменяв кведы, название и т.п., участвует только в наших тендерах, заметно демпингуя. Может быть из благих намерений, но вряд ли мы теперь это в полной мере узнаем, поскольку поданные документы не соответствуют требованиям тендерной документации. Это факт. Подавайте документы согласно требований и меньше фантазируйте в своих вымогах, "анонимы".

Умови закупівлі:

Очень корумпированная структура. Взятничество. Протягивание своих интересов.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.03.2019 17:50

Оскарження умов:

до 25.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

29.03.2019 17:50

Очікувана вартість
800 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Код 30190000-7 за ДК 021:2015 (CPV) - Офісне устаткування та приладдя
(папір для друку (формати А3, А4), папір для плотерів, канцелярські товари)

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-14-004087-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР", Код ЄДРПОУ:25394112
Дата подання: 19.03.2019 14:37
Товариство з обмеженою відповідальністю «Український папір» має намір прийняти участь у електронних торгах №UA-2019-03-14-004087-a на закупівлю ДК 021:2015 – 30190000-7 (Офісне устаткування та приладдя) (ЛОТ 1. Код 30197630-1 за ДК 021:2015 (СPV) – Папір для друку) (папір форматів А3 та А4)), де Замовником виступає Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва».
Повідомляємо, що після вивчення тендерної документації до електронних торгів №UA-2019-03-14-004087-a нами було встановлено, що технічні вимоги до паперу А3 та А4, були встановлені для конкретної марки паперу. Зважаючи на це інші марки паперу, які можуть бути запропоновані Вам іншими учасниками не будуть відповідати одному або декільком параметрам, а саме показник паперу: непрозорість: не менше 93%. Надати аналог згідно встановлених параметрів – неможливо.
ТОВ «Український папір» просить Вас виключити дискримінаційний параметри до паперу А3 та А4, а саме показник паперу: непрозорість: не менше 92% для забезпечення можливості прийняття участі максимальної кількості учасників та отримання Вами найбільш економічно вигідної пропозиції.
Сподіваємось на Ваше розуміння і подальше взаємовигідне співробітництво.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.03.2019 14:59
Твердження про те, що технічні вимоги були встановлені для конкретної марки паперу, не відповідає дійсності. Заявленим характеристикам відповідає папір форматів А3 та А4 класу В (В+) різних марок, наприклад папір Xerox Business; HP Office; ZOOM Extra, тощо. Відповідно, заявлені вимоги не являються дискримінаційними. Технічні характеристики паперу визначені виходячи з великих обсягів друку для забезпечення меншого зносу картриджів та друкуючої техніки для мінімізації витрат на її технічне обслуговування та ремонт.

Номер вимоги: UA-2019-03-14-004087-a.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР-ЕКСП", Код ЄДРПОУ:36087950
Дата подання: 04.04.2019 13:25
Шановна комісія тендерного комітету. Згідно з протоколом (рішення) тендерного комітету № 112-Т від 03.03.2019 Ви відхилили тендерну пропозицію по нам, як попереможцю тендера UA-2019-03-07-000263-b. В описі/поясленні протокольного рішення Ви написали, що на деяких документів не вистачає. А саме: не вистачає устава товариства післе внесення змін в останній від 12.12.2018.

Хочемо звернути увагу, Ви не звернули увагу, на те що цієї дати (12.12.2018) наше товариство перейшло на модельний Статут, що не заперечить законам України та в.т.ч Постановою Кабінету Міністрів від 16.11.2011 р. № 1182. Ця інформація є доступною та відкритою на ресурсі МінЮста( https://usr.minjust.gov.ua) і в поданих нами документах є посилання на даний офіційний ресурс, що не заперечить умовам по підготовці документів для подачі на тендер тендерної документації. Щодо подачі цього документу реєстратору Шентак Л.В. -Модельний статут державному реєстратору не надається. Він перевіряється/підтягується з сайту МінЮста.

Вимагаємо переглянути документи ще раз, БІЛЬШ УВАЖНІШЕ, які були завантажені і підготовлені нами згідно чинного законодавства та вимог тендера та ВИНЕСТИ рішення по нам, як по переможцю тендера. І іншому випадку, нашими юристами данний протокол розглядається як або не уважність при вивченні поданих нами документів Вам на тендер, або як "лобіювання інтересів" "своєї прохідної компанії" або як тендер який має елементи корупційної складової.
Заздалегідь вдячні Вам за порозуміння.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

05.04.2019 14:29
В пункті 6 підписаної та завантаженої в систему тендерної пропозиції учасника останній підтвердив повну, безумовну і беззаперечну згоду з усіма умовами проведення процедури закупівлі, визначеними в тендерній документації та додатках до неї, в пункті 3 учасник погодився з тим, що ми можемо відхилити його пропозиції згідно з умовами тендерної документації.

Відповідно до вимог п. 3 розділу «Документальне підтвердження для юридичних осіб» Додатку №2 до Тендерної документації учасник, в підтвердження провадження своєї підприємницької діяльності відповідно до статуту, повинен надати завірену ним копію чинної редакції статуту або іншого установчого документа, а у разі, якщо учасник здійснює діяльність на підставі модельного статуту - надати копію відповідного рішення засновників. Як вже зазначалось, вказана вимога не виконана.
Відповідно до вимог ч. 7 ст. 17 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту подаються такі документи: 1) заява про державну реєстрацію переходу з власного установчого документа на діяльність на підставі модельного статуту; 2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі модельного статуту. Додані «описи документів, що подаються державному реєстратору..» не містять вказаних даних. Завантажене Рішення учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Ємільчине-Агро» від 11.12.2018 також не містить відомостей про перехід на діяльність на підставі модельного статуту. І жодного рішення уповноваженого органу управління про перехід на модельний статут не подано.

Крім того, датою провадження діяльності юридичною особою на підставі модельного статуту вважається дата внесення відповідного запису до ЄДР. На згаданому у вимозі ресурсі https://usr.minjust.gov.ua за результатом пошуку інформації стосовно учасника станом на 05.04.2019 відсутні дані про те, що юридична особа діє на підставі модельного статуту. Також ваші твердження спростовуються завантаженим в систему витягом з ЄДРПОУ від 11.03.2019, стор. 3 вказаного витягу – графа «Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту»: відомості відсутні. В пункті 2 поданої форми «Відомості про учасника» замість назви установчого документа, на підставі якого діє учасник, його номеру та дати вказана дата та номер запису про проведення державної реєстрації і дата взяття на облік в органах статистики. Зазначене в сукупності підтверджує вірність висновку про невідповідність пропозиції учасника вимогам тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-03-14-004087-a.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР-ЕКСП", Код ЄДРПОУ:36087950
Дата подання: 04.04.2019 13:18
Шановна комісія тендерного комітету. Згідно з протоколом (рішення) тендерного комітету № 113-Т від 03.03.2019 Ви відхилили тендерну пропозицію по нам, як попереможцю тендера UA-2019-03-07-000263-b. В описі/поясленні протокольного рішення Ви написали, що на деяких документів не вистачає. А саме: не вистачає устава товариства післе внесення змін в останній від 12.12.2018.

Хочемо звернути увагу, Ви не звернули увагу, на те що цієї дати (13.13.2018) наше товариство перейшло на модельний Статут, що не заперечить законам України та в.т.ч Постановою Кабінету Міністрів від 16.11.2011 р. № 1182. Ця інформація є доступною та відкритою на ресурсі МінЮста( https://usr.minjust.gov.ua) і в поданих нами документах є посилання на даний офіційний ресурс, що не заперечить умовам по підготовці документів для подачі на тендер тендерної документації. Щодо подачі цього документу реєстратору Шентак Л.В. -Модельний статут державному реєстратору не надається. Він перевіряється/підтягується з сайту МінЮста.

Вимагаємо переглянути документи ще раз, БІЛЬШ УВАЖНІШЕ, які були завантажені і підготовлені нами згідно чинного законодавства та вимог тендера та ВИНЕСТИ рішення по нам, як по переможцю тендера. І іншому випадку, нашими юристами данний протокол розглядається як або не уважність при вивченні поданих нами документів Вам на тендер, або як "лобіювання інтересів" "своєї прохідної компанії" або як тендер який має елементи корупційної складової.
Заздалегідь вдячні Вам за порозуміння.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

05.04.2019 14:29
В пункті 6 підписаної та завантаженої в систему тендерної пропозиції учасника останній підтвердив повну, безумовну і беззаперечну згоду з усіма умовами проведення процедури закупівлі, визначеними в тендерній документації та додатках до неї, в пункті 3 учасник погодився з тим, що ми можемо відхилити його пропозиції згідно з умовами тендерної документації.

Відповідно до вимог п. 3 розділу «Документальне підтвердження для юридичних осіб» Додатку №2 до Тендерної документації учасник, в підтвердження провадження своєї підприємницької діяльності відповідно до статуту, повинен надати завірену ним копію чинної редакції статуту або іншого установчого документа, а у разі, якщо учасник здійснює діяльність на підставі модельного статуту - надати копію відповідного рішення засновників. Як вже зазначалось, вказана вимога не виконана.

Відповідно до вимог ч. 7 ст. 17 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту подаються такі документи: 1) заява про державну реєстрацію переходу з власного установчого документа на діяльність на підставі модельного статуту; 2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі модельного статуту. Додані «описи документів, що подаються державному реєстратору..» не містять вказаних даних. Завантажене Рішення учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Ємільчине-Агро» від 11.12.2018 також не містить відомостей про перехід на діяльність на підставі модельного статуту. І жодного рішення уповноваженого органу управління про перехід на модельний статут не подано.

Крім того, датою провадження діяльності юридичною особою на підставі модельного статуту вважається дата внесення відповідного запису до ЄДР. На згаданому у вимозі ресурсі https://usr.minjust.gov.ua за результатом пошуку інформації стосовно учасника станом на 05.04.2019 відсутні дані про те, що юридична особа діє на підставі модельного статуту. Також ваші твердження спростовуються завантаженим в систему витягом з ЄДРПОУ від 11.03.2019, стор. 3 вказаного витягу – графа «Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту»: відомості відсутні. В пункті 2 поданої форми «Відомості про учасника» замість назви установчого документа, на підставі якого діє учасник, його номеру та дати вказана дата та номер запису про проведення державної реєстрації і дата взяття на облік в органах статистики. Зазначене в сукупності підтверджує вірність висновку про невідповідність пропозиції учасника вимогам тендерної документації.

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 4

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Лоти

Папір для плотерів

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Зміна ціни за одиницю товару - 2
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Папір форматів А3 та А4

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Зміна ціни за одиницю товару - 2
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання