ДК 021:2015 код 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-06-000618-b
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Валентина Миколаївна Гайдай, +380462253021,+380462256412 , kolujejka@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Чернігів, 14029, Чернігівська область, вул. Волковича, 25
Дата укладення договору
11.10.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
Очікувана вартість
105 000 UAH з ПДВ
Сума договору
104 391 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.10.19
  • Відгуки 6
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

але чітких відповідей замовник не дав, - просто відписався

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

На сторінці закупівлі в системі ProZorro

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
НІ

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Ні

Умови закупівлі:

Замовнику були задані конкретні питання щодо технічних вимог, приведені аргументи. але він зробив відписку у вигляді, якщо короткото:"а нам потрібне саме це!" До речі, зВОЗ якраз в першу чергу рекомендує пропилові спирти а не етиловий, із-за їх більш швидкої дії на бактерії. І для прологованої дії (яку хоче замовник сам) ВОЗ рекомендує (на основі довготривалих досліджень) композицію спиртів із іншими антимікробними речовинами, які володіють властивостями пролонгованої антимікробної дії, а Замовник їх не допускає в рецептурі за своїми технічними вимогами.. Замовнику м'яко підказують , що лікувальний заклад не є експертною організацію, щоб визначати шкідлива чи не шкідлива та чи інша хімічна речовина, він може користуватись (і не тільки може, але й повинен) чинними нормативними документами. А жоден чинний нормативний документ (не слова, не видумки когось), а саме чинний нормативний документ не відносить перераховані Замовником речовини як шкідливі, ті щонегативно впливають на шкіру і подібне до таких! Але Замовник вперто відповідає на запитання- що таки відносяться. Але якими документами при цьому керується, звичайно не вказує, тому що. поторимось, їх не існує!!!
Замовнику пишуть. що він вказав в складі трихлорізоцианурову кислоту, при тому , що це сировина для отримання більш чистої (очищеної від шлаків) натрієвої солі дихлорізоцианурової кислоти, і активною речовиною все рівно є "активний хлор", але йому вперто потрібна трихлорізоцианурова кислота. Це те саме. наведемо алегорію щоб було зрозуміло, наприклад потрібен томатний сік, але беруть подавлені помідори, із них же також буде томатний сік, та при цьому подавлені помідори ще й дорожчі за готовий томатний сік. У випадку закупівлі таблеток така ж ситуація, нехай дорожче, гірше, але у своїх визначених постачальників.
Таке упереджене, непрозоре ведення торгів, для того. щоб закупити у своїх постіних постачальників, за економію та ефективність, і навіть якість - ніякої турботи в даному випадку нема, все це тільки слова і відписки

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.09.2019 09:00

Оскарження умов:

до 19.09.2019 00:00

Подання пропозицій:

23.09.2019 09:00

Початок аукціону:

24.09.2019 11:58

Очікувана вартість
105 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
525 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Строк поставки товарів: з моменту підписання договору по 31.12.2019 року

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

243 кілограм
Дезінфекційний засіб для обробки поверхонь, виробів медичного призначення, знезараження медичних відходів та медичних виробів одноразового використання (місцевий бюджет)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
310 літр
Дезінфекційний засіб для антисептичної обробки рук та шкіри (місцевий бюджет)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо технічного завдання

Дата подання: 09.09.2019 11:15
Дата відповіді: 12.09.2019 16:36
Шановний Замовнику Ви начеб то на перший погляд технічне завдання зробили прозорим та з непупередженим відношенням до всіх учасників ринку дезінфекційних засобів. Але це тільки на перший погляд. Ви закуповуєте засіб для антисептичної обробки рук. Дайте відповідь на такі запитання. Чому засіб повинен вміщувати тільки один спирт і не мати інших антимікробних речовин? Яким чинним нормативним документом Ви керуєтесь? Водночас і вітчизняні нормативні документи допускають вміст інших діючих речовин, і ВОЗ у своєму визначенні спиртового антисептика зазначає. що це може бути суміш спиртів чи інших антимікробних речовин. Тим більше якщо необхідний засіб із пролонгованою дією. Спирт- діюча речовина, яка сама по собі не забезпечує пролонгацію антимікробної дії. Спирти швидко діють, це так, але ж і швидко випаровуються! Пролонгованої дії у них нема. Про пролонговану дію в т.ч. йдеться в рекомендаціях ВОЗ, в документах, які надають відомості про діючі речовини, їх особливості. При цьому, в Ваших же технічних характеристиках є вимога щодо пролонгованої дії.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Безперечно, заклади охорони здоров’я мають керуватись наказами МОЗ України та директивами ВОЗ. В свою чергу вказані вами державні та міжнародні установи і не забороняють нам замовляти той антисептик, який нам найбільше підходить і вже зарекомендував себе як надійний та якісний. Щодо вмісту одного спирту, то ми ніяким чином не звужуємо коло учасників торгів, адже дезінфікуючих засобів з аналогічним складом зареєстровано щонайменше понад 4 найменувань. До них відносяться: Клін Стрім, АНІОСГЕЛЬ 800, Стериліум гель, Бионол Силфур С гель.

Щодо технічного завдання

Дата подання: 09.09.2019 11:28
Дата відповіді: 12.09.2019 16:36
Шановний Замовнику Ви наділені державою функцією експертної організації, наказом МОЗ внесені в список таких закладів? питання задаємо тому що Ви прописали технічне завдання таким чином, що виносите заключення по діючим речовинам. Але, усі дезінфекційні засоби в ході державної реєстрації (принаймні на сьогодні) проходять державну санітарно-епідеміологічну експертизу. На основі чого Ви писали наступну вимогу "У засобі не повинно міститись агресивних та небезпечних речовин, що можуть спричинити подразнення та розтріскування шкіри: ЧАС, пропанол, ізопропанол, феноксіетанол, феноксіпропанол, гуанідини, ПГМГ". Ви не експертна організація, чинних нормативних документів, які відносять перераховані діючі речовини до небезпечних, агресивних, таких, що призводять до розтріскування, подразнень шкірних покривів нема. Та й не володіють перераховані речовини такими властивостями, навпаки, вони дозволені і використовуються як в дезінфікуючих засобах, так і в виробництві лікарських пепаратів, косметичних засобів і т.д. мало того, якраз, деякі з них володіють пролонгованою дією. Такі речовини вводять в рецептуру для надання дезінфектанту пролонгованих у часі антимікробних властивостей. То ж чому Ви вміщуєте в своїй документації торгів неправдиву інформацію?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! Не нами доведено, що лише етанол найбільш безпечний для шкіри людини. Він з допоміжними речовинами (олія) не тільки ефективно знезаражує руки медичних працівників (акти мікробіологічного дослідження це доводять), а й бережно захищає від агресивного впливу спирту. Добавки ЧАС, пропанол, ізопропанол, феноксіетанол, феноксіпропанол, гуанідини, ПГМГ посилюють агресивний вплив спирту та призводять до пошкодження шкіри, а в подальшому до інфікування ран і розповсюдження ВІЛ. Тому нам принципово необхідно саме засіб для рук без додаткових антимікробних компонентів.

щодо технічного завдання

Дата подання: 09.09.2019 11:37
Дата відповіді: 12.09.2019 16:36
Шановний Засовнику, чи допускаєте Ви в хлорвмісних таблетках, які збираєтесь закуповувати, замість вмісту трихлорізоцианурової кислоти, вміст ізоцианурової кислоти чи натрієвої солі ізоцианурової кислоти? Якщо усі інші властивості такі ж (еквівалентні) або кращі? Адже Ви абсолютно правильно вказали перед трихлорізоциануровою кислотою, що засіб на основі "активого хлору". Упереджуючи негативну відповідь - запитаємо, а чи відомі Вам властивості , які відрізняють трихлорізоцианурову кислоту від ізоцианурової кислоти та від натрієвої солі дихлорізоцианурової кислоти? Причому такі властивості, які дають перевагу першої на іншими при застосуванні їх в закладах охорони здоров'я? Насправді таких властивостей при застосуванні в ЗОЗ, в особливості для цілей, які Ви прописали в пунктах технічного завдання, нема. Навпаки- натрієва сіль дихлорізоцианурової кислоти в таких ситуаціях має свої переваги. Тоді для чого обмежуєте коло учасників допускаючи тільки пропозиції із таблетками на основі трихлорізоциарувої кислоти (до речі це є сировинна речовина для отримання натрієвої солі дихлорізоцианурової кислоти)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику, Чернігівська обласна лікарня вважає за потрібне закупити засіб на основі трихлорізоціанурової кислоти. Враховуючи, що іх 3, ми вправі замовляти саме такий засіб, з таким складом, як прописано в медико-технічних вимогах. Ви можете запропонувати засіб вказаного складу.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-06-000618-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "РіА-Трейд", Код ЄДРПОУ:32818139
Дата подання: 30.09.2019 15:48
При закупівлі «Дезінфекційні засоби» за кодом ДК 021:2015-24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби) з ідентифікатором закупівлі : UA-P-2019-09-06-001203-b згідно Протоколу розгляду тендерних пропозицій № 141 від 27.09.2019 року були виявлені грубі порушення.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

04.10.2019 15:21
Уважно вивчивши вашу вимогу, надаємо відповідь, та зауважуємо, що тендерним комітетом були переглянуті всі подані Вами документи, що знаходяться в складі Вашої пропозиції.
Звертаємо увагу, що згідно ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIIІ (далі-Закон), замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. Визначені замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації. Згідно зі ст.16 Закону, тендерним комітетом КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР в тендерній документації щодо закупівлі дезінфекційних засобів (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель UA-2019-09-06-000618-b) був встановлений критерій: наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а також його документальне підтвердження:
учасники надають копію договору на поставку аналогічного товару та підтверджуючі документи про його виконання (оригінал відгуку на офіційному бланку від замовника щодо виконання в повному обсязі даного договору або накладної(их) про поставку товару в повному обсязі), завірені підписом та печаткою (у разі наявності) Учасника.
Повторюємось, що Ви надали у своїй пропозиції у файлі «Аналогічний Договір Комплекс РІКО» Договір поставки №292 від 21.09.2018р., який укладений з ТОВ «Комплекс "Ріко"». В даному договорі не вказано ні суми, ні предмету договору, а лише зазначено, що «Асортимент та кількість товару визначається за взаємним погодженням сторін або на основі поданих заявок Покупцем та вказується у рахунку-фактурі або видаткових накладних, оформлених на передачу Постачальником товару Покупцю». У файлі «Видаткова накладна до аналогічного Договору» в складі своєї пропозиції Ви надаєте накладну № РА-03227 від 04.10.2018р. на суму 2466,18 грн. з ПДВ, згідно якої ТОВ «Комплекс "Ріко"» являється Одержувачем, а Ваше підприємство - Постачальником. Також, в розділі 7 наданого Вами договору №292 від 21.09.2018р. вказаний строк його дії: до 31 грудня 2018 року, крім того, в ньому зазначено: «Договір пролонгується автоматично на кожний календарний рік, якщо кожна зі Сторін не виявить пропозицію про припинення взаємоспівпраці. При закінченні строку дії цього Договору, якщо у Сторін залишаються невиконаними зобов’язання за цим Договором, то строк його дії подовжується на термін, до моменту їх повного виконання». З наданої Вами інформації слідує, що договір був укладений 21 вересня 2018 року, накладну Ви надаєте за 4 жовтня 2018 року, а договір дійсний до 31 грудня 2018 року та міг бути пролонгованим ще на один рік. Крім того, що неможливо прослідкувати, яке відношення має надана Вами накладна саме до укладеного договору №292 від 21.09.2018р., (в Договорі не зазначена сума), не зрозуміло, чи в повному обсязі вона відображає весь обсяг поставленого товару згідно укладеного договору, так як це лише одна накладна, надана 4 жовтнем 2018 року, а договір дійсний до грудня 2018 року та ще й міг подовжуватися принаймні на 1 рік. Надана Вами інформація не відображає поставку товару в повному обсязі згідно договору №292 від 21.09.2018р.
Також, Ви наполягаєте на роз’ясненні щодо відхилення Вашої пропозиції щодо не відповідності медико-технічним вимогам замовника, встановленим в Додатку 2 до тендерної документації (невідповідність медико-технічних характеристик запропонованого ТОВ «РіА-Трейд» товару «Клін Стрім гелева дезінфекція» медико-технічним вимогам замовника).
Доводимо до відома, що запропонований та зазначений Вами товар у «Формі "Тендерна пропозиція"» за п.2 під назвою – «Клін Стрім гелева дезінфекція» не відповідає жодному наданому Вами документу, адже в складі пропозиції надані такі документи: Свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу № 05.03.02-08/2245-22 від 03.06.2016р де чітко зазначено назву засобу: Дезінфекційний засіб «Гель антисептичний для рук «КЛІН СТРІМ», така ж назва зазначена і у Висновку СЕЕ. Крім того, запропонований Вами товар за п.2 не відповідає медико-технічним вимогам до «дезінфекційного засобу для антисептичної обробки рук та шкіри» за такими пунктами:
п.5: Хірургічна обробка рук – в наданих Вами медичних вказівках до дез. засобу «Гель антисептичний для рук Клін Стрім (CLEAN STREAM)» відсутня інформація про хірургічну обробку рук, запропонований Вами засіб застосовується лише для гігієнічної дезінфекції рук;
п.7: Розхід засобу на хірургічну обробку повинен відповідати наказу МОЗ України від 21.09.2010 № 798 «Про затвердження методичних рекомендацій «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу» (двократно не менше ніж по 3 мл) – в наданих Вами медичних вказівках до дез. засобу «Гель антисептичний для рук Клін Стрім (CLEAN STREAM)» інформація про розхід запропонованого Вами засобу на хірургічну обробку рук відсутня;
п.10: Експозиція хірургічної обробки повинна відповідати наказу МОЗ України від 04.04.2012 № 236 «Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів». Відповідно П. 9.11. Експозиція від 1 хв. до 1,5 хв. – в наданих Вами медичних вказівках до дез. засобу «Гель антисептичний для рук Клін Стрім (CLEAN STREAM)» не вказано про експозицію хірургічної обробки, лише зазначено в п. 3.2.3. про «обробку шкіри операційного поля» із зазначенням експозиції – «не 15 сек.».
Враховуючи усі перелічені невідповідності, тендерним комітетом КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР правомірно відхилено Вашу тендерну пропозицію, так як ТОВ «РіА-Трейд» не відповідає кваліфікаційному критерію, встановленому ст.16 Закону (п.1 ч.1 ст.30 Закону), а також тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації (п.1 ч.4 ст. 30 Закону)
Тендерний комітет КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР дотримується всіх принципів здійснення закупівель, в т.ч. відкритості та прозорості, на всіх стадіях закупівель.

Документи подані скаржником

30.09.2019 15:48
ВИМОГА.PDF

Аукціон

Початок:
24.09.2019 11:58
Завершення:
24.09.2019 12:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 24.09.2019 12:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
94 952.40 UAH з ПДВ 94 952.40 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
Пошук по цьому учаснику
104 391 UAH з ПДВ 104 391 UAH з ПДВ Документи
ФОП Іваній Олег Сергійович
Пошук по цьому учаснику
104 996.28 UAH з ПДВ 104 996.28 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

18.09.2019 14:56
sign.p7s
17.09.2019 17:21
Довідки Ст 17.PDF
17.09.2019 14:27
СТАТУТ.PDF
17.09.2019 14:27
Статистика.PDF
17.09.2019 14:27
Свидоцтво.PDF
17.09.2019 14:27
Виписка з ЄДР.PDF
17.09.2019 14:27
Ст 17.PDF
17.09.2019 14:27
ПРОПОЗИЦІЯ.PDF

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "РіА-Трейд"
#32818139
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 94 952.40 UAH з ПДВ 27.09.2019 15:50
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
#36257034
Пошук по цьому переможцю
Переможець 104 391 UAH з ПДВ 30.09.2019 13:27

Документи

24.09.2019 12:26
edr_identification.yaml
27.09.2019 15:50
sign.p7s

Документи

27.09.2019 15:51
edr_identification.yaml
27.09.2019 15:51
edr_identification.yaml
30.09.2019 12:54
переможець.pdf
30.09.2019 13:27
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 30.09.2019 13:27

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
Пошук по цьому переможцю
#36257034
104 391 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.09.2019 15:51
edr_identification.yaml
27.09.2019 15:51
edr_identification.yaml
30.09.2019 12:54
переможець.pdf
30.09.2019 13:27
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 11.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 33
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір №33.pdf Укладений
104 391
11.10.2019 11:03
11.10.2019
sign.p7s Укладений
11.10.2019 11:04

Виконання договору

Строк дії за договором: 11.10.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 104 391
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання