Будівництво каналізаційної мережі по вул. Полярна м. Здолбунів Рівненської області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-03-003874-b
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Завершена
Найменування замовника:
КП "Здолбунівводоканал"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Оксана Клочок-Мельник, +380365226648 , zdolvk@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Здолбунівський район, місто Здолбунів, 35705, Рівненська область, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
Дата укладення договору
7.07.20
Переможець
Фізична особа-підприємець Мельник Сергій Миколайович
Очікувана вартість
943 126 UAH з ПДВ
Сума договору
753 262.76 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 7.07.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.06.2020 13:32

Подання пропозицій:

15.06.2020 13:33

Початок аукціону:

16.06.2020 13:23

Очікувана вартість
943 126 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 700 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Будівництво каналізаційної мережі по вул. Полярна м. Здолбунів Рівненської області
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про надання документів

Дата подання: 09.06.2020 14:52
Для підтвердження інформації про наявність ІТР учасник повинен надати: документи про освіту, протоколи комісій з перевірки знань, шляхом надання сканованих з оригіналу копій. Чи буде зроблена копія з оригіналу відповідним чином завірена та завантажена у складі пропозиції відповідати даній вимозі? Відповідно до законодавства України оригінали перелічених вище документів не зберігаються у роботодавця.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Про аналогічний договір

Дата подання: 09.06.2020 16:24
Відповідно до статті 16. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв : -наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Просимо роз'яснити вимогу подати для підтвердження документального досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) не менше двох. Відповідно до статті 14 п. 5. оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Про Технічну специфікацію

Дата подання: 10.06.2020 10:15
Відповідно до розділу 3 інструкції з підготовки пропозицій п.4 передбачено ,що Пропозиція, яка не відповідає Технічний специфікації, викладений у Додатку №3, буде відхилена як така, що не відповідає вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Просимо пояснити, яким чином включити у технічну специфікацію на 21 позицію, матеріали з відомості ресурсів на закупівлю кількістю 19 позицій, щоб Пропозиція відповідала Технічний специфікації викладеній у Додатку №3.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Про надання забезпечення пропозиції

Дата подання: 10.06.2020 10:32
Доброго дня! Згідно Інструкції учасникам спрощеної закупівлі Розділу 1, п.1 розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати) вказано, що «Замовником визначаються вимоги щодо надання забезпечення пропозиції відповідно до статті 25 Закону «Про публічні закупівлі»; Розділ 3, п.3.1 Пропозиції подаються учасниками після закінчення строку періоду уточнення інформації, зазначеної замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну та інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), шляхом завантаження необхідних документів через електронну систему закупівель, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним замовником, а саме: документом, що підтверджує надання учасником забезпечення пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі). п.6 Унесення змін або відкликання пропозиції учасником (Учасник має право внести зміни або відкликати свою пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення пропозиції (якщо таке забезпечення було передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі). Розділ 5, п.5.3, 5.3.1. Замовник відхиляє пропозицію в разі, якщо: учасник не надав забезпечення пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником. Згідно Статті 25 Закону України Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель «Замовник має право зазначити в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі та в тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі вимоги щодо надання забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції. У разі якщо замовник вимагає надання забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі повинні бути зазначені умови його надання, зокрема, розмір, строк дії та застереження щодо випадків, коли забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається учаснику. У такому разі учасник під час подання тендерної пропозиції/пропозиції одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції.» Відповідно до викладеного вище виникає питання чи вимагається надання забезпечення тендерної пропозиції Замовником у даній процедурі? Так як у документації чітко не вказано що забезпечення не вимагається, але разом із тим немає жодних умов надання такого забезпечення. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Будівельні машини та механізми

Дата подання: 10.06.2020 12:42
Відповідно до Додатку №2 Учасник під час формування пропозиції має врахувати, що для виконання робіт потрібні будівельні машини та механізми у тому числі асфальторіз (бензоріз) . Одночасно з цим Додатком №3 Технічна специфікація не передбачені роботи у яких застосовується даний механізм ? Чи потрібно підтверджувати його наявність у Учасника.
Відповідь відсутня
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-03-003874-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БК Домінант", Код ЄДРПОУ:40442698
Дата подання: 22.06.2020 12:35
Згідно протоколу засідання тендерного комітету КП «Здолбунівводоканал» № 2 від 18 червня 2020 року переможцем спрощеної закупівлі визнано Фізичну особу-підприємця Мельника Сергія Миколайовича та прийнято рішення про намір укласти з ним договір.
Ознайомившись з протоколом вважаємо, що Змовник торгів необ’єктивно та безпідставно прийняв рішення про визнання переможцем торгів ФОП Мельника Сергія Миколайовича, чим порушив Закон України «Про публічні закупівлі», оскільки тендерна пропозиція переможця не відповідає вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі з огляду на наступне:

1. Щодо невідповідності тендерної пропозиції Переможця розділу 1 Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі , а саме:

 Переможцем торгів не підтверджено наявність екскаватора одноковшевого дизельного на гусеничному ходу . Згідно довідки про наявність матеріально-технічної бази , а саме пункту 1.2., Переможець торгів надає інформацію про наявність екскаватор-навантажувача марки ЕО-2626, однак згідно технічних характеристик вказана марка спецтехніки це - екскаватор-бульдозер на пневмоколісному шасі з місткістю ковша 0,28 т, що не відповідає вимогам оголошення .

2. Щодо невідповідності тендерної пропозиції Переможця розділу 2 Додатку 2 до оголошення про проведення строщеної закупівлі, а саме:

 ФОП Мельник С.М. не підтвердив кваліфікацію спеціаліста, що відповідає за охорону праці, а саме надав копії протоколу/витягу з протоколу комісії з перевірки знань, що містять інформацію про результати перевірки з охорони праці.
 ФОП Мельник не підтвердив наявність ІТР копіює звіту форми 1-ДФ за останній звітний період.

3. Щодо невідповідності тендерної пропозиції Переможця розділу 3 Додатку 2 до оголошення про проведення строщеної закупівлі, а саме:
Переможцем торгів надано довідку про наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, яка не відповідає вимогам оголошення, а саме:
 Учасник відступив від форми таблиці розділу №3 , а саме в другій графі таблиці не вказана адреса організації з якою укладено договір, номер та дата договору;
 Договір укладений з Миротинською загальноосвітньою школою I-III ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області не є аналогічним за змістом та предметом договором в силу того що предметом вказаного договору є капітальний ремонт приміщення санвузла а не роботи будівництва/реконструкції водопровідних мереж;
 Лист відгук Миротинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області не містить посилання на договір який виконувався ФОП Мельником С.М.;
 Переможець торгів не надав документи, що засвідчують факт виконання робіт ( акти форми КБ-3).

4. Щодо невідповідності тендерної пропозиції Переможця пункту 4 розділу 3 «Інструкція з підготовки пропозиції» оголошення про проведення спрощеної закупівлі , а саме:
 Переможець торгів не надав декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, яка надає йому право виконувати роботи підвищеної небезпеки, які зазначені в оголошені, також ФОП Мельник С.М. ;
 Також Переможець торгів не надав декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на ПП Красносільське МПП «МВА», як на власника техніки (машин, механізмів), який відповідно до договору про надання транспортних послуг № 02-06 від01.06.2020, буде експлуатувати (застосовувати) машини, механізми підвищеної небезпеки, а саме екскаватор-навантажувач.

З вищевикладеного вбачається, що пропозиція ФОП Мельник Сергій Миколайович не відповідає вимогам, визначених в оголошенні про спрощену закупівлю, тому підлягає відхиленню Замовником відповідно до пункту 13 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Звертаємо Вашу у вагу на те, що у випадку залишення поза увагою невідповідності тендерної пропозиції Переможця оголошенню про проведення спрощеної закупівлі ми вимушені будемо оскаржити рішення та дії замовника у судовому порядку відповідно до пункту 20 статті 14 Закону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

24.06.2020 14:22
Вимогу ТОВ БК " Домінант" відхилено у зв'язку з безпідставністю. Обгрунтування відхилення вимоги, зазначені в протоколі, що додається

Документи

24.06.2020 14:22
протокол №3.pdf

Аукціон

Початок:
16.06.2020 13:23
Завершення:
16.06.2020 13:44

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 16.06.2020 13:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Фізична особа-підприємець Мельник Сергій Миколайович
Пошук по цьому учаснику
753 262.76 UAH з ПДВ 753 262.76 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "БК Домінант"
Пошук по цьому учаснику
767 190 UAH з ПДВ 767 190 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

13.06.2020 15:59
sign.p7s
13.06.2020 15:57
Паспорт.pdf
13.06.2020 15:57
Ліцензія.PDF
13.06.2020 15:56
Код.pdf
13.06.2020 15:56
Гарантія3.PDF
13.06.2020 15:56
КБ-3_ДЮСШ.PDF
13.06.2020 15:56
1ДФ.PDF
13.06.2020 15:56
Дипломи.pdf
13.06.2020 15:56
Пропозиція.PDF

Публічні документи

15.06.2020 11:41
sign.p7s
15.06.2020 11:35
69. Кошторис.pdf
15.06.2020 11:35
69.1. Кошторис.bdcu

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Фізична особа-підприємець Мельник Сергій Миколайович
#2780619614
Пошук по цьому переможцю
Переможець 753 262.76 UAH з ПДВ 18.06.2020 13:37

Документи

18.06.2020 13:36
Протокол.pdf
18.06.2020 13:37
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 18.06.2020 13:37

Учасник Пропозиція Документи
Фізична особа-підприємець Мельник Сергій Миколайович
Пошук по цьому переможцю
#2780619614
753 262.76 UAH з ПДВ Документи

Документи

18.06.2020 13:36
Протокол.pdf
18.06.2020 13:37
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 07.07.2020 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 76
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР.pdf Укладений
753 262.76
07.07.2020 15:23
07.07.2020
sign.p7s Укладений
07.07.2020 15:25

Виконання договору

Строк дії за договором: 07.07.2020 — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 753 262.76
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання