скраплений газ liquefied gas

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-04-000741-b
  • 09130000-9 - Нафта і дистиляти
  • Завершена
Найменування замовника:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ПОЛТАВАГАЗ"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Коваленко Наталія Олександрівна, 380532563125 , kovalenko@poltavagaz.com.ua
Адреса замовника
Україна, Полтава, 36000, Полтавська область, Володимира Козака, 2А
Дата укладення договору
2.12.19
Переможець
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Очікувана вартість
2 612 016 UAH з ПДВ
Сума договору
1 977 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 2.12.19
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Умови закупівлі:

Замовник вперто відстоює інтереси ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» та розраховує на залученням «технічного учасника» ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА", аби закупівля відбулася. Тендерний комітет АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ПОЛТАВАГАЗ" умисно обмежує доступ до участі найбільших мереж АЗК дискримінаційними умовами тендерної документації для комфортної перемоги компанії ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017»

Умови закупівлі:

Замовник вперто відстоює інтереси ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» та розраховує на залученням «технічного учасника» ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА", аби закупівля відбулася. Тендерний комітет АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ПОЛТАВАГАЗ" умисно обмежує доступ до участі найбільших мереж АЗК дискримінаційними умовами тендерної документації для комфортної перемоги компанії ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017»

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.10.2019 15:00

Оскарження умов:

до 03.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

07.11.2019 15:00

Початок аукціону:

18.11.2019 11:17

Очікувана вартість
2 612 016 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
26 121 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

220000 літр
скраплений газ
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-04-000741-b.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Дата подання: 12.09.2019 16:26
Вимагаємо внести зміни до тендерних документацій торгів UA-2019-09-04-000955-b та UA-2019-09-04-000741-b у зв’язку з внесенням до їх складу дискримінаційних вимог. Зазначаємо, що жоден з нафтотрейдерів на території України не користується АЗС на праві власності, а автозаправні комплекси за договорами оренди по Полтавській області використовує лише ТОВ "Торговий дім Автотранс-Ойл", ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» та ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА". Всі інші оператори ринку нафтопродуктів, які мають розгалужені мережі АЗС по всій території України ( Авіас, AMIC, Glusko, ОККО, WOG тощо) та зарекомендували себе, як надійні постачальники на ринку нафтопродуктів, використовують АЗС на підставі договорів, що мають відмінні назви від «Договір оренди». Проте це жодним чином не свідчить про їх ненадійність, адже для відпуску товару на своїх та партнерських АЗК використовують талони та смарт-карти єдиного зразка та бренду. Таким чином вимога тендерної документації: «Адреси базувань АЗС (вимоги Технічного завдання (п.2 Додатку 1)) в кількості не менше 60% (або не менше 13 базувань) повинні бути забезпечені заправкою пальним на власних або орендованих АЗС учасника.» являється явно дискримінаційною та виступає інструментом для обмеження чесної конкуренції, який постійно використовують Замовники у Полтавській області для проведення торгів за участю ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» та їх надійних «помічників» ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА" явно не за ринковими цінами.
Таким чином вимагаємо видалити вимоги стосовно власних або орендованих АЗС та копії ліцензій на право роздрібної торгівлі на власних або орендованих АЗС згідно адрес базування.
Також просимо пояснити чому прописана вимога «не менше 60% (або не менше 13 базувань) повинні бути забезпечені заправкою пальним на власних або орендованих АЗС учасника», адже, якщо Ви допускаєте можливість залучення партнерських АЗС, то чому обмежуєте їх кількість та що взагалі мається на увазі під терміном «партнерська АЗС»? Зазначаємо, що дивним чином саме 13 АЗС під брендом BVS, які орендує ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» було зазначено у їх попередній пропозиції по закупівлі UA-2019-03-21-000593-c (файл додається), яка була відмінена Вами у терміновому порядку ще до розгляду скарги, яка була подана до АМКУ. Хотілося б також дізнатися чому порівняно з умовами попередньої документації зникла вимога стосовно необхідності віддаленості не більше 7 км відносно вашого структурного підрозділу у СМТ Диканька, де ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» не мають АЗС. Та взагалі чим можна пояснити той факт, що до одних структурних підрозділів діє правило віддаленості у 7 км, а для інших-ні, якщо всі вони будуть здійснювати заправку автотранспорту на стаціонарних АЗС, а не наливом?
Для усунення будь-яких «незрозумілих співпадінь» технічних можливостей ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» з кваліфікаційними критеріями попередніх та діючих Ваших закупівель, вимагаємо вилучення будь-яких дискримінаційних вимог, які обмежують участь надійних постачальників нафтопродуктів, які мають технічні можливості для виконання проекту договору у Вашій редакції. В інакшому разі доведеться шукати справедливості в АМКУ, де будуть доведені вище зазначені факти не тільки по цим закупівлям,а і по іншим торгам у Полтавській області, де ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» із залученням «технічного учасника» ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА" за рахунок дискримінаційних факторів отримали перемоги та уклали договори про співпрацю.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

16.09.2019 16:51
Для виконання ліцензійних зобов’язань по послугах розподілу природного газу АТ «Полтавагаз» повинно отримувати надійне та безперебійне постачання пального для автотранспорту, при цьому в повному обсязі виключити будь-які ризики несвоєчасного виконання ремонтно-відновлюваних та інших робіт із залученням спецтехніки, враховуючи вищезазначене повідомляємо:
1. Відповідно до Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” (із змінами і доповненнями, далі - Закон №481/95) з 1 липня 2019 року запроваджено ліцензування оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального. Так як пальне на заправних станціях буде відпускатись згідно умов роздрібної торгівлі, тому тендерним комітетом АТ «Полтавагаз» внесено у перелік документів, які подає переможець торгів , копію ліцензії на право роздрібної торгівлі на власних або орендованих АЗС згідно адрес базування.
2. Забезпечення заправкою пальним на власних або орендованих АЗС учасника «не менше 60% (або не менше 13 базувань) (тобто більшої половини адрес базувань) дає змогу бути впевненими у надійному постачанні пального у будь-який момент.
3. Зникнення вимоги стовно необхідності віддалення не більше 7 км відносно структурного підрозділу смт.Диканька вул.Пушкіна 33 пояснюється не великою кількістю АЗС в даному місці, тому вирішено розширити конкуренцію між учасниками.
Введення обмеження по віддаленості АЗС від адрес базування необхідне для зменшення витрат на заправку автотранспорту.
4. У технічному завданні (Додаток 1 до тендерної документації) маються на увазі «партнерські договори або договори які гарантують виконання учасниками умов тендерного договору».

Номер вимоги: UA-2019-09-04-000741-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Дата подання: 18.09.2019 16:50
Зважаючи на пояснення на зміни вимог у порівнянні з попередніми Вашими закупівлями у березні-квітні 2019 року, а саме:
«Зникнення вимоги стовно необхідності віддалення не більше 7 км відносно структурного підрозділу смт.Диканька вул.Пушкіна 33 пояснюється не великою кількістю АЗС в даному місці, тому вирішено розширити конкуренцію між учасниками.»
Вимагаємо внести логічні зміни до вимог тендерної документації в частині кількості підрозділів базування автотранспорту Замовника на відстані не більше 7 км. Виходячи із інформації відкритих джерел (файл додається) на відстані не більше 7 км відносно структурного підрозділу СМТ. Диканька вул. Пушкіна 33 знаходиться дві АЗС різних операторів. Така ж кількість автозаправних комплексів знаходиться біля ваших підрозділів у смт.Машівка вул. Василя Стуса 2;м.Зіньків вул. Паркова 146; с.Козельщина вул. Суворова 8; м. Заводське вул.Матросова 12; смт. Опішня вул. Незалежності 2. Також однакова кількість АЗС ( по три) знаходяться біля базування у смт. В.Багачка вул. Гірська 2Д * та смт.Шишаки вул. Будівельників 5 *, де не розповсюджується вимога стосовно 7 км, а дивним чином на м. Карлівка вул. Радевича 22 та м.Лохвица пров. Тесленка 3А вона розповсюджується. Виходячи з вище наведеного аби « розширити конкуренцію між учасниками» вимагаємо від Вас послідовності у рішеннях та скасувати вимогу стосовно віддалення не більше 7 км від структурних підрозділів, що були зазначені вище.
Також ще раз наголошуємо, що вимога стосовно лише власних або орендованих АЗС є дискримінаційною та прописаною конкретно під одного Учасника, ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017». Адже договори оренди, я к і будь-які інші можуть також бути розірвані чи змінені після проведення торгів. Підкреслюємо, що міжемітентські договори на обслуговування бланків дозволів, штрих-карток, паливних корток тощо, які емітовані Учасниками є гарантією безперебійності постачання нафтопродуктів на рівні з договорами оренди, тим паче, якщо бренд на картці повністю співпадає з назвою АЗС, де відбувається відпуск паливно-мастильних матеріалів. Ще раз вимагаємо внести зміни до вимог тендерної документації та прирівняти міжемітентські договори на обслуговування до договорів оренди аби «розширити конкуренцію між учасниками»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

23.09.2019 10:34
Діяльність АТ «Полтавагаз» (далі- замовник) спрямована на безаварійний та безперебійний розподіл природного газу споживачам в межах затверджених постановою НКРЕ КП №778 від 15.06.2017 р (зі змінами) та своєчасну ліквідацію будь-яких надзвичайних ситуацій, тому повідомляємо:
1. У відповідності п.8 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання» №285 від 15.05.2015 р. чисельність і технічне оснащення аварійно-диспечерських служб встановлюється керівництвом газорозподільного підприємства, виходячи із характеру та обсягів заявок, що надходять на "104", з врахуванням місцевих умов і місця дислокації, з урахуванням необхідності прибуття бригади аварійно - диспечерської служби на місце аварій не пізніше ніж за 40 хвилин. На аварійний виклик бригада АДС повинна виїхати протягом 5 хвилин, що вимагає значного скорочення часу на підготовчі роботи, в т.ч. заправку автомобілів аварійно-диспечерських служб. Тому максимальне скорочення відстаней на заправку має значний вплив на виконання господарської діяльності замовника.
2. У юридичній практиці поняття дискримінації визначено як умисне обмеження або позбавлення прав певних юридичних та фізичних осіб. Встановлення вимог стосовно власних або орендованих АЗС не обмежує участь учасників у процедурах закупівель, оскільки відповідно до Господарського кодексу України кожен суб’єкт господарювання вільний у виборі способів і методів господарювання, місця ведення господарської діяльності. При цьому для всіх учасників закупівлі замовником викладені єдині умови тендерної документації і відповідність вказаним умовам є цілком можливою і доступною за способом виконання. Встановлення вимог до учасників не має на меті обмеження конкуренції чи надання переваги певному колу учасників, а лише спрямована на гарантування замовнику відпуску пального на АЗС. Виконання договірних зобов’язань не повинно залежати від наявності у переможця закупівлі договорів на постачання нафтопродуктів з партнерськими АЗС і зобов’язань третіх осіб. Наявність у переможця закупівлі власних чи орендованих АЗС є гарантією отримання пального в необхідній кількості та в будь-який зручний час для замовника.

Номер вимоги: UA-2019-09-04-000741-b.b3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Дата подання: 24.09.2019 12:18
Просимо все-таки надати конкретні пояснення стосовно вибірковості вимог віддаленості АЗС учасників до ваших структурних підрозділів. Чому при рівних кількостях АЗК до одних ця вимога застосована, а для інших ні? Виходячи з відповіді по першій вимозі ви хочете максимально збільшити конкуренцію, а відповідно до другої - ситуація є вибірковою. Дивним чином ці вимоги не стосуються регіонів, де ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» не має орендованих АЗС, що ще раз доводить умисну підготовку вимог документації саме під цього постачальника, адже зважаючи на бюджети закупівель для їх успішності навіть не потрібно двох учасників, які відповідали б вимогам, а достатньо «технічного учасника» ТОВ "ТАТНЄФТЬ-АЗС-УКРАЇНА", який також не зможе їх задовольнити. Невже біля ваших підрозділів у смт.Диканька вул.Пушкіна 33;смт. В.Багачка вул. Гірська 2Д, смт.Шишаки вул. Будівельників 5, с.Чутове вул. Короленка 4, с. Сенча вул. Героїв України 7, смт. Чорнухи вул. Стовпова, 73 не розповсюджується дія ваших принципів : «Діяльність АТ «Полтавагаз» (далі- замовник) спрямована на безаварійний та безперебійний розподіл природного газу споживачам в межах затверджених постановою НКРЕ КП №778 від 15.06.2017 р (зі змінами) та своєчасну ліквідацію будь-яких надзвичайних ситуацій, тому повідомляємо: 1. У відповідності п.8 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання» №285 від 15.05.2015 р. чисельність і технічне оснащення аварійно-диспечерських служб встановлюється керівництвом газорозподільного підприємства, виходячи із характеру та обсягів заявок, що надходять на "104", з врахуванням місцевих умов і місця дислокації, з урахуванням необхідності прибуття бригади аварійно - диспечерської служби на місце аварій не пізніше ніж за 40 хвилин. На аварійний виклик бригада АДС повинна виїхати протягом 5 хвилин, що вимагає значного скорочення часу на підготовчі роботи, в т.ч. заправку автомобілів аварійно-диспечерських служб. Тому максимальне скорочення відстаней на заправку має значний вплив на виконання господарської діяльності замовника.»
Вкотре вимагаємо припинити відстоювати інтереси ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» та обмежувати доступ до участі у закупівлях найбільших нафтотрейдерів по території України. Адже аби взяти участь у торгах доведеться змінити способи і методи господарювання, місця ведення господарської діяльності, що в умовах великих підприємств є неможливим за час, який наданий для підготовки документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

27.09.2019 09:02
АТ «Полтавагаз» для раціонального використання коштів отриманих від господарської діяльності не може проводити закупівлю палива за оптовими цінами, тому що товариство не є платником акцизного податку,а також немає акцизних складів як стаціонарних, так і пересувних для зберігання пального.
Враховуючи фінансовий стан товариства та на виконання п.8 наказу Мінпаливенерго фактичні витрати на заправку автотранспорту, крім витрат на доставку бригад для ліквідацію будь-яких надзвичайних ситуацій та для забезпечення безаварійного та безперебійного розподілу природного газу споживачам, мають бути скорочені. Враховуючи, що бригада АДС має виїхати на виклик протягом 5 хвилин:
в умовах села середня швидкість руху авто АДС становить 40 км, при цьому авто проїде 3,4 км. за 5 хв., тобто максимальна відстань до АЗС повинна бути не більше 2,5 – 3 км з урахуванням часу на збір бригади та безпосередню заправку.
в умовах міста середня швидкість руху авто АДС становить 70 км, при цьому авто проїде 5,83 км. за 5 хв., тобто максимальна відстань до АЗС повинна бути не більше 4,5 – 5,2 км з урахуванням часу на збір бригади, затори та безпосередню заправку.
Враховуючи розміщення адрес базування та АЗС було прийнято рішення про встановлення обмеження до 7 км. На відстанях де діє вимога встановлення не більше 7 км, згідно проведеного аналізу розміщення АЗС, є мінімум 2 АЗС, де можливо провести заправку автомобілів. Тобто згідно принципів здійснення закупівель вимоги описані в тендерній документації забезпечують конкуренцію між учасниками та максимальну економію.
У зв’язку з тим, що процедура відкритих торгів проводиться уже втретє, провівши повторний аналіз розміщення АЗС , шляхом внесення змін до тендерної документації, скориговано вимогу стосовно віддалення не більше 7 км від структурних підрозділів

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-09-04-000741-b.c4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Пошук по цьому автору
Дата подання: 01.10.2019 11:57

Дискримінаційні дії з боку Замовника

документи додаються
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.10.2019 13:38

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

07.11.2019 15:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

07.11.2019 11:58
sign.p7s
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 56.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 9.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 10.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 11.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 14.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 16.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 18.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 19.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 20.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 26.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 28.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 29.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 31.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 32.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 34.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 41.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 42.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 45.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 46.pdf
04.10.2019 16:09
Статут.pdf
07.11.2019 11:58
sign.p7s

Документи

07.11.2019 15:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

04.10.2019 18:46
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s
21.11.2019 16:01
Довідка ДФС.pdf
21.11.2019 16:02
Довідка МВС.pdf
04.10.2019 18:46
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s

Документи

07.11.2019 15:04
edr_identification.yaml

Аукціон

Початок:
18.11.2019 11:17
Завершення:
18.11.2019 11:44

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 18.11.2019 11:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Пошук по цьому учаснику
2 296 800 UAH з ПДВ 1 977 800 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Пошук по цьому учаснику
2 398 000 UAH з ПДВ 1 980 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Пошук по цьому учаснику
2 332 000 UAH з ПДВ 2 076 799 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

21.11.2019 16:04
sign.p7s
21.11.2019 16:02
Довідка МВС.pdf
21.11.2019 16:01
Довідка ДФС.pdf
18.11.2019 13:50
sign.p7s
07.11.2019 09:28
sign.p7s
07.11.2019 09:28
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s
04.10.2019 18:46
sign.p7s

Публічні документи

07.11.2019 11:58
sign.p7s
07.11.2019 11:58
sign.p7s
04.10.2019 16:09
Статут.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 46.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 45.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 42.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 41.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 34.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 32.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 31.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 29.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 28.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 26.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 20.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 19.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 18.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 16.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 14.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 11.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 10.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 9.pdf
04.10.2019 16:09
Оренда АЗС 56.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
#41022256
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 977 800 UAH з ПДВ 20.11.2019 10:37

Переможець

Дата і час публікації: 20.11.2019 10:37

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Пошук по цьому переможцю
#41022256
1 977 800 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 02.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 7/47/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір скраплений газ.pdf Укладений
1 977 800
02.12.2019 13:56
02.12.2019
sign.p7s Укладений
02.12.2019 13:57

Зміни до договору

Зміна ціни за одиницю товару 18.12.2019 16:12
Опис змін: зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 %
Номер договору: 1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 27.12.2019 10:23
Опис змін: зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 %
Номер договору: 2
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 27.12.2019 10:39
Опис змін: Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі
Номер договору: 3
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 11.01.2020 14:57
Опис змін: зміна ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 %
Номер договору: 4
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 02.12.2019 — 01.04.2020
Сума оплати за договором: 735 108.52
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Зміна ціни за одиницю товару - 3
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання