Послуги у сфері поводження з радіоактивними.токсичними.медичними та небезпечними відходами

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-08-30-000944-b
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ляшенко Людмила , 380661344231 , kmcnefro@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 02125, Київська область, вулиця Петра Запорожця, будинок 26
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКОСЕРВІС"
Очікувана вартість
493 200 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.12.19
  • Відгуки 5
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Ні

Замовник за результатами закупівлі UA-2019-08-30-000944-b обирає переможцем ТОВ «Укрекосервіс» навіть при тому, що даним товариством не було надано у складі пропозиції всіх документів, що вимагались тендерною документацію. На вимоги ТОВ «Екологічні переробні технології» щодо відміни рішення про вибір переможця знову не реагує, що змусило ТОВ «Екологічні переробні технології» оскаржити дії замовника в АМКУ, скарга була задоволена і рішенням колегії АМКУ від 02.12.2019 № 17813 закупівля була відмінена через порушення замовника ЗУ «Про публічні закупівлі».

Після цього рішення АМКУ замовник знов порушує чинне законодавство в сфері публічних закупівель, а саме, порушуючи вимоги частини 7 Ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі», укладає договір з тим самим ТОВ «Укрекосервіс» без проведення процедури закупівлі на ті самі послуги з небезпечними відходами, які в порушення вимог Наказу №454 від 17.03.2016 року відносить до безпечних відходів, вносячи в річний план за кодом ДК 021:2015: 90500000-2 — Послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами (оголошення про закупівлю UA-2019-12-16-005081-b).

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Замовник відхиляє найменшу цінову пропозицію добросовісного Учасника, ТОВ "Екологічні переробні технології", який за даними системи Прозорро займає 52,29% частку ринку по переможцям за даним кодом діяльності за 2019 рік, має власну ліцензію на поводження з небезпечними відходами, має власне сертифіковане обладнання для знешкодження, має власну ліцензію на перевезення небезпечних вантажів та відходів, має власний траспорт, реально надає послуги по знешкодженню небезпечних відходів по всій Україні, але замовник чомусь направляє такого Учасника Мінекології для отримання ліцензії на утилізацію або видалення, хоча ліцензія ТОВ "Екологічні переробні технології" дає право на збирання, зберігання та знешкодження небезпечних відходів та повністю задовольніє вимогам послуг, що закуповує замовник. В діях замовника наявні ознаки КОРУПЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ і зацікавленість в перемозі ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС"

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Замовник вирішив сам на власний розсуд, що ліцензія ТОВ "Екологічні переробні технології" не задовольняє замовника, хоча ТОВ "Екологічні переробні технології" раніше надавало даному замовнику такі самі послуги без зауважень та нарікань, вчасно та якісно. Але у замовника чомусь різко виникло бажання праціювати з іншим виконавцем послуг - ТОВ "Укрекосервіс", який займає 28,8% ринку в 2019 році за даними Прозорро по перемогам, при цьому даний Учасник має сталу практику спочатку вигравати тендер, а потім відмовлятися від укладання договору або відмовлятися від виконання укладеного договору, потім знов приймає участь в закупівлі (приклад закупівлі філії ЦОЗ Укрзалізниці на утилізацію біовідходів UA-2019-05-30-001265-c, закупівля воєнної частини А0312 UA-2019-09-04-002945-b).
,

Умови закупівлі:

Замовником (КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу») у ТД зазначена вимога надати Ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізації або видалення), що порушує основні принципи закупівель – відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, добросовісна конкуренція серед учасників. Своїми діями замовник створює умови, що не дають можливість прийняти участь в закупівлі учасникам, які мають ліцензію на збирання, зберігання, знешкодження клінічних та подібних їм відходів, що є прямою дискримінацією та порушенням нормативних законодавчих актів, що регламентують норми поводження з небезпечними медичними відходами. Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.2015р. № 325 "Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами" відходи категорії В підлягають саме знешкодженню (спалюванню в пічах-інсинераторах), а не утилізації або видаленню.
Небезпечні медичні відходи відносяться до пункту 62 розділу А Жовтого переліку відходів - Клінічні та подібні їм відходи, а саме – відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт (Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2000 р. N 1120). Якщо переглянути перелік ліцензіатів на поводження з небезпечними відходами, розміщений на сайті Міністерства екології та природніх ресурсів України, то можна пересвідчитись, що на поводження з клінічними та подібними їм відходами жоден ліцензіат не має вид діяльності «утилізація», дозвільний вид діяльності за цим видом відходів знешкодження.
Але замовник чомусь ігнорує норми Наказу МОЗ від 08.06.2015р. № 325, в тендерній документації вимагає ліцензію на утилізацію або видалення для клінічних і подібних їм відходів, хоча, згідно Закону Про відходи, утилізація - це використання відходів як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів, що заборонено для небезпечних медичних відходів, а видалення - це операції з відходами, що не призводять до їх утилізації, що також недопустимо для небезпечних біологічних відходів категорії В. Тобто, замовник уникає відповідей щодо поняття утилізації, уникає відповідей яким чином повинні бути утилізовані відходи, якщо замовник вимагає утилізацію. Замовник в вимогах до учасників щодо ліцензії порушує Наказ МОЗ №325, який є обов'язковим для виконання замовником, та невірно трактує норми Закону Про відходи. При цьому, замовник назвав свою тендерну документацію - ТД знешкодження (назва файлу документації на Прозорро), що свідчить про те, які саме послуги повинні бути надані, та в технічній специфікації (Додаток 3) зазначено, що у замовника «Потреба в вивезенні та утилізації специфічних біологічних відходів шляхом кремації», але замовник прописує вимоги щодо видів діяльності за ліцензію «утилізація або видалення», хоча відповідно технічної специфікації замовляється кремація біологічних відходів – це спалювання, що відноситься до знешкодження. Такі вимоги призводять до того, що жоден ліцензіат в Україні не має права утилізувати небезпечні клінічні і подібних їм відходи, до яких відносяться біологічні відходи, відповідно реєстру ліцензіатів, а видалення (операції, що не призводять до утилізації) небезпечних біологічних відходів заборонено чинним законодавством, згідно пункту 18 Наказу МОЗ №325 патологоанатомічні та органічні операційні відходи категорії В (органи, тканини) підлягають кремації (спалюванню), що відноситься до виду діяльності за ліцензією – знешкодження.

Оцінка відповіді замовника :

Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.2015р. № 325 " Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами" відходи категорії В підлягають також знешкодженню(спалюванню в пічах-інсинераторах), але замовник чомусь ігнорує цю норму Наказу, в тендерній документації вимагає ліцензію на утилізацію або видалення, хоча, згідно Закону Про відходи, утилізація - це використання відходів як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів, що заборонено для небезпечних медичних відходів, а видалення - це операції з відходами, що не призводять до їх утилізації, що також недопустимо для небезпечних медичних відходів. Тобто, замовник уникає відповідей щодо поняття утилізації, уникає відповідей яким чином повинні бути утилізовані відходи, якщо замовник вимагає утилізацію. Замовник в вимогах до учасників щодо ліцензії порушує Наказ МОЗ №325, який є обов'язковим для виконання замовником, та невірно трактує норми Закону Про відходи. При цьому, замовник назвав свою тендерну документацію - ТД знешкодження (назва файлу документаціїї на Прозорро), що свідчить про те, які саме послуги повинні бути надані, але замовник навмисно прописує вимоги що видів діяльності за ліцензію під учасника ТОВ "Укрекосервіс" та навмисно не включає вид діяльності за ліцензією "знешкодження", щоб відхилити учасника, який має ліцензію на знешкодження небезпечних медичних відходів, як і необхідно за вимогами Наказу МОЗ №325, але чомусь не необхідно замовнику, що свідчить про наявність корупційної складової і є ризик-індикатором для контролюючих органів, як в сфері закупвель, так і в сфері екології та провоохоронних органів.

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Замовником (КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу») у ТД була зазначена вимога надати Ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізації або видалення), що виключає рівні умови для усіх учасників ринку, так як підприємтства, що мають ліцензіі на збирання, зберігання та транспортування відходів автоматично ВТРАЧАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ приймати участь у таких закупівлях. Така вимога не є обгрунтованою та не містить законних підстав для такого звуження кола учасників, є маніпулятивною і має ознаки дискримінації. Замовник (КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу») не є контролюючим органом у сфері екології і має право передавати відходи будь-яким підприємствам, у яких в ліцензійному переліку зазначено такий від відходів. Звичайно, такий спосіб роботи передбачає, що одне підприємство збирає відходи, зберігає та передає іншому (утилізатору) - це нормальна практика. Правоае поле українського законодавства передбачає такий механізм роботи і він є єфективним. Проте, дехто ставить себе над законом... У данному випадку Замовник (КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу») перевищило свої повноваження, прийнявши на себе функції Міністерства екології та природних ресурсів визначати які підприємства і в який спосіб мають надавати послуги у сфері поводження із небезпечними відходами. Чисто дискримінаційний крок!

Крім того, на питання щодо такої одиниці виміру як МІШОК,
Замовником (КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу») надоно відповідь, що відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» відходи категорії В підлягають пакуванню в герметичні, пластикові, одноразові пакети або контейнери. Але мішок може важити 5 кг, а може й усі 35 кг! Або ж, якщо вимірювати об"єм, то і тут пожуть виникнути досить різні показники. І тут постає законне питання: яким чином ув"язати обидва моменти: таке прискіпливе ставлення до учасників на стадіі кваліфікації та повна байдужість до обсягів відходів? Тобто, для Замовника не важливо: чи 5 тон відходів він утворює, чи 25 тон. Постає питання: яким чином звітує про утворення відходів це підприємтсво і чи дотримується воно норм екологічного законодавства? Невже у цій закупівлі все так ПРОЗОРО? ДумайТЕ...

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.10.2019 16:00

Оскарження умов:

до 11.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

15.10.2019 16:00

Початок аукціону:

16.10.2019 15:40

Очікувана вартість
493 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 466 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3288 пакунок
Послуги у сфері поводження з радіоактивними.токсичними.медичними та небезпечними відходами
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Які саме послуги замовляє замовник

Дата подання: 02.09.2019 19:33
Дата відповіді: 05.09.2019 16:19
Шановний замовнику. Просимо надати роз'яснення яким саме чином ви вимагаюте утилізація або видалення медичних відходів? І чи дозволяють ви вивезення на полігон даних медичних відходів, тобто видалення, оскільки видалення - це операції, які не призводять до утилізації. Просимо надати відповіді на два запитання, а саме: - що ви маєте на увазі під утилізацією (якимг способом) - чи можна просто зробити видалення медичних відходів на полігон?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Відповідно до ЗУ «Про відходи»:
утилізація відходів - використання відходів як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів;
видалення відходів - здійснення операцій з відходами, що не призводять до їх утилізації.
Відповідно до п. є), ст. 17 ЗУ «Про відходи» Суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані: здійснювати організаційні, науково-технічні та технологічні заходи для максимальної утилізації відходів, реалізації чи передачі їх іншим споживачам або підприємствам, установам та організаціям, що займаються збиранням, обробленням та утилізацією відходів, а також забезпечувати за власний рахунок екологічно обґрунтоване видалення тих відходів, що не підлягають утилізації.
Тобто КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» відповідно до закону зобов’язано вжити всіх можливих заходів для утилізації своїх відходів, яким чином буде здійснюватись утилізація для нас не має значення, у випадку не можливості утилізувати відходи підприємство повинно забезпечити екологічно обґрунтоване їх видалення.

Дякуємо!

Дискримінаційні умови та одиниця виміру

Дата подання: 03.09.2019 13:11
Дата відповіді: 05.09.2019 16:22
Шановні Організатори, вже не вперше дивуюсь тим обставинам, в які ставлять учасників подібних закупівель. Нехтуючи ОСНОВНИМИ принципами закупівель, а саме НЕДИСКРИМІНАЦІЯ учасників закупівлі, організатори закупівлі вимагають Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізації або видалення). Вказана вимога є дискримінаційною, так як суб’єкти господарювання, які мають ліцензії на поводження з небезпечними відходами на збирання, зберігання та транспортування відходів не можуть приймати участь у подібних закупівлях, що протирічить Ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: недискримінація учасників, добросовісна конкуренція серед учасників та запобігання корупційним діям і зловживанням. Крім того, досить суперечливим питанням залишається одиниця виміру відходів - мішок. Це з якої системи одиниць? Нагадаю, що зараз 2019 рік НАШОЇ ЕРИ і в наш час більшість країн світу перейшли на метричну систему одиниць вимірювання. Винятком залишаються Сполучені Штати Америки, М'янма та Ліберія. Вибачте, але й там вага вимірюється не МІШКАМИ! Ми з Вами проводимо закупівлі не в Ліберії, а в Україні, та ще й на кошти держави! Складається враження, що СПЕЦІАЛІСТИ із закупівель в медичних закладах просто переписують ТД з моменту першої публікації. Жах і сором...
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Відповідно до п. 20, Розділу 5 Наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» відходи категорії В після знезараження передаються на підприємства, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та мають відповідне сертифіковане обладнання.»
Відповідно до ЗУ «Про відходи» КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» зобов’язано вжити всіх можливих заходів для утилізації своїх відходів, яким чином буде здійснюватись утилізація для нас не має значення, у випадку не можливості утилізувати відходи підприємство повинно забезпечити за власний рахунок екологічно обґрунтоване їх видалення.
Взявши до уваги вищенаведене, вимога наявності у учасників Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізації або видалення) є обґрунтованою та законною.

Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» відходи категорії В підлягають пакуванню в герметичні, пластикові, одноразові пакети або контейнери.

Дякуємо!

Противорічча у відповідях

Дата подання: 05.09.2019 17:08
Дата відповіді: 11.09.2019 13:07
Доброго дня ,чому надаючи відповіді на поставлені запитання замовник трактує законодавчі акти так як він цього хоче ? у одному випадку він говорить що керується Наказом МОЗ від 08.06.15 № 325 . у іншому ЗУ «Про відходи» оперуючи поняттям утилізація "використовуючи поняття утилізація відходів - використання відходів як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів;" Хоча Наказом МОЗ від 08.06.15 № 325 забороняється використання відходів категорії "В" як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів. Також по тексту самого наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 ніде нема поняття утилізація . Також хочу нагадати що у своїх деклараціях про відходи які здають Медичні заклади кількість відходів вимірюється у кілограмах . За якою методологією ви переводите обємні одиниці у вагу , не знаючи густини ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.2015р. № 325 " Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами" відходи категорії В підлягають пакуванню в герметичні, пластикові, одноразові пакети або контейнери
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-30-000944-b.b1

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 05.09.2019 16:50
Доброго дня! Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» відходи категорії В після передаються на підприємства, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (ЗНЕШКОДЖЕННЯ) та мають відповідне сертифіковане обладнання.» Відповідно до ЗУ «Про відходи» КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» зобов’язано вжити всіх можливих заходів для знешкодження своїх відходів. Взявши до уваги вищенаведене, вимога наявності у учасників Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, знешкодження ) є обґрунтованою та законною. Просимо суворо притимуватись норм діючого законодавства та внести необхідні зміни щодо наявності ліцензії на збирання , збергігання , знешкодження.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 05.09.2019 17:02
Причина: помилка в тексті

Номер вимоги: UA-2019-08-30-000944-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 05.09.2019 17:13
Вимагаємо внести необхідні зміни до тендерної документації , замінивши ЗБИРАННЯ ЗБЕРІГАННЯ УТИЛІЗАЦІЯ АБО ВИДАЛЕННЯ НА "ЗБИРАННЯЯ ЗБЕРІГАННЯ УТИЛІЗАЦІЯ АБО видалення або ЗНЕШКОДЖЕННЯ . Відповідно до Наказу МОЗ від 08.06.15 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» відходи категорії В після знезараження передаються на підприємства, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та мають відповідне сертифіковане обладнання для знешкодження .» . Просимо ВАс добавити цей пункт до тендерної документації і вимог до учасників .
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

11.09.2019 13:08
Відповідно до протоколу № 52
Відповідно до протоколу № 52

Номер вимоги: UA-2019-08-30-000944-b.b4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 23.10.2019 17:37
Керуючись пунктом 3 Ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо замовника надати деталізоване пояснення причин чому він вважає, що ліцензія збирання, зберігання, знешкодження не задовольняє вимозі тендерної документації наявності діцензії (збирання, зберігання, утилізація або видалення), враховуючи надані документи і пояснення, що знешкодження відноситься до операцій видалення і повністю відповідає порядку поводження з небезпечними біологічними відходами, дозволяє кремацію (спалювання) біологічних відходів, при цьому надані документи про наявність відповідного сертифікованого обладнання (печі-інсинератора) для спалювання відходів.

(детально увкладеному файлі)
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

28.10.2019 10:41
Тендерна документація на закупівлю по предмету закупівлі «Послуги у сфері поводження з радіоактивними токсичними медичними та небезпечними відходами» код ДК 021:2015: 90520000-8 містить пряму вимогу про наявність в Тендерній пропозиції Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізації або видалення) або наказу про видачу ліцензії.
ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» ідентифікаційний код 37797799, відповідно до Ліцензійного реєстру розміщеному на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів (https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html) має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів, яка дозволяє здійснювати наступні операції у сфері поводження з небезпечними відходами: Збирання, Зберігання, Знешкодження.
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ" не має ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів яка б дозволяла здійснювати утилізацію або видалення небезпечних відходів.
Для отримання ліцензії, яка б дозволяла здійснювати операції з утилізації або видалення небезпечних відходів, рекомендуємо звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів.

Номер вимоги: UA-2019-08-30-000944-b.a5

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 04.11.2019 16:54
1. Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Код ЄДРПОУ: 42751893
2. Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Екологічні переробні технології», код ЄДРПОУ 37797799, Юр. адр. / Факт. адр.: 04201, м. Київ, вул. Полярна, буд. 20, офіс № 218.
3. Номер повідомлення про проведення закупівлі UA-2019-08-30-000944-b за процедурою відкриті торги, предмет закупівлі згідно 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами.
4. Підстави подання вимоги: вибір переможцем закупівлі Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391), тендерна пропозиція якого не відповідає умовам тендерної документації (Протокол засідання тендерного комітету від 04.11.2019р. №71).
5. Обґрунтування вимоги: Тендерна пропозиція переможця закупівлі, ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391), не відповідає умовам тендерної документації та підлягає відхиленні з наступних підстав:
(детально у вкладеному файлі вимоги)
Вимагаємо:
1. Відмінити рішення про вибір переможцем закупівлі ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) (Протокол засідання тендерного комітету від 04.11.2019р. №71).
2. Прийняти рішення про відхилення пропозиції ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" на підставі п. 1 Ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» як такої, що не відповідає умовам тендерної документації.
3. Прийняти рішення про відміну торгів на підставі пункту 1 Ст. 31 Закону через відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.11.2019 18:10
На Вашу вимогу про відміну рішення про вибір переможцем закупівлі ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) (Протокол засідання тендерного комітету від 04.11.2019р. №71) повідомляємо:
По першій підставі:
1. Тендерна пропозиція учасника ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) містить довідку у довільній формі про дотримання та забезпечення під час надання послуг заходів стосовно захисту довкілля згідно діючого законодавства.
2. Тендерна пропозиція учасника ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) містить 1) довідку у довільній формі про наявність сертифікованого обладнання, 2) Гарантійний лист про відповідність запропонованих послуг вимогам зазначених в п.6 Розділу ІІІ та Додатку 3 Тендерної документації.

По другій підставі:
1. 28.10.2019 року ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) було подано оновлену цінову пропозицію загальною вартістю 345 996,24 грн. з урахуванням ПДВ, що відповідає пропозиції запропонованої ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" в ході аукціону та є значно нижчою за очікувану вартість (493 200,00 грн.)

Взявши до уваги вищенаведене вважаємо Ваші вимоги щодо відміни рішення про вибір переможця закупівлі та відхилення пропозиції ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню.

Номер вимоги: UA-2019-08-30-000944-b.b6

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 08.11.2019 09:55
Тендерна пропозиція ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) не містить всіх документів, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції технічним вимогам тендерної документації, визначеним у Додатку 3, а саме:
- відсутні підтверджуючі документи – сканкопія з оригіналу висновку Державної екологічної експертизи (обов’язково повинні містити підпис та печатку Міністерства Екології та природних ресурсів або його департаменту, який видав даний документ із зазначенням № документа та дату видачі) з організації збирання, зберігання, видалення небезпечних відходів на території Учасника;

Але Замовник надає відповідь на попередню вимогу, що пропозиція ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" відповідає умовам тендерної документації.

В таких діях Замовника вбачаєть наявність корупційної складової.
Звертаємо увагу конролюючих та правоохоронних органів на дії керівництва Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Вимагаємо:
1. Відмінити рішення про вибір переможцем закупівлі ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391) (Протокол засідання тендерного комітету від 04.11.2019р. №71).
2. Прийняти рішення про відхилення пропозиції ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" на підставі п. 1 Ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» як такої, що не відповідає умовам тендерної документації.
3. Прийняти рішення про відміну торгів на підставі пункту 1 Ст. 31 Закону через відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-08-30-000944-b.a3

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Пошук по цьому автору
Дата подання: 13.09.2019 18:02

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації

30.08.2019 року Комунальне некомерційне підприємство «Київський міський центр нефрології та діалізу» Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Далі — Замовник) оприлюднив Оголошення про заплановану закупівлю UA-2019-08-30-000944-b за процедурою відкриті торги, предмет закупівлі згідно 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами. Ознайомившись із Тендерною документацією замовника, розміщеною 30.08.2019 року (далі — ТД), ми виявили в ній дискримінаційні вимоги, які обмежують конкуренцію та звужують коло Учасників та вимоги, що не відповідають чинному законодавству. Наше твердження обґрунтовуємо нижченаведеним: (детально у вкладеному файлі скарги)
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 18.09.2019 20:38
Дата: 08.10.2019 20:54

Кількість скарг: UA-2019-08-30-000944-b.a7

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Пошук по цьому автору
Дата подання: 14.11.2019 14:23

на рішення тендерного комітету Замовника про вибір переможця

04.11.2019 року Протоколом № 71 Засідання тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр нефрології та діалізу» виконавчого комітету Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації ) прийнято рішення – прийняти результати оцінки електронної системи публічних закупівель щодо визначення переможцем тендеру на закупівлю 90520000-8 послуги у сфері поводження з радіоактивними токсичними медичними та небезпечними відходами ТОВ «УКРЕКОСЕРВІС» з ціною 346000, 00 грн з ПДВ, направити ТОВ «УКРЕКОСЕРВІС» повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Ми вважаємо, що Тендерна пропозиція переможця закупівлі, ТОВ "УКРЕКОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 38782391), не відповідає умовам тендерної документації та підлягає відхиленню з наступних підстав (детально викладено у файлі скарги)
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 19.11.2019 11:03

Аукціон

Початок:
16.10.2019 15:40
Завершення:
16.10.2019 16:07

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 16.10.2019 16:07

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
Пошук по цьому учаснику
467 553.60 UAH з ПДВ 335 376 UAH з ПДВ Документи
453 000 UAH з ПДВ 338 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКОСЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
483 664.80 UAH з ПДВ 346 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.10.2019 16:42
sign.p7s
08.10.2019 11:12
sign.p7s
07.10.2019 16:05
sign.p7s
07.10.2019 16:05
sign.p7s
07.10.2019 15:57
sign.p7s
07.10.2019 15:48
sign.p7s
07.10.2019 15:48
sign.p7s
07.10.2019 15:30
sign.p7s
07.10.2019 15:23
sign.p7s
07.10.2019 15:23
sign.p7s
07.10.2019 15:23
sign.p7s
07.10.2019 15:20
sign.p7s
07.10.2019 15:18
sign.p7s
07.10.2019 14:19
sign.p7s
30.09.2019 14:35
sign.p7s
30.09.2019 10:33
sign.p7s
23.09.2019 11:32
sign.p7s
20.09.2019 15:47
sign.p7s
20.09.2019 15:45
ОСВ_104_піч.pdf

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
#37797799
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 335 376 UAH з ПДВ 23.10.2019 16:05
ТОВ УКРМІТБЕСТ
#41010832
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 338 000 UAH з ПДВ 28.10.2019 14:29
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКОСЕРВІС"
#38782391
Пошук по цьому переможцю
Переможець 346 000 UAH з ПДВ 04.11.2019 12:20

Документи

16.10.2019 16:08
edr_identification.yaml
23.10.2019 15:52
рішення.pdf
23.10.2019 16:04
sign.p7s

Документи

23.10.2019 17:37
edr_identification.yaml
28.10.2019 14:27
рішення.pdf
28.10.2019 14:28
sign.p7s

Документи

28.10.2019 16:31
edr_identification.yaml
04.11.2019 11:59
Протокол № 71.pdf
04.11.2019 12:00
Повідомлення.pdf
04.11.2019 12:19
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 04.11.2019 12:20

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕКОСЕРВІС"
Пошук по цьому переможцю
#38782391
346 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

28.10.2019 16:31
edr_identification.yaml
04.11.2019 11:59
Протокол № 71.pdf
04.11.2019 12:00
Повідомлення.pdf
04.11.2019 12:19
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
11.12.2019 16:08
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
Рішення Антимонопольного комітету №17813-р/пк-пз від 02.12.2019р
Документи
11.12.2019 16:07 рішення 100.pdf

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Негативний відгук щодо відповіді - 1

Відгуки DOZORRO з оцінкою від 1 до 3 на якість відповіді Замовника на запитання

Відгуки щодо кваліфікації - 1

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Системний учасник був дискваліфікований -

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання