Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT , МОДЕЛЬ-DUSTER або еквівалент) (Service vehicles for medical workers in health care institutions working in rural areas brand RENAULT, model-DAUSTER or equivalent)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-28-001692-b
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Світлана Олегівна Дубова, +380612238016 , byxtmo2@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м.Запоріжжя, 69057, Запорізька область, вул.Тамбовська, 6
Дата укладення договору
31.03.20
Переможець
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
Очікувана вартість
8 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
7 984 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 31.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.02.2020 17:00

Оскарження умов:

до 23.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

27.02.2020 17:00

Початок аукціону:

12.03.2020 11:29

Очікувана вартість
8 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
80 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Очікування виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров'я в сільській місцевості

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

16 штуки
Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT , МОДЕЛЬ-DUSTER або еквівалент)
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-28-001692-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя», Код ЄДРПОУ:37708102
Дата подання: 17.02.2020 09:03
Детально проаналізувавши тендерну документацію закупівлі оголошеної Комунальною установою «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради, за ідентифікатором закупівлі UA-2020-01-28-001692-b,вивчивши пропозиції повнопривідних автомобілів 4х4, які пропонуються на українському ринку та пропозиції учасників в системі Prozorro з ціновою пропозицією до 500 000,00 гривень ми дійшли висновку, що цим вимогам відповідає лише один автомобіль RENAULT DUSTER, це засвідчує пронаявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку.
Технічними вимогами до предмета закупівлі «Код ДК 021:2015-34110000-1 - Легкові автомобілі (Службовий автотранспорт медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості, марки RENAULT , МОДЕЛЬ-DUSTER АБО еквівалент)», передбачені параметри, які, незважаючи на наявність формального виразу «або еквівалент», суттєво обмежують коло потенційних учасників закупівлі.
Відповідно до ч.3 Ст .22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". В порушення зазначеної вимоги закону Вами, як Замовником, без будь якого обґрунтування зазначені певні конструктивні особливості предмету закупівлі, які є ВИКЛЮЧНО характеристиками конкретної марки автомобіля, а саме RENAULT DUSTER конкретного виробника і виключають наявність еквіваленту. А відтак, виключають участь будь яких інших учасників, з можливо більш вигідними пропозиціями, які привели б до економії та ефективного використання бюджетних коштів.
Так, відповідно до Технічних вимог наведених у додатку № 4 тендерної документації Замовника «ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ НОРМАТИВНО - ТЕХНІЧНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНИМ, ЯКІСНИМ ТА КІЛЬКІСНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ» заначено наступні вимоги Замовника:

Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1805
Висота, мм Не більше 1693
Спорядженамаса, кг Не більше 1450
Максимальнамаса, кг Не більше 1900
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1580

Вважаємо, що встановлення Замовником в тендерній документації вищенаведених показників є необґрунтованими і дискримінаційним та штучно звужує коло потенційних учасників тендеру і як наслідок не дає Товариству з обмеженою відповідальністю «Богдан-Авто Запоріжжя»,взяти участь в тендері з пропозицією автомобіля HAVAL H2
Для легкових автомобілів (Службовий автотранспорт для амбулаторій первинної медичної допомоги) вищенаведені показники взагалі не грають жодної ролі та не виконують жодного функціоналу, і не може існувати жодного належного і допустимого обґрунтування чому Службовий автотранспорт для амбулаторій первинної медичної допомоги обов’язково має мати заявлені Замовником показники.
Проте встановлення Замовником вимоги саме по цих показниках заважає нам взяти участь у тендері. Визначення Замовником в тендерній документації цих показників, не є обґрунтованим, має дискримінаційний характер та виключає наявність будь якого еквіваленту крім автомобіля RENAULT DUSTER, звужує коло потенційних учасників тендеру, зокрема щодо автомобілів HAVAL H2, штучно обмежуючи таким чином конкуренцію на такому відкритому тендері.
Стосовно встановлення максимальноїшириниавтомобіля зі складеними/розкладеними дзеркалами заднього огляду не більше 1805 ммвважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має ширину – 1814 мм. Тобто різниця у ширині автомобіля складає лише 9 (дев’ять) міліметрів від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної висоти не більше 1693 мм вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має висоту – 1695 мм. Тобто різниця у висоті автомобіля складає лише 2 (два) міліметри від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної спорядженої маси не більше 1450 кг вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має споряджену масу – 1575 кг. Тобто різниця у спорядженій масі автомобіля складає лише 125 (сто двадцять п’ять) кілограмів від встановленої Замовником вимоги.
Стосовно встановлення максимальної маси не більше 1900 кг вважаємо за необхідне пояснити наступне. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має максимальну масу – 2025 кг. Тобто різниця у максимальній масі автомобіля складає лише 125 (сто двадцять) кілограмів від встановленої Замовником вимоги.
Вимога Замовника по об’єму двигуна (см3), розміром не менше – 1580. також є маніпулятивною та такою, що ідеально підходить лише до автомобіля RENAULT DUSTER у якого об’єм двигуна (см3) – 1598. Пропонований нами автомобіль HAVAL H2 має завлений об’єм двигуна (см3) – 1497. Менші показники об’ємудвигуна (см3) пов’язані із тим, що пропонований нами автомобіль HAVAL H2 комплектуєтеся високоефективним сучасним двигуном GW4G15B з турбонодувом з відмінними динамічними та економічними характеристиками.
Отже, автомобіль HAVAL H2 є ідентичним, еквівалентним товаром в порівняні з параметрами того автомобіля, що вимагається згідно тендерною документацією. При цьому, будучи еквівалентним товаром, наша пропозиція щодо закупівлі саме автомобіля HAVAL H2 буде відхилена як така, що не відповідає технічним вимогам тендерної документації, тому така відмінність не може бути тим параметром, що обмежує конкуренцію на даному тендері.
Тендерна документація Замовника порушує принцип недискримінації як забезпечення недопущення зменшення (або збільшення) прав будь-якого учасника торгів з одночасним дотриманням рівності можливостей всіх потенційних учасників процедури публічної закупівлі, рівних прав усіх автомобілів, сертифікованих в Україні.
Відповідно до ч.4 Ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію,та призводять до дискримінації учасників. Так, згідно зазначених вимог та принципів Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник з метою здійснення закупівлі для державних потреб з максимальною економією та ефективністю повинен допустити до публічної закупівлі якомога більшу кількість учасників, для чого документація не повинна містити конкретних технічних вимог до предмета закупівлі. В той же час Замовник, зловживаючи наданими йому правами та вносячи на свій розсуд до Документації додаткові вимоги, що не можуть ніяким чином сприяти законності їх проведення, фактично порушує права будь-якого учасника на дотримання принципів запобігання зловживанням неупередженості і прозорості публічної закупівлі. Вважаємо, що встановлення Замовником характеристик конкретної марки автомобіля RENAULT DUSTER є зловживанням з боку Замовника та порушенням принципів, викладених у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», таких як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність використання бюджетних коштів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Просимо Замовника надати відповідь з яких підстав автомобіль повинен відповідати саме наступним показникам:
Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1805
Висота, мм Не більше 1693
Спорядженамаса, кг Не більше 1450
Максимальнамаса, кг Не більше 1900
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1580

Просимо Вас усунути дане порушення, шляхом внесення змін в тендерну документацію та викласти вище наведені показники пункт технічних вимог без дискримінаційних положень в наступній редакції:
Назвапоказника Технічні характеристики, яківимагаються
Ширина зіскладеними/розкладенимидзеркаламизадньогоогляду, мм Не більшаніж 1815
Висота, мм Не більше 1700
Спорядженамаса, кг Не більше 1600
Максимальнамаса, кг Не більше2050
Об’ємдвигуна (см3) Не менший 1450
В противному випадку потенційний учасник буде вимушений звернутися зі скаргою до АМКУ і в разі задоволення скарги буде поданий позов до суду з вимогою компенсації плати за подання скарги та судовий збір з відповідальних осіб тендерного комітету.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.02.2020 13:47
Замовником була розглянута Вашу вимога та проведено аналіз ринку легкових автомобілів підвищеної прохідності в ціновій категорії до 500000 грн.

Документи подані скаржником

17.02.2020 09:03
Вимога.docx

Документи

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "АВТО-Р" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАРА" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

27.02.2020 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

26.02.2020 12:05
Довереность.pdf
26.02.2020 12:05
Лист згода.PDF
26.02.2020 12:05
Статут_.pdf
26.02.2020 15:04
Лист-відгук.PDF

Документи

27.02.2020 17:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

27.02.2020 09:39
New_Duster_brochure.pdf
27.02.2020 09:39
X52_SR_UA_46A(b)_0009_05.pdf
27.02.2020 09:43
sign.p7s
27.02.2020 09:43
sign.p7s
27.02.2020 09:39
Виписка з ЄДР.pdf
27.02.2020 09:39
ВИТЯГ з ЄДР.pdf
27.02.2020 09:39
Витяг ПДВ.pdf
27.02.2020 09:39
Дозвіл МВС.pdf
27.02.2020 09:39
СТ 17.pdf
27.02.2020 09:43
sign.p7s

Документи

27.02.2020 17:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

27.02.2020 14:22
аналог дог.pdf
27.02.2020 14:22
Лист-відгук.pdf
27.02.2020 14:22
МТБ.pdf
27.02.2020 14:22
про доставку.pdf
27.02.2020 14:22
про СТО в Укр.pdf
27.02.2020 14:23
ст.17.pdf
27.02.2020 14:23
New_Duster_brochure.pdf
27.02.2020 14:22
витяг.pdf
27.02.2020 14:22
Наказ.pdf
27.02.2020 14:23
ТП.pdf

Конфіденційні документи

27.02.2020 14:22
Протокол.pdf

Причина конфіденційності

персональні дані фізичних осіб

Аукціон

Початок:
12.03.2020 11:29
Завершення:
12.03.2020 11:50

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.03.2020 11:50

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
Пошук по цьому учаснику
7 984 000 UAH з ПДВ 7 984 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАРА"
Пошук по цьому учаснику
8 000 000 UAH з ПДВ 8 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.03.2020 13:24
sign.p7s
27.02.2020 09:43
sign.p7s
27.02.2020 09:43
sign.p7s
27.02.2020 09:39
СТ 17.pdf
27.02.2020 09:39
Дозвіл МВС.pdf
27.02.2020 09:39
Витяг ПДВ.pdf
27.02.2020 09:39
ВИТЯГ з ЄДР.pdf
27.02.2020 09:39
Виписка з ЄДР.pdf
27.02.2020 09:39
X52_SR_UA_46A(b)_0009_05.pdf
27.02.2020 09:39
New_Duster_brochure.pdf

Публічні документи

27.02.2020 14:23
New_Duster_brochure.pdf
27.02.2020 14:23
ТП.pdf
27.02.2020 14:23
ст.17.pdf
27.02.2020 14:22
про СТО в Укр.pdf
27.02.2020 14:22
про доставку.pdf
27.02.2020 14:22
Наказ.pdf
27.02.2020 14:22
МТБ.pdf
27.02.2020 14:22
Лист-відгук.pdf
27.02.2020 14:22
витяг.pdf
27.02.2020 14:22
аналог дог.pdf

Конфіденційні документи

27.02.2020 14:22
Протокол.pdf

Обгрунтування конфіденційності

персональні дані фізичних осіб

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
#42801907
Пошук по цьому переможцю
Переможець 7 984 000 UAH з ПДВ 19.03.2020 14:14

Переможець

Дата і час публікації: 19.03.2020 14:14

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
Пошук по цьому переможцю
#42801907
7 984 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 31.03.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 3110/1
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договор 16 шт.pdf Укладений
7 984 000
31.03.2020 15:05
31.03.2020
sign.p7s Укладений
31.03.2020 15:06

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 06.04.2020 15:27
Опис змін: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору: 1
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни 07.04.2020 16:12
Опис змін: 1.1.Зменшити ціну за одиницю товару – легковий автомобіль RENAULT DUSTER, та відповідно зменшити суму договору на 12 800,00 грн. (Дванадцять тисяч вісімсот гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 2 133,33 грн. (Дві тисячі сто тридцять три гривні 33 копійки), викласти пункт 4.1 та Специфікацію (Додаток № 1) у новій редакції: «п. 4.1. Вартість Товару становить 7 971 200,00 грн. (Сім мільйонів дев’ятсот сімдесят одна тисяча двісті гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ: 1 328 533,33 грн. (Один мільйон триста двадцять вісім тисяч п’ятсот тридцять три гривні 33 копійки).
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 10.04.2020 13:50
Опис змін: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору: 3
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни 14.04.2020 11:25
Опис змін: 1.1.Зменшити ціну за одиницю товару – легковий автомобіль RENAULT DUSTER, та відповідно зменшити суму договору на 305 600,00 грн. (Триста п’ять тисяч шітсот гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 50 933,33 грн. (П’ятдесят тисяч дев’ятсот тридцять три гривні 33 копійки), викласти пункт 4.1 та Специфікацію (Додаток № 1) у новій редакції: «п. 4.1. Вартість Товару становить 7 665 600,00 грн. (Сім мільйонів шістсот шістдесят п’ять тисяч шістсот гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ: 1 277 600,00 грн. (Один мільйон двісті сімдесят сім тисяч шістсот гривень 00 копійок).
Номер договору: 4
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 31.03.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 7 665 600
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

"Чемпіон" - переможець -

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Узгоджена зменшення ціни - 2
Покращення якості предмета закупівлі - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання