Послуги із встановлення систем автоматичної пожежної та охоронної сигналізації

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-23-001122-a
  • 45310000-3 - Електромонтажні роботи
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ культури Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Крутиус Ганна Миколаївна, 380442960728,380442929233 , kultura_drda@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 02100, Київська область, вул. Будівельників, 34/1
Дата укладення договору
1.11.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "Капіталстрой"
Очікувана вартість
800 000 UAH з ПДВ
Сума договору
799 296 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 1.11.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.09.2019 15:30

Оскарження умов:

до 04.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

08.10.2019 15:30

Початок аукціону:

09.10.2019 15:07

Очікувана вартість
800 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги із встановлення систем автоматичної пожежної та охоронної сигналізації

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги із встановлення систем автоматичної пожежної та охоронної сигналізації
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо страхування

Дата подання: 27.09.2019 17:43
Дата відповіді: 01.10.2019 19:32
Добрий день. Відповідно до вимог тендерної документації потрібно надати такі документи: копію страхового полісу відповідальності перед третіми особами Учасника дійсним на весь період виконання умов закупівлі, який повинен покривати суму страхового платежу не менше 50% суми зазначеної закупівлі. Керуючись нормами Закону України «Про страхування»(далі Закон) страхування може бути добровільним або обов’язковим. Відповідно до ст.6 «Добровільне страхування та його види» до видів добровільного страхування відносять страхування відповідальності перед третіми особами(п.15 ст.6 Закону). Тобто даний вид страхування є добровільним, а не обов’язковим. Згідно технічного завдання Ви закуповуєте послуги зі встановлення протипожежного устаткування» а саме: послуги по встановленню автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення та управління евакуацією людей – монтаж та пуско – налагоджування у Київському міському клінічному онкологічному центрі. Зазначені послуги надаються відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852 і єдиний документ, який надає право виконувати зазначені послуги це Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. В зазначених Ліцензійних умовах не йдеться про наявність страхового полісу відповідальності перед третіми особами, тобто ліцензійними умовами не передбачено. Відповідно до ст.16 п.4. документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції . Але разом з тим відповідно до ст.30 ч.1 п.4 замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Тому просимо Вас виключити з тендерної документації вимоги, щодо надання Учасником в складі тендерної пропозиції копії страхового полісу відповідальності перед третіми особами Учасника дійсним на весь період виконання умов закупівлі, який повинен покривати суму страхового платежу не менше 50% суми зазначеної закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерним комітетом уважно розглянуто Ваше звернення, за результатом розгляду якого повідомляємо наступне. Переможець даних торгів має надати послуги. Дані послуги будуть надаватися у всіх приміщення Замовника із застосуванням електроінструменту. Замовник хоче бути впевнений, що у випадку пошкодження даного обладнання, збитки Замовника будуть відшкодовані у повному розмірі.
Відповідно ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити, зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Враховуючи, що чинне законодавство (ст. 6 Закону України «Про страхування) передбачає страхування відповідальності перед третіми особами, то така вимога цілком відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».
Додатково звертаємо Вашу увагу, що дана закупівля здійснюється не з метою отримання учасниками ліцензії на протипожежні послуги, а з метою отримання переможця, який зможе надати протипожежні послуги на належному рівні та у встановлений строк. Саме тому вимоги на отримання ліцензії та на участь в даній закупівлі відрізняються від вимог, визначених чинним законодавством для отримання відповідної ліцензії.
Враховуючи викладене вище, Ваша вимога не підлягає задоволенню.

27001 сертифікат

Дата подання: 27.09.2019 17:43
Дата відповіді: 01.10.2019 19:30
Відповідно до вимог тендерної документації потрібно надати такі документи: Учасник у складі тендерної пропозиції надає документ, який підтверджує відповідність системи менеджменту інформаційної безпеки Учасника вимогам ДСТУ ISO/ISE 27001:2015, виданий органом сертифікації. Сертифікат ISO 27001:2015 - це міжнародний стандарт, що встановлює вимоги до системи менеджменту інформаційної безпеки. Сертифікат ISO 27001:2015 –це документ, що підтверджує відповідність системи вимогам стандарту. Тобто даний сертифікат доводить, що компанія, яка має даний сертифікат, надійно захищає дані замовників, інвесторів, ділових партнерів від спроби несанкціонованого доступу до інформаційної бази компанії. Інформаційна безпека – це збереження конфіденційності та цілісності інформації. Відповідно до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Тобто одним із принципів закупівлі є відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель Відповідно до ч. 2 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – «Закон») публічна інформація є відкритою. Відповідно до ч. ч. 1 – 2 ст. 13 Закону публічною інформацією є: інформація про використання бюджетних коштів юридичними особами, що фінансуються з бюджету.Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 13 Закону, до розпорядників інформації належать, зокрема, юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів, бюджету Автономної Республіки Крим, які повинні надавати інформацію стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів. Ненадання розпорядником інформації про розпорядження бюджетними коштами, суперечить положенням ч. 5 ст. 6 Закону «Про доступ до публічної інформації», а саме ее може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Отже, враховуючи вищесказане, виникає питання, навіщо Ви вимагаєте наявність у Учасника даного Сертифіката. Всі документи та дані знаходяться у вільному доступі та є публічною інформацією. Навіщо Учаснику мати Сертифікат, що підтверджує відповідність Учасникам вимогам до системи менеджменту інформаційної безпеки, тобто збереження конфіденційності інформації. Тому просимо Вас видалити з тендерної документації вимоги про «Учасник у складі тендерної пропозиції надає документ, який підтверджує відповідність системи менеджменту інформаційної безпеки Учасника вимогам ДСТУ ISO/ISE 27001:2015, виданий органом сертифікації».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерним комітетом уважно розглянуто Ваше звернення, за результатом розгляду якого повідомляємо наступне. Відповідно ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити, зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи те, що під час надання послуг Переможець фактично зможе отримати доступ до інформації Замовника, що є конфіденційною, останній вважає, що Переможець має відповідати системі менеджменту інформаційної безпеки, визначеними у спеціалізованому чинному нормативному акті - ДСТУ ISO/ISE 27001:2015. Адже цей стандарт створений для визначення вимог для розроблення, впровадження, функціонування, моніторингу, перегляду, підтримування та постійного вдосконалення системи управління інформаційною безпекою. Система управління інформаційною безпекою забезпечує збереження конфіденційності, цілісності й доступності інформації за допомогою запровадження процесу управління ризиками та надає впевненості зацікавленим сторонам, що ризиками належним чином управляють.
Враховуючи викладене вище, Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Лист від виробника або імпортера

Дата подання: 27.09.2019 17:44
Дата відповіді: 01.10.2019 19:29
Відповідно до вимог тендерної документації потрібно надати такі документи: У складі тендерної пропозиції Учасник надає гарантійний лист від Виробника (Імпортера) обладнання автоматичної пожежної сигналізації, що буде монтуватися (прибор, сповіщувачі), в якому Виробник (Імпортер) гарантуватиме учаснику поставку обладнання для належного монтажу та у встановлені строки згідно даної закупівлі. Виникає таке питання, а якщо таких виробників декілька, то потрібно одержувати у кожного такого виробника гарантійний лист? І на підставі чого такі виробники повинні надавати нам такі гарантійні листи? Нам не зрозуміла дана вимога, адже надання такого гарантійного листа не є обов’язком виробника такого обладнання. Просимо видалити дану вимогу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерним комітетом уважно розглянуто Ваше звернення, за результатом розгляду якого повідомляємо наступне. Відповідно до умов закупівлі Переможець закупівлі має надати Замовнику послуги. Для надання даних послуг Переможець має використовувати протипожежне обладнання або власного виробництва або придбаного у відповідних Виробників (Імпортерів). Звичайно, жодний Виробник (Імпортер) не зобов’язаний надавати Вам гарантійний лист на поставку обладнання, більше того, жодний Виробник (Імпортер) взагалі не зобов’язаний поставляти Вам необхідне обладнання у строк, необхідний дня належного надання послуг відповідно до умов даної закупівлі. Однак, Замовник бажає що б переможцем даної закупівлі стала організація, яка дійсно має можливість надати послуги своєчасно та належної якості. Для цього переможцю необхідно своєчасно отримати від Виробника (Імпортера) відповідне протипожежне обладнання. У випадку, якщо Ви не маєте можливості отримати від Виробника (Імпортера) обладнання гарантійного листа на своєчасну поставку даного обладнання, то як Ви збираєтеся своєчасно отримувати саме обладнання?
Додатково звертаємо увагу, що в тендерній документації вимагаються гарантійні листи не на все обладнання, а лише на основні компоненти систем протипожежного захисту - прибор, сповіщувачі. Враховуючи викладене вище, Ваша вимога не підлягає задоволенню.

сертифікат корупція

Дата подання: 27.09.2019 17:44
Дата відповіді: 01.10.2019 19:25
Відповідно до вимог тендерної документації потрібно надати такі документи: надати Сертифікат системи менеджменту щодо протидії корупції. Міжнародний стандарт ISO 37001:2016 встановлює комплекс заходів, спрямованих на допомогу організаціям усіх розмірів та форм власності, запобігати, виявляти та долати хабарництво в своїй діяльності шляхом запровадження системи антикорупційного менеджменту. Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення своєї антикорупційної програми в компанії. Згідно чинного законодавства наявність даного Сертифікату є необов’язкова, та несе рекомендаційний характер. Для отримання даного сертифікату нам потрібно понести додаткові і зайві витрати. А також хочемо зазначити, для боротьби з антикорупційними проявами необов’язково мати даний сертифікат. Наявність у юридичної особи антикорупційної програми та відповідального з антикорупційної програми свідчить про застосування антикорупційних заходів у своїй діяльності. Так, для з Згідно технічного завдання Ви закуповуєте послуги з технічного переоснащення автоматичної системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Зазначені послуги надаються відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852 і єдиний документ, який надає право виконувати зазначені послуги це Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. В зазначених Ліцензійних умовах не йдеться про наявність Сертифікату системи менеджменту щодо протидії корупції, тобто ліцензійними умовами не передбачено. Відповідно до ст.16 п.4. документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції . Але разом з тим відповідно до ст.30 ч.1 п.4 замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Тому просимо Вас виключити з тендерної документації вимоги, щодо надання Учасником в складі тендерної пропозиції Сертифікату системи менеджменту щодо протидії корупції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерним комітетом уважно розглянуто Ваше звернення, за результатом розгляду якого повідомляємо наступне. На сьогоднішній день Україна займає 120 місце в світі по індексу сприяння корупції. Система управління заходами боротьби з корупцією символізує собою тверду прихильність до етичної поведінки, яка допомагає суб’єкту господарювання добре функціонувати, підвищувати свою репутацію та уникати потенційних ризиків хабарництва. Участь у корупційних діях може призвести до підриву репутації та втрати довіри до організації. Відповідно, питання протидії корупції є невіддільним компонентом її діяльності. Усвідомлюючи що хабарництво стало істотним ризиком і що багато організацій розглядають його як найлегший спосіб проникнення на нові ринки, міжнародні конвенції вимагають вживати необхідних заходів, спрямованих на його запобігання та підвищення поінформованості у всьому світі щодо шкоди, яку організації можуть зазнати у випадку участі у корупційних діях.
Одним із нормативних документів, що регулює дане питання є ДСТУ ISO 37001:2018 (ISO 37001:2016, IDT), що затверджено Наказом від 14.08.2017 № 223 Про прийняття національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими та міжнародними нормативними документами було затвердженого.
Метою вищевказаного стандарту є забезпечення підтримки у питаннях формування світової культури, яка бореться із хабарництвом і покращує відповідальність та довіру у світі бізнесу. Запобігання хабарництву стає глобальною ініціативою, починаючи з особистої поінформованості до організацій, відповідальних за забезпечення діяльності із запобігання хабарництву. Цієї мети можна досягти лише шляхом неухильного виконання, прозорості та дотримання вимог концептуальної основи системи управління заходами боротьби з корупцією, викладеної у стандарті ISO 37001.Відповідно ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити, зокрема: один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Тендерна документація може містити інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи, що Сертифікат системи менеджменту щодо протидії корупції є документом, що передбачається чинним законодавством України - ДСТУ ISO 37001:2018 (ISO 37001:2016, IDT), то відповідна вимога щодо надання даного сертифікату цілком відповідає вимогам ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
Таким чином, вимоги тендерної документації щодо надання учасниками зазначеного вище сертифікату є обґрунтованою та такою, що не суперечать положенням ст.ст. 3, 16, 22 Закону України «Про публічні закупівлі». Звертаємо увагу, що оскільки отримати зазначені сертифікати може будь-яка організація, що організувала свою діяльність у відповідності до цих стандартів, тобто при дотриманні зазначених стандартів, Замовник не може вважати зазначену вище вимогу дискримінаційною. Враховуючи викладене вище, Ваша вимога не має правових підстав для задоволення.
Розгорнути: 4 Згорнути

Аукціон

Початок:
09.10.2019 15:07
Завершення:
09.10.2019 15:28

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 09.10.2019 15:28

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Капіталстрой"
Пошук по цьому учаснику
799 296 UAH з ПДВ 799 296 UAH з ПДВ Документи
799 998 UAH з ПДВ 799 998 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

23.10.2019 11:50
sign.p7s
17.10.2019 17:52
довідка мвс.pdf
17.10.2019 17:51
пропозиція.pdf
08.10.2019 14:54
sign.p7s
08.10.2019 14:54
витяг єдр.pdf
08.10.2019 14:54
огляд обєкта.pdf
08.10.2019 14:54
пропозиція.pdf
08.10.2019 14:53
статут.pdf
08.10.2019 14:53
тех.вимоги.pdf
08.10.2019 14:53
витяг єдр к.pdf
08.10.2019 14:53
паспорт і код.pdf
08.10.2019 14:53
витяг з пдв.pdf
08.10.2019 14:53
диплом.pdf
08.10.2019 14:53
ліцензія.pdf
08.10.2019 14:53
видаткова.pdf
08.10.2019 14:53
відгук.pdf
08.10.2019 14:53
мат-тех.база.pdf
08.10.2019 14:53
90 днів.pdf

Публічні документи

08.10.2019 13:20
sign.p7s
08.10.2019 13:19
тех.вимоги.pdf
08.10.2019 13:19
стаття 17.pdf
08.10.2019 13:19
працівники.pdf
08.10.2019 13:19
паспорт і код.pdf
08.10.2019 13:19
ліцензія.pdf
08.10.2019 13:19
document(90).pdf
08.10.2019 13:19
document(89).pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Капіталстрой"
#42733240
Пошук по цьому переможцю
Переможець 799 296 UAH з ПДВ 15.10.2019 17:57

Документи

09.10.2019 15:29
edr_identification.yaml
15.10.2019 17:55
Протокол № 100.PDF
15.10.2019 17:56
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 15.10.2019 17:57

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Капіталстрой"
Пошук по цьому переможцю
#42733240
799 296 UAH з ПДВ Документи

Документи

09.10.2019 15:29
edr_identification.yaml
15.10.2019 17:55
Протокол № 100.PDF
15.10.2019 17:56
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 01.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 22
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 22.PDF Укладений
799 296
01.11.2019 19:55
01.11.2019
Дефектні та локальні кошториси по охороні.PDF Укладений
799 296
01.11.2019 19:56
01.11.2019
Дефектні та Локальні кошториси Кравченко, Горького, Яна пожарка.PDF Укладений
799 296
01.11.2019 19:58
01.11.2019
Дефектні та Локальні кошториси Тичини, Усенко, Маяковького пожарка.PDF Укладений
799 296
01.11.2019 19:58
01.11.2019
sign.p7s Укладений
01.11.2019 20:00
sign.p7s Укладений
01.11.2019 20:01

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 03.12.2019 17:31
Опис змін: продовження строку надання послуг
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 01.11.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 799 296
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна сторонніх показників - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання