Бензин та дизельне паливо

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-18-003721-b
  • 09130000-9 - Нафта і дистиляти
  • Завершена
Найменування замовника:
Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Данилюк Володимир Антонович, 380322522903 , zelenyilviv@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79020, Львівська область, Варшавська,49
Дата укладення договору
27.03.20
Переможець
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Очікувана вартість
3 500 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 223 540 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.02.2020 18:00

Оскарження умов:

до 29.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

04.03.2020 18:00

Початок аукціону:

05.03.2020 11:50

Очікувана вартість
3 500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
10 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.30 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Під 2 штуки слід розуміти 2 найменування:
Найменування 1 - бензин А-95 – 46 000 л.
Найменування 2 - дизельне паливо – 54 000 л

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 штуки
Бензин та дизельне паливо
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-18-003721-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Дата подання: 17.03.2020 09:16
Шановний Замовнику, звертаємо Вашу увагу на наступні недоліки пропозиції Учасника ПП «ОККО КОНТРАКТ»:
1. Відповідно до п. 1.1.5. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: Документи на підтвердження інших вимог Розділу 2 Додатку 2 та будь-які інші документи, які учасник вважає за необхідне подати, за виключенням «Проекту договору про закупівлю» подаються із позначкою в назві файлу: «ІД» або «Інші документи».
Проект договору про закупівлю подається із позначкою в назві файлу: «Проект договору».
Відповідно до п. 5. Розділу 3. Додатку 2: у складі пропозиції Учасник повинен надати скан-копію проекту договору з підписами та печатками Учасника торгів на кожній сторінці проекту-договору. Кожна сторінка проекту договору повинна бути засвідчена написом "З умовами договору згідні", підписом уповноваженої особи із зазначенням посади, прізвища та ініціалів, скріплена печаткою (за наявності).
Всупереч вимогам Замовника Учасником ПП «ОККО КАНТРАКТ» подано проект договору без зазначення посади, прізвища та ініціалів на кожній сторінці; без засвідчення написом "З умовами договору згідні" на кожній сторінці. Крім цього, даний документ міститься в складі файлу «Інші документи», а не окремим файлом, як вимагаломя Тендерною Документацією.
2. Відповідно до п. п. 4 п. 6. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції:
Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати Копію ліцензії учасника торгів (з усіма наявними додатками) на провадження господарської діяльності, згідно з предметом закупівлі або копія наказу про видачу відповідної ліцензії. Учасником ПП «ОККО КОНТРАКТ» у складі пропозиції відсутня ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним, натомість надана копія ліцензії на право оптової торгівлі пальним. Слід зазначити, що згідно Додатку 3 Технічні вимоги Заправка автомобілів буде здійснюватися не оптовими партіями, а по талонах (смарт-картках, скетч-картках) або накладних по мірі необхідності.
3. Відповідно до п 6. п. 6. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: Учасник-власник (емітент) талонів у складі тендерної пропозиції надає скановану з оригіналу копію талонів з підтвердженням та гарантією, що талони на пальне матимуть термін дії не менше 1 року. Копії мають бути належним чином завірені із зазначенням дати, посади, ПІП, підпису та печатки (за наявності) власника цих талонів.
Учасником ПП «ОККО КОНТРАКТ» у складі тендерної пропозиції надано довідку №322/23 від 04.03.2020 р. про те, що власником і емітентом талонів є ПП «ОККО КОНТРАКТ», проте договору, який би підтверджував це, надано не було. Натомість надано договір №1/1-6-18/1 від 01.01.18, в якому зазначено, що інтелектуальна власність належить ПАТ Концерн Галнафтогаз».
Враховуючи вищенаведене, просимо Вас відхилити пропозицію Учасника ПП «ОККО КОНТРАКТ» як ту, що не відповідає вимогам Вашої тендерної документації. В інакшому випадку ТОВ «ВОГ КАРД» буде вимушене звернутися в АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.03.2020 13:23
1. Щодо назви файлів та проекту договору.

У складі тендерної пропозиції Учасником поданий проект договору, який завантажений у систему проведення закупівель під назвою «Інші документи», однак тендерною документацією рекомендовано назвати файл «Проект договору». Замовник у свою чергу зазначає, що таке зауваження не може бути підставою для відхилення, адже сформоване виключно для організації роботи та формування пропозиції Учасника й відповідно його перевірки у майбутньому. Інформація щодо неможливості відхилення за такі дії передбачена у п.1.1.5. ч.1.1. Розділу 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації. До того ж повідомляємо, що поданий учасником проект договору не містить відмітки «З умовами договору згідні», однак сам факт його надання вже є підтвердженням згоди з усіма умовами, адже Учасник не звертався за роз’ясненнями в тій частині, а отже автоматично й погодився з усіма умовами тендерної документації, технічного завдання та проекту договору. У тому числі Замовник відносить таке зауваження до формальних помилок, які передбачені тендерною документацією, а саме: ч.1.2 Розділу 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації, а саме: неправильне (неповне) завіряння та /або не завіряння учасником копії документа згідно з вимогами цієї документації. Наприклад: завіряння копії документа лише підписом уповноваженої особи. Зокрема, Учасник ПП «ОККО Контракт» надає у складі тендерної пропозиції лист-згоду з істотними умовами договору з вих№2020/69 від 04.03.2020 року.
2. Щодо ліцензії
Вимогами п. 4 ч. 6. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати копію ліцензії учасника торгів (з усіма наявними додатками) на провадження господарської діяльності, згідно з предметом закупівлі або копія наказу про видачу відповідної ліцензії. Замовник наголошує, що ним не конкретизовано, яка саме ліцензія вимагається! Провадження господарської діяльності - дуже широке поняття та включає в себе великий перелік здійснення підприємницької діяльності, а тому надання Учасником ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним в повному обсязі підтверджує зазначену замовником вимогу.

3. Щодо талонів.

Вимогами п 6. ч. 6. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: Учасник-власник (емітент) талонів у складі тендерної пропозиції надає скановану з оригіналу копію талонів з підтвердженням та гарантією, що талони на пальне матимуть термін дії не менше 1 року. Копії мають бути належним чином завірені із зазначенням дати, посади, ПІП, підпису та печатки (за наявності) власника цих талонів. У складі тендерної пропозиції Учасник надав пояснення, про те, що він є власником талонів, а тому не зобов’язаний надавати більше жодних документів, та договору у тому числі.

Отже, Замовник повідомляє, що ним здійснена оцінка тендерних пропозицій відповідно до Закону, а тому зазначені Вами зауваження не можуть бути підставою для відхилення.

Номер вимоги: UA-2020-02-18-003721-b.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД", Код ЄДРПОУ:42264086
Дата подання: 19.03.2020 15:45
Шановний Замовнику!
Відповідно до п. 5. Розділу 3. Додатку 2: у складі пропозиції Учасник повинен надати скан-копію проекту договору з підписами та печатками Учасника торгів на кожній сторінці проекту-договору. Кожна сторінка проекту договору повинна бути засвідчена написом "З умовами договору згідні", підписом уповноваженої особи із зазначенням посади, прізвища та ініціалів, скріплена печаткою (за наявності).Ця вимога встановлена Вами. І вона не виконана переможцем. Сам факт подання проекту угоди у складі документації не є та не може бути підтвердженням згоди з усіма умовами, і аж ніяк не свідчить про те, що Учасник автоматично погодився з Вашими умовами. Недотримання цієї вимоги не є формальною помилкою. Учасника ПП «ОККО КОНТРАКТ» вже відхиляли по даній причині на інших закупівлях.
Щодо талонів. Вимогами п 6. ч. 6. Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: Учасник-власник (емітент) талонів у складі тендерної пропозиції надає скановану з оригіналу копію талонів з підтвердженням та гарантією, що талони на пальне матимуть термін дії не менше 1 року. Копії мають бути належним чином завірені із зазначенням дати, посади, ПІП, підпису та печатки (за наявності) власника цих талонів. У складі тендерної пропозиції Учасник надав пояснення, про те, що він є власником талонів, що є недостовірним. Керуючись даними Державного реєстру свідоцтв України (https://iprop-ua.com/) на знаки для товарів і послуг, щодо торговельної марки ОККО Учасник не є власником торговельної марки. Власником є ПАТ «Концерн Галнафтогаз», гарантійний лист від його імені у складі пропозиції ПП «ОККО КОНТРАКТ» відсутній.
Дана інформація є в вільному доступі, натомість Ви закриваєте очі на помилки пропозиції ПП «ОККО КОНТРАКТ», дозволяючи робити в ній так звані недоліки. Судячи з вищенаведеного, вимагаємо: відхилити пропозицію ПП «ОККО КОНТРАКТ» як ту, що не відповідає вимогам, встановленим Вами в документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.03.2020 18:28
Шановний учаснику!
Замовник ознайомлений, із змістом вимоги про що повідомляємо, що зазначені Вами зауваження є безпідставні, про що було описано вище. Замовник відносить зауваження з приводу неправильного завіряння скан-копії проекту договору до формальної помилки, про що вже зазначалось. З цього приводу є низка рішень АМКУ, яка вказує про те, що таке зауваження не може бути підставою для відхилення, адже Учасником поданий лист-згода з істотними умовами договору, а цього достатньо аби відобразити, те що він ознайомлений з проектом договору та погоджується на його умови.
В тому числі, повідомляємо, що Замовник здійснює оцінку поданих пропозицій керуючись виключно нормами чинного законодавства, а саме ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі». Перевіряти достовірність поданої інформації не входить до компетенції та функцій Замовника, натомість він має перевіряти ті документи, що були завантажені у складі тендерної пропозиції Учасника.
Вкотре наголошуємо, що Замовник не порушив жодну з вимог чинного законодавства, та не дискримінує учасників.

Аукціон

Початок:
05.03.2020 11:50
Завершення:
05.03.2020 12:11

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.03.2020 12:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Пошук по цьому учаснику
2 223 540 UAH з ПДВ 2 223 540 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Пошук по цьому учаснику
2 242 000 UAH з ПДВ 2 242 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.03.2020 18:03
sign.p7s
16.03.2020 18:01
Кучабська_11.03.pdf
16.03.2020 18:01
ДФС до 20.03.pdf
10.03.2020 10:11
sign.p7s
04.03.2020 16:51
sign.p7s
04.03.2020 16:33
sign.p7s
04.03.2020 16:23
реєстр.pdf

Публічні документи

04.03.2020 16:15
пропозиція.pdf
04.03.2020 15:53
01 10 договір.pdf
04.03.2020 15:52
01 10 договір.pdf
04.03.2020 15:52
Акредитація.pdf
04.03.2020 12:06
Реєстр.pdf
04.03.2020 11:34
ТЧ.pdf
04.03.2020 11:34
Авторизація.pdf
04.03.2020 11:34
ІД.pdf
04.03.2020 11:34
установчі.pdf
04.03.2020 11:34
ВПВ 17.pdf
04.03.2020 11:34
КК.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
#36248687
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 223 540 UAH з ПДВ 16.03.2020 17:31

Переможець

Дата і час публікації: 16.03.2020 17:31

Учасник Пропозиція Документи
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Пошук по цьому переможцю
#36248687
2 223 540 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер 05/03/20
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 05 03 20 від 27 березня 2020.PDF Укладений
2 223 540
27.03.2020 12:20
27.03.2020
sign.p7s Укладений
27.03.2020 12:22

Зміни до договору

Зміна ціни за одиницю товару 15.10.2020 10:45
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару
Номер договору: №1
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 15.10.2020 11:13
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару, що не призведе до збільшення суми визначеної у договорі
Номер договору: №2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 1 239 787
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна ціни за одиницю товару - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання