Вугілля (ДГ (13-100) )

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-12-000805-a
  • 09110000-3 - Тверде паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Новомиргородський психоневрологічний інтернат
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Євген Гончаренко, +380525642911 , ndbi@gutszn.kr-admin.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Новомиргород, Новомиргородський р-н., 26001, Кіровоградська область, вулиця Дудченка, буд. 9
Дата укладення договору
15.04.20
Переможець
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОМИРГОРОДПАЛИВО"
Очікувана вартість
958 500 UAH з ПДВ
Сума договору
836 160 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 16.04.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.02.2020 15:00

Оскарження умов:

до 23.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

27.02.2020 15:00

Початок аукціону:

20.03.2020 14:33

Очікувана вартість
958 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
28 700 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 438 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.15 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

208 тонни
Вугілля (ДГ (13-100) )
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Шановний,Замовнику!

Дата подання: 12.02.2020 22:40
Дата відповіді: 13.02.2020 12:54
Шановний,Замовнику!На сьогоднішній день існує багато видів альтернативного палива,яке по технічним та якісним характеристикам набагато краще ,ніж вугілля(це і вища теплотворна здатність, і відсутність залишків у вигляді коржів,і нижчий податок за викиди ,і т.д.),яке підходить для всіх!!! видів твердотопливних котлів.Просимо внести зміни в ТД та додати вираз "або еквівалент" зг.ЗУ "Про публічні закупівлі" ст.22 ,ч.2,п.3.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Постачальник, тендерний комітет розглянув Ваше звернення і прийняв рішення внести зміни до Тендерної документації.

Уточнення

Дата подання: 14.02.2020 08:14
Дата відповіді: 17.02.2020 15:30
Доброго ранку, для чого Замовник вимагає від учасника нумерацію сторінок? Надайте будь ласка обгрунтовану відповідь

відповідь:

Шановний Постачальник, тендерний комітет розглянув Ваше звернення і прийняв рішення 17.02.2020 року внести зміни до Тендерної документації.

Уточнення

Дата подання: 14.02.2020 08:18
Дата відповіді: 17.02.2020 15:33
У складі ТД наявна вимога: Всі документи, які учасник надає в складі тендерної пропозиції, повинні бути чинними на дату розкриття пропозицій. Про які саме документи іде мова???????

відповідь:

Шановний Учасник, при подачі Тендерної пропозиції всі Ваші документи повинні бути чинними тобто дійсними.

Уточнення

Дата подання: 14.02.2020 08:27
Дата відповіді: 17.02.2020 15:38
Вимога встановлена Замовником у ТД: Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 (дев’яносто) календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій, про що зазначається в тендерної пропозиції. Шановний замовник, у документації потрібно чітко прописувати вимоги!!! На цю вимогу що має надати у складі пропозиції учасники: гарантійний лист, лист згоду, довідку , лист????? Що саме має надити учасник
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, в додатку №1 до Тендерної документації Ви надаєте згоду щодо дійсності Тендерної пропозиції протягом 90 (дев’яносто) календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Замовник не заперечує щодо надання учасником за його бажанням будь-яких додаткових документів про досвід учасника та його технічні можливості щодо постачання предмета закупівлі. Подання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінена як невідповідність тендерної пропозиції умовам тендерної документації.

Уточнення

Дата подання: 14.02.2020 09:20
Дата відповіді: 17.02.2020 15:46
у ДОДАТКУ 2 Замовником встановлена вимога стосовно аналогічних договорів, які укладені не раніше 2017 року. Скільки має бути зазначено аналогічних договорів у довідці???

відповідь:

Шановний Учасник, нашою Тендерною документацією встановилено вимогу про наявність виконання аналогічних договорів: для підтвердження виконання аналогічних договорів учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати по договорам, вказаним у формі, підготовленій відповідно до додатка 2.3. тендерної документації, копії договорів (повністю виконаний) та копії видаткової накладної або копії актів прийомки передачі чи копії інших документів, які повинні свідчити про виконання договору в повному обсязі на який є посилання у відомості складеній за вищенаведеним додатком 2.3. за умови, що інформацію про таку закупівлю можна перевірити через електронну систему закупівель.
У відповідній довідці має бути зазначено не менше ніж по 1 аналогічному договору на кожний різновид товару (марку вугілля).

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 14.02.2020 09:27
Дата відповіді: 17.02.2020 15:49
Замовник встановив вимогу про аналогічні договора :Для підтвердження виконання аналогічних договорів учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати по договорам, вказаним у формі, підготовленій відповідно до додатка 2.3. тендерної документації, копії договорів (повністю виконаний) та копії видаткової накладної або копії актів прийомки передачі чи копії інших документів, які повинні свідчити про виконання договору в повному обсязі на який є посилання у відомості складеній за вищенаведеним додатком 2.3. за умови, що інформацію про таку закупівлю можна перевірити через електронну систему закупівель. Шановний Замовник, Відповідно до статті 16 ЗУ «»Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Законом не встановлено, що аналогічні договори повинні бути укладені за результатом конкурсного відбору або інформація про них знаходиться у публічному доступі. Отже, Замовник встановивши таку вимогу навмисно звужує коло учасників, та дискримінує їх. Також, Замовник не може обмежувати Учасників зазначивши конкретні марки вугілля на поставку товару за аналогічними договорами, оскільки ДК 021:2015, код 09110000-3 - Тверде паливо без зазначення конкретної марки вугілля. Внесіть відповідні зміни, та штучно не звужуйте коло учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Дійсно нашою Тендерною документацією встановлено вимогу про наявність виконання аналогічних договорів: для підтвердження виконання аналогічних договорів учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати по договорам, вказаним у формі, підготовленій відповідно до додатка 2.3. тендерної документації, копії договорів (повністю виконаний) та копії видаткової накладної або копії актів прийомки передачі чи копії інших документів, які повинні свідчити про виконання договору в повному обсязі на який є посилання у відомості складеній за вищенаведеним додатком 2.3. за умови, що інформацію про таку закупівлю можна перевірити через електронну систему закупівель.
Вказана вимога поставлена не для дискримінації окремих учасників, а за для можливості перевірити дійсність договорів, які додаються учасниками, як аналогічні відповідно до додатка 2.3. тендерної документації та фактичне їх виконання. Встановлення таких вимог не порушує законодавства чи прав потенційних учасників.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Визначені замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації та вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).
У відповідності до ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Оскільки метою Замовника є закупівля товару певного виду, то Замовник встановив одним із кваліфікаційних критеріїв підтвердження виконання аналогічних договорів на відповідно той товар, який закуповується, а встановлення таких критеріїв повністю відповідає ЗУ «Про публічні закупівлі».
З огляду на викладене, Ваші вимоги не є обгурнтованими та не можуть бути задоволені.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 14.02.2020 09:47
Дата відповіді: 17.02.2020 15:50
Вимога Замовника:- гарантійний лист від власника сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик товару, в якому зазначається право використання вищезазначених копій сертифікатів, адресований на постачальника, який завіряє сертифікати та вказується можливість забезпечення постачальника відповідними марками вугілля в необхідній кількості; Тобто, учасник який має договірні відносини з виробником та власником сертифікату, буде відхилений тому що не має відносин з постачальником. Шановний Замовник приведіть тендерну документація у відповідність!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, Тендерною документацією дійсно встановлена вимога про те, що повинен бути наданий гарантійний лист від власника сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик товару, в якому зазначається право використання вищезазначених копій сертифікатів, адресований на постачальника, який завіряє сертифікати та вказується можливість забезпечення постачальника відповідними марками вугілля в необхідній кількості.
В даному випадку шановний учаснику Вами невірно трактується вказаний пункт тендерної документації, зокрема учасник який має договірні відносини з виробником та власником сертифікату, не буде відхилений, якщо надасть відповідні документи про договірні відносини з виробником, власником сертифікату та пояснювальну записку з цього приводу.
З огляду на викладене Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 14.02.2020 09:54
Дата відповіді: 17.02.2020 15:51
Вимога з Додатку 4 до ТД : гарантійний лист від постачальника товару (який завіряє сертифікати генетичних, технологічних та якісних характеристик товару), в якому зазначається право на використання вищезазначених копій сертифікатів, адресований на учасника процедури закупівлі та вказується можливість забезпечення учасника відповідними марками вугілля в необхідній кількості. Питання: чому постачальника товару??????. ЩО в Вашому розумінні Постачальник?? Замовник не може вказувати з ким укладати договори Учаснику. Учасник може укладати угоди на поставку товару з ким завгодно( виробник, постачальник, дилер .............) Внесіть відповідні зміни, згідно з нормами чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику. Так, у Додатку 4 до тендерної документації передбачено надання листа від постачальника товару(який завіряє сертифікати генетичних, технологічних та якісних характеристик товару), в якому зазначається право на використання вищезазначених копій сертифікатів, адресований на учасника процедури закупівлі та вказується можливість забезпечення учасника відповідними марками вугілля в необхідній кількості.
Вказана вимога поставлена з метою забезпечення Замовника, в разі перемоги учасника товаром, який відповідає тій документації, яка подавалась учасником у своїй пропозиції, а не будь-яким іншим товаром придбаним у кого завгодно, з якими завгодно характеристиками.
У відповідності до ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
З огляду на викладене, Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 14.02.2020 10:23
Дата відповіді: 17.02.2020 15:52
Вимога Замовника:оригінал або копію сертифікату якості та протоколу випробувань на минулу партію відповідної пропонованої марки вугілля, виданого на ім’я учасника процедури торгів не раніше лютого 2019 року державною лабораторією, яка акредитована національним агентством з акредитації України відповідно до вимог стандарту ISO 17025, з показниками зольності, загальної вологи, загальної сірки, нижчої теплоти згорання, вищої теплоти згорання, а також оригінал акту відбору проб складеного у відповідності до вимог ДСТУ4096-2002 та за участі посадової особи лабораторії, яка здійснювала випробування (дослідження) якості товару; Стосовно копії сертифікату якості - Предмет закупівлі не підлягає обов'язковій сертифікації, а з 01.01.2018 взагалі скасована обов’язкова сертифікація продукції, що виконувалася відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" (втратив чинності сам Декрет).Документ, який підтверджує вимоги щодо якості вугілля та видається виробником на кожну виготовлену та відвантажену партію є посвідчення про якість. Стосовно протоколу випробувань на минулу партію відповідної пропонованої марки вугілля, виданого на ім’я учасника процедури торгів не раніше лютого 2019 року державною лабораторією - по перше постає питання з якого дива Замовник встановлює дату не раніше лютого 2019 року? По друге, якщо учасник не одержував протокол випробувань не раніше лютого 2019 року на минулу партію пропонованої марки, він не може взяти участь у даних торгах. Чи не вважаєте Замовник, цю вимогу дискримінаційною, оскільки штучно встановлені дані вимоги занадто звужують коло учасників?, Також отримання даних документів несе собою зайві витрати порушуючи принцип здійснення закупівель, визначений статтею 3 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», а саме – максимальна економія та ефективність. Просимо внести зміни в цій частині тендерної документації. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, Так, у тендерній документації встановлено вимогу про надання оригіналу або копії сертифікату якості та протоколу випробувань на минулу партію відповідної пропонованої марки вугілля, виданого на ім’я учасника процедури торгів не раніше лютого 2019 року державною лабораторією, яка акредитована національним агентством з акредитації України відповідно до вимог стандарту ISO 17025, з показниками зольності, загальної вологи, загальної сірки, нижчої теплоти згорання, вищої теплоти згорання.
Учасником вказується про те, що - предмет закупівлі не підлягає обов'язковій сертифікації, а з 01.01.2018 взагалі скасована обов’язкова сертифікація продукції, що виконувалася відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" (втратив чинності сам Декрет).
Разом з цим, законодавством не забороняється така сертифікація та немає об’єктивних перешкод до надання сертифікату якості на товар, що пропонується, а у відповідності до ч. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Також учаснику не забороняється надання разом із пропозицією посвідчення про якість.
Крім цього, у тендерній документації встановлено вимогу про надання протоколу випробувань на минулу партію відповідної пропонованої марки вугілля, виданого на ім’я учасника процедури торгів не раніше лютого 2019 року державною лабораторією. Питання у вимозі стосовно необхідності надання вказаного документу датованого не раніше 2019 року поставлено некоректно, що позбавляє можливості обгрунтовано відповісти на нього.
Разом з цим, кожен учасник закупівлі має право подати наявні в нього протоколи випробувань, або замовити відповідні дослідження та отримати відповідні документи.
Дані вимоги однозначно не є дискримінаційними, а направлені лише на необхідність закупівлі якісного товару, якість якого підтверджується відповідними документами, а також унеможливлення зловживання х боку учасників торгів.
Вказана позиція повністю узгоджується із принципами закріпленими ст. 3 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням; вільного переміщення товарів; свободи надання послуг.
З огляду на викладене Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Дискримінаційна вимога

Дата подання: 14.02.2020 10:38
Дата відповіді: 17.02.2020 15:56
У Проекті договору пункт 2.3. встановлена наступна вимога :Кожна поставка повинена супроводжуватися документами, а саме: сертифікат якості, накладна, свідоцтво якості, сертифікат відповідності. Таких документів як "сертифікат відповідності" , "сертифікату якості" та "свідоцтво якості" для вугілля чинном законодавством України не передбачені. Видача даних сертифікатів наразі не є обов'язковою, про що існують компетентні висновки Мінпромполітики та Вуглеінновації. Документ, який підтверджує вимоги щодо якості вугілля та видається виробником на кожну виготовлену та відвантажену партію є посвідчення про якість. Відповідно до п. 7.10 ДСТУ 7146:2010" Вугілля кам"яне та антрацит для побутових потреб, передбачений сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик на вугілля, що містить основні та додаткові параметри кодифікації вугілля середнього та високого рангів згідно ГОСТ 30313 та Міжнародною системою кодифікації . Враховуючи вищезазначене, просимо усунуту цю вимогу із ТД і привести ТД у відповідності до вимог чинного законодавства
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, в додатку №5 до Тендерної документації прописано "Проект договору не є остаточними і вичерпним, і може бути доповнений і скоригований під час укладання договору з учасником-переможцем торгів в залежності від специфіки предмету, характеру, інших умов конкретного договору.", "За наявності зауважень чи заперечень щодо запропонованого договору (як за формою так і за змістом) учасник повинен в складі тендерної пропозиції надати обґрунтований протокол розбіжностей до договору."
З огляду на викладене Ваша вимога не підлягає задоволенню.

Кваліфікаційні вимоги

Дата подання: 15.02.2020 11:27
Дата відповіді: 18.02.2020 12:05
Згідно вимог ТД учасник має надати "Інформаційну довідку (складена за формою відповідно до додатка 2.2. до тендерної документації), за підписом учасника /або його уповноваженої особи та завірений печаткою (за наявності), в якому зазначається інформація про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідний досвід (стаж роботи), яких планується залучити до виконання договору (у вигляді переліку, із зазначенням стажу роботи у даного учасника). Обов'язково надання відомостей про водія." Якщо в штаті учасника немає водія, а послуги з перевезення надаються іншими суб'єктами господарської діяльності, яку інформацію зазначити у довідці?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, в такому разі у відповідній довідці повинно бути зазначено про укладення відповідних угод з відповідними суб'єктами, які надають відповідні послуги, а також копії документів про наявність у такого суб'єкта працівників відповідної категорії та відповідних основних засобів необхідних для надання послуг учаснику в разі перемоги в торгах.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Дата подання: 15.02.2020 11:33
Дата відповіді: 18.02.2020 12:06
Замовник вимагає "Зазначення учасником в гарантійному листі про відповідність товару вимогам ДСТУ, ГСТУ, ГОСТів, ТУУ, СОУ, або вказівка на це в декларації виробника/якісному посвідченні має відповідати чинним стандартам та технічним умовам. . На разі відсутності зазначених учасником ДСТУ, ГСТУ, ГОСТів, ТУУ, СОУ у відкритому доступі на інформаційних ресурсах мережі Інтернет (http://www.dnaop.com та інші) замовник має право перевірити чинність зазначених стандартів шляхом направлення учаснику відповідної вимоги в електронному вигляді на електронну адресу, зазначену в тендерній пропозиції. Учасник зобов’язаний на вимогу замовника протягом одного робочого дня з моменту направлення вимоги надати замовнику скановану копію відповідних ДСТУ, ГСТУ, ГОСТів, ТУУ, СОУ. Ненадання вказаних в даному пункті приміток документів чи надання їх з порушенням зазначеного строку є підставою для відхиленні поданої тендерної пропозиції." Предмет закупівлі відповідає вимогам ДСТУ, а отже, при його виробництві не використовуються ТУУ, СОУ, тобто, учасник завідомо не зможе надати такі документи. Прошу внести зміни та усунути дискримінаційні вимоги
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учасник, у разі, якщо відповідний товар відповідає вимогам ДСТУ, при його виробництві не використовуються ТУУ, СОУ, то копії таких не надаються і це не є підставою для відхилення відповідної пропозиції.

Уточнення

Дата подання: 15.02.2020 21:12
Дата відповіді: 18.02.2020 12:10
Шановний Замовник. Якщо учасником є виробник товару, то у складі тендерної документації для підтвердження відповідності товару технічним та якісним вимогам має бути наданий тільки гарантійний лист адресований на замовника щодо підтвердження можливості поставки вугілля , чи ще якісь документи?

відповідь:

Шановний Учасник, якщо Ви є виробник товару, то у складі тендерної документації для підтвердження відповідності товару технічним та якісним вимогам має бути наданий гарантійний лист та інші документи передбачені технічною документацією.

Розгорнути: 13 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-02-12-000805-a.b1

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМЕНЕРГІЯ", Код ЄДРПОУ:43367095
Пошук по цьому автору
Дата подання: 20.02.2020 14:39

Оскарження дискримінаційних вимог

Оскарження дискримінаційних вимог тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 24.02.2020 19:18
Дата рішення: 17.03.2020 19:12

Аукціон

Початок:
20.03.2020 14:33
Завершення:
20.03.2020 15:12

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.03.2020 15:12

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
Пошук по цьому учаснику
748 800 UAH з ПДВ 739 856 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТ АЛЬЯНС"
Пошук по цьому учаснику
957 840 UAH з ПДВ 740 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП Арсірій Оксана Вікторівна
Пошук по цьому учаснику
748 800 UAH з ПДВ 744 640 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОМИРГОРОДПАЛИВО"
Пошук по цьому учаснику
888 160 UAH з ПДВ 836 160 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"МАЙНТРЕЙД ЛТД"
Пошук по цьому учаснику
837 000 UAH з ПДВ 837 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.03.2020 19:33
sign.p7s
27.02.2020 14:43
sign.p7s
27.02.2020 14:43
статут 27.12.pdf
27.02.2020 14:42
витяг ЄДР.pdf
27.02.2020 14:42
серт.Дгком.pdf
27.02.2020 14:42
повірка ваг.pdf
27.02.2020 14:42
тех вимоги.pdf
27.02.2020 14:42
пропозиція.pdf
27.02.2020 14:42
ст 17.jpg
27.02.2020 14:42
мтб.jpg
27.02.2020 14:42
реєстр.pdf
27.02.2020 14:42
Протокол НР.7Z
27.02.2020 14:42
працівники.jpg
27.02.2020 14:42
санкції.jpg
27.02.2020 14:42
жд.pdf
27.02.2020 14:42
про якість.jpg
27.02.2020 14:42
пільга пдв.jpg
27.02.2020 14:42
довкілля.jpg
27.02.2020 14:42
експертиза2.jpg
27.02.2020 14:42
експертиза1.jpg
27.02.2020 14:42
бенефіціар.jpg
27.02.2020 14:42
пя ДГ.pdf
27.02.2020 14:42
опис (2).pdf

Публічні документи

27.02.2020 14:15
sign.p7s
27.02.2020 14:14
Пропозиція.pdf

Публічні документи

27.02.2020 14:39
уставные.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
#40220890
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 739 856 UAH з ПДВ 27.03.2020 12:21
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТ АЛЬЯНС"
#42737308
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 740 000 UAH з ПДВ 30.03.2020 15:09
ФОП Арсірій Оксана Вікторівна
#2721016269
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 744 640 UAH з ПДВ 31.03.2020 11:00
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОМИРГОРОДПАЛИВО"
#30078055
Пошук по цьому переможцю
Переможець 836 160 UAH з ПДВ 01.04.2020 10:59

Документи

20.03.2020 15:13
edr_identification.yaml
27.03.2020 12:21
sign.p7s

Документи

27.03.2020 12:22
edr_identification.yaml
30.03.2020 15:09
sign.p7s

Документи

30.03.2020 15:09
edr_identification.yaml
31.03.2020 11:00
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 01.04.2020 10:59

Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОМИРГОРОДПАЛИВО"
Пошук по цьому переможцю
#30078055
836 160 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 15.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 84
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 84.doc Укладений
836 160
16.04.2020 16:12
15.04.2020
sign.p7s Укладений
16.04.2020 16:14

Виконання договору

Строк дії за договором: 15.04.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 836 160
UAH

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання