придбання персональних комп'ютерів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-21-001578-b
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Миколаєві
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Швадченко Олена , 380954512281 , tu.dbr.fes@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54020, Миколаївська область, Погранична, будинок 9
Дата укладення договору
22.07.19
Переможець
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
Очікувана вартість
1 470 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 410 630 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 22.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.06.2019 00:00

Оскарження умов:

до 04.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

08.07.2019 00:00

Початок аукціону:

08.07.2019 14:45

Очікувана вартість
1 470 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
10 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.68 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

65 штуки
персональні комп'ютери
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 23.06.2019 23:33
Дата відповіді: 24.06.2019 14:32
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Надаємо відповідь на ваше запитання.

1. Допускаємо, тому у п. 1.4 Вимоги, щодо технічної підтримки Додатку 4 Технічних вимогах вказано «У разі, якщо дані Технічні вимоги містять посилання на конкретну марку, фірму, патент, конструкцію або тип товару, то вважається, що Технічні вимоги містять вираз «або еквівалент»».
В нашій тендерної документації немає жодного посилання на конкретну модель ноутбука або сервера. Ми вказали лише технічні параметри не нижче яких нам потрібні ноутбуки та сервер. Ви маєте можливість запропонувати нам інші моделі з параметрами не нижче вказаних.

2. Так допускаємо, до участі в закупівлі допускаються фізичні особи-підприємці, у т.ч. і неплатники ПДВ (пункт 35 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»).
До уваги береться остаточна (кінцева) ціна товару.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-21-001578-b.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "АСАП ДЕМО", Код ЄДРПОУ:41362870
Дата подання: 24.06.2019 10:14
Шановний Завнику! Відповідно до п.3 ч.2 ст.22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".

Специфікація Замовника дійсно містить вираз "або еквівалент", проте технічні вимоги до предмету закупівлі, визначені таким чином, що загальній сукупності технічних вимог повністю відповідає лише обладнання виробництва компанії Dell Inc., а саме Dell OptiPlex 3060 з монітором Dell. Оскільки обладнання, що є предметом закупівлі, (Персональні комп’ютери – 65 шт.) має в Україні сталий та достатній ринок пропозицій, технічні вимоги до предмету закупівлі тендерної документації, є необґрунтованими та такими, що штучно обмежують конкуренцію.
1) Тендерною документацією встановлені наступні вимоги до корпусу
системного блока: типу Micro Form Factor (габарити не більше 182х36х178мм).
Встановлені вимоги повністю відповідають опису Dell OptiPlex 3060.
Крім того такі вимоги є повністю необґрунтованими, оскільки, по-перше, визначення форм фактору корпусу та вимог щодо кріплення системного блоку на підставці монітору вже є достатнім для ознаки розміру блоку, по-друге, системний блок ніяким чином не кращий за такий же тільки на декілька міліметрів більший чи менший, проте така вимога зменшує конкуренцію при здійсненні закупівлі до однієї моделі обладнання, так як при сукупності усіх характеристик жодна модель окрім вищезазначеної не відповідатиме вимогам тендерної документації замовника. Порівняння габаритів, із збереженням масштабу, А-бренд виробників ПК додається.

2) Технічними вимогами тендерної документації встановлені наступні вимоги до набору системної логіки (чипсету) системного блоку: Н370 або краще.
Встановлені вимоги повністю відповідають опису Dell OptiPlex 3060, проте у найближчого аналога іншого виробника (який, доречи, вищий у рейтингу Gartner ніж Dell) встановлений чипсет B360. Порівняльна таблиця технічних характеристик чипсетів з ресурсу https://epictech.ru/intel-300-series-chipset/ додається.

Відповідно до ст. 3 Закону України Про публічні закупівлі основними принципами здійснення закупівель є, зокрема, максимальна економія та ефективність та недискримінація учасників.
Натомість надмірна необґрунтована деталізація вимог до предмету закупівлі призводить до обмеження конкуренції та надмірному використанню бюджетних коштів.
Вимагаємо переглянути технічні вимоги, щодо предмету закупівлі:
1) Змінити габарити до 204х36х192 мм, які будут відповідати усім А-бренд персональним комп'ютерам Micro Form Factor.
2) Змінити чипсет на B360 або кращий, що повністю відповідатиме усьому спектру персональних комп'ютерів на ринку та збільшить конкуренцію серед постачальників.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.06.2019 13:50
Шановний учасник, повідомляємо, що Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики: вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Ураховуючи викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячі зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

Номер вимоги: UA-2019-06-21-001578-b.a2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОВУДІНВЕСТ", Код ЄДРПОУ:35350034
Дата подання: 26.06.2019 15:09
Шановний Замовнику!
Відповідно до п.3 ч.2 ст.22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Специфікація Замовника дійсно містить вираз "або еквівалент", проте технічні вимоги до предмету закупівлі, визначені таким чином, що загальній сукупності технічних вимог повністю відповідає лише обладнання одного виробника - компанії Dell Inc., а саме Dell OptiPlex 3060 з монітором Dell. Зокрема:
1) тендерною документацією встановлені наступні вимоги до корпусу системного блока: типу Micro Form Factor (габарити не більше 182х36х178мм), що однозначно вказує та корпус системного блоку Dell OptiPlex 3060. Корпус системного блоку будь якого іншого виробника рівня А-бренд не задовольняє вимогам по габаритам;
2) технічними вимогами тендерної документації встановлені наступні вимоги до набору системної логіки (чипсету) системного блоку: Н370 або краще. Проте вимогам, що встановлені у тендерній документації до системного блоку, повністю відповідає також набір системної логіки B360.
Виходячи з вищенаведеного, вимагаємо переглянути технічні вимоги щодо предмету закупівлі:
1) вилучити вимогу щодо розмірів корпусу системного блоку, залишивши тільки вимогу до форм-фактору (Micro Form Factor);
2) змінити чипсет на B360 або кращий, або вилучити вимогу до чипсету взагалі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.06.2019 13:50
Шановний учасник, повідомляємо, що Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики: вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Ураховуючи викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячі зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
08.07.2019 14:45
Завершення:
08.07.2019 15:07

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.07.2019 15:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
Пошук по цьому учаснику
1 410 630 UAH з ПДВ 1 410 630 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО "ЛОГІКА"
Пошук по цьому учаснику
1 466 400 UAH з ПДВ 1 466 400 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
#38980356
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 410 630 UAH з ПДВ 09.07.2019 15:08

Документи

08.07.2019 15:07
edr_identification.yaml
09.07.2019 15:06
протокол_71.pdf
09.07.2019 15:07
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 09.07.2019 15:08

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
Пошук по цьому переможцю
#38980356
1 410 630 UAH з ПДВ Документи

Документи

08.07.2019 15:07
edr_identification.yaml
09.07.2019 15:06
протокол_71.pdf
09.07.2019 15:07
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 22.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 56
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Dogovor_komp.pdf Укладений
1 410 630
22.07.2019 13:07
22.07.2019
sign.p7s Укладений
22.07.2019 13:08
sign.p7s Укладений
22.07.2019 13:09

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 22.07.2019 13:16
Опис змін: зменшення суми виділених бюджетних асигнувань
Номер договору: 1
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 30.09.2019 12:18
Опис змін: внесення змін в специфікацію, з метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows 10 PRO
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 22.07.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 1 085 100
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Зміна сторонніх показників - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання