"Реконструкція магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від с. Бендюга Сокальського району Львівської області до м. Червоноград Львівської області” (1 черга)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-30-000511-c
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Громова Ельвіра Володимирівна, 380322999275 , hromova.loda@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79008, Львівська область, Винниченка, 6
Дата укладення договору
21.12.19
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОРЕСУРС-МОНТАЖ"
Очікувана вартість
5 723 443.60 UAH з ПДВ
Сума договору
5 694 405.38 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 21.12.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 7

Умови закупівлі:

Відповідно до приміток до таблиці «а» Документації конкурсних торгів (надалі – ДКТ): учасники включають до таблиці машини, механізми та техніку, які є необхідними для виконання робіт за предметом закупівлі відповідно до технічного завдання з дотриманням діючих норм та правил. Учасники можуть включити до таблиці і інші машини, механізми та техніку. Технічним завданням (додаток 2) передбачено перелік робіт, зокрема, укладання трубопроводiв iз полiетиленових труб дiаметром 355 мм з гідравлічним випробуванням (кількість-2602 м). Даний робота складається, зокрема, із процесу зварювання труб в нитку трубопроводу.
В складі пропозиції надана довідка про наявність матеріально-технічної бази № 0711-13 від 07 листопада 2019 року, яка не містить відомості про окремі машини та механізми необхідні для виконання робіт, передбачених технічним завданням, зокрема: апарат для стикового зварювання поліетиленових труб необхідного діаметру. Робота такого механізму (обладнання) включена до розрахунків договірної ціни. Проте, переможцем не підтверджено наявності апарата для стикового зварювання поліетиленових труб, яким можна зварювати труби дiаметром 355 мм. для виконання найбільшого обсягу робіт у відповідності до технічного завдання. Отже в даній частині, пропозиція ТОВ «Енергоресурс-монтаж» не відповідає умовам ДКТ. Переможець не взмозі виконати роботи за предметом закупівлі.

2. Для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям Замовника, учаснику необхідно було надати відомості про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме: «Наявність, кваліфікація та досвід основних спеціалістів (інженерно-технічних працівників) учасника для виконання замовлення. Відомості подаються у таблиці «б» ДКТ відповідно до запропонованої форми, що визначена у цьому додатку. Інформація підтверджується документами про освіту шляхом надання сканованих з оригіналу копій.» (пп.2.1 п.2 Розділу1 Додатку 1 до ДКТ). Однак ТОВ «Енергоресурс - монтаж», всупереч встановленої вимоги Замовника, надав скановані копії дипломів інженерно-технічних працівників, чим порушив вимоги Тендерної документації. Зокрема в даних документах наявна відмітка «Копія вірна. З оригіналом згідно».

3. Відповідно до приміток до таблиці «а» ДКТ: для документального підтвердження наявності власних машин, механізмів та техніки учасники у складі тендерної пропозиції надають за підписом керівника та/або головного бухгалтера та/або бухгалтера, необхідно надати бухгалтерську довідку про знаходження основних засобів (машин, механізмів та техніки, які включені учасником до таблиці), на балансі підприємства. В бухгалтерській довідці про знаходження основних засобів (машин, механізмів та техніки, які включені учасником до таблиці), на балансі підприємства, відсутня інформація про автомобіль легковий універсал-В (Україна CHEVROLET/ LACETTI NF353 BC 10-90 BH), який включений в довідку про наявність матеріально-технічної бази» № 0711-13 від 07 листопада 2019 року (складена у відповідності до таблиці «а» ДКТ) і позначений як власний. Оскільки у довідці вказано, що ця техніка є власною, згідно умов документації цю інформацію потрібно підтвердити бухгалтерською довідкою про знаходження основних засобів на балансі підприємства. Однак, учасником порушено цю умову та право власності не підтверджено.

4. На виконання вимоги п.3 Розділу1 Додатку 1 до ДКТ учасник має підтвердити наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. У складі тендерної пропозиції ТОВ «Енергоресурс-монтаж» надана Інформаційна довідка про виконання аналогічного договору №0711-06 від 07 листопада 2019р. в якій зазначений єдиний договір: «Реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд м.Коломия Івано-Франківської області».
Проте учасник не надав скановану з оригіналу копію аналогічного договору, інформація щодо якого вказана у довідці про виконання аналогічних договорів, а надав скановану з оригіналу копію Контрактної угоди № UIP-KLM-ICB-02W від 23 грудня 2010р. «Реконструкція аварійних трубопроводів, будинкових вводів і запірної арматури» з КП «Коломияводоканал», чим порушив вимоги пп.3.2 п.3 Розділу1 Додатку 1 ДКТ.
5. Згідно вимоги пп.3.3 п.3 Розділу1 Додатку 1 до ДКТ учаснику необхідно на підтвердження інформації щодо поданого договору надати скановану з оригіналу копію листа-відгука про співпрацю по договору від замовника, що вказані в п.3.1., тобто лист-відгук про співпрацю по договору: «Реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд м.Коломия Івано-Франківської області», який вказаний в Інформаційній довідці про виконання аналогічного договору №0711-06 від 07 листопада 2019р. Проте всупереч вказаній вимозі учасником надано лист-відгук про співпрацю по іншому договору - Контрактна угода № UIP-KLM-ICB-02W від 23 грудня 2010р. «Реконструкція аварійних трубопроводів, будинкових вводів і запірної арматури. Наданий у складі тендерної пропозиції ТОВ «Енергоресурс-монтаж» лист-відгук не є підтвердженням виконання вимог Тендерної документації Замовника.

Згідно ст. 3, 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що :
- закупівлі здійснюються за такими принципами:добросовісна конкуренція серед
учасників;максимальна економія та ефективність;відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;недискримінація учасників;об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;запобігання корупційним діям і зловживанням.
- вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої цим Законом. Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
У відповідності до ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Пунктом п. п. 4 п. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Фактично Замовник зобов’язаний був відхилити пропозицію ТзОВ «Енергоресурс-монтаж» з підстав ст. 3, 5, 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», але цього не зробив чим порушив вимоги закону.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.11.2019 19:00

Оскарження умов:

до 10.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

14.11.2019 19:00

Початок аукціону:

15.11.2019 14:53

Очікувана вартість
5 723 444 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
28 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
28 617 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Під кількістю 1 роботи слід розуміти обсяг відповідно до Технічного завдання.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
"Реконструкція магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від с. Бендюга Сокальського району Львівської області до м. Червоноград Львівської області” (1 черга)
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-30-000511-c.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: КП "Червоноградводоканал", Код ЄДРПОУ:00185347
Дата подання: 04.11.2019 16:05
На виконання статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі"(далі-Закон) вимагаємо надати детальні роз'яснення і внести зміни в тендерну документацію щодо вимоги: "Вартість аналогічного договору має становити не менше 70% від очікуваної вартості закупівлі."
Ми як потенційний учасник торгів, який має значний досвід роботи з реконструкції інженерних мереж, можемо якісно та у визначений Вами термін виконати роботи за предметом закупівлі. Просимо усунути цю вимогу, адже Ви не обґрунтовано звужуєте коло потенційних учасників.

1. Поясніть яким чином вартість одного аналогічного договору підтверджує спроможність учасника виконати роботи за предметом закупівлі?
Визначальним критерієм під час виконання аналогічних робіт є досвід виконання аналогічних робіт, якість виконання аналогічних робіт та гарантійний термін експлуатації відповідно до предмета закупівлі.
2. Якщо потенційний учасник має досвід належного виконання ряду аналогічних договорів з реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж значно більших діаметрів, але вартість кожного з договорів становить менше 70% від очікуваної вартості даної закупівлі, то такий суб’єкт господарювання не може взяти участі у закупівлі?
За таких умов взяти участь в закупівлі зможуть лише ті учасники, які мають можливість надати аналогічний договір, вартість якого становить не менше 70% від очікуваної вартості закупівлі, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб’єктів господарювання.
3. Також звертаємо Вашу увагу на те, що за даним предметом закупівлі втретє оголошено Процедуру закупівлі. У двох попередніх закупівлях (UA-2019-08-15- 001447-b; UA-2019-07-17-001129-a) така вимога була викладена в наступній редакції: "Вартість аналогічного договору має становити не менше 50% від очікуваної вартості закупівлі." Просимо надати обгрунтовану відповідь з чим пов'язане збільшення вартості аналогічного договору з 50% до 70% від очікуваної вартості закупівлі.

Згідно з частиною третьою статті 5 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною четвертою статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Ваші дії в частині встановлення у Документації наведеної вище вимоги порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також наші права та законні інтереси, пов'язані з участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону. Виходячи з вищевикладено- го, просимо усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до Документації в цій частині, що є дискримінаційним по відношенню до суб’єктів господарювання, зокрема, внести зміни до кваліфікаційного критерію, усунувши вимогу щодо вартості аналогічного договору.

Стосовно аналогічних вимог є практика Антимонопольного Комітету України, згідно якої визнається подібна вимога дискримінаційною та підлягає усуненню.
У разі невиконання Замовником вимоги, будемо змушені звернутися до органів державного контролю у сфері публічних закупівель для проведення моніторингу зазначеної закупівлі у зв'язку із виявленими порушеннями.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

07.11.2019 16:22
Доброго дня!
Шановний Учаснику, замовником отримано звернення у межах проведення процедури встановлено кваліфікаційний критерій, який передбачений статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон).
Механізм визначення аналогічності Законом не визначений, тому Замовник на свій розсуд може встановлювати за яким методом буде визначати цей критерій. Водночас, предмет закупівлі звучить як: "Реконструкція магістрального водопроводу Бендюзького водозабору від с. Бендюга Сокальського району Львівської області до м. Червоноград Львівської області” (1 черга) (ДК 021:2015 – 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).
Вимога замовника звучить так:
3.1. Інформаційна довідка про виконання аналогічних договорів згідно із запропонованою формою у таблиці "г". Аналогічним(ними) договором(ами) є договір (двосторонній або декілька сторонній), подібний за змістом, своєю правовою природою та предметом закупівлі, щодо виконання робіт, визначених відповідно Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме: реконструкція. Вартість аналогічного договору має становити не менше 70% від очікуваної вартості закупівлі.
Замовником чітко визначено, що у складі тендерної пропозиції потенційний учасник має надати аналогічний договір з характером робіт «реконструкція», як і звучить предмет закупівлі. У тому числі вимога про те, що вартість аналогічного договору має становити не менше 70% від очікуваної вартості закупівлі є цілком обґрунтованою, адже Замовник має фінансування на цей об’єкт, тому йому важливо отримати добросовісного Підрядника, який зможе вчасно виконати всі роботи за договором. У зв’язку з тим, що Замовником було вже двічі оголошено аналогічні процедури закупівлі, які не відбулись з різних на те причин, то вже втрачено доволі великий відрізок часу, який за погодними умовами найбільш придатний для виконання робіт, які передбачені Технічним завданням. До того ж така вимога може вважатись дискримінаційною тільки в тому випадку, коли її зможуть виконати менше 2 потенційних учасників, у всіх інших випадках вищевказане не може вважатись таким, що обмежує конкуренцію.

Номер вимоги: UA-2019-10-30-000511-c.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "БК Домінант", Код ЄДРПОУ:40442698
Дата подання: 29.11.2019 15:53
1. Відповідно до приміток до таблиці «а»: учасники включають до таблиці машини, механізми та техніку, які є необхідними для виконання робіт за предметом закупівлі відповідно до технічного завдання з дотриманням діючих норм та правил. Учасники можуть включити до таблиці і інші машини, механізми та техніку. Технічним завданням (додаток 2) передбачено перелік робіт, зокрема, укладання трубопроводiв iз полiетиленових труб дiаметром 355 мм з гідравлічним випробуванням (кількість-2602 м). Даний робота складається, зокрема, із процесу зварювання труб в нитку трубопроводу.
В складі пропозиції надана довідка про наявність матеріально-технічної бази № 0711-13 від 07 листопада 2019 року, яка не містить відомості про окремі машини та механізми необхідні для виконання робіт, передбачених технічним завданням, зокрема: апарат для стикового зварювання поліетиленових труб необхідного діаметру. Робота такого механізму (обладнання) включена до розрахунків договірної ціни. Проте, переможцем не підтверджено наявності апарата для стикового зварювання поліетиленових труб, яким можна зварювати труби дiаметром 355 мм. для виконання найбільшого обсягу робіт у відповідності до технічного завдання. В довідці містяться відомості про оренду апарата для зварювання пластмасових труб з насосом діаметром труб 250 мм, що не відповідає вимогам технічного завдання. Отже в даній частині, пропозиція ТОВ «Енергоресурс-монтаж» не відповідає умовам Документації. Переможець не взмозі виконати роботи за предметом закупівлі.

2. Відповідно до приміток до таблиці «а»: для документального підтвердження наявності власних машин, механізмів та техніки учасники у складі тендерної пропозиції надають за підписом керівника та/або головного бухгалтера та/або бухгалтера, необхідно надати бухгалтерську довідку про знаходження основних засобів (машин, механізмів та техніки, які включені учасником до таблиці), на балансі підприємства. В бухгалтерській довідці про знаходження основних засобів (машин, механізмів та техніки, які включені учасником до таблиці), на балансі підприємства, відсутня інформація про автомобіль легковий універсал-В (Україна CHEVROLET/ LACETTI NF353 BC 10-90 BH), який включений в довідку про наявність матеріально-технічної бази» № 0711-13 від 07 листопада 2019 року (складена у відповідності до таблиці «а») і позначений як власний , також відсутня інформація про дриль ударний (Німеччина BOSH/GSB 13 RE) в кількості вказаній в довідці, а саме 3 одиниці (згідно бухгалтерської довідки - 1 одиниця). Оскільки у довідці вказано, що ця техніка є власною, згідно умов документації цю інформацію потрібно підтвердити бухгалтерською довідкою про знаходження основних засобів на балансі підприємства. Однак, учасником порушено цю умову та право власності не підтверджено.

4. На виконання вимоги п.3 Розділу1 Додатку 1 до тендерної документації учасник має підтвердити наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. У складі тендерної пропозиції ТОВ «Енергоресурс-монтаж» надана Інформаційна довідка про виконання аналогічного договору №0711-06 від 07 листопада 2019р. в якій зазначений єдиний договір: «Реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд м.Коломия Івано-Франківської області».
Проте учасник не надав скановану з оригіналу копію аналогічного договору, інформація щодо якого вказана у довідці про виконання аналогічних договорів, а надав скановану з оригіналу копію Контрактної угоди № UIP-KLM-ICB-02W від 23 грудня 2010р. «Реконструкція аварійних трубопроводів, будинкових вводів і запірної арматури» з КП «Коломияводоканал», чим порушив вимоги пп.3.2 п.3 Розділу1 Додатку 1 до тендерної документації.
5. Згідно вимоги пп.3.3 п.3 Розділу1 Додатку 1 до тендерної документації учаснику необхідно на підтвердження інформації щодо поданого договору надати скановану з оригіналу копію листа-відгука про співпрацю по договору від замовника, що вказані в п.3.1., тобто лист-відгук про співпрацю по договору: «Реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд м.Коломия Івано-Франківської області», який вказаний в Інформаційній довідці про виконання аналогічного договору №0711-06 від 07 листопада 2019р. Проте всупереч вказаній вимозі учасником надано лист-відгук про співпрацю по іншому договору - Контрактна угода № UIP-KLM-ICB-02W від 23 грудня 2010р. «Реконструкція аварійних трубопроводів, будинкових вводів і запірної арматури. Наданий у складі тендерної пропозиції ТОВ «Енергоресурс-монтаж» лист-відгук не є підтвердженням виконання вимог Тендерної документації Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

03.12.2019 17:13
Відповідь на вимогу
1. Відповідно до вимог тендерної документації Учасник надає довідку від 07 листопада 2019 року з вих. № 0711-13 в якій чітко зазначено, яку кількість техніки буде залучено для виконання робіт, які передбачені додатком № 2 Технічне завдання, що є невід’ємною частиною тендерної документації. Учасником буде використовуватись й інша техніка, для зварювання поліетиленових труб, що передбачена позиціями: 25, 29, 41. Зважаючи на той факт, що дану функцію може виконувати й інша техніка, що залучена учасником, таке зауваження є неактуальним та таким, що не впливає на результати виконання робіт відповідно до укладеного договору.
2. Згідно з вимогами тендерної документації, а саме на підтвердження наявності обладнання та матеріально технічної бази необхідної для виконання робіт учасники у складі пропозиції подають відповідні відомості у таблиці "а" відповідно до запропонованої форми, що визначена у тендерній документації. Учасники включають до таблиці машини, механізми та техніку, які є необхідними для виконання робіт за предметом закупівлі відповідно до технічного завдання з дотриманням діючих норм та правил. Учасники можуть включити до таблиці і інші машини, механізми та техніку. Для документального підтвердження наявності власних машин, механізмів та техніки учасники у складі тендерної пропозиції надають за підписом керівника та/або головного бухгалтера та/або бухгалтера, бухгалтерську довідку про знаходження основних засобів (машин, механізмів та техніки, які включені учасником до таблиці), на балансі підприємства. Учасником ТзОВ "ЕНЕРГОРЕСУРС-МОНТАЖ" подано всі необхідні документи на підтвердження вищезазначеного кваліфікаційного критерію, встановленого замовником. У підсумковій відомості ресурсів, що подана учасником у складі тендерної пропозиції не передбачено необхідності у використанні автомобіля легкового універсал – В (Україна CHEVROLET/LACETTI NF353 ВС 10-90 ВН) та бензоріжчика (бетон, асфальт) (Німеччина WERK/CS500). Тому не зважаючи на те, що у складі пропозиції подано довідку згідно таблиці «а», у якій вказано вищезазначене обладнання, відсутність інформації про автомобіль та бензоріжчик у бухгалтерській довідці не може бути підставою для відхилення. Оскільки проектно-кошторисною документацією не передбачена необхідність у використанні такого обладнання для виконання робіт які передбачені технічним завданням до даної закупівлі. Не включення таких відомостей до бухгалтерської довідки не може бути підставою для відхилення, так як учасник не буде використовувати дані засоби для виконання замовлення згідно договору.
3. Замовник у складі тендерної пропозиції вимагає надати підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Учасник на підтвердження вищевказаного надає аналогічний договір UIP-KLM-ICB-02W від 23 грудня 2010 року (в електронній системі під назвою КК договір Коломияводоканал.pdf) та лист-відгук (в електронній системі під назвою відгук Коломияводоканал (СБ).pdf) до нього, який повністю відповідає всім вимогам, які були передбачені у тендерній документації.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-10-30-000511-c.a3

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "БК Домінант", Код ЄДРПОУ:40442698
Пошук по цьому автору
Дата подання: 02.12.2019 17:33

Скарга на рішення Замовника

Неправомірне відхилення тендерної пропозиції
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 05.12.2019 13:10
Причина: Вирішили припинити оскарження.
Дата: 16.12.2019 13:15

Документи подані скаржником

02.12.2019 17:29
Скарга.PDF
02.12.2019 17:30
лист.PDF
16.12.2019 11:46
File.PDF

Аукціон

Початок:
15.11.2019 14:53
Завершення:
15.11.2019 15:20

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.11.2019 15:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ельпласт-Львів"
Пошук по цьому учаснику
5 592 474 UAH з ПДВ 5 158 998 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "БК Домінант"
Пошук по цьому учаснику
5 365 452 UAH з ПДВ 5 336 830 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОРЕСУРС-МОНТАЖ"
Пошук по цьому учаснику
5 694 405.38 UAH з ПДВ 5 694 405.38 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.11.2019 09:51
п.8 ст.17.pdf
25.11.2019 09:51
п.5 ст.17.pdf
25.11.2019 09:51
п.3 ст.17.zip
25.11.2019 09:51
п.2 ст.17.zip
22.11.2019 16:44
ч.2 ст.17.pdf
22.11.2019 16:44
п.6 ст.17.pdf
14.11.2019 13:29
sign.p7s
14.11.2019 13:27
ТЧ тз.pdf
14.11.2019 13:27
ТЧ ліцензія.pdf
14.11.2019 13:26
КК робітники.pdf
14.11.2019 13:26
КК аналог дог.pdf
14.11.2019 13:26
ІД фіз особа.pdf
14.11.2019 13:26
ІД статут.pdf
14.11.2019 13:26
ІД реєстр.pdf
14.11.2019 13:26
ІД протокол.pdf
14.11.2019 13:26
ІД наказ.pdf
14.11.2019 13:25
ІД витяг ЄДР.pdf
14.11.2019 13:25
ІД банк Аваль.pdf
14.11.2019 13:25
ВПВ17.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Ельпласт-Львів"
#23957545
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 5 158 998 UAH з ПДВ 22.11.2019 12:06
ТОВ "БК Домінант"
#40442698
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 5 336 830 UAH з ПДВ 22.11.2019 12:43
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОРЕСУРС-МОНТАЖ"
#01415660
Пошук по цьому переможцю
Переможець 5 694 405.38 UAH з ПДВ 22.11.2019 16:34

Документи

15.11.2019 15:20
edr_identification.yaml
22.11.2019 11:59
sign.p7s

Документи

22.11.2019 12:07
edr_identification.yaml
22.11.2019 12:25
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 22.11.2019 16:34

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОРЕСУРС-МОНТАЖ"
Пошук по цьому переможцю
#01415660
5 694 405.38 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 21.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 16
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Додаток 3 Графік.pdf Укладений
5 694 405.38
21.12.2019 12:49
21.12.2019
Додаток 2 Договірна ціна 2019.pdf Укладений
5 694 405.38
21.12.2019 12:49
21.12.2019
Додаток 1 Договірна ціна.pdf Укладений
5 694 405.38
21.12.2019 12:49
21.12.2019
Договір (1).pdf Укладений
5 694 405.38
21.12.2019 12:49
21.12.2019
sign.p7s Укладений
21.12.2019 13:23

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 24.12.2019 16:30
Опис змін: Внести зміни у додаток 2 Договору
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі
Продовження строку дії договору на наступний рік 30.04.2020 12:54
Опис змін: Під покращенням якості предмета закупівлі слід розуміти викладення вартості виконання робіт у межах бюджетного фінансування на 2020 рік
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 31.08.2020 10:27
Опис змін: Під покращенням якості предмета закупівлі слід розуміти викладення Додатку №4 в новій редакції
Номер договору: 3
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 21.12.2019 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 4 030 590.41
UAH з ПДВ
Причини для розірвання договору: за згодою сторін

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору - 29

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Покращення якості предмета закупівлі - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання