Автомобіль швидкої допомоги (власні кошти)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-08-15-001421-a
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Служба організації та проведення закупівель, +380443096909,+380443096906,+380443096911,+380443096929,+380443096908 , sergeeva_ai@sw.uz.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01601, Київ, вул. Лисенка, 6
Очікувана вартість
1 810 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.10.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 06.09.2019 18:00

Оскарження умов:

до 12.09.2019 00:00

Подання пропозицій:

16.09.2019 18:00

Початок аукціону:

10.10.2019 15:02

Очікувана вартість
1 810 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
54 300 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
18 100 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 штука
Автомобіль швидкої допомоги
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-15-001421-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 22.08.2019 14:49
1. У п.1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Основна рама та стійки («ноги») коліс вироблені з алюмінію." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що прописана під конкретного виробника. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 жодним чином не обмежено матеріал виготовлення нош. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. Змінити вимогу та прописати в тендерній документації, що "Основна рама та стійки («ноги») коліс повинні бути вироблені з міцного металу».
2. У п.2 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Максимальне навантаження не менше 300 кг" Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме під приймальний пристрій Stem Modu 1-TR виробництва S.R.L Unipersonale Italia. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та викласти її в наступній редакції "Максимальне навантаження не менше 250 кг".
3. Відповідно до п.4 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Простирадло для перенесення) встановлено вимогу щодо простирадло для перенесення, а саме: "12 ручок (по 6 з кожної сторони)". Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме: Ноші м’які 23005000004 Ferno. Більшість виробників виготовляють даний пристрій 8-10 ручками. Вказаний параметр штучно та необґрунтовано завищено, оскільки 8 ручок на простирадлі для перенесення достатньо для того щодо бригада швидкої медичної допомоги у складі: лікар, фельдшер, медична сестра та водій могли комфортно та зручно перенести пацієнта. Наше підприємство може задовільнити Ваші потреби з простирадлом для перенесення з 10 ручками. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу щодо простирадло для перенесення, та викласти в наступній редакції: "не менше 10 ручок".
4. Відповідно до п.7 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Дефібрилятор) Замовник вимагає: «Наявність прямокутного біфазного імпульсу, Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд, Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин, Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом., індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації, текстові підказки, Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину, Випробування на падіння з висоти 1,5 метра, Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55., Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг, Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису, багаторазові електроди для дефібриляції для дорослих». Звертаємо увагу, що вказані вимоги прописані під конкретний пристрій одного виробника Дефібрилятор ZOLL AED Pro. Вказані замовником вимоги щодо пристрою є необґрунтованими та дискримінаційними, з огляду на наступне: матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї не менш 170 розрядів або 6 годин непереривного моніторингу, час очікування 3 місяці, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. Внесення вище зазначених у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі самого пристрою та не впливають на його функціональність, таким чином штучно обмежують конкуренцію. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Враховуючи вище викладене просимо видалити дискримінаційні вимоги, а саме: «Наявність прямокутного біфазного імпульсу,
Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин,
індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації, текстові підказки, Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину, Випробування на падіння з висоти 1,5 метра, Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55, Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису»
Викласти вимоги в наступній редакції: Час набора заряду дефібрилятора до максимального рівня енергії не більше 10 секунд, Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 25 до 300 Ом.,
5.


Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.08.2019 16:58
Розглянувши звернення щодо усунення дискримінаційних вимог в тендерній документації, повідомляємо наступне. Технічні та якісні характеристики до предмета закупівлі розробленго відповідно до вимог законодавства України,включаючи вимоги державних стандартів (ДСТУ 7032:2009, ДСТУ EN 1865:2014, тощо), з урахуванням потеб та умов експлуатації автомобіля швидкої допомоги для забезпечення безпеки пацієнтів та нормальних умов праці медичного персоналу Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" акціонерне товариство "Українська залізниця". Державними стандартами встановлено мінімальні загальні вимоги до медичного устаткування,устаткування, яке використовують в автомобілях швидкої медичної допомоги та поза лікарнями і клініками. Призначеність стандарту - убезпечити пацієнта й унайменшити фізичні зусилля персоналу, який застосовує це устаткування. всі встановлені технічні вимоги до автомобілів швидкої допомоги відповідають нормам законодавства та жодним чином не порушують норми державних стандартів України. Слід зазначити, що запропоновані зміни погіршують технічні характеристики устаткування, яким комплектується автомобіль та відповідно експлуатаційні можливості автомобіля швидкої допомоги. Всі зацікавлені учасники мають можливість пропонувати автомобілі швидкої допомоги, які комплектуються обладнанням, яке відповідає встановленим технічним та якісним характеристикам. Медичне обладнання з зазначеними характеристиками виробляється великою кількстю світових виробників, а отже, будь-який виробник автомобілів швидкої допомоги може укомлектувати запропоновані автомобілі обладнанням, яке відповідає вимогам. Таким чином, тендерна документація сформована відповідно до норм Закону України "Про публічні закупівлі" відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, відповідає державним нормам, стандартам, та не містить будь-яких дискримінаційних вимог, а також враховуючи те, що запропоновані зміни значно погіршують характеристики устаткування та експлуатаційні можливості автомобілів в цілому, вважаємо недоцільним вносити зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-08-15-001421-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 02.09.2019 14:26
1. У п.1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Основна рама та стійки («ноги») коліс вироблені з алюмінію." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що обмежує виробників такого медичного обладнання з металів. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 жодним чином не обмежено матеріал виготовлення нош. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. А саме викласти її в наступній редакції: Основні частини каркасу (рама та стійки («ноги»)) нош-каталки повинні бути вироблені з нержавіючої сталі або фарбованої сталі, або алюмінію, або сплавів алюмінію. Платформа для матрацу нош-каталки має бути виготовлена з міцного матеріалу. Окреме керування складанням задніх та передніх «ніг» при завантаженні, та автоматичне розкладання їх при розвантаженні. Колеса передніх та задніх «ніг» діаметром не менше 200 мм. Колеса передніх та/або задніх «ніг» поворотні на 360°. Колеса передніх та/або задніх «ніг» повинні мати блокування (гальма). Регулювання куту нахилу спинної секції. Наявність бокових поручнів-обмежувачів для пацієнта, що фіксуються в вертикальному положенні та складаються вздовж каркасу нош, не збільшуючи при цьому зовнішні габарити нош-каталки. Наявність підставки для ніг. Максимальне навантаження не менше 190 кг. Довжина не менше 192 см, ширина не менше 56 см. Вага не більше 45 кг. Наявність завантажувальних коліс в передній частині каркасу нош-каталки, що полегшують їх завантаження на приймальний пристрій без додаткового піднімання нош медичним персоналом. Ноші-каталка повинні мати елементи кріплення для фіксації їх у замку приймального пристрою. Повинні мати у комплекті матрац, комплект ременів для фіксації пацієнта, штатив для інфузій.
2. У п.2 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Максимальне навантаження не менше 300 кг" Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. А саме викласти її в наступній редакції: Приймальний пристрій повинен забезпечувати легкість завантаження нош в медичний салон та їх вивантаження з медичного салону з надійним фіксуванням в завантаженому стані, переміщення поверхні приймального пристрою (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення. Пристрій повинен мати функцію нахилу для забезпечення легкого завантаження або вивантаження нош без додаткового піднімання нош медичним персоналом. Пристрій та/або його піддон повинен бути виконаний із матеріалу, що забезпечує простоту та легкість при очищенні та дезінфекції. Максимальне навантаження не менше 220 кг. Поперечне переміщення не менше 240 мм. Поздовжнє переміщення не менше 350 мм. Для належного догляду за пацієнтом у невідкладних станах та здійснення реанімаційних заходів приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати зміну кута нахилу у діапазоні не менше ± 10˚. Наявність ніші для спинної дошки та/або ковшових нош. Для гарантування надійності фіксації та безпеки пацієнта та персоналу в комплект приймального пристрою повинен входити замок (система фіксації) основних нош.
3. Відповідно до п.4 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Простирадло для перенесення) встановлено вимогу щодо простирадло для перенесення, а саме: "12 ручок (по 6 з кожної сторони)". Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД. Більшість виробників виготовляють даний пристрій з 6-8 ручками. Вказаний параметр штучно та необґрунтовано завищено, оскільки 8 ручок на простирадлі для перенесення достатньо для того щоб бригада швидкої медичної допомоги у складі: лікар, фельдшер, медична сестра та водій могли комфортно та зручно перенести пацієнта. Наше підприємство може задовільнити Ваші потреби з простирадлом для перенесення з 8 ручками. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. А саме викласти її в наступній редакції: Має бути у вигляді м’яких нош, які призначені для перенесення пацієнтів. Має бути виготовлене з міцного водостійкого нетканого матеріалу. Максимальне навантаження не менше 150 кг. Повинне складатися вздовж та впоперек. Не має бути жорсткого каркасу. Довжина має бути не менше 185 см, ширина повинна бути не менше 70 см. Повинне мати не менше 6 ручок.
4. Відповідно до п.7 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Дефібрилятор) Замовник вимагає: «Наявність прямокутного біфазного імпульсу, Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд, Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин, Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом., індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації, текстові підказки, Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину, Випробування на падіння з висоти 1,5 метра, Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55., Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг, Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису, багаторазові електроди для дефібриляції для дорослих». Звертаємо увагу, що вказані вимоги прописані під конкретний пристрій одного виробника Дефібрилятор ZOLL AED Pro. Вказані замовником вимоги щодо пристрою є необґрунтованими та дискримінаційними, з огляду на наступне: матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї не менш 170 розрядів або 6 годин непереривного моніторингу, час очікування 3 місяці, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. Внесення вище зазначених у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі самого пристрою та не впливають на його функціональність, таким чином штучно обмежують конкуренцію. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. А саме викласти її в наступній редакції:: Автоматичний двофазний дефібрилятор з можливістю використання у дорослих і дітей. Повинен забезпечувати автоматичну і напівавтоматичну зовнішню дефібриляцію. Наявність режиму ручного аналізу та ручної дефібриляції з можливістю використання для дорослих і дітей. Наявність голосових інструкцій з проведення серцево-легеневої реанімації. Вага дефібрилятора разом з батареєю, не повинна перевищувати 2,9 кг.
Тип імпульсу – двофазний.
Тип екрану – рідкокристалічний. Великий кольоровий дисплей не менше 5,7 дюймів. Відображення на екрані текстових і графічних. Відображення на екрані часу з моменту включення приладу. Відображення на екрані кількості проведених розрядів. Наявність автоматичного перемикання в дитячий чи дорослий режим в залежності від приєднаних електродів. Максимальний рівень енергії, що подається в напівавтоматичному і ручному режимах для дорослих - не менше 360 Дж. Наявність сигналу готовності дефібрилятора до проведення розряду.
Час набору заряду до 200 Дж - не більше 5 с. Час набору заряду до 360 Дж не більше 7 с. Кількість розрядів з енергією 360 Дж. при роботі приладу від нового акумулятора - не менш 200.
Стійкість до твердих речовин/рідин не гірше ІР55
Повинен мати в комплекті настінне кріплення для АШМД сертифіковане EN 1789:2007
5. Відповідно до п.8 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Електрокардіограф) Замовник вимагає: «Можливість використання SD карти пам'яті» Дана вимога є штучно завищеною та дискримінаційною до інших виробників, оскільки переважна більшість електрокардіографів має функцію щодо передачі даних на USB Флеш накопичувачі, з практики в переважній більшості медичні виробники використовують USB Флеш накопичувачі для передачі даних з ЕКГ, оскільки USB Флеш накопичувачі більш функціональні та надійніші ніж SD карти пам'яті. Враховуючи вище викладене просимо видалити дискримінаційні вимоги та викласти вказану вимогу в наступній редакції: «Можливість використання SD карти пам'яті або USB флеш накопичувача»
Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.09.2019 08:06
Розглянувши звернення щодо усунення дискримінаційних вимог в тендерній документації, повідомляємо наступне. Технічні та якісні характеристики до предмета закупівлі розробленго відповідно до вимог законодавства України,включаючи вимоги державних стандартів (ДСТУ 7032:2009, ДСТУ EN 1865:2014, тощо), з урахуванням потеб та умов експлуатації автомобіля швидкої допомоги для забезпечення безпеки пацієнтів та нормальних умов праці медичного персоналу Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" акціонерне товариство "Українська залізниця". Державними стандартами встановлено мінімальні загальні вимоги до медичного устаткування,устаткування, яке використовують в автомобілях швидкої медичної допомоги та поза лікарнями і клініками. Призначеність стандарту - убезпечити пацієнта й унайменшити фізичні зусилля персоналу, який застосовує це устаткування. всі встановлені технічні вимоги до автомобілів швидкої допомоги відповідають нормам законодавства та жодним чином не порушують норми державних стандартів України. Слід зазначити, що запропоновані зміни погіршують технічні характеристики устаткування, яким комплектується автомобіль та відповідно експлуатаційні можливості автомобіля швидкої допомоги. Всі зацікавлені учасники мають можливість пропонувати автомобілі швидкої допомоги, які комплектуються обладнанням, яке відповідає встановленим технічним та якісним характеристикам. Медичне обладнання з зазначеними характеристиками виробляється великою кількстю світових виробників, а отже, будь-який виробник автомобілів швидкої допомоги може укомлектувати запропоновані автомобілі обладнанням, яке відповідає вимогам. Таким чином, тендерна документація сформована відповідно до норм Закону України "Про публічні закупівлі" відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, відповідає державним нормам, стандартам, та не містить будь-яких дискримінаційних вимог, а також враховуючи те, що запропоновані зміни значно погіршують характеристики устаткування та експлуатаційні можливості автомобілів в цілому, вважаємо недоцільним вносити зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-08-15-001421-a.a3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Центр Херсон", Код ЄДРПОУ:38967639
Дата подання: 02.09.2019 17:09
1. Шановний замовнику! Наше підприємство має намір взяти участь у відкритих торгах, що проводяться Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" (надалі – Замовник) щодо закупівлі за кодом ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі Автомобіль швидкої допомоги (ідентифікатор закупівлі UA-2019-08-15-001421-a. Детально вивчивши тендерну документацію та всі додатки до неї, нами було виявлено, що Замовником встановлено дискримінаційні умови щодо товару, який є предметом закупівлі, та обмежено конкуренцію серед потенційних учасників закупівлі. Так, окремі пункти медико-технічних вимог до предмету закупівлі, що викладені у Додатку 1 до тендерної документації, необгрунтовано встановлюють вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством: Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) встановлено наступну вимогу до Основних нош (каталки): "Основна рама та стійки («ноги») коліс вироблені з алюмінію.". Встановлена замовником вимога щодо матеріалів (сплавів) нош є необґрунтованою та дискримінаційною по відношенню до учасників, які поставляють ноші з каркасом, що виготовлений з інших легких та не менш міцних матеріалів, які також не піддаються корозії. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо матеріалу виготовлення основних частин каркасу для нош, які повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Для розширення кола потенційних учасників закупівлі, усунення дискримінаційних вимог та приведення тендерної документації у відповідність вимогам чинного законодавства, просимо Вас внести зміни до медико-технічних вимог до предмету закупівлі таким чином, щоб останні не встановлювали обмежень для участі у них різними виробниками товару, а саме: - викласти вимогу № 1 до Основних нош (каталки) у таблиці Додатку 1 до тендерної документації (Медико-технічні вимоги) в наступній редакції: «Каркас виконаний з міцного та легкого матеріалу, який не піддається окисленню, та стійкий до корозії»; Також інформуємо, що у разі відмови ми вимушені будемо звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України та звернутись до порталу dozorro.org , що може вплинути на дані автоматичних індикаторів ризику та негативно відобразитись на даній закупівлі.
2. Так в п.2 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації встановлено наступну вимогу до (Приймальний пристрій для нош): "Максимальне навантаження не менше 300 кг" Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме під приймальний пристрій Stem Modu 1-TR виробництва S.R.L Unipersonale Italia. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо навантаження який повинен мати приймальний пристрій для нош автомобіля швидкої медичної допомоги. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Для розширення кола потенційних учасників закупівлі, усунення дискримінаційних вимог та приведення тендерної документації у відповідність вимогам чинного законодавства, просимо Вас внести зміни до медико-технічних вимог до предмету закупівлі таким чином, щоб останні не встановлювали обмежень для участі у них різними виробниками товару, а саме: - викласти вимогу що приймального пристрою в наступній редакції "Максимальне навантаження не менше 220 кг".
3. Так в п.4 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Простирадло для перенесення) необгрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: встановлено вимогу щодо простирадло для перенесення, а саме: "12 ручок (по 6 з кожної сторони)". Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції зі сторони інших виробників АШМД та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме: Ноші м’які 23005000004 Ferno. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Для розширення кола потенційних учасників закупівлі, усунення дискримінаційних вимог та приведення тендерної документації до закупівлі UA-2019-08-15-001421-a у відповідність вимогам чинного законодавства, просимо Вас внести зміни до медико-технічних вимог до предмету закупівлі таким чином, щоб останні не встановлювали обмежень для участі у них різними виробниками товару, а саме: "не менше 6 ручок".
4. Так в п.7 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Дефібрилятор) необґрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: «Наявність прямокутного біфазного імпульсу, Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд, Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин, Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом., індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації, текстові підказки, Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину, Випробування на падіння з висоти 1,5 метра, Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55., Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг, Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису, багаторазові електроди для дефібриляції для дорослих». Звертаємо увагу, що вказані вимоги прописані під конкретний пристрій одного виробника Дефібрилятор ZOLL AED Pro. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Для розширення кола потенційних учасників закупівлі, усунення дискримінаційних вимог та приведення тендерної документації до закупівлі UA-2019-08-15-001421-a у відповідність вимогам чинного законодавства, просимо Вас внести зміни до медико-технічних вимог до предмету закупівлі таким чином, щоб останні не встановлювали обмежень для участі у них різними виробниками товару, а саме: просимо видалити дискримінаційні вимоги: Повинен бути призначений для автоматичної зовнішньої дефібриляції з функцією голосових і текстових підказок рятувальникові в процесі виконання їм реанімаційних заходів, які включають дефібриляцію і/або серцево-легеневу реанімацію та дефібриляції в ручному режимі.
Наявність прямокутного біфазного імпульсу
Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд
Наявність наступних режимів дефібриляції:
- Напівавтоматична дефібриляція з моніторингом серцево-легеневої реанімації
- Ручна дефібриляція
Можливість використання дорослих і дитячих електродів
Можливість використання електродів з датчиком оцінки серцево-легеневої реанімації
Можливість використання багаторазових електродів з гелевими накладками, що клеяться
Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин
Час утримання заряду (заходи безпеки):
У напівавтоматичному режимі не більш ніж 30 секунд
У ручний режимі не більш ніж 60 секунд
Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом.
Наявність рідкокристалічного дисплея
РК дисплей повинен відображати:
ЕКГ криву;
загальний час реанімації;
індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації;
кількість розрядів;
текстові підказки;
поточний режим;
Можливість вибору алгоритму реанімації з періоду серцево-легеневої реанімації
Можливість задавати рівень перших трьох розрядів заздалегідь
Наявність функції самотестування в ручному та автоматичному режимах з відображенням на індикаторі готовності
Наявність наступних режимів роботи:
- напівавтоматичний;
- ручний;
- моніторинг екг;
Наявність СЛР-фільтра, який відфільтровує артефакти, що додаються при компресіях, та дозволяє бачити істинний серцевий ритм пацієнта без зупинки компресій грудної клітини
Наявність функції оцінки якості серцево-легеневої реанімації за глибиною та частотою натискань на грудну клітину постраждалого у вигляді голосових та текстових підказок.
Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину
Можливість змінювати налаштування дефібрилятора за:
- кількістю послідовних розрядів;
- рівнем енергії 1-3 розрядів;
- голосових повідомлень клінічного протоколу;
- голосових повідомлень при серцево-легеневій реанімації;
Випробування на падіння з висоти 1,5 метра
Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55.
Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг
Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису
Кількість пацієнтів про яких зберігається інформація, не менш 4
Можливість завантаження даних з дефібрилятора на ПК для збереження в пам'яті події або друку звітів за допомогою usb-накопичувача або бездротового зв’язку
Наявність програмного забезпечення для аналізу даних про випадок реанімації з хронологією подій та кардіограми
Викласти вимоги в наступній редакції: Автоматичний двофазний дефібрилятор з можливістю використання у дорослих і дітей. Повинен забезпечувати автоматичну і напівавтоматичну зовнішню дефібриляцію. Наявність режиму ручного аналізу та ручної дефібриляції з можливістю використання для дорослих і дітей. Наявність голосових інструкцій з проведення серцево-легеневої реанімації. Вага дефібрилятора разом з батареєю, не повинна перевищувати 2,9 кг.
Тип імпульсу – двофазний.
Тип екрану – рідкокристалічний. Великий кольоровий дисплей не менше 5,7 дюймів. Відображення на екрані текстових і графічних. Відображення на екрані часу з моменту включення приладу. Відображення на екрані кількості проведених розрядів. Наявність автоматичного перемикання в дитячий чи дорослий режим в залежності від приєднаних електродів. Максимальний рівень енергії, що подається в напівавтоматичному і ручному режимах для дорослих - не менше 360 Дж. Наявність сигналу готовності дефібрилятора до проведення розряду.
Час набору заряду до 200 Дж - не більше 5 с. Час набору заряду до 360 Дж не більше 7 с. Кількість розрядів з енергією 360 Дж. при роботі приладу від нового акумулятора - не менш 200.
Стійкість до твердих речовин/рідин не гірше ІР55
Повинен мати в комплекті настінне кріплення для АШМД сертифіковане EN 1789:2007.
5. Так в п.8 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Електрокардіограф) необґрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: «Можливість використання SD карти пам'яті» Дана вимога є дискримінаційною до інших виробників, оскільки переважна більшість електрокардіографів має функцію щодо передачі даних на USB Флеш накопичувачі. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Для розширення кола потенційних учасників закупівлі, усунення дискримінаційних вимог та приведення тендерної документації до закупівлі UA-2019-08-15-001421-a у відповідність вимогам чинного законодавства, просимо Вас внести зміни до медико-технічних вимог до предмету закупівлі таким чином, щоб останні не встановлювали обмежень для участі у них різними виробниками товару, а саме: «Можливість використання SD карти пам'яті або USB флеш накопичувача».

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.09.2019 08:06
Розглянувши звернення щодо усунення дискримінаційних вимог в тендерній документації, повідомляємо наступне. Технічні та якісні характеристики до предмета закупівлі розробленго відповідно до вимог законодавства України,включаючи вимоги державних стандартів (ДСТУ 7032:2009, ДСТУ EN 1865:2014, тощо), з урахуванням потеб та умов експлуатації автомобіля швидкої допомоги для забезпечення безпеки пацієнтів та нормальних умов праці медичного персоналу Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" акціонерне товариство "Українська залізниця". Державними стандартами встановлено мінімальні загальні вимоги до медичного устаткування,устаткування, яке використовують в автомобілях швидкої медичної допомоги та поза лікарнями і клініками. Призначеність стандарту - убезпечити пацієнта й унайменшити фізичні зусилля персоналу, який застосовує це устаткування. всі встановлені технічні вимоги до автомобілів швидкої допомоги відповідають нормам законодавства та жодним чином не порушують норми державних стандартів України. Слід зазначити, що запропоновані зміни погіршують технічні характеристики устаткування, яким комплектується автомобіль та відповідно експлуатаційні можливості автомобіля швидкої допомоги. Всі зацікавлені учасники мають можливість пропонувати автомобілі швидкої допомоги, які комплектуються обладнанням, яке відповідає встановленим технічним та якісним характеристикам. Медичне обладнання з зазначеними характеристиками виробляється великою кількстю світових виробників, а отже, будь-який виробник автомобілів швидкої допомоги може укомлектувати запропоновані автомобілі обладнанням, яке відповідає вимогам. Таким чином, тендерна документація сформована відповідно до норм Закону України "Про публічні закупівлі" відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, відповідає державним нормам, стандартам, та не містить будь-яких дискримінаційних вимог, а також враховуючи те, що запропоновані зміни значно погіршують характеристики устаткування та експлуатаційні можливості автомобілів в цілому, вважаємо недоцільним вносити зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-08-15-001421-a.a5

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС, Код ЄДРПОУ:31778059
Дата подання: 17.10.2019 17:06
Шановний Замовнику, Вами 15.08.19 було оголошено тендер на закупівлю "Автомобіль швидкої допомоги (Легкові автомобілі (ДК 021-2015 – 34110000-1)" (ідентифікатор закупівлі - UA-2019-08-15-001421-a). Кінцевий термін подання тендерних пропозицій початково було призначено на 02.09.19 р.
Згодом в електронній формі оголошення про проведення процедури закупівлі в частині кінцевого строку подання тендерних пропозицій було внесено зміни, а саме замість дати "02.09.2019" було вказано дату "16.09.19". Інших змін в оголошенні (Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-15-001421-a) та в файлі "ТД.doc" не було. Таким чином, кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 16.09.19 р. до 18:00.
Ми, ТОВ "ВДІ ЮНІКОМЕРС", вирішили прийняти участь в даній процедурі, підготували весь пакет документів і завантажили свою пропозицію до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій,: нашу пропозицію було завантажено до ЦБД через електронний майданчик в 16.09.2019 11:10. Серед поданих документів надано і забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 54 300,00 грн. (П’ятдесят чотири тисячі триста гривень 00 копійок) з терміном дії до 18.12.2019 року, що складає 92 дня з дати розкриття тендерних пропозицій електронною системою закупівель (відповідно до ст. 253 Цивільного кодексу України розраховується з наступного дня після розкриття тендерних пропозицій електронною системою закупівель).
11.09.2019р. о 16:33 компанія ТОВ "БРІОРСОН МОТОРС" подала свою скаргу до Антимонопольного комітету України, і відповідно процедура була призупинена.
Розгляд скарги ID: UA-2019-08-15-001421-a.b4 відбувся лише 02.10.19 р., і, відповідно 02.10.19р. в системі Прозорро було розміщено Резолютивну частину рішення АМКУ, а повне рішення по даній скарзі Колегія АМКУ розмістила 07.10.2019 23:21.
В проміжок часу між 16.09.19 р. (починаючи з 18.00) та 10.10.19 р. (до 15:29 - час закінчення аукціону) - жоден з учасників не мав змоги коригувати (редагувати, доповнювати, змінювати) свої пропозиції, оскільки такий функціонал на електронних площадках (апаратно-програмні комплекси, які реалізують функціонал системи електронних закупівель) при блокування процедури на час розгляду скарги не є можливим. Також учасники торгів, що вже подали свої пропозиції, не мають можливості коригувати (редагувати, доповнювати, змінювати) дані пропозиції навіть після винесення Колегією АМКУ рішення стосовно скарги. Оскільки першим на результат розгляду оскарження технічно може відреагувати лише Замовник процедури:
- або внести зміни до тендерної документації (якщо таке рішення було прийнято АМКУ) і, відповідно перенести дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій, щоб учасники, які продовжують участь у торгах могли відкоригувати свої пропозиції відповідно до внесених Замовником змін
- або просто вибрати дату аукціону (як відбулося в даному випадку) не надаючи можливості учасникам коригувати свої вже подані тендерні пропозиції.
Отже, Ви як Замовник не внесли змін (відповідно до рішення Колегії АМКУ) - відповідно функціонал електронних площадок не дозволив учасникам внести зміни до поданих ними документів тендерних пропозицій, і, відповідно, учасників Ви оцінювали по документам, які вони завантажили станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 16.09.19 р. до 18:00.
Враховуючи все вищесказане, ми, ТОВ "ВІДІ ЮНІКОМЕРС", вважаємо, що Ви не правомірно відхилили нашу тендерну пропозицію на закупівлю "Автомобіль швидкої допомоги (Легкові автомобілі (ДК 021-2015 – 34110000-1)" (ідентифікатор закупівлі - UA-2019-08-15-001421-a). Оскільки подані нами документи тендерної пропозиції (ідентифікатор закупівлі - UA-2019-08-15-001421-a) були актуальними на кінцеву дату подання.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.10.2019 15:13
Комітет прийняв рішення щодо відхилення Вашої тендерної пропозиції через невідповідність умовам тендерної документації, а саме, термін дії банківської гарантіїї, що надана Вами - до 18.12.2019 р. (69 днів), що менше терміну, визначеному в тендерній документації (згідно з вимогами тендерної документації строк дії забезпечення тендерної пропозиції повинен бути протягом строку дії тендерної пропозиції, не менше ніж 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій електронною системою закупівель)
На час подання Вами своєї пропозиції АМКУ вже прийняв рішення № 12904-р/пк-пз від 13.09.2019 про те, що скарга ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC" від 11.09.2019 № UA-2019-08-15-001421-a.b4 прийняти до розгляду. Тож, у Вас була можливість зважити на це та скорегувати строк дії Вашої гарантії.

Документи подані скаржником

02.09.2019 14:26
Вимоги ПЗЗ.docx

Документи подані скаржником

02.09.2019 17:09
Вимоги УЗ.docx

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-08-15-001421-a.b4

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Пошук по цьому автору
Дата подання: 11.09.2019 16:33

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення замовником незаконих вимог у тендерній документації

Регіональною філією "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" (Далі — Замовник) було оприлюднено Оголошення про заплановану процедуру закупівлі – відкриті торги щодо закупівлі товару: Автомобіль швидкої допомоги (код за ДК 021-2015 34110000-1). ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» є вітчизняним виробником автомобілів швидкої медичної допомоги та має намір прийняти участь в оголошені процедурі закупівлі. Ознайомившись з тендерною документацією затвердженою протоколом засідання тендерного комітету від « 14 » серпня 2019 року № 211 (Далі — Тендерна Документація), ми виявили в ній вимоги, які є дискримінаційними по відношенню до ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» та обмежують конкуренцію, а саме: 1. Так в п.2 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації встановлено вимогу до (Приймальний пристрій для нош): "Максимальне навантаження не менше 300 кг". Вважаємо, що вказана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції на торгах зі сторони інших виробників автомобілів швидкої медичної допомоги, в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме під приймальний пристрій Stem Modu 1-TR виробництва S.R.L Unipersonale Italia. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо навантаження, який повинен мати приймальний пристрій для нош автомобіля швидкої медичної допомоги. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» має можливість поставити приймальний пристрій для нош з наступними характеристиками «Максимальне навантаження не менше 250 кг», що повністю задовільнить потреби замовника. Отже, замовник повинен внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні вимоги щоб надати можливість потенційним учасникам, в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» прийняти участь в торгах. 2. Так в п.4 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Простирадло для перенесення) необгрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: встановлено вимогу щодо простирадло для перенесення, а саме: "12 ручок (по 6 з кожної сторони)". Дана вимога є дискримінаційною, штучно завищеною для запобігання конкуренції на торгах та такою, що прописана під конкретного виробника, а саме: Ноші м’які 23005000004 Ferno. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», одним із основних принципів публічних закупівель є недискримінація учасників. Згідно з п. 3 статті 5 зазначеного Закону, Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Жодним національним стандартом не встановлено кількості ручок, які повинно містити простирадло для перенесення. ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» може поставити простирадло для перенесення, яке повністю задовільнить потреби замовника з наступними характеристиками: "10 ручок" та не вплине на функціональні можливості устаткування. Отже, замовник повинен внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні вимоги щоб надати можливість потенційним учасникам, в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» прийняти участь в торгах. 3. Так в п.7 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Дефібрилятор) необґрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: «Наявність прямокутного біфазного імпульсу, Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд, Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин, Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом., індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації, текстові підказки, Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину, Випробування на падіння з висоти 1,5 метра, Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55., Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг, Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису, багаторазові електроди для дефібриляції для дорослих». Звертаємо увагу, що всі в сукупності вимоги замовника прописані в Тендерній документації під конкретний пристрій одного виробника Дефібрилятор ZOLL AED Pro, а саме: «Повинен бути призначений для автоматичної зовнішньої дефібриляції з функцією голосових і текстових підказок рятувальникові в процесі виконання їм реанімаційних заходів, які включають дефібриляцію і/або серцево-легеневу реанімацію та дефібриляції в ручному режимі. Наявність прямокутного біфазного імпульсу Час набора заряду дефібрилятора с першого по п’ятнадцятий заряд на максимальному рівні енергії (200 Дж) не більше 10 секунд Наявність наступних режимів дефібриляції: - Напівавтоматична дефібриляція з моніторингом серцево-легеневої реанімації - Ручна дефібриляція Можливість використання дорослих і дитячих електродів Можливість використання електродів з датчиком оцінки серцево-легеневої реанімації Можливість використання багаторазових електродів з гелевими накладками, що клеяться Наявність функції відключення дефібрилятору, якщо не виявлено підключення до пацієнту протягом 10 хвилин Час утримання заряду (заходи безпеки): У напівавтоматичному режимі не більш ніж 30 секунд У ручний режимі не більш ніж 60 секунд Діапазон виміру імпедансу пацієнта не гірше ніж від 10 до 300 Ом. Наявність рідкокристалічного дисплея РК дисплей повинен відображати: ЕКГ криву; загальний час реанімації; індикатор глибини компресій при серцево-легеневий реанімації; кількість розрядів; текстові підказки; поточний режим; Можливість вибору алгоритму реанімації з періоду серцево-легеневої реанімації Можливість задавати рівень перших трьох розрядів заздалегідь Наявність функції самотестування в ручному та автоматичному режимах з відображенням на індикаторі готовності Наявність наступних режимів роботи: - напівавтоматичний; - ручний; - моніторинг екг; Наявність СЛР-фільтра, який відфільтровує артефакти, що додаються при компресіях, та дозволяє бачити істинний серцевий ритм пацієнта без зупинки компресій грудної клітини Наявність функції оцінки якості серцево-легеневої реанімації за глибиною та частотою натискань на грудну клітину постраждалого у вигляді голосових та текстових підказок. Мінімальна частота серцевих скорочень, що визначається не гірше ніж 1 удар в хвилину Можливість змінювати налаштування дефібрилятора за: - кількістю послідовних розрядів; - рівнем енергії 1-3 розрядів; - голосових повідомлень клінічного протоколу; - голосових повідомлень при серцево-легеневій реанімації; Випробування на падіння з висоти 1,5 метра Ступень захисту від проникнення рідких і чужорідних тіл не менше IP 55. Вага без батареї не більш ніж 2,5 кг Наявність функції запису подій зв’язаних з випадком реанімації не менш 5 годин запису Кількість пацієнтів про яких зберігається інформація, не менш 4 Можливість завантаження даних з дефібрилятора на ПК для збереження в пам'яті події або друку звітів за допомогою usb-накопичувача або бездротового зв’язку Наявність програмного забезпечення для аналізу даних про випадок реанімації з хронологією подій та кардіограми» ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» має можливість поставити товар, який повністю задовільнить потреби замовника з наступними характеристиками: «Автоматичний двофазний дефібрилятор з можливістю використання у дорослих і дітей. Забезпечує автоматичну і напівавтоматичну зовнішню дефібриляцію. Наявність режиму ручного аналізу та ручної дефібриляції з можливістю використання для дорослих і дітей. Наявність голосових інструкцій з проведення серцево-легеневої реанімації. Вага дефібрилятора разом з батареєю, не перевищує 2,9 кг. Тип імпульсу – двофазний. Тип екрану – рідкокристалічний. Великий кольоровий дисплей не менше 5,7 дюймів. Відображення на екрані текстових і графічних. Відображення на екрані часу з моменту включення приладу. Відображення на екрані кількості проведених розрядів. Наявність автоматичного перемикання в дитячий чи дорослий режим в залежності від приєднаних електродів. Максимальний рівень енергії, що подається в напівавтоматичному і ручному режимах для дорослих - не менше 360 Дж. Наявність сигналу готовності дефібрилятора до проведення розряду. Час набору заряду до 200 Дж - не більше 5 с. Час набору заряду до 360 Дж не більше 7 с. Кількість розрядів з енергією 360 Дж. при роботі приладу від нового акумулятора - не менш 200. Стійкість до твердих речовин/рідин не гірше ІР55 Повинен мати в комплекті настінне кріплення для АШМД сертифіковане EN 1789:2007 Отже, замовник повинен внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні вимоги щоб надати можливість потенційним учасникам, в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» прийняти участь в торгах. 4. Так в п.8 таблиці 1 таблиці 1 Додатку 1 Медико-технічні вимоги до устаткування тендерної документації (Електрокардіограф) Замовник необґрунтовано встановлено вимоги, що унеможливлюють подання пропозиції нашим підприємством, а саме: «Можливість використання SD карти пам'яті» Дана вимога є дискримінаційною до інших виробників, оскільки переважна більшість електрокардіографів має функцію щодо передачі даних на USB Флеш накопичувачі. Жодним стандартом не встановлено характеристику Електрокардіографа таку, як можливість використання SD карти пам'яті. Крім того, зазначена вимога жодним чином не впливає на призначення устаткування та його функціональні можливості. ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» має можливість поставити Електрокардіограф, який повністю задовільнить потреби замовника та який містить характеристику: «Можливість використання SD карти пам'яті або USB флеш накопичувача». Отже, замовник повинен внести відповідні зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні вимоги щоб надати можливість потенційним учасникам, в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» прийняти участь в торгах.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 14.09.2019 00:46
Дата: 07.10.2019 23:22

Аукціон

Початок:
10.10.2019 15:02
Завершення:
10.10.2019 15:29

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.10.2019 15:29

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Пошук по цьому учаснику
1 800 000 UAH 1 781 900 UAH Документи
ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC"
Пошук по цьому учаснику
1 800 000 UAH 1 800 000 UAH Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому учаснику
1 810 000 UAH 1 810 000 UAH Документи

Публічні документи

16.09.2019 11:23
sign.p7s
16.09.2019 11:10
16. Лист згода.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
#31778059
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 781 900 UAH 16.10.2019 16:23
ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC"
#41722484
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 800 000 UAH 16.10.2019 16:25
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 810 000 UAH 16.10.2019 16:37

Документи

10.10.2019 15:30
edr_identification.yaml
10.10.2019 15:30
edr_identification.yaml
16.10.2019 16:23
sign.p7s

Документи

16.10.2019 16:25
sign.p7s

Документи

16.10.2019 16:37
sign.p7s

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання