Прибирання (клінінг) приміщень Будинку зв'язку, вул. Хрещатик, 22 Cleaning of the Central Post Office building, 22 Khreschatyk str.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-09-000846-b
  • 90910000-9 - Послуги з прибирання
  • Завершена
Найменування замовника:
АТ "Укрпошта" в особі київської міської дирекції
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Анісіфорова Світлана, +380442300885 , anisiforova-sa@ukrposhta.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01001, Київська область, вул. Хрещатик, 22
Дата укладення договору
13.12.19
Переможець
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
Очікувана вартість
4 130 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 987 017.16 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.12.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Оцінка відповіді замовника :

Вдячні Замовнику за відповідь! Відповідь повна та зрозуміла.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.11.2019 00:00

Оскарження умов:

до 07.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

11.11.2019 00:00

Початок аукціону:

20.11.2019 11:51

Очікувана вартість
4 130 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 650 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги з прибирання (Прибирання (клінінг) приміщень Будинку зв'язку, вул. Хрещатик, 22)

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Прибирання (клінінг) приміщень Будинку зв'язку, вул. Хрещатик, 22 (джерело фінансування - кошти товариства)
ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо довідки про персонал

Дата подання: 30.10.2019 13:50
Дата відповіді: 31.10.2019 19:33
Велике прохання пояснити, що малося на увазі: "У даній формі наводяться відомості про управлінський та робочий персонал - робітників, фахівців, спеціалістів, що знаходяться у штаті учасника (або працюють на інших законних засадах) та про тих, що будуть залучені до виконання договору на законних підставах. " У довідці необхідно вказати ВСІХ співробітників чи лише тих, які будуть залучені до виконання договору?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Вітаємо! За результатом розгляду вашого запитання повідомляємо наступне:
Відповідно до вимог, встановлених в п. 2.1 додатку 1 тендерної документації на зазначену закупівлю, для підтвердження відповідності кваліфікаційного критерію "наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід", необхідно надати - довідку, що містить інформацію про наявність персоналу, необхідного по рівню кваліфікації та достатнього по кількості (щонайменше 10 осіб) для надання послуг із зазначенням: посади та ПІБ працівника, форми працевлаштування, кваліфікації (розряд, категорія тощо за наявності), кількості осіб, яких учасник збирається використовувати при виконанні договору. Таким чином, така довідка повинна містити інформацію про керівний та адміністративний персонал, працівників необхідного рівню кваліфікації та достатньої кількості (щонайменше 10 осіб) для надання послуг, що є предметом закупівлі, тобто персонал, який планується залучити до надання таких послуг. Дякуємо за активну участь у закупівлі.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-09-000846-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "Клінінг-Про", Код ЄДРПОУ:35047973
Дата подання: 19.11.2019 14:52
Пропозицію учасника ПП "Клінінг-Про" дискваліфіковано з підстав невідповідності кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору», оскільки учасником у складі тендерної пропозиції: подано інформацію про виконання договорів, які не можуть розглядатись як аналогічні у розумінні тендерної документації; - не надано лист(и) – відгук(и) від контрагента(ів), зазначеного(их) у довідці про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, щодо якісного надання послуг з прибирання за аналогічним(и) договором(ами) у розумінні тендерної документації. З мотивами та обґрунтовуванням не згідні, виходячи із вищенаведеного:
Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» визначені принципи здійснення закупівель, як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників. Також, частиною третьою статті 5 названого закону передбачено, що Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників, а статтею 22 Закону визначає, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Законом України «Про захист економічної конкуренції» також визначено, що економічна конкуренція (конкуренція) це змагання між суб'єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб'єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб'єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб'єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку. Також, названим Законом встановлено, що органи влади, органи місцевого самоврядування, а також органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов'язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.
Важливо наголосити на тому, що наша компанія надає послуги з прибирання на ринку послуг вже 12 років, що свідчить про здатність суб’єкта надавати послуги згідно предмету закупівлі. В довідці про наявність досвіду виконання аналогічних договорів Учасником наведені відомості про договір з Одеською філією ПАТ «Укртелеком», за яким надавались послуги на об’єктах площею 332 638,47 м², та про договір з Рахунковою палатою, за яким надавались послуги на об’єкті м. Києва площею 1998,6 м², що підтверджує наявність досвіду. Таким чином, вважаємо, що наше відхилення є незаконним і таким, що порушує наші права та інтереси, як потенційних учасників процедури закупівлі, так як ми маємо досвід виконання аналогічних договорів і бажаємо взяти участь у торгах.
З урахуванням вищевикладеного, вбачається, що дії Замовника щодо відхилення нашої пропозиції порушують основні принципи здійснення закупівель, визначених статтею 3 Закону, а також вимоги статті 5, 22 Закону, обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Враховуючи викладене, а також дискримінаційні умови для потенційних учасників, які мають бажання та можливості прийняти участь у вказаній процедурі, керуючись положеннями Закону України "Про публічні закупівлі", -

ПРОСИМО:
допустити учасника ПП «Клінінг-Про» до участі в аукціоні з надання послуг з прибирання (клінінг) приміщень Будинку зв'язку, вул. Хрещатик, 22, ідентифікатор закупівлі:UA-2019-10-09-000846-b.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.11.2019 17:42
Вимогу, що надійшла до закупівлі Послуги з прибирання (Прибирання (клінінг) приміщень Будинку зв'язку, вул. Хрещатик, 22), код згідно ДК 021:2015 - 90910000-9 залишити без розгляду та оприлюднити наступну інформацію:
Закупівля здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до статті 30 зазначеного Закону, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Відповідно до ст. 32 цього ж Закону учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
Стаття 18 цього ж Закону визначає порядок оскарження процедур закупівель. Частиною 1 статті 18 визначено, що скарга до органу оскарження подається суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель. Частиною 2 статті 18 визначено, що скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. Відповідно до статті 1 зазначеного закону органом оскарження є Антимонопольний комітет України. Антимонопольний комітет України у строк, що не перевищує трьох робочих днів з дня внесення скарги до реєстру скарг, повинен розмістити в системі електронних закупівель рішення про прийняття скарги до розгляду із зазначенням дати, часу і місця розгляду скарги або обґрунтоване рішення про залишення скарги без розгляду, або рішення про припинення розгляду скарги. Протягом одного робочого дня після прийняття рішення за результатами розгляду скарги орган оскарження в електронній системі закупівель надає інформацію про резолютивну частину рішення та протягом трьох робочих днів з дня його прийняття розміщує рішення в електронній системі закупівель. Рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі автоматично оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу і надсилається суб’єкту оскарження та замовнику.
У зверненні автор не вимагає надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації та не вимагає надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника. Таким чином, подана вимога не відповідає Закону України «Про публічні закупівлі».
У зв’язку з викладеним вимога залишена без розгляду.

Разом з цим, доцільно звернути увагу, що вимогами тендерної документації до процедури закупівлі номер UA-2019-10-09-000846-b на підтвердження відповідності учасника кваліфікаційному критерію «наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів», встановленому відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачалося надання учасником документів згідно додатку 1 до тендерної документації, а саме:
«1.1 Довідка учасника у довільній формі з інформацією про наявність досвіду виконання аналогічних договорів (мінімум два аналогічні договори) на об’єктах м. Києва з офісними, виробничими та/або комерційними приміщеннями загальною площею прибирання від 7000 м² (принаймні, за одним з двох договорів) та строком дії договору не менше 6 місяців, з зазначенням предмету договору, строку надання послуг, назви та адреси замовника, виду та площі приміщень, на яких надавлися послуги прибирання, прізвища, ініціали та номерів телефонів контактних осіб замовників.
1.2 Позитивний(і) лист(и)-відгук(и) від контрагента(ів), зазначеного(ів) у довідці про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, щодо якісного надання послуг з прибирання за аналогічним(и) договором(ами).»
Тобто, відповідно до вимог тендерної документації важливим було підтвердження високої кваліфікації майбутнього переможця, в тому числі досвіду виконання аналогічних договорів (мінімум двох договорів) саме на об’єктах м. Києва з приміщеннями загальною площею прибирання від 7000 м² (принаймні за одним договором). Ця умова підтвердження кваліфікації переможця, опосередковано підтверджує наявність виробничих потужностей (в техніці, в адміністративному та виробничому персоналі) саме в місті Києві. Тоді як відсутність досвіду роботи безпосередньо на ринку клінінгових послуг в Києві, доводить відсутність досвіду роботи кваліфікованого персоналу в місті, де розташований об’єкт (як прибиральниць, так і персоналу адміністративного складу), що може призвести до затримки початку робіт та інших ризиків. Учасником в тендерній пропозиції наведені відомості про договір з Одеською філією ПАТ «Укртелеком», за яким надавались послуги на об’єктах площею 332 638,47 м², що не відповідає зазначеній вимозі щодо розміщення об’єкта в Києві, та про договір з Рахунковою палатою, за яким надавались послуги на об’єкті м. Києва площею 1998,6 м², що не відповідає зазначеній вимозі щодо загальної площі приміщень об’єкта, де надавались послуги. Таким чином, Учасником подано інформацію про виконання договорів, які не можуть розглядатись як аналогічні у розумінні тендерної документації. Замовник зобов’язаний відхилити учасника, чия пропозиція не відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до п.1 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Експлуатаційна компанія №1" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "Чистий світ фасіліком" Документи
Опубліковано
Документи
ПП "Клінінг-Про" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "ІМПЕЛ ГРІФФІН СЕРВІС" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ОБСЛУГОВУЮЧА КОМПАНІЯ "ТЕРМІНАЛ Д" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО" Документи
Опубліковано
Документи
товариство з обмеженою відповідальністю "Алма Фасіліті груп" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

11.11.2019 00:03
edr_identification.yaml

Документи

11.11.2019 00:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

08.11.2019 16:36
Лист ст 17.pdf

Документи

11.11.2019 00:04
edr_identification.yaml

Документи

11.11.2019 00:04
edr_identification.yaml

Документи

11.11.2019 00:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

08.11.2019 19:50
1.1.pdf
08.11.2019 19:50
1.3.pdf
08.11.2019 19:50
3.pdf
08.11.2019 19:50
4.pdf
08.11.2019 19:50
5.pdf
08.11.2019 19:50
довідки.pdf
08.11.2019 19:50
протокол.pdf
08.11.2019 20:06
sign.p7s
08.11.2019 19:50
1.4. Звіт.pdf
08.11.2019 19:50
2.pdf

Документи

11.11.2019 00:05
edr_identification.yaml

Документи

11.11.2019 00:06
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.11.2019 20:23
Гарантия 14198.zip
09.11.2019 20:23
Гарантия 14198.PDF
09.11.2019 20:23
Виписка.pdf
09.11.2019 20:23
Витяг.pdf

Аукціон

Початок:
20.11.2019 11:51
Завершення:
20.11.2019 12:30

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.11.2019 12:30

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
Пошук по цьому учаснику
2 987 017.16 UAH з ПДВ 2 987 017.16 UAH з ПДВ Документи
товариство з обмеженою відповідальністю "Алма Фасіліті груп"
Пошук по цьому учаснику
3 901 943.48 UAH з ПДВ 3 431 198.12 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ІМПЕЛ ГРІФФІН СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
3 593 100 UAH з ПДВ 3 430 998 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Чистий світ фасіліком"
Пошук по цьому учаснику
3 900 000 UAH з ПДВ 3 431 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Експлуатаційна компанія №1"
Пошук по цьому учаснику
3 911 425.18 UAH з ПДВ 3 570 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

09.11.2019 20:23
Витяг.pdf
09.11.2019 20:23
Виписка.pdf
09.11.2019 20:23
Гарантия 14198.PDF
09.11.2019 20:23
Гарантия 14198.zip

Публічні документи

08.11.2019 16:36
Лист ст 17.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
#38746526
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 987 017.16 UAH з ПДВ 25.11.2019 14:45

Переможець

Дата і час публікації: 25.11.2019 14:45

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ФМ СЕРВІС ПРО"
Пошук по цьому переможцю
#38746526
2 987 017.16 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 13.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 61-3323
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №61-3323 від 13.12.2019р.pdf Укладений
2 987 017.16
13.12.2019 16:10
13.12.2019
sign.p7s Укладений
13.12.2019 16:13

Виконання договору

Строк дії за договором: 13.12.2019 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 2 937 261.31
UAH

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання