Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-11-06-001117-a
  • 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
  • Не відбулася
Найменування замовника:
«Київський Палац дітей та юнацтва»
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Шапаренко Олександр Павлович, +380442808492 , kpdu.dzo@i.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01010, Київська область, вул. Івана Мазепи, 13
Очікувана вартість
21 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 8.11.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

Замовник навмисно розмістив оголошення у форматі .pdf, таким чином він позбавляється всіх учасників, окрім своїх (які отримали оголошення від Замовника у форматі .doc). Тому що жоден з Учасників не гаєтеме свій час на створення документів у текстовому редакторі з нуля по взірцю замовника. Керівнику організацію раджу змінити відповідального за закупівлю, він втілює в життя старі корумповані схеми з відсіву Учасників тільки вже у системі Прозорро.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.11.2019 22:19

Подання пропозицій:

08.11.2019 22:19

Очікувана вартість
21 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
210 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників.
ДК 021:2015: 50410000-2 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Формат документації.

Дата подання: 07.11.2019 17:36
Дата відповіді: 07.11.2019 21:53
Прохання загрузити завдання до даної закупівлі в форматі Word для правильного оформлення документів згідно вимог.

відповідь:

У відповідності до абз. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому зазначеної частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. Згідно ст. 3 Закону закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників. В той же час, згідно чинного законодавства України не визначено вичерпних критеріїв та класифікаційних ознак поняття «дискримінації», в тому числі у сфері публічних закупівель. З урахуванням практики розгляду скарг щодо порушення законодавства з питань публічних закупівель органом оскарження вбачається, що дискримінаційними можуть вважатись умови, що створюють нерівні умови для участі у торгах для різних учасників, що є правомочними на участь у торгах (наприклад, вимога щодо необхідності подання документу, що не є обов’язковим згідно чинного законодавства для здійснення господарської діяльності, тощо). В той же час оприлюднена замовником документація знаходиться у вільному доступі в електронній системі закупівель «Прозорро», придатна для зчитування та опрацювання у будь-якому з доступних програмних засобів зчитування зображень. При цьому, файл документації не захищений жодними паролями (тощо), що могли б унеможливити зчитування такого файлу, та є загальнодоступним для необмеженого кола учасників. Отже за таких обставин відсутні факти, які б свідчили про створення перешкод для участі будь-кого з потенційних учасників, кожен з яких фактично має змогу ознайомитись зі змістом документації та надати відповідні документи пропозиції, що вимагаються замовником.

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання